Cz En

085914

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavla Dušková, Jahoda Kladno

    Člen KA

Pes

  1. Hob Nob Jazz Chants, Border kolie

Výsledky

  1. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  2. Ne. - Agility II. L: 35/105, 38.68 s, 15.0 tr. b., 5.58 m/s

  3. Ne. - Jumping II. L: Diskvalifikován

  4. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  5. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  6. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  7. QA4 Agility: 5/97, 41.74 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  8. QA5 Agility: Diskvalifikován

  9. QA6 Agility: 42/93, 35.88 s, 10.0 tr. b., 5.96 m/s

  10. QJ4 Jumping: 22/96, 37.27 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  11. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  12. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  13. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  14. Zkouška LA2 I: 1/7, 24.88 s, 0.0 tr. b., 6.27 m/s

  15. Zkouška LA2 II: 1/7, 29.57 s, 0.0 tr. b., 6.12 m/s

  16. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  17. QA1 agility: 35/123, 43.86 s, 15.0 tr. b., 5.02 m/s

  18. QA2 agility: 54/120, 36.83 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  19. QA3 agility: Diskvalifikován

  20. QJ1 jumping: 53/123, 38.18 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  21. QJ2 jumping: 70/122, 29.97 s, 15.0 tr. b., 6.17 m/s

  22. QJ3 jumping: 42/111, 38.13 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  23. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  24. Agility I.: 6/47, 36.4 s, 5.0 tr. b., 5.91 m/s

  25. Jumping I.: Diskvalifikován

  26. Jumping II.: 17/45, 55.53 s, 11.53 tr. b., 3.46 m/s

  27. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  28. Agility I: Diskvalifikován

  29. Agility II: Diskvalifikován

  30. Jumping I: 3/169, 31.72 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  31. Jumping II: Diskvalifikován

  32. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  33. LA2 I.: Diskvalifikován

  34. LA2 II.: 7/14, 35.46 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  35. LA2 III.: Diskvalifikován

  36. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  37. Zkouška LA2 I: 2/13, 36.65 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  38. Zkouška LA2 II: 3/13, 33.81 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  39. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  40. Jumping: 25/60, 37.57 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  41. SUPER FINÁLE: Diskvalifikován

  42. Zkouška 1: 4/17, 35.11 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  43. Zkouška 2: Diskvalifikován

  44. Zkouška 3: 7/16, 33.89 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  45. Zkouška 4: 4/16, 35.07 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  46. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  47. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  48. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  49. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  50. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  51. Finále LA neděle: 9/33, 41.79 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  52. Jumping LA neděle: 19/70, 42.0 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  53. Jumping LA sobota: 4/71, 30.69 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  54. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  55. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  56. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  57. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  58. I. zkouška LA2: 11/16, 28.26 s, 15.0 tr. b., 5.63 m/s

  59. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  60. Agility klubů L: 12/33, 33.88 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  61. Jumping L: Diskvalifikován

  62. Zkouška LA2: 1/9, 34.45 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  63. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  64. III. jumping L: Diskvalifikován

  65. II.jumping L: Diskvalifikován

  66. I. jumping L: Diskvalifikován

  67. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  68. II.zkouška LA2: 1/18, 34.52 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  69. I. zkouška LA2: 5/19, 28.98 s, 5.0 tr. b., 5.9 m/s

  70. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  71. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  72. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  73. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  74. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  75. Jumping LA neděle: 23/43, 37.51 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  76. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  77. Zkoušky LA2 neděle: 3/11, 36.37 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  78. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  79. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  80. II. zkouška LA2: 1/17, 41.53 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  81. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  82. I. zkouška LA2: 1/17, 38.09 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  83. I. zkouška LA2: 3/15, 37.86 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  84. Královice - Vánoční pohár 2018, 11. 11. 2018

  85. Jumping: 2/27, 30.92 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  86. Jumping DUO: 1/16, 25.4 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  87. Zkouška 1.: Diskvalifikován

  88. Královice - Svatomartinský závod družstev, 10. 11. 2018

  89. Jumping: 14/24, 36.19 s, 15.0 tr. b., 5.06 m/s

  90. Zkouška 1.: Diskvalifikován

  91. Zkouška 2.: 1/7, 34.11 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  92. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  93. Jumping L: Diskvalifikován

  94. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  95. Královice u Slaného - Dvojzkoušky + 9. MČR SUPER G, 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  96. Druhá zkouška neděle LA2: Diskvalifikován

  97. První zkouška neděle LA2: Diskvalifikován

  98. SuperG Challenge agility L: 3/11, 50.78 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  99. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  100. 1. Zk LA2: Diskvalifikován

  101. 2. Zk LA2: Diskvalifikován

  102. Kladno - Letní Fresh, 07. 07. 2018

  103. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  104. 2. zkouška LA2: 4/11, 31.35 s, 10.0 tr. b., 5.68 m/s

  105. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  106. II. Jumping L: Diskvalifikován

  107. I. JUMPING L: Diskvalifikován

  108. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  109. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  110. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  111. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  112. Agility II. L: 16/92, 35.22 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  113. Agility I. L: Diskvalifikován

  114. Jumping II. L: Diskvalifikován

  115. Jumping I. L: Diskvalifikován

  116. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  117. QA1 agility: Diskvalifikován

  118. QA2 agility: Diskvalifikován

  119. QA3 agility: Diskvalifikován

  120. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  121. QJ2 jumping: 9/126, 40.38 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  122. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  123. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  124. I Agility Open: Diskvalifikován

  125. II Agility Open: Diskvalifikován

  126. II Jumping Open: 13/135, 31.79 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  127. I Jumping Open: Diskvalifikován

  128. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  129. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  130. Zkouška 2 LA2: 7/14, 36.71 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  131. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  132. Zkoukša 1 LA2: Diskvalifikován

  133. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  134. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  135. QA1 agility: Diskvalifikován

  136. QA2 agility: Diskvalifikován

  137. QA3 agility: Diskvalifikován

  138. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  139. QJ2 jumping: 53/135, 34.43 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  140. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  141. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  142. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  143. II. zkouška LA2: 1/25, 25.61 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  144. I. zkouška LA2: 5/25, 35.65 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  145. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  146. Agility 1: Diskvalifikován

  147. Agility 2: Diskvalifikován

  148. Jumping 1: Diskvalifikován

  149. Jumping 2: Diskvalifikován

  150. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  151. Agility: 15/39, 40.3 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  152. Agility: Diskvalifikován

  153. Fun Jumping: Diskvalifikován

  154. Jumping: 14/36, 35.38 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  155. Jumping: Diskvalifikován

  156. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  157. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  158. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  159. 2. zkouška LA2: 14/34, 30.91 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  160. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  161. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  162. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  163. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  164. Jumping LA sobota: 24/63, 30.69 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  165. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  166. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  167. Královice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2016

  168. JUMPING_LA2 LA2: Diskvalifikován

  169. LA2_1 LA2: Diskvalifikován

  170. LA2_2 LA2: Diskvalifikován

  171. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  172. 1. zkouška LA2: 1/20, 28.14 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  173. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  174. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  175. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  176. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  177. Praha - Holešovice - Festival Zvířat, 2x Zkouška a 2x A0, 02. 10. 2016

  178. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  179. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  180. Kácov - "Kácovský tuplák" 2, 10. 09. 2016

  181. Běh dvojic Large: Diskvalifikován

  182. JUMPING Large: 2/32, 32.8 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  183. LA2: 5/14, 35.41 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  184. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  185. QA5 Agility: Diskvalifikován

  186. QA6 Agility: Diskvalifikován

  187. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  188. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  189. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  190. I Agility: 10/31, 39.96 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  191. II Agility: Diskvalifikován

  192. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  193. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  194. 2Q Agility: Diskvalifikován

  195. Družstva - Agility: 31/140, 38.45 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  196. Družstva - Jumping: 27/139, 29.63 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  197. Jednotlivci A1 - Agility: Diskvalifikován

  198. Jednotlivci A1 - Jumping: Diskvalifikován

  199. Power & speed A1: Diskvalifikován

  200. Tachyon Trophy A1 - Jumping: Diskvalifikován

  201. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  202. QA3 Agility: Diskvalifikován

  203. QA4 Agility: Diskvalifikován

  204. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  205. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  206. Louny - Dvojzkoušky, 14. 05. 2016

  207. 1.běh Zka LA2: Diskvalifikován

  208. 2.běh Zka LA2: Diskvalifikován

  209. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  210. Zkouska III LA1: 1/16, 24.4 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  211. Zkouška II LA1: Diskvalifikován

  212. Zkouška I LA1: 1/16, 26.65 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  213. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  214. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  215. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  216. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  217. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  218. Jumping LA neděle: 17/63, 39.58 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  219. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  220. Zkoušky LA1 neděle: Diskvalifikován

  221. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován

  222. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  223. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  224. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  225. Slaný - TOP CUP INDOOR, 18. 10. 2015

  226. A1 (Top Cup) Large: 1/8, 26.66 s, 5.0 tr. b., 5.96 m/s

  227. Zkouška LA1: 1/8, 23.33 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  228. Slaný - Zkoušky, 17. 10. 2015

  229. Jumping LA1: 1/14, 16.69 s, 0.0 tr. b., 6.71 m/s

  230. Zkouška A1 - 1 LA1: 1/15, 24.37 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  231. Zkouška A1 - 2 LA1: 1/15, 22.08 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  232. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6 - 2.ročník, 04. 04. 2015

  233. LARGE - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  234. LARGE - JUMPING 1: Diskvalifikován

  235. LARGE - JUMPING 2: Diskvalifikován