Cz En

085914

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavla Dušková, Jahoda Kladno

    Člen KA

Pes

  1. Hob Nob Jazz Chants, Border kolie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  2. 2. zkouška: 1/2, 32.2 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  3. I. zkouška: Diskvalifikován

  4. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  5. III. jumping L: Diskvalifikován

  6. II. jumping L: Diskvalifikován

  7. I. jumping L: Diskvalifikován

  8. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  9. LA3- 1 běh: Diskvalifikován

  10. LA3- 2 běh: Diskvalifikován

  11. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  12. 1.běh bez zón: 2/53, 22.48 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  13. 1.běh se zónami : 6/53, 19.12 s, 0.0 tr. b., 6.28 m/s

  14. 2.běh bez zón: 21/50, 19.15 s, 5.0 tr. b., 6.06 m/s

  15. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  16. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  17. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  18. ZkA. LA3 II.: Diskvalifikován

  19. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  20. Batmanův jumping L: Diskvalifikován

  21. Jumping superhrdinů L: 1/21, 29.72 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  22. Kapitánský jumping L: 9/21, 30.71 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  23. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  24. Zkouška II LA3: 1/10, 32.32 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  25. Zkouška I LA3: 7/10, 31.9 s, 15.0 tr. b., 5.96 m/s

  26. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  27. Agility Open: Diskvalifikován

  28. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  29. Jumping Open: Diskvalifikován

  30. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  31. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  32. LA3- 1 běh: Diskvalifikován

  33. LA3- 2 běh: 1/12, 30.91 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  34. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  35. LA3 - I.: 6/12, 36.16 s, 10.0 tr. b., 5.39 m/s

  36. LA3 - II.: Diskvalifikován

  37. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  38. LA3_1: Diskvalifikován

  39. LA3_2: Diskvalifikován

  40. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  41. Ne. - Agility II. L: 35/105, 38.68 s, 15.0 tr. b., 5.58 m/s

  42. Ne. - Jumping II. L: Diskvalifikován

  43. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  44. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  45. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  46. QA4 Agility: 5/97, 41.74 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  47. QA5 Agility: Diskvalifikován

  48. QA6 Agility: 42/93, 35.88 s, 10.0 tr. b., 5.96 m/s

  49. QJ4 Jumping: 22/96, 37.27 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  50. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  51. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  52. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  53. Zkouška LA2 I: 1/7, 24.88 s, 0.0 tr. b., 6.27 m/s

  54. Zkouška LA2 II: 1/7, 29.57 s, 0.0 tr. b., 6.12 m/s

  55. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  56. QA1 agility: 35/123, 43.86 s, 15.0 tr. b., 5.02 m/s

  57. QA2 agility: 54/120, 36.83 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  58. QA3 agility: Diskvalifikován

  59. QJ1 jumping: 53/123, 38.18 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  60. QJ2 jumping: 70/122, 29.97 s, 15.0 tr. b., 6.17 m/s

  61. QJ3 jumping: 42/111, 38.13 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  62. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  63. Agility I.: 6/47, 36.4 s, 5.0 tr. b., 5.91 m/s

  64. Jumping I.: Diskvalifikován

  65. Jumping II.: 17/45, 55.53 s, 11.53 tr. b., 3.46 m/s

  66. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  67. Agility I: Diskvalifikován

  68. Agility II: Diskvalifikován

  69. Jumping I: 3/169, 31.72 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  70. Jumping II: Diskvalifikován

  71. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  72. LA2 I.: Diskvalifikován

  73. LA2 II.: 7/14, 35.46 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  74. LA2 III.: Diskvalifikován

  75. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  76. Zkouška LA2 I: 2/13, 36.65 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  77. Zkouška LA2 II: 3/13, 33.81 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  78. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  79. Jumping: 25/60, 37.57 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  80. SUPER FINÁLE: Diskvalifikován

  81. Zkouška 1: 4/17, 35.11 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  82. Zkouška 2: Diskvalifikován

  83. Zkouška 3: 7/16, 33.89 s, 10.0 tr. b., 5.69 m/s

  84. Zkouška 4: 4/16, 35.07 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  85. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  86. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  87. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  88. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  89. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  90. Finále LA neděle: 9/33, 41.79 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  91. Jumping LA neděle: 19/70, 42.0 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  92. Jumping LA sobota: 4/71, 30.69 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  93. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  94. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  95. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  96. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  97. I. zkouška LA2: 11/16, 28.26 s, 15.0 tr. b., 5.63 m/s

  98. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  99. Agility klubů L: 12/33, 33.88 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  100. Jumping L: Diskvalifikován

  101. Zkouška LA2: 1/9, 34.45 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  102. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  103. III. jumping L: Diskvalifikován

  104. II.jumping L: Diskvalifikován

  105. I. jumping L: Diskvalifikován

  106. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  107. II.zkouška LA2: 1/18, 34.52 s, 5.0 tr. b., 5.79 m/s

  108. I. zkouška LA2: 5/19, 28.98 s, 5.0 tr. b., 5.9 m/s

  109. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  110. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  111. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  112. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  113. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  114. Jumping LA neděle: 23/43, 37.51 s, 10.0 tr. b., 5.55 m/s

  115. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  116. Zkoušky LA2 neděle: 3/11, 36.37 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  117. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  118. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  119. II. zkouška LA2: 1/17, 41.53 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  120. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  121. I. zkouška LA2: 1/17, 38.09 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  122. I. zkouška LA2: 3/15, 37.86 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  123. Královice - Vánoční pohár 2018, 11. 11. 2018

  124. Jumping: 2/27, 30.92 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  125. Jumping DUO: 1/16, 25.4 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  126. Zkouška 1.: Diskvalifikován

  127. Královice - Svatomartinský závod družstev, 10. 11. 2018

  128. Jumping: 14/24, 36.19 s, 15.0 tr. b., 5.06 m/s

  129. Zkouška 1.: Diskvalifikován

  130. Zkouška 2.: 1/7, 34.11 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  131. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  132. Jumping L: Diskvalifikován

  133. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  134. Královice u Slaného - Dvojzkoušky + 9. MČR SUPER G, 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  135. Druhá zkouška neděle LA2: Diskvalifikován

  136. První zkouška neděle LA2: Diskvalifikován

  137. SuperG Challenge agility L: 3/11, 50.78 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  138. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  139. 1. Zk LA2: Diskvalifikován

  140. 2. Zk LA2: Diskvalifikován

  141. Kladno - Letní Fresh, 07. 07. 2018

  142. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  143. 2. zkouška LA2: 4/11, 31.35 s, 10.0 tr. b., 5.68 m/s

  144. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  145. II. Jumping L: Diskvalifikován

  146. I. JUMPING L: Diskvalifikován

  147. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  148. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  149. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  150. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  151. Agility II. L: 16/92, 35.22 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  152. Agility I. L: Diskvalifikován

  153. Jumping II. L: Diskvalifikován

  154. Jumping I. L: Diskvalifikován

  155. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  156. QA1 agility: Diskvalifikován

  157. QA2 agility: Diskvalifikován

  158. QA3 agility: Diskvalifikován

  159. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  160. QJ2 jumping: 9/126, 40.38 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  161. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  162. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  163. I Agility Open: Diskvalifikován

  164. II Agility Open: Diskvalifikován

  165. II Jumping Open: 13/135, 31.79 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  166. I Jumping Open: Diskvalifikován

  167. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  168. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  169. Zkouška 2 LA2: 7/14, 36.71 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  170. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  171. Zkoukša 1 LA2: Diskvalifikován

  172. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  173. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  174. QA1 agility: Diskvalifikován

  175. QA2 agility: Diskvalifikován

  176. QA3 agility: Diskvalifikován

  177. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  178. QJ2 jumping: 53/135, 34.43 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  179. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  180. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  181. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  182. II. zkouška LA2: 1/25, 25.61 s, 0.0 tr. b., 5.97 m/s

  183. I. zkouška LA2: 5/25, 35.65 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  184. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  185. Agility 1: Diskvalifikován

  186. Agility 2: Diskvalifikován

  187. Jumping 1: Diskvalifikován

  188. Jumping 2: Diskvalifikován

  189. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  190. Agility: 15/39, 40.3 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  191. Agility: Diskvalifikován

  192. Fun Jumping: Diskvalifikován

  193. Jumping: 14/36, 35.38 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  194. Jumping: Diskvalifikován

  195. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  196. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  197. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  198. 2. zkouška LA2: 14/34, 30.91 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  199. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  200. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  201. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  202. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  203. Jumping LA sobota: 24/63, 30.69 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  204. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  205. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  206. Královice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2016

  207. JUMPING_LA2 LA2: Diskvalifikován

  208. LA2_1 LA2: Diskvalifikován

  209. LA2_2 LA2: Diskvalifikován

  210. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  211. 1. zkouška LA2: 1/20, 28.14 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  212. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  213. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  214. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  215. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  216. Praha - Holešovice - Festival Zvířat, 2x Zkouška a 2x A0, 02. 10. 2016

  217. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  218. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  219. Kácov - "Kácovský tuplák" 2, 10. 09. 2016

  220. Běh dvojic Large: Diskvalifikován

  221. JUMPING Large: 2/32, 32.8 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  222. LA2: 5/14, 35.41 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  223. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  224. QA5 Agility: Diskvalifikován

  225. QA6 Agility: Diskvalifikován

  226. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  227. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  228. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  229. I Agility: 10/31, 39.96 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  230. II Agility: Diskvalifikován

  231. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  232. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  233. 2Q Agility: Diskvalifikován

  234. Družstva - Agility: 31/140, 38.45 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  235. Družstva - Jumping: 27/139, 29.63 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  236. Jednotlivci A1 - Agility: Diskvalifikován

  237. Jednotlivci A1 - Jumping: Diskvalifikován

  238. Power & speed A1: Diskvalifikován

  239. Tachyon Trophy A1 - Jumping: Diskvalifikován

  240. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  241. QA3 Agility: Diskvalifikován

  242. QA4 Agility: Diskvalifikován

  243. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  244. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  245. Louny - Dvojzkoušky, 14. 05. 2016

  246. 1.běh Zka LA2: Diskvalifikován

  247. 2.běh Zka LA2: Diskvalifikován

  248. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  249. Zkouska III LA1: 1/16, 24.4 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  250. Zkouška II LA1: Diskvalifikován

  251. Zkouška I LA1: 1/16, 26.65 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  252. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  253. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  254. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  255. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  256. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  257. Jumping LA neděle: 17/63, 39.58 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  258. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  259. Zkoušky LA1 neděle: Diskvalifikován

  260. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován

  261. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  262. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  263. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  264. Slaný - TOP CUP INDOOR, 18. 10. 2015

  265. A1 (Top Cup) Large: 1/8, 26.66 s, 5.0 tr. b., 5.96 m/s

  266. Zkouška LA1: 1/8, 23.33 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  267. Slaný - Zkoušky, 17. 10. 2015

  268. Jumping LA1: 1/14, 16.69 s, 0.0 tr. b., 6.71 m/s

  269. Zkouška A1 - 1 LA1: 1/15, 24.37 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  270. Zkouška A1 - 2 LA1: 1/15, 22.08 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  271. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6 - 2.ročník, 04. 04. 2015

  272. LARGE - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  273. LARGE - JUMPING 1: Diskvalifikován

  274. LARGE - JUMPING 2: Diskvalifikován