Cz En

087214

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Olga Mařáčková, Agility pod Zvičinou

    Člen KA

Pes

  1. Celeste z Lomu ve Skále, Sheltie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  2. Jumping I: Diskvalifikován

  3. Jumping II: 8/14, 35.65 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  4. Jumping light: 6/14, 26.62 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  5. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  6. Agility Individual: 10/67, 40.88 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  7. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  8. Jumping Individual: Diskvalifikován

  9. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  10. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  11. Agility 1: 3/14, 31.62 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  12. Finále: Diskvalifikován

  13. Jumping 1: 3/14, 28.74 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  14. Jumping 2: 4/12, 28.34 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  15. Zkouška 1: Diskvalifikován

  16. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  17. Agility M: 5/38, 42.21 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  18. Jumping M: 7/40, 33.08 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  19. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  20. 1. Jumping A2/A3: Diskvalifikován

  21. 2. Jumping A2/A3: Diskvalifikován

  22. 3. jumping A2/A3: 2/12, 32.66 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  23. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  24. I. agility M: 4/67, 39.51 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  25. II. agility M: 2/67, 41.7 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  26. I. jumping M: 9/67, 38.77 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  27. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  28. III. jumping M: Diskvalifikován

  29. II. jumping M: 3/14, 40.18 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  30. I. jumping M: 6/14, 35.81 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  31. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  32. 1.kvalifikace: 2/11, 32.42 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  33. 2.kvalifikace: 6/11, 33.58 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  34. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  35. Agility 1: 1/18, 37.62 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  36. Finále: 2/14, 39.78 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  37. Jumping 1: 2/20, 33.16 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  38. Jumping 2: 1/21, 31.23 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  39. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  40. Agility: 4/10, 40.95 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  41. Jumping: Diskvalifikován

  42. Zkouška: 2/4, 44.62 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  43. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  44. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  45. Jumping Open: Diskvalifikován

  46. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  47. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  48. Ne. - Agility II. M: 4/52, 39.19 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  49. Ne. - Jumping II. M: 4/52, 38.82 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  50. So. - Agility I. M: 4/53, 42.55 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  51. So. - Jumping I. M: Diskvalifikován

  52. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  53. QA4 Agility: Diskvalifikován

  54. QA5 Agility: 6/56, 38.99 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  55. QA6 Agility: Diskvalifikován

  56. QJ4 Jumping: 4/55, 41.01 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  57. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  58. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  59. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  60. So-: Diskvalifikován

  61. So-Agility: 1/22, 39.26 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  62. So-Jumping: 4/23, 36.41 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  63. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  64. QA1 agility: 6/61, 39.39 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  65. QA2 agility: 8/60, 47.03 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  66. QA3 agility: 6/60, 41.81 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  67. QJ1 jumping: 23/61, 46.78 s, 5.78 tr. b., 4.17 m/s

  68. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  69. QJ3 jumping: 37/60, 43.38 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  70. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  71. Agility: 1/42, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  72. Jumping: 16/42, 39.14 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  73. Tuneliáda: Diskvalifikován

  74. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  75. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  76. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  77. Jumping open M: 2/13, 29.92 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  78. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  79. 1. zkouška A3 MA3: 2/5, 40.49 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  80. 2. zkouška A3 MA3: Diskvalifikován

  81. Hra - tuneliáda A2+A3 M: 2/7, 25.48 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  82. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  83. Agility I: Diskvalifikován

  84. Agility II: Diskvalifikován

  85. Jumping I: 53/87, 38.29 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  86. Jumping II: Diskvalifikován

  87. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  88. Jumping III M: 2/11, 20.49 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  89. Jumping II M: Diskvalifikován

  90. Jumping I M: 2/11, 32.34 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  91. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  92. Agility 1 M: 3/8, 31.1 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  93. Finále M: Diskvalifikován

  94. Jumping 1 M: 2/8, 30.04 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  95. Jumping 2 M: 3/12, 28.31 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  96. Zkouška 1 MA3: 2/3, 33.31 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  97. Zkouška 2 MA3: 1/4, 38.24 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  98. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  99. Agility M: Diskvalifikován

  100. Jumping M: 2/15, 33.13 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  101. ZKOUŠKY MA3: 2/7, 42.09 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  102. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  103. JUMPING 1 M: 2/15, 26.61 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  104. JUMPING 2 M: Diskvalifikován

  105. JUMPING 3 M: 3/15, 35.82 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  106. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  107. Agility I: 1/37, 32.4 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  108. Agility II FINAL: Diskvalifikován

  109. Jumping I: 7/37, 31.38 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  110. Jumping II: 3/37, 29.03 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  111. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  112. 1. jumping: Diskvalifikován

  113. 2.jumping: 1/11, 29.38 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  114. 3.jumping: 10/11, 24.42 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  115. Východočeské finále: 1/8, 27.02 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  116. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  117. 1. Zka - MA3: 2/5, 39.31 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  118. 2. Zka - MA3: Diskvalifikován

  119. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  120. ACANA Finále M: Diskvalifikován

  121. Agility 1 M: 2/15, 31.59 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  122. Jumping 1 M: 2/17, 33.16 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  123. Jumping 2 M: 1/15, 32.53 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  124. Zkouška 1 MA3: 1/10, 42.97 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  125. Zkouška 2 MA3: 1/6, 35.37 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  126. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  127. Agility družstev: 2/50, 38.56 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  128. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  129. Jumping družstev: Diskvalifikován

  130. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  131. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  132. Jumping: 1/6, 35.28 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  133. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  134. Jumping: 3/10, 28.35 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  135. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  136. Agility - Ne: 5/50, 38.7 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  137. Agility - So: 7/53, 36.86 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  138. Jumping - Ne: 6/52, 34.67 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  139. Jumping - So: 10/53, 31.85 s, 0.85 tr. b., 4.05 m/s

  140. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  141. QA4 agility: Diskvalifikován

  142. QA5 agility: Diskvalifikován

  143. QA6 agility: Diskvalifikován

  144. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  145. QJ5 jumping: 10/49, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  146. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  147. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  148. QA1 agility: 24/68, 46.15 s, 12.15 tr. b., 4.12 m/s

  149. QA2 agility: Diskvalifikován

  150. QA3 agility: 5/70, 37.94 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  151. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  152. QJ2 jumping: 17/69, 32.99 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  153. QJ3 jumping: 10/67, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  154. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  155. Agility open M: 1/28, 36.17 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  156. Jumping open M: 4/29, 32.1 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  157. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  158. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  159. 1. zkouška A3 MA3: Diskvalifikován

  160. 2. zkouška A3 MA3: Diskvalifikován

  161. Hra - tuneliáda pro A2+A3 M: Diskvalifikován

  162. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  163. A2+A3 Jump II. M: Diskvalifikován

  164. A2+A3 Jump I. M: Diskvalifikován

  165. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  166. II.zkouška MA3: 1/3, 32.83 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  167. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  168. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  169. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  170. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  171. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  172. Agility Final SH: 3/11, 37.18 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  173. Agility I SH: 1/33, 39.15 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  174. Jumping II SH: Diskvalifikován

  175. Jumping I SH: 3/33, 34.88 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  176. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  177. 11.prorubská: Diskvalifikován

  178. 12.prorubská: Diskvalifikován

  179. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  180. AGILITY: Diskvalifikován

  181. JUMPING: Diskvalifikován

  182. MA3: 1/4, 34.41 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  183. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  184. Finále: 1/6, 35.24 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  185. Jumping (1): Diskvalifikován

  186. Jumping (2): 1/11, 33.28 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  187. Zkouška: 1/4, 35.79 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  188. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  189. Agility 1 M: 1/8, 36.7 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  190. Finálový běh M: 3/8, 34.19 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  191. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  192. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  193. Zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  194. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  195. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  196. Agility M: 1/13, 34.88 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  197. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  198. Jumping M: Diskvalifikován

  199. Zkouška A3 MA3: 3/4, 42.32 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  200. Zkouška Ne MA3: 1/5, 34.49 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  201. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  202. 1.zkouška: 1/2, 40.1 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  203. 2.zkouška: Diskvalifikován

  204. Jumping Open: 2/3, 30.85 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  205. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  206. Agility M: Diskvalifikován

  207. Jumping M: Diskvalifikován

  208. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  209. QA5 Agility: 18/72, 39.95 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  210. QA6 Agility: Diskvalifikován

  211. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  212. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  213. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  214. Ne-: Diskvalifikován

  215. Ne-Agility: 1/21, 30.93 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  216. Ne-Jumping: 2/21, 26.99 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  217. So-: 1/3, 34.77 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  218. So-Agility: 2/19, 30.76 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  219. So-Jumping: 1/19, 31.98 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  220. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  221. QA3 Agility: 34/69, 42.04 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  222. QA4 Agility: Diskvalifikován

  223. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  224. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  225. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  226. Agility open M: Diskvalifikován

  227. Jumping open M: Diskvalifikován

  228. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  229. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  230. ZkA. II. MA3: 1/1, 41.34 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  231. ZkA. I MA3: 1/1, 37.47 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  232. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  233. QA1 Agility: Diskvalifikován

  234. QA2 Agility: Diskvalifikován

  235. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  236. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  237. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  238. Agility I: Diskvalifikován

  239. Agility II: Diskvalifikován

  240. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  241. DUFLEX tuneliáda A2+A3 M: Diskvalifikován

  242. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  243. Jumping 1 M: 2/9, 33.66 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  244. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  245. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  246. III. Jumping M: Diskvalifikován

  247. II. Jumping M: 2/16, 31.28 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  248. I. Jumping M: Diskvalifikován

  249. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  250. I Agility: Diskvalifikován

  251. II Agility: Diskvalifikován

  252. III Agility: Diskvalifikován

  253. IV Agility: Diskvalifikován

  254. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  255. 10.prorubská: Diskvalifikován

  256. 9.prorubská: Diskvalifikován

  257. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  258. 7.prorubská: 1/2, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  259. 8.prorubská: Diskvalifikován

  260. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  261. 3.prorubská: 1/2, 42.01 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  262. 4.prorubská: Diskvalifikován

  263. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  264. 1.prorubská: Diskvalifikován

  265. 2.prorubská: Diskvalifikován

  266. Dolní Přím - IV. Arion cup + 4.roč. MR beauceronů + MR bíglů, 28. 11. 2015

  267. Agility: Diskvalifikován

  268. Jumping: Diskvalifikován

  269. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  270. Jumping II. M: Diskvalifikován

  271. Jumping I. M: 5/13, 36.9 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  272. ZkA II. MA2: 2/7, 34.72 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  273. ZkA I. MA2: 2/7, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  274. ZkA MA2: 1/5, 42.09 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  275. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  276. MA2 I.: 1/6, 32.95 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  277. MA2 II.: Diskvalifikován

  278. MA2 III.: 1/6, 30.69 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  279. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  280. Agility 1 M: 1/9, 31.75 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  281. Finálový běh M: 3/7, 31.26 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  282. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  283. Jumping 2 M: 2/8, 27.91 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  284. Tuneliáda M: 1/5, 25.19 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  285. Zkouška 1 MA2: 1/5, 38.88 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  286. Zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  287. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  288. NE - Holdye memorial M: 2/15, 41.66 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  289. NE - jumping M: Diskvalifikován

  290. NE - Zkouška agility MA2: 3/4, 41.37 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  291. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  292. O Pohár PPP 2015: 1/13, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  293. O Pohár PPP 2015: 2/29, 31.56 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  294. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  295. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  296. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  297. I. zkouška MA2: 3/9, 42.91 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  298. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  299. Agility: 1/13, 30.67 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  300. Jumping: Diskvalifikován

  301. Zkouška: Diskvalifikován

  302. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  303. (1) zkouška: 1/7, 31.67 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  304. (2) zkouška: 1/7, 33.0 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  305. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  306. Agility Ne: Diskvalifikován

  307. Agility So: Diskvalifikován

  308. Jumping Ne: 12/63, 38.09 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  309. Jumping So: Diskvalifikován

  310. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  311. Agility II Open: Diskvalifikován

  312. Agility I Open: Diskvalifikován

  313. Jumping II Open: Diskvalifikován

  314. Jumping I Open: Diskvalifikován

  315. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  316. Agility M: Diskvalifikován

  317. Jumping M: 2/26, 35.32 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  318. Tuneliáda M: 4/24, 17.02 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  319. Zkouška MA1: 1/8, 26.27 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  320. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  321. Prvomájové závody agility 2015 - A: Diskvalifikován

  322. Prvomájové závody agility 2015 - J: 3/26, 41.14 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  323. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA: Diskvalifikován

  324. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  325. 1. Zkouška A1 MA1: Diskvalifikován

  326. 2. Zkouška A1 MA1: Diskvalifikován

  327. Hra - tuneliáda A1 MA1: 1/7, 30.62 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  328. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  329. Agility: 2/11, 36.09 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  330. Jumping: Diskvalifikován

  331. Velikonoční: Diskvalifikován

  332. Horka nad Moravou - Faktor strachu počtvrté aneb 4x A1 + 4x A3, 28. 03. 2015

  333. Agility I: Diskvalifikován

  334. Agility II: 1/8, 30.94 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  335. Agility III: 1/7, 33.46 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  336. Agility IV: Diskvalifikován