Cz En

087814

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lýdie Urbanová

Pes

  1. A3Ch Nice Fidget Bohemia Patrix, Border kolie

Výsledky

  1. Žamberk - O pohár Fitmin 2021, 08. 08. 2021

  2. Agility: Diskvalifikován

  3. Jumping ML3: Diskvalifikován

  4. Zkouška ML3: 4/6, 45.52 s, 7.52 tr. b., 3.71 m/s

  5. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  6. Agility ML: Diskvalifikován

  7. Jumping ML: 10/18, 41.1 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  8. Zkouška ML A3 - I.: 3/6, 52.84 s, 17.84 tr. b., 3.8 m/s

  9. Zkouška ML A3 - II. : 2/6, 58.11 s, 28.11 tr. b., 3.79 m/s

  10. Zkouška ML A3 - Ne: Diskvalifikován

  11. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  12. Jumping II ML A3: 4/5, 35.53 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  13. Jumping I ML A3: Diskvalifikován

  14. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  15. Zkouška 1: 2/4, 55.58 s, 9.58 tr. b., 3.69 m/s

  16. Zkouška 2: Diskvalifikován

  17. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  18. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  19. 2.kvalifikace: 12/17, 35.72 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  20. 3.kvalifikace: 1/17, 40.84 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  21. Finále: 5/7, 42.65 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  22. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  23. Agility ML: 3/18, 46.32 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  24. Jumping ML: 3/18, 36.48 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  25. Zkouška A3 ML: 3/7, 41.77 s, 5.77 tr. b., 4.17 m/s

  26. Labské Chrčice - Herba Cup, 19. 09. 2020

  27. Jumping 1 MLarge: 5/8, 42.29 s, 11.29 tr. b., 4.09 m/s

  28. Jumping 2 MLarge: 3/9, 42.03 s, 12.3 tr. b., 3.85 m/s

  29. ZK2 MLarge 3: 1/2, 57.62 s, 20.62 tr. b., 3.28 m/s

  30. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  31. Agility open: Diskvalifikován

  32. Jumping light: 6/10, 33.72 s, 15.22 tr. b., 3.8 m/s

  33. Jumping open: 2/10, 42.54 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  34. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  35. Agility ML: 2/11, 41.22 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  36. Jumping ML: 3/12, 28.72 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  37. Zkouška MLA3: 3/5, 43.02 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  38. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  39. 1. zkouška: 3/3, 48.26 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  40. 2. zkouška: 1/3, 53.98 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  41. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  42. Agility: 3/15, 47.39 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  43. Jumping ML3: 4/7, 44.33 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  44. Zkouška ML3: 5/7, 49.1 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  45. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  46. 1. Jumping ML: 14/26, 40.54 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  47. 1. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  48. 2. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  49. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  50. Zkouška1 A3: 3/4, 55.75 s, 14.75 tr. b., 3.71 m/s

  51. Zkouška2 A3: Diskvalifikován

  52. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  53. I. agility ML: 21/38, 58.23 s, 21.23 tr. b., 3.71 m/s

  54. II. agility ML: 21/37, 51.46 s, 11.46 tr. b., 4.08 m/s

  55. II. jumping ML: 7/38, 38.23 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  56. I. jumping ML: 20/37, 45.68 s, 13.68 tr. b., 4.07 m/s

  57. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  58. III. jumping ML: 3/13, 34.49 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  59. II. jumping ML: 4/13, 42.07 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  60. I. jumping ML: 5/13, 32.8 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  61. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  62. 1. zkouška A3: 2/4, 64.44 s, 21.44 tr. b., 3.31 m/s

  63. 2. zkouška A3: 1/4, 48.39 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  64. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  65. 7.studenecká: 2/4, 47.69 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  66. 8.studenecká: 3/4, 50.85 s, 10.85 tr. b., 4.03 m/s

  67. 9.studenecká: 3/4, 45.13 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  68. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  69. 4.studenecká: 1/3, 48.35 s, 7.35 tr. b., 3.97 m/s

  70. 5.studenecká: Diskvalifikován

  71. 6.studenecká: 1/3, 48.01 s, 22.01 tr. b., 3.54 m/s

  72. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  73. Jumping I: 10/21, 31.36 s, 10.0 tr. b., 5.17 m/s

  74. Jumping II: 8/21, 34.21 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  75. Jumping III: Diskvalifikován

  76. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  77. III. jumping ML: 2/4, 33.24 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  78. III. zkouška MLA3: 4/6, 41.18 s, 12.18 tr. b., 3.67 m/s

  79. II. jumping ML: 2/4, 30.83 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  80. II. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  81. I. jumping ML: 3/4, 31.61 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  82. I. zkouška ML3: 4/6, 37.76 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  83. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  84. 1.studenecká: 1/5, 46.76 s, 11.76 tr. b., 3.85 m/s

  85. 2.studenecká: Diskvalifikován

  86. 3.studenecká: 3/6, 45.93 s, 8.93 tr. b., 3.61 m/s

  87. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  88. A3 II ML: 7/10, 52.67 s, 21.67 tr. b., 3.8 m/s

  89. A3 I ML: 6/10, 49.9 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  90. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  91. 1. Zkouška MLA3: 2/4, 47.13 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  92. 2. Zkouška MLA3: 3/4, 45.09 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  93. 3. Jumping MLA3: 4/4, 36.83 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  94. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  95. MLA3 I: Diskvalifikován

  96. MLA3 II: 4/6, 49.47 s, 13.47 tr. b., 3.72 m/s

  97. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 29. 09. 2019

  98. Agility ML: 2/11, 41.24 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  99. Jumping ML: 4/12, 38.63 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  100. Zkouška A3 ML: 1/5, 48.16 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  101. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  102. 1.Zkouška MLA3: 3/5, 42.79 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  103. 2.Zkouška MLA3: 2/5, 49.98 s, 5.98 tr. b., 3.98 m/s

  104. 3.Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  105. Jumping ML: 5/14, 37.67 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  106. Kutná Hora - Profizoo trojzkoušky, 08. 09. 2019

  107. Zkouška 1: Diskvalifikován

  108. Zkouška 2: 1/2, 43.19 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  109. Zkouška 3: 1/2, 44.91 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  110. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  111. ZK1: Diskvalifikován

  112. Zkouška2: 3/6, 39.93 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  113. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  114. II. zkouška ML3: Diskvalifikován

  115. I. zkouška ML3: Diskvalifikován

  116. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  117. Agility Open ML: 3/8, 44.34 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  118. Jumping Open ML: 2/8, 34.66 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  119. ZkA. MLA3: 2/3, 46.87 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  120. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  121. 1. zkouška ML3: 2/2, 48.82 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  122. 2. zkouška ML3 : 1/2, 50.21 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  123. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové, 03. 08. 2019

  124. Agility open ML: 1/5, 41.76 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  125. Jumping open ML: 2/5, 32.17 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  126. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  127. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  128. 1.Zkouška - MLA3: 1/5, 50.37 s, 5.37 tr. b., 4.25 m/s

  129. 2.Zkouška - MLA3: Diskvalifikován

  130. Agility ML: 4/27, 47.94 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  131. Jumping ML: 18/27, 41.43 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  132. Zkouška - MLA3: 1/12, 49.28 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  133. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  134. MLA3_1: 1/2, 53.81 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  135. MLA3_2: 1/2, 49.71 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  136. MLA3_3: 1/2, 48.07 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  137. Ratenice - Šampionát Ratenic III., 13. 07. 2019 - 14. 07. 2019

  138. Agility Open ML: Diskvalifikován

  139. Jumping Open ML: 4/14, 34.35 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  140. ZkA. MLA3: 1/5, 47.95 s, 9.95 tr. b., 3.65 m/s

  141. Česká Třebová - Podhorské dojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 06. 07. 2019

  142. Zkouška: 3/7, 51.08 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  143. Zkouška II: 2/7, 55.14 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  144. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  145. 1.zkouška: 5/9, 46.98 s, 9.98 tr. b., 3.6 m/s

  146. 2.zkouška: Diskvalifikován

  147. Jumping Standard: Diskvalifikován

  148. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  149. Ne. - Agility II. L: 20/105, 47.83 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  150. Ne. - Jumping II. L: Diskvalifikován

  151. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  152. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  153. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  154. II.zkouška LA3: Diskvalifikován

  155. I. zkouška LA3: 4/14, 44.49 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  156. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  157. 1. Zkouška LA3: 4/9, 47.41 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  158. 2.Zkouška LA3: 5/9, 46.13 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  159. Jumping LA2+LA3: Diskvalifikován

  160. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 06. 2019

  161. Druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  162. První zkouška LA3: Diskvalifikován

  163. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  164. LA3: 4/13, 46.54 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  165. LA3-2: Diskvalifikován

  166. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  167. II. zkouška LA3: 2/8, 53.31 s, 24.31 tr. b., 3.62 m/s

  168. I. zkouška LA3: 4/8, 49.92 s, 20.0 tr. b., 3.99 m/s

  169. Kladno - Zkoušky - NKÚ IX., 26. 05. 2019

  170. Zkouška LA3 I: 5/9, 46.01 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  171. Zkouška LA3 II: Diskvalifikován

  172. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  173. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  174. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  175. zkouška 3 LA3: 2/14, 40.35 s, 0.35 tr. b., 4.41 m/s

  176. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  177. Zkouška 1 LA3: 2/11, 42.01 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  178. Zkouška 2 LA3: 3/11, 42.3 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  179. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  180. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  181. Zkouška I. LA3: 12/17, 53.32 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  182. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  183. 1.Zkouška LA3: 3/13, 53.73 s, 13.73 tr. b., 3.78 m/s

  184. 2.Zkouška LA3: Diskvalifikován

  185. 3.Zkouška LA3: Diskvalifikován

  186. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  187. LA3 1. LA3: 4/8, 49.66 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  188. LA3 2. LA3: 6/8, 49.49 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  189. LA3 3. LA3: 5/8, 49.77 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  190. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  191. Druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  192. První zkouška LA3: Diskvalifikován

  193. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 31. 03. 2019

  194. III.jumping L: Diskvalifikován

  195. II. jumping L: 10/32, 38.87 s, 10.0 tr. b., 4.68 m/s

  196. I. jumping L: 16/32, 34.94 s, 15.0 tr. b., 4.98 m/s

  197. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 30. 03. 2019

  198. Batmanova zkouška LA3: 7/17, 53.3 s, 14.3 tr. b., 3.36 m/s

  199. Supermanova zkouška LA3: Diskvalifikován

  200. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  201. 1. Zkouška LA3: 2/14, 56.26 s, 22.26 tr. b., 3.66 m/s

  202. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  203. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  204. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  205. 2. Zkouška LA3: 5/12, 48.26 s, 0.26 tr. b., 4.08 m/s

  206. 3. Zkouška LA3: 5/12, 48.82 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  207. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  208. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  209. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  210. Neveklov - 59. DVOJZKOUŠKY + 1, 09. 02. 2019

  211. 1. běh LA3: 7/18, 39.55 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  212. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  213. 3. běh LA3: Diskvalifikován

  214. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  215. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  216. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  217. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 21. 12. 2018

  218. Druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  219. První zkouška LA3: Diskvalifikován

  220. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  221. 1. zkouška LA3: 2/13, 52.16 s, 13.16 tr. b., 3.09 m/s

  222. 2. zkouška LA3: 4/13, 61.08 s, 33.08 tr. b., 2.88 m/s

  223. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  224. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  225. LA3 I. LA3: 8/24, 57.85 s, 25.0 tr. b., 3.7 m/s

  226. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  227. II. zkouška LA3: 7/18, 47.68 s, 6.68 tr. b., 4.03 m/s

  228. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  229. I. zkouška LA3: 8/18, 52.8 s, 8.8 tr. b., 3.9 m/s

  230. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  231. Heroutice u Neveklova - 59. DVOJZKOUŠKY + 1 Farma Heroutice, 11. 11. 2018

  232. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  233. 2. běh LA3: 5/14, 45.82 s, 15.82 tr. b., 3.49 m/s

  234. 3. běh LA3: Diskvalifikován

  235. Královice u Slaného - Dvojzkoušky + 9. MČR SUPER G, 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  236. Druhá zkouška neděle LA3: 3/7, 42.65 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  237. Druhá zkouška sobota LA3: Diskvalifikován

  238. První zkouška neděle LA3: 1/7, 44.78 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  239. První zkouška sobota LA3: Diskvalifikován

  240. SuperG Challenge agility L: Diskvalifikován

  241. SuperG Challenge jumping L: Diskvalifikován

  242. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  243. Zkouška II LA3: 4/12, 50.54 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  244. Zkouška I LA3: Diskvalifikován

  245. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  246. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  247. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  248. 3. běh LA3: 5/15, 42.22 s, 6.22 tr. b., 3.88 m/s

  249. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  250. Agility L: Diskvalifikován

  251. Jumping L: 3/37, 36.43 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  252. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  253. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  254. II. zkouška LA3: 3/12, 38.59 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  255. I. zkouška LA3: 2/13, 42.92 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  256. jumping LA3: Diskvalifikován

  257. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  258. 1. zkouška LA3: 7/14, 38.62 s, 20.0 tr. b., 4.19 m/s

  259. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  260. 3. zkouška LA3: 9/14, 39.4 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  261. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  262. III. jumping L: 5/21, 27.9 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  263. II. jumping L: 1/21, 32.36 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  264. I. jumping L: 8/21, 28.92 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  265. Praha - 4. FRONTLINE Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 08. 2018

  266. 1. BĚH LA3: Diskvalifikován

  267. 2. BĚH LA3: 7/16, 39.58 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  268. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  269. A3 - 1. LA3: Diskvalifikován

  270. A3 - 2. LA3: Diskvalifikován

  271. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  272. Nedele LA3 1: 7/11, 43.64 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  273. Nedele LA3 2: Diskvalifikován

  274. Sobota LA3 1: Diskvalifikován

  275. Sobota LA3 2: 4/10, 51.64 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  276. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  277. II.zkouška LA3: 1/12, 38.39 s, 20.0 tr. b., 4.06 m/s

  278. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  279. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  280. LA3-Zk1 LA3: Diskvalifikován

  281. LA3-Zk2 LA3: 2/8, 48.15 s, 17.15 tr. b., 3.74 m/s

  282. LA3-Zk3 LA3: Diskvalifikován

  283. Liberec - Květnový pohár a MČR Českých strakatých psů, 05. 05. 2018

  284. Agility L: Diskvalifikován

  285. Jumping L: Diskvalifikován

  286. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  287. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  288. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  289. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  290. II. zkouška LA3: 2/13, 42.88 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  291. II. zkouška LA3: 3/10, 48.25 s, 16.25 tr. b., 3.92 m/s

  292. I. zkouška LA3: 3/10, 44.54 s, 15.0 tr. b., 4.22 m/s

  293. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  294. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  295. I. Batmanova zkouška LA3: Diskvalifikován

  296. II. Supermanova zkouška LA3: Diskvalifikován

  297. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  298. III. jumping L: Diskvalifikován

  299. II. jumping L: Diskvalifikován

  300. I. jumping L: Diskvalifikován

  301. Buštěhrad - Buštěhradský rozjezd - Zkoušky A2 + A3, 25. 03. 2018

  302. Druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  303. První zkouška LA3: 1/5, 39.09 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  304. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  305. 1. zkouška LA3: 7/13, 50.07 s, 19.07 tr. b., 3.65 m/s

  306. 2. zkouška LA3: 8/13, 51.81 s, 17.81 tr. b., 3.42 m/s

  307. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  308. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  309. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  310. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  311. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  312. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  313. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  314. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  315. ZkA II. LA3: Diskvalifikován

  316. ZkA I. LA3: 9/21, 35.53 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  317. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  318. II. zkouška LA3: 7/15, 33.27 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  319. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  320. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  321. 1.zkouška LA3: 3/10, 44.43 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  322. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  323. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  324. II. zkouška LA3: 5/12, 44.69 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  325. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  326. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  327. 1.běh LA3: Diskvalifikován

  328. 2.běh LA3: 1/5, 44.29 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  329. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  330. 1. zkouška LA3: 2/7, 37.21 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  331. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  332. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  333. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  334. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  335. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  336. Agility SL L: 1/7, 35.22 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  337. Hra L: 16/18, 21.64 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  338. Jumping SL L: 3/7, 27.72 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  339. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  340. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  341. 1. Zka - LA3: 6/10, 46.19 s, 15.19 tr. b., 3.9 m/s

  342. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  343. 3. Zka - LA3: 1/9, 43.77 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  344. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  345. Zkouška II LA3: 1/10, 42.42 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  346. Zkouška I LA3: Diskvalifikován

  347. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 3. kolo, 16. 07. 2017

  348. Agility SL L: 1/2, 30.0 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  349. Hra L: 1/8, 15.19 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  350. Jumping SL L: Diskvalifikován

  351. Zkouška LA3: 2/2, 36.21 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  352. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  353. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  354. ZkA. ll. LA3: 5/19, 46.13 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  355. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  356. Agility open L: 8/23, 39.8 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  357. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  358. II. zkouška LA3: 6/17, 47.14 s, 6.14 tr. b., 3.86 m/s

  359. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  360. I. zkouška LA3: 15/17, 50.55 s, 15.55 tr. b., 3.48 m/s

  361. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  362. Jumping open L: Diskvalifikován

  363. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 2. kolo, 18. 06. 2017

  364. Agility SL L: 2/3, 34.65 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  365. Hra L: Diskvalifikován

  366. Jumping SL L: 2/3, 32.77 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  367. Zkouška LA3: 2/4, 41.65 s, 15.65 tr. b., 3.51 m/s

  368. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  369. Druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  370. První zkouška LA3: Diskvalifikován

  371. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  372. Agility SL L: 3/7, 41.92 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  373. Hra L: 12/18, 24.34 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  374. Jumping SL L: Diskvalifikován

  375. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  376. Liberec - Květnový pohár, 08. 05. 2017

  377. Agility open L: 4/24, 42.46 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  378. II. zkouška LA3: 4/6, 41.61 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  379. I. zkouška LA3: 4/7, 41.16 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  380. Jumping open L: 8/24, 29.08 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  381. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  382. III. zkouška LA3: 5/17, 41.02 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  383. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  384. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  385. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  386. IV. zkouška LA3: 5/12, 61.28 s, 19.28 tr. b., 3.23 m/s

  387. IV. zkouška LA3: 6/17, 39.86 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  388. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  389. I.zkouška LA3: Diskvalifikován

  390. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  391. Jumping_1: Diskvalifikován

  392. Jumping_2: Diskvalifikován

  393. Jumping_3: Diskvalifikován

  394. Praha Kateřinky - Badafa dvouzkoušky, 30. 04. 2017

  395. Druhý běh LA3: Diskvalifikován

  396. První běh LA3: 2/4, 41.94 s, 25.0 tr. b., 3.7 m/s

  397. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  398. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  399. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  400. II. zkouška LA3: 10/14, 44.29 s, 22.29 tr. b., 3.66 m/s

  401. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  402. I. zkouška LA3: 7/14, 45.12 s, 39.12 tr. b., 3.57 m/s

  403. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  404. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  405. 1. ZK LA3: 6/14, 47.32 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  406. 2. ZK LA3: Diskvalifikován

  407. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  408. Heroutice, 1. běh: 7/16, 36.25 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  409. Heroutice, 2. běh: 6/16, 49.81 s, 24.81 tr. b., 3.35 m/s

  410. Heroutice, 3. běh: 5/15, 40.25 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  411. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  412. 1. ZK LA3: Diskvalifikován

  413. 2. ZK LA3: 7/13, 42.07 s, 10.07 tr. b., 4.04 m/s

  414. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  415. 1. běh L: 8/33, 35.38 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  416. 2. běh L: Diskvalifikován

  417. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  418. ZkA. II. LA3: 6/15, 36.87 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  419. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  420. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  421. 1. ZK LA3: Diskvalifikován

  422. 2. ZK LA3: Diskvalifikován

  423. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  424. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  425. 2. zkouška LA3: 2/9, 49.86 s, 23.86 tr. b., 3.71 m/s

  426. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  427. 1. ZK LA3: Diskvalifikován

  428. 2. ZK LA3: Diskvalifikován

  429. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  430. ZkA II. LA3: 3/10, 39.4 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  431. ZkA I. LA3: Diskvalifikován

  432. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  433. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  434. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  435. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  436. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  437. 3. zkouška LA3: 4/15, 45.34 s, 17.34 tr. b., 3.55 m/s

  438. 3. zkouška LA3: Diskvalifikován

  439. Agility L: Diskvalifikován

  440. Jumping L: 7/33, 33.08 s, 7.08 tr. b., 3.66 m/s

  441. Ne-zkouška LA3: Diskvalifikován

  442. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  443. 1. ZK LA3: Diskvalifikován

  444. 2. ZK LA3: 2/11, 37.69 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  445. Praha 9 - Horní Počernice - 46. Dvojzkoušky + 1 Pet center Extra, 15. 10. 2016

  446. Horní Počernice, 1. běh: 7/12, 55.09 s, 22.09 tr. b., 3.45 m/s

  447. Horní Počernice, 2. běh: 7/12, 57.9 s, 28.9 tr. b., 3.37 m/s

  448. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  449. Zdobín - Flekaté zkoušky, 09. 10. 2016

  450. Zkoušky A3-1 LA3: Diskvalifikován

  451. Zkoušky A3-2 LA3: Diskvalifikován

  452. Zkoušky A3-3 LA3: Diskvalifikován

  453. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  454. Agility L: 18/39, 45.95 s, 15.95 tr. b., 3.39 m/s

  455. Jumping L: 4/38, 29.8 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  456. Zkoušky A1 LA3: Diskvalifikován

  457. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  458. Horní Počernice, 1. běh: 5/12, 50.72 s, 10.72 tr. b., 3.9 m/s

  459. Horní Počernice, 2. běh: 5/12, 45.26 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  460. Horní Počernice, 3. běh: 4/12, 41.05 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  461. Praha-Kateřinky - 2. Kunratické trojzkoušky, 20. 08. 2016

  462. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  463. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  464. 3. zkouška LA3: Diskvalifikován

  465. Cvikov - 26. Cvikovské zkoušky agility, 18. 08. 2016

  466. Zkouška LA3: 3/7, 48.41 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  467. Cvikov - 25. Cvikovské zkoušky agility, 15. 08. 2016

  468. Zkouška LA3: 4/8, 43.13 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  469. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  470. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  471. ZkA. I. LA3: 3/15, 47.38 s, 3.38 tr. b., 3.74 m/s

  472. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  473. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  474. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  475. Děčín - Letní odpolední dvojzkoušky, 28. 06. 2016

  476. 1. zkouška LA3: 1/3, 49.36 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  477. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  478. Lukášov - 1. ročník závodů agility NorthSay Clean Run 2016 aneb Lukášovské 2x dvojzkoušky, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  479. Ne - Zkouška 1.běh LA3: Diskvalifikován

  480. Ne - Zkouška 2.běh LA3: Diskvalifikován

  481. Ne - Zkouška 3.běh LA3: Diskvalifikován

  482. So - Zkouška 1.běh LA3: 2/4, 48.89 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  483. So - Zkouška 2.běh LA3: 1/4, 44.91 s, 1.91 tr. b., 3.72 m/s

  484. So - Zkouška 3.běh LA3: 1/4, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  485. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  486. 1. zkouška LA3: 3/11, 47.42 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  487. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  488. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2016, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  489. Agility - Ne: Diskvalifikován

  490. Agility - So: 8/25, 40.94 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  491. Jumping - Ne: 5/26, 28.19 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  492. Jumping - So: Diskvalifikován

  493. ZkA - Ne: 6/7, 49.56 s, 21.56 tr. b., 3.49 m/s

  494. ZkA - So: 6/7, 60.36 s, 15.36 tr. b., 3.31 m/s

  495. Praha 9 - Horní Počernice - 44. Dvojzkoušky + 1, 24. 04. 2016

  496. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  497. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  498. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  499. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  500. 1. ZK LA3: 8/11, 51.08 s, 11.08 tr. b., 3.45 m/s

  501. 2. ZK LA3: 5/11, 49.53 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  502. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  503. Zkouska III LA3: Diskvalifikován

  504. Zkouska II LA3: Diskvalifikován

  505. Zkouska I LA3: 2/6, 57.24 s, 19.24 tr. b., 3.39 m/s

  506. Zkouska IV LA3: 4/5, 56.07 s, 17.07 tr. b., 3.57 m/s

  507. Zkouska VI LA3: Diskvalifikován

  508. Zkouska V LA3: Diskvalifikován

  509. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  510. 1. ZK LA3: 3/13, 49.51 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  511. 2. ZK LA3: Diskvalifikován

  512. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  513. 1. ZK LA3: Diskvalifikován

  514. 2. ZK LA3: 1/7, 49.9 s, 24.9 tr. b., 3.23 m/s

  515. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  516. ZkA 1 Ne: Diskvalifikován

  517. ZkA 1 So: 6/15, 67.91 s, 22.91 tr. b., 2.69 m/s

  518. ZkA 2 Ne: 4/10, 47.58 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  519. ZkA 2 So: 6/14, 42.94 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  520. ZkA 3 Ne: 3/10, 46.14 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  521. ZkA 3 So: Diskvalifikován

  522. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  523. Jump III L: 11/33, 39.82 s, 12.82 tr. b., 4.04 m/s

  524. Jump II L: 19/34, 30.02 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  525. Jump I L: 10/35, 36.24 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  526. Zkouška A3 II LA3: Diskvalifikován

  527. Zkouška A3 I LA3: Diskvalifikován

  528. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  529. 1. ZK LA3: Diskvalifikován

  530. 2. ZK LA3: Diskvalifikován

  531. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  532. Agility Ne: 3/46, 41.83 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  533. Jumping Ne: 9/46, 31.05 s, 1.05 tr. b., 4.93 m/s

  534. ZkA 1 So: Diskvalifikován

  535. ZkA 2 So: Diskvalifikován

  536. ZkA Ne: 2/22, 40.23 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  537. Praha - Horní Počernice - 40. DVOJZKOUŠKY + 1, 10. 10. 2015

  538. Horní Počernice, 1. běh: 2/13, 46.83 s, 5.0 tr. b., 3.59 m/s

  539. Horní Počernice, 2. běh: 3/13, 44.42 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  540. Horní Počernice, 3. běh: 6/13, 49.13 s, 10.0 tr. b., 3.4 m/s

  541. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  542. 26.9.2015 agility L: Diskvalifikován

  543. 26.9.2015 jumping L: 8/27, 35.58 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  544. 26.9.2015 zkouška LA2: Diskvalifikován

  545. 27.9.2015 agility L: 5/21, 35.89 s, 1.89 tr. b., 3.76 m/s

  546. 27.9.2015 jumping L: Diskvalifikován

  547. 27.9.2015 Memoriál Ivy Patákové L: 3/21, 37.91 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  548. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  549. Horní Počernice, 1. běh: 7/24, 42.03 s, 1.03 tr. b., 3.57 m/s

  550. Horní Počernice, 2. běh: 1/24, 40.38 s, 0.38 tr. b., 3.64 m/s

  551. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  552. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  553. ZkA I.: Diskvalifikován

  554. ZkA II.: 7/18, 53.82 s, 11.82 tr. b., 3.27 m/s

  555. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  556. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  557. I. zkouška LA2: 6/18, 58.23 s, 16.23 tr. b., 3.07 m/s

  558. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  559. ZkA 1: Diskvalifikován

  560. ZkA 2: 2/26, 42.36 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  561. ZkA 3: Diskvalifikován

  562. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 18. 07. 2015

  563. Druhý běh LA2: 1/12, 36.75 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  564. První běh LA2: Diskvalifikován

  565. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  566. (1) zkouška: 6/31, 42.27 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  567. (2) zkouška: Diskvalifikován

  568. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 04. 07. 2015

  569. druhý běh LA2: Diskvalifikován

  570. první běh LA2: 1/8, 43.62 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  571. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 27. 06. 2015

  572. Druhý běh LA2: 4/10, 45.38 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  573. První běh LA2: Diskvalifikován

  574. Pňov - Předhradí - 1. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 30. 05. 2015

  575. 1.zkouška LA2: 5/18, 44.25 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  576. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  577. Praha - 8. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2015

  578. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  579. Májová cena, Horní Počernice Jumping: Diskvalifikován

  580. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: Diskvalifikován

  581. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  582. Zkouška 1: Diskvalifikován

  583. Zkouška 2: 18/42, 52.75 s, 33.75 tr. b., 2.92 m/s

  584. Terezín - Terezínský zimní pohár 7- FINÁLE - 1. ročník, 12. 04. 2015

  585. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  586. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  587. 3. ZK LA2: 1/10, 44.47 s, 0.47 tr. b., 3.69 m/s

  588. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  589. LA2 II LA2: Diskvalifikován

  590. LA2 I LA2: 4/41, 49.0 s, 4.0 tr. b., 3.43 m/s

  591. Děčín - Velikonoční zkouškový den (2x zkouška + zk. jumping, kat. A0), 06. 04. 2015

  592. Jumping LA2: 3/10, 33.52 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  593. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  594. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  595. Terezín - Terezínský zimní pohár 6 - 1. ročník, 29. 03. 2015

  596. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  597. 2. ZK LA2: 2/13, 56.95 s, 13.95 tr. b., 3.07 m/s

  598. Ohrobec - BADAFA - jarní dvouzkoušky, 21. 03. 2015

  599. LA2 druhý běh LA2: Diskvalifikován

  600. LA2 první běh LA2: 4/19, 38.26 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  601. Neveklov - Heroutice - 37. Dvojzkoušky + 1, 14. 03. 2015

  602. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  603. Heroutice, 2. běh: 5/22, 51.3 s, 8.3 tr. b., 3.16 m/s

  604. Heroutice, 3. běh: 9/22, 40.05 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  605. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  606. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  607. 2. zkouška LA2: 5/29, 43.59 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  608. Ohrobec, Zvole - BADAFA - zimní halové dvouzkoušky, 21. 02. 2015

  609. LA2 druhý běh LA2: Diskvalifikován

  610. LA2 první běh LA2: 3/17, 43.17 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  611. Neveklov - Heroutice - 36. Dvojzkoušky + 1, 14. 02. 2015

  612. Heroutice, 1. běh: 2/22, 32.61 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  613. Heroutice, 2. běh: 3/22, 33.73 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  614. Heroutice, 3. běh: 2/23, 32.35 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  615. Terezín - Terezínský zimní pohár 3 - 1. ročník, 14. 12. 2014

  616. 1. zkouška LA1: 3/18, 36.47 s, 5.0 tr. b., 3.21 m/s

  617. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován