Cz En

088814

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Adriana Slezáková, Bestagility

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Aspen Bestagility, Mudi

Výsledky

  1. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  2. Jumping Open: 8/22, 37.94 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  3. ZkA I: 6/14, 42.02 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  4. ZkA II: Diskvalifikován

  5. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 se spec. Agility Open, 19. 10. 2019

  6. Agility Open 2+3: 4/9, 45.12 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  7. ZkA I: 2/5, 45.49 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  8. ZkA II: Diskvalifikován

  9. Přerov - Přerovem letem skokem popáté, 05. 10. 2019

  10. Jumping I: 2/8, 36.41 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  11. Jumping II: 2/8, 31.06 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  12. Jumping III: 2/8, 32.97 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  13. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2019, 28. 09. 2019

  14. Agility M: 3/22, 39.49 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  15. Finále M Jump.: 2/10, 31.0 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  16. Jumping M: 3/22, 34.55 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  17. Zkouška MA3: 2/9, 55.67 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  18. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  19. Agility Squads as Individual: 14/69, 45.31 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  20. Jumping Open: Diskvalifikován

  21. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  22. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  23. Agility I: 16/40, 48.13 s, 15.0 tr. b., 4.26 m/s

  24. Agility II: 11/39, 45.56 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  25. Jumping I: 15/40, 40.35 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  26. Jumping II: 12/40, 45.88 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  27. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  28. QA4 Agility: 18/56, 45.39 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  29. QA5 Agility: 15/56, 41.26 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  30. QA6 Agility: 12/51, 50.34 s, 2.34 tr. b., 0.0 m/s

  31. QJ4 Jumping: 9/55, 42.62 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  32. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  33. QJ6 Jumping: 10/49, 40.57 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  34. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  35. QA1 agility: 13/61, 41.85 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  36. QA2 agility: 9/60, 47.2 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  37. QA3 agility: 29/60, 44.15 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  38. QJ1 jumping: 20/61, 44.13 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  39. QJ2 jumping: 12/61, 39.8 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  40. QJ3 jumping: 14/60, 40.14 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  41. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  42. Agility Open: 9/30, 37.36 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  43. Agility Trial: 8/12, 45.96 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  44. Jumping Open: Diskvalifikován

  45. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  46. AGILITY: 1/19, 46.56 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  47. JUMPING: 3/18, 33.63 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  48. MA3: 2/8, 41.55 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  49. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  50. Agility: 5/18, 39.45 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  51. Agility Trial: 3/9, 46.25 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  52. Jumping: 4/18, 33.3 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  53. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 13. 10. 2018

  54. Agility Open: 1/7, 42.19 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  55. Agility Trial I: Diskvalifikován

  56. Agility Trial II: 1/4, 43.59 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  57. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  58. Agility 1 M: Diskvalifikován

  59. Agility 2 M: Diskvalifikován

  60. Zkouška MA3: 5/8, 44.49 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  61. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  62. Jumping MA M: 5/29, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  63. Jumping special MA M: Diskvalifikován

  64. Zkouška MA3 MA3: Diskvalifikován

  65. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  66. Agility Trial: 4/14, 38.23 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  67. Jumping Open: 3/26, 31.01 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  68. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  69. Jumping II M: 1/19, 36.5 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  70. Jumping I. M: Diskvalifikován

  71. Zkouška MA3: 4/8, 43.22 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  72. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  73. Agility Open: Diskvalifikován

  74. Agility Trial: 3/12, 41.9 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  75. Jumping Open: Diskvalifikován

  76. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  77. Agility Open: 4/19, 35.76 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  78. Agility Trial: 7/9, 40.73 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  79. Jumping Open: Diskvalifikován

  80. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  81. Agility MA: 2/20, 42.94 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  82. Jumping MA: Diskvalifikován

  83. Zkouška MA3: 6/10, 43.2 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  84. Mikulov - Podpálavská drkotačka, 17. 02. 2018

  85. Agility M: 4/16, 33.03 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  86. Jumping M: 4/16, 28.73 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  87. Zkouška MA3: 2/8, 40.8 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  88. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 21. 10. 2017

  89. Agility Open: 1/14, 41.65 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  90. Agility Trial: 1/7, 41.46 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  91. Jumping Open: 1/14, 34.06 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  92. Hranice - 3. Hranické hrátky, 30. 09. 2017

  93. Agility Open: 4/15, 38.19 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  94. Agility Trial: 2/8, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  95. Jumping Open: 3/15, 36.54 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  96. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  97. Jumping M: Diskvalifikován

  98. Speciál Jumping M: 4/14, 30.73 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  99. Zkouška MA3: 2/7, 39.34 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  100. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  101. Agility družstev: 14/50, 43.08 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  102. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  103. Jumping družstev: 13/50, 36.11 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  104. Jumping jednotlivců: 12/47, 31.7 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  105. Přerov - BRIT CUP 2017, 19. 08. 2017

  106. Agility Open: 9/17, 46.82 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  107. Agility Trial: 2/8, 46.06 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  108. Jumping Open: 2/17, 36.16 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  109. Ostrava - Bestagility pohár & Mistrovství ČR klubu kníračů v agility, 12. 08. 2017

  110. Agility Open: 3/11, 45.79 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  111. Agility Trial: Diskvalifikován

  112. Jumping Open: 1/11, 33.39 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  113. Sedlec u Mikulova - Specific summer AGI CUP 2017, 01. 07. 2017

  114. I. Agility M: Diskvalifikován

  115. ll. Agility M: 3/18, 44.04 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  116. Zk MA3: Diskvalifikován

  117. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  118. QA4 agility: Diskvalifikován

  119. QA5 agility: 9/49, 43.84 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  120. QA6 agility: 14/50, 47.88 s, 12.88 tr. b., 4.07 m/s

  121. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  122. QJ5 jumping: 19/49, 37.59 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  123. Ludslavice - O Zlínský ranec XII. + X. MR ACD + VII. Šampionát AKE a WC, 03. 06. 2017

  124. Agility Open M: 4/20, 44.01 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  125. Jump Open M: 1/22, 32.49 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  126. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  127. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  128. QA1 agility: Diskvalifikován

  129. QA2 agility: 14/67, 45.46 s, 0.46 tr. b., 4.22 m/s

  130. QA3 agility: 13/70, 41.69 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  131. QJ1 jumping: 26/70, 40.09 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  132. QJ2 jumping: 14/69, 32.41 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  133. QJ3 jumping: 12/67, 37.02 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  134. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  135. Agility Open: Diskvalifikován

  136. Agility Trial: Diskvalifikován

  137. Jumping Special A2 + A3: 8/15, 27.77 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  138. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  139. Agility Open: 16/23, 43.65 s, 15.0 tr. b., 3.67 m/s

  140. Agility Trial: Diskvalifikován

  141. Jumping Open: 3/23, 32.99 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  142. Třebíč - Velikonoční beránek, 17. 04. 2017

  143. AGILITY: 2/17, 36.24 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  144. JUMPING: 6/17, 35.19 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  145. MA3: Diskvalifikován

  146. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  147. Agility Med Ne: 11/39, 40.56 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  148. Agility Med So: 9/39, 37.4 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  149. Jumping Med Ne: 4/39, 30.5 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  150. Jumping Med So: 17/39, 36.44 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  151. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  152. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  153. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  154. Mikulov - Podpálavská drkotačka VI., 18. 02. 2017

  155. Agility M: 8/28, 39.67 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  156. Jumping M: 2/29, 30.95 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  157. Zk MA3: 3/16, 39.85 s, 6.85 tr. b., 3.74 m/s

  158. Brno - Zimní Brno II., 04. 02. 2017

  159. Agility MA M: 2/13, 45.86 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  160. Jumping II MA M: 2/13, 25.16 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  161. Jumping I MA M: 7/13, 36.09 s, 10.09 tr. b., 4.05 m/s

  162. Zkouška MA3 MA3: Diskvalifikován

  163. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  164. Jumping I: 3/12, 30.23 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  165. Jumping II: 3/12, 30.4 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  166. Jumping III: 2/12, 30.33 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  167. Horka nad Moravou - Zkoušky hned třikrát, 10. 12. 2016

  168. Agility Trial I: 2/12, 49.19 s, 7.19 tr. b., 3.76 m/s

  169. Agility Trial II: 2/12, 36.1 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  170. Agility Trial III: Diskvalifikován

  171. Rožnov pod Radhoštěm - Stylové Trojjumpy, 28. 10. 2016

  172. Jump 1 M: 3/10, 48.56 s, 14.56 tr. b., 2.9 m/s

  173. Jump 2 M: 1/10, 36.16 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  174. Jump 3 M: 2/10, 30.22 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  175. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  176. Jumping I: 6/20, 31.96 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  177. Jumping II: 4/20, 31.47 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  178. Jumping III: 2/20, 22.71 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  179. Mikulov - Podpálavská drkotačka s JK Animals, 27. 02. 2016

  180. Agility M: Diskvalifikován

  181. Jumping M: 12/26, 37.85 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  182. Zk MA3: 3/13, 41.55 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  183. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  184. MA3-1: 2/3, 47.59 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  185. MA3-2: Diskvalifikován

  186. MA3-3: 1/3, 40.13 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  187. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 07. 11. 2015

  188. Agility: Diskvalifikován

  189. Agility Open: Diskvalifikován

  190. Jumping Open: 10/16, 29.96 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  191. Litovel - Mladeč - II. Agility Cup Nové Zámky, 17. 10. 2015

  192. II.zkouška MA3: 3/7, 57.75 s, 11.75 tr. b., 3.2 m/s

  193. I.zkouška MA3: Diskvalifikován

  194. JUMPING M: 2/17, 33.3 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  195. Přerov - Přerovem letem skokem, 10. 10. 2015

  196. Jumping Open I: 2/25, 32.1 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  197. Jumping Open II: Diskvalifikován

  198. Jumping Open III: 11/23, 40.5 s, 6.09 tr. b., 4.32 m/s

  199. Hranice - Hranické hrátky, 03. 10. 2015

  200. Agility: 3/10, 46.14 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  201. Agility Open: Diskvalifikován

  202. Jumping Open: 15/23, 35.35 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  203. Suchdol nad Odrou - Nativia agility speciál, 27. 09. 2015

  204. Agility 1 M: 2/13, 41.94 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  205. Agility 2 M: 2/13, 39.91 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  206. Zkouška MA2: 2/5, 41.16 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  207. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  208. Agility: 2/5, 41.71 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  209. Agility Open: 15/21, 41.82 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  210. Jumping Open: 8/21, 34.64 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  211. Rožnov pod Radhoštem - Ve znamení TRNEK, 01. 08. 2015 - 02. 08. 2015

  212. Agility I: Diskvalifikován

  213. Agility II: 1/6, 42.75 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  214. BublaJump „Ve Znamení Trnek“: 3/17, 37.38 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  215. Dogmania Jump: 3/17, 36.67 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  216. Free Jumping Sport: Diskvalifikován

  217. HCV Jumping: 2/14, 36.84 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  218. Sedlec u Mikulova - SPECIFIC Summer AGI cup II, 27. 06. 2015

  219. Agility M: 4/19, 52.61 s, 5.61 tr. b., 3.42 m/s

  220. Jumping M: 10/19, 48.08 s, 10.08 tr. b., 4.12 m/s

  221. Zk: 2/8, 42.85 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  222. Zlín, Mladcová - JK ANIMALS CUP - O Zlínský ranec + 8. MR ACD, 20. 06. 2015

  223. Agility M: 14/23, 47.69 s, 10.69 tr. b., 3.5 m/s

  224. Jumping M: 14/22, 35.12 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  225. Zkouška MA2: 1/5, 38.66 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  226. Hranice - Hranická skočka, 06. 06. 2015

  227. Zk: 3/4, 42.49 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  228. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 17. 05. 2015

  229. Zkoušky MA2 1 MA2: 1/5, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  230. Zkoušky MA2 2 MA2: 3/5, 44.72 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  231. Přerov - Trojboj "Dobyvatelé ztracených sekund", 09. 05. 2015

  232. 1. zkouška: 1/7, 28.7 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  233. 2. zkouška: Diskvalifikován

  234. Jumping: 1/7, 33.02 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  235. Rosice u Brna - Ultimate Friday, 08. 05. 2015

  236. Agility: Diskvalifikován

  237. Jumping: 4/16, 31.43 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  238. Zk MA1: 2/4, 39.19 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  239. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  240. Agility Open II Medium: Diskvalifikován

  241. Agility Open I Medium: 5/48, 44.2 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  242. Jumping IV, MR-mudi M: 4/7, 33.43 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  243. Jumping Open III Medium: 12/38, 36.72 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  244. Jumping Open II Medium: 7/44, 35.76 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  245. Jumping Open I Medium: 9/43, 39.1 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  246. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 19. 04. 2015

  247. 1.zkouška MA1: Diskvalifikován

  248. 2.zkouška MA1: 2/6, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  249. 3.zkouška MA1: 1/6, 39.89 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s