Cz En

093414

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Neumannová, Agility pod Zvičinou

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Argee Z čertovy kazatelny, Border kolie

Výsledky

  1. Hrádek u Pardubic - Zkoušky, 16. 10. 2021

  2. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  3. Zkouška I. LA3: 3/7, 44.29 s, 15.0 tr. b., 5.1 m/s

  4. Kutná Hora - O kutnohorský groš – podzimní edice + MČR KKCHŠ, 09. 10. 2021

  5. Agility Open L: 5/16, 43.36 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  6. Jumping Open L: 2/16, 31.32 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  7. Zkouška LA3: 2/4, 42.97 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  8. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  9. 1.kvalifikace: 5/27, 35.16 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  10. 2.kvalifikace: 8/27, 39.97 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  11. 3.kvalifikace: 9/25, 39.48 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  12. Finále: Diskvalifikován

  13. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  14. Agility L: 16/28, 39.91 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  15. Jumping L: Diskvalifikován

  16. Zkouška LA3: 2/7, 43.87 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  17. Zdobín - Malá zvičinská, 18. 09. 2021

  18. Agility 1: 1/12, 46.78 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  19. Finále: 1/12, 35.69 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  20. Jumping 1: 1/12, 44.4 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  21. Jumping 2: 1/9, 28.72 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  22. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  23. Agility Individual: 33/85, 50.29 s, 7.29 tr. b., 4.37 m/s

  24. Agility Squads as Individual: 47/94, 47.67 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  25. Jumping Individual: Diskvalifikován

  26. Jumping Squads as Individual: 36/94, 41.39 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  27. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  28. 1.zkouška: 5/11, 43.48 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  29. 2.zkouška: 3/10, 44.7 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  30. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 17. 07. 2021

  31. A3 - Zkouška1: Diskvalifikován

  32. A3 - Zkouška 2: 5/7, 44.67 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  33. Mistrovství Seniorů - běh 1: 1/3, 30.65 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  34. Mistrovství Seniorů - běh 2: 2/3, 35.9 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  35. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  36. 1.zkouška: 3/11, 42.71 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  37. 2.zkouška: 4/11, 47.13 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  38. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  39. 1. zkouška: 3/8, 44.25 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  40. 2. zkouška: Diskvalifikován

  41. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  42. Agility 1 L: 6/82, 50.93 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  43. Agility 2 L: 11/71, 45.42 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  44. Jumping 1 L: 3/83, 42.86 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  45. Jumping 2 L: 19/82, 35.37 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  46. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky IV., 12. 06. 2021

  47. 1.zkouška: 1/5, 47.63 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  48. 2.zkouška: 2/5, 50.23 s, 0.23 tr. b., 3.98 m/s

  49. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  50. 1. zkouška: Diskvalifikován

  51. 2. zkouška: 5/8, 43.48 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  52. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  53. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  54. 2. Zkouška LA3: 6/15, 42.58 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  55. 3. Zkouška LA3: 6/15, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  56. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  57. 1. Zkouška LA3: 10/19, 44.06 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  58. 2. Zkouška LA3: 9/20, 48.38 s, 12.38 tr. b., 3.99 m/s

  59. 3. Zkouška LA3: 5/19, 40.13 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  60. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  61. Jumping I: 9/21, 33.42 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  62. Jumping II: 8/19, 38.31 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  63. Jumping light: 9/21, 26.97 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  64. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 11. 10. 2020

  65. Agility open: Diskvalifikován

  66. Jumping light: 2/26, 26.84 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  67. Jumping open: 9/26, 43.41 s, 12.41 tr. b., 3.92 m/s

  68. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  69. 1.kvalifikace: 15/38, 36.03 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  70. 2.kvalifikace: 21/38, 34.99 s, 15.0 tr. b., 5.34 m/s

  71. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  72. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  73. Agility Individual: 68/106, 46.76 s, 15.0 tr. b., 4.56 m/s

  74. Agility Squads as Individual: 56/109, 40.39 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  75. Jumping Individual: Diskvalifikován

  76. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  77. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  78. Agility 1: 6/16, 36.13 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  79. Finále: 3/10, 41.94 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  80. Jumping 1: 2/16, 30.92 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  81. Jumping 2: 4/15, 28.99 s, 5.0 tr. b., 5.8 m/s

  82. Zkouška 1: Diskvalifikován

  83. Zkouška 2: 1/3, 42.44 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  84. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  85. Agility: 2/17, 43.88 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  86. Jumping : 9/18, 29.61 s, 20.0 tr. b., 5.27 m/s

  87. Zkoušky: 2/6, 48.51 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  88. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  89. Agility open: 2/9, 36.79 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  90. Jumping light: 2/15, 23.89 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  91. Jumping open: 1/15, 31.64 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  92. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  93. Agility L: 5/14, 43.26 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  94. Jumping L: 8/14, 29.22 s, 10.0 tr. b., 5.89 m/s

  95. Zkouška LA3 : Diskvalifikován

  96. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  97. 1. zkouška: Diskvalifikován

  98. 2. zkouška: 4/8, 46.04 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  99. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  100. Agility: Diskvalifikován

  101. Jumping L3: 2/12, 34.02 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  102. Zkouška L3: Diskvalifikován

  103. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  104. Agility LVT L: 4/22, 45.75 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  105. Jumping L: Diskvalifikován

  106. ZKOUŠKA LA3: 4/7, 44.51 s, 15.0 tr. b., 4.29 m/s

  107. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  108. 1.zkouška: 3/13, 44.44 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  109. 2.zkouška: Diskvalifikován

  110. Jumping: 6/20, 31.83 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  111. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  112. 1.zkouška: Diskvalifikován

  113. 2.zkouška: 1/4, 37.53 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  114. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  115. I. agility L: 13/95, 48.02 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  116. II. agility L: 32/90, 58.91 s, 18.91 tr. b., 3.56 m/s

  117. II. jumping L: 22/97, 34.04 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  118. I. jumping L: Diskvalifikován

  119. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  120. 1.Zkouška: 3/13, 40.84 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  121. 2.Zkouška: Diskvalifikován

  122. Jumping: Diskvalifikován

  123. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  124. III. jumping L: 5/30, 32.53 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  125. II. jumping L: Diskvalifikován

  126. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  127. I. jumping L: 10/30, 36.14 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  128. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  129. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  130. II. zkouška: 1/6, 42.85 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  131. I. zkouška: Diskvalifikován

  132. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  133. 1 zkouška A3: Diskvalifikován

  134. 2. zkouška A3: 6/8, 42.86 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  135. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  136. 7.studenecká: Diskvalifikován

  137. 8.studenecká: 4/8, 41.18 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  138. 9.studenecká: Diskvalifikován

  139. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  140. 4.studenecká: 2/7, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  141. 5.studenecká: Diskvalifikován

  142. 6.studenecká: Diskvalifikován

  143. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  144. ZkA. LA3 I.: 4/8, 36.5 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  145. ZkA. LA3 II.: 4/8, 41.55 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  146. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  147. ZkA. LA3 I.: 3/18, 41.31 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  148. ZkA. LA3 II.: Diskvalifikován

  149. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  150. Jumping I: 2/21, 29.66 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  151. Jumping II: 5/21, 31.79 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  152. Jumping III: 5/21, 32.48 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  153. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  154. 1.studenecká: Diskvalifikován

  155. 2.studenecká: Diskvalifikován

  156. 3.studenecká: 3/9, 40.36 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  157. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  158. ZkA. LA3 I.: 6/16, 37.6 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  159. ZkA. LA3 II.: Diskvalifikován

  160. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  161. Agility: 6/24, 37.45 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  162. Jumping: Diskvalifikován

  163. Jumping light: 11/24, 26.97 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  164. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  165. 1. Zkouška LA3: 5/10, 39.02 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  166. 2. Zkouška LA3: 3/10, 42.3 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  167. 3. Jumping LA3: 2/10, 35.8 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  168. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  169. Agility družstva L: 10/25, 42.52 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  170. Agility jednotlivci L: 22/30, 42.21 s, 25.0 tr. b., 4.19 m/s

  171. Jumping družstva L: 12/25, 30.42 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  172. Jumping jednotlivci L: 2/29, 28.68 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  173. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  174. II. zkouška: Diskvalifikován

  175. I. zkouška: 2/6, 37.33 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  176. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  177. Agility L: Diskvalifikován

  178. Jumping L: Diskvalifikován

  179. Zkouška LA3: 5/10, 42.62 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  180. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  181. 1.kvalifikace: 6/38, 30.14 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  182. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  183. 3.kvalifikace: 4/21, 27.29 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  184. Východočeské finále: Diskvalifikován

  185. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  186. 1.Zkouška LA3: 4/14, 38.65 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  187. 2.Zkouška LA3: 4/14, 39.98 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  188. Jumping L: 7/30, 35.48 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  189. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  190. Agility 1: 4/22, 40.05 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  191. Finále: 9/11, 42.84 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  192. Jumping 1: 10/22, 33.8 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  193. Jumping 2: 3/24, 33.31 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  194. Zkouška 1: Diskvalifikován

  195. Zkouška 2: Diskvalifikován

  196. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  197. Agility: 3/19, 40.51 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  198. Jumping: 5/19, 34.02 s, 10.0 tr. b., 5.23 m/s

  199. Zkouška: 1/3, 46.11 s, 10.0 tr. b., 45.54 m/s

  200. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  201. ZK1: 2/7, 38.88 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  202. Zkouška2: 2/7, 36.85 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  203. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  204. Agility Open: 25/125, 42.04 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  205. Agility Squads as Individual: 47/137, 51.28 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  206. Jumping Open: Diskvalifikován

  207. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  208. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  209. II. zkouška: Diskvalifikován

  210. I. zkouška: 1/5, 38.62 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  211. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  212. Jelenův Jumping L: 6/25, 30.93 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  213. PhysioDOG Agility L: 11/24, 42.25 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  214. Zkouška LA3: 8/13, 39.07 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  215. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové, 03. 08. 2019

  216. Agility open L: Diskvalifikován

  217. Jumping open L: 3/14, 30.33 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  218. Zkouška LA3: 4/8, 44.2 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  219. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  220. 1.zkouška: 3/3, 35.11 s, 20.0 tr. b., 4.81 m/s

  221. 2.zkouška: Diskvalifikován

  222. Jumping Light: 2/7, 30.78 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  223. Jumping Standard: 1/13, 30.55 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  224. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  225. Ne. - Agility II. L: 36/105, 40.21 s, 15.0 tr. b., 5.37 m/s

  226. Ne. - Jumping II. L: 26/96, 43.06 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  227. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  228. So. - Jumping I. L: 28/107, 35.9 s, 15.0 tr. b., 5.65 m/s

  229. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  230. Ne-: 6/13, 41.75 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  231. Ne-Agility: Diskvalifikován

  232. Ne-Jumping: 5/34, 27.79 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  233. So-: Diskvalifikován

  234. So-Agility: Diskvalifikován

  235. So-Jumping: Diskvalifikován

  236. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  237. QA1 agility: Diskvalifikován

  238. QA2 agility: 62/120, 39.64 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  239. QA3 agility: 70/120, 45.44 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  240. QJ1 jumping: 20/123, 37.69 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  241. QJ2 jumping: 63/122, 32.94 s, 10.0 tr. b., 5.62 m/s

  242. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  243. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  244. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): 13/63, 45.41 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  245. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  246. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  247. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): 20/110, 35.13 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  248. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 66/175, 37.83 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  249. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  250. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  251. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  252. AGILITY L: 7/41, 41.46 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  253. JUMPING L: 3/41, 32.67 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  254. ZKOUŠKA LA3: 2/13, 41.02 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  255. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  256. 1. zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  257. 2. zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  258. Hra - tuneliáda A2+A3 L: 2/21, 24.23 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  259. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  260. Agility I: Diskvalifikován

  261. Agility II: 52/165, 38.71 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  262. Jumping I: Diskvalifikován

  263. Jumping II: 30/161, 35.82 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  264. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  265. 2. zkouška LA3: 5/17, 37.82 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  266. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  267. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  268. Agility open L: Diskvalifikován

  269. Jumping open L: 7/36, 37.43 s, 20.0 tr. b., 5.02 m/s

  270. Zkouška LA3: 3/8, 40.4 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  271. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  272. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  273. ZkA. I. LA3: 3/13, 39.95 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  274. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  275. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  276. 2. Zkouška LA3: 4/13, 46.62 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  277. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  278. 1. Zkouška LA3: 5/12, 40.13 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  279. 2. Zkouška LA3: 8/12, 43.65 s, 25.0 tr. b., 4.51 m/s

  280. 3. Zkouška LA3: 3/12, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  281. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  282. Jumping III L: Diskvalifikován

  283. Jumping II L: 5/27, 33.26 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  284. Jumping I L: 6/27, 32.15 s, 5.0 tr. b., 5.29 m/s

  285. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  286. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  287. 2. Zka - LA3: 1/16, 41.12 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  288. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  289. Jumping L 1: 2/41, 28.03 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  290. Jumping L 2: Diskvalifikován

  291. Jumping L 3: Diskvalifikován

  292. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  293. Zkouška II LA3: Diskvalifikován

  294. Zkouška I LA3: 2/12, 41.16 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  295. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  296. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  297. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  298. 3.kvalifikace: 4/45, 24.44 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  299. Východočeské finále: 9/18, 32.71 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  300. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  301. Agility L: 8/33, 37.37 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  302. Hra L: Diskvalifikován

  303. Jumping L: 12/37, 28.31 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  304. Zkouška LA3: 2/15, 37.39 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  305. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  306. Agility 1 L: Diskvalifikován

  307. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  308. Jumping 2 L: 15/26, 28.38 s, 10.0 tr. b., 5.5 m/s

  309. Zkouška 1 LA3: 6/12, 35.48 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  310. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  311. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  312. Agility L: 2/30, 39.62 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  313. Jumping L: 19/30, 40.15 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  314. ZKOUŠKY LA3: 6/12, 50.51 s, 17.51 tr. b., 4.02 m/s

  315. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  316. 1.zkouška: 6/20, 41.5 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  317. 2.zkouška: 8/20, 40.26 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  318. Jumping Standard: 1/27, 30.68 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  319. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  320. Agility II. L: Diskvalifikován

  321. Agility I. L: 20/94, 42.92 s, 6.92 tr. b., 4.24 m/s

  322. Jumping II. L: Diskvalifikován

  323. Jumping I. L: Diskvalifikován

  324. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  325. 1.zkouška LA3: 5/11, 39.92 s, 25.0 tr. b., 4.73 m/s

  326. 2.zkouška LA3: 8/11, 44.98 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  327. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  328. Ne-: 4/18, 39.4 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  329. Ne-Agility: 15/44, 37.69 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  330. Ne-Jumping: 3/41, 29.71 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  331. So-: Diskvalifikován

  332. So-Agility: 15/41, 38.72 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  333. So-Jumping: 2/41, 31.08 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  334. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  335. QA1 agility: 20/127, 48.13 s, 5.13 tr. b., 4.16 m/s

  336. QA2 agility: 33/125, 48.64 s, 7.64 tr. b., 4.24 m/s

  337. QA3 agility: Diskvalifikován

  338. QJ1 jumping: 28/126, 33.45 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  339. QJ2 jumping: 22/126, 44.32 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  340. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  341. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  342. Agility A2A3: Diskvalifikován

  343. Agility Squads as individual: 50/157, 40.98 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  344. Jumping A2A3: 26/113, 38.55 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  345. Jumping Squads as Individual: 78/162, 34.69 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  346. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  347. Special Agility: 39/159, 38.65 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  348. Special Jumping: 64/153, 32.78 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  349. Tachyon Trophy A2A3: 31/106, 39.75 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  350. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  351. Agility L: 5/51, 34.82 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  352. JUMPING L: 12/51, 33.34 s, 10.0 tr. b., 5.4 m/s

  353. Zkouška agility LA3: 9/16, 37.62 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  354. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  355. 1. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  356. 2. Zkouška A3 LA3: 1/11, 44.66 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  357. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: 11/19, 26.44 s, 5.0 tr. b., 5.98 m/s

  358. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  359. Jumpy I.běh L: 7/21, 29.5 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  360. Jumpy II.běh L: Diskvalifikován

  361. Zkouška A3 LA3: 2/5, 35.0 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  362. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  363. I Agility Open: Diskvalifikován

  364. II Agility Open: 27/137, 42.35 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  365. II Jumping Open: 60/135, 32.16 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  366. I Jumping Open: 10/139, 34.68 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  367. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  368. Agility Open L: Diskvalifikován

  369. Jumping Open L: 13/34, 22.81 s, 10.0 tr. b., 5.52 m/s

  370. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  371. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  372. II. zkouška LA3: 3/7, 43.18 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  373. I. zkouška LA3: 3/7, 36.11 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  374. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  375. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  376. 2. zkouška LA3: 5/13, 42.62 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  377. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  378. Zk.A II. LA3: 2/20, 34.89 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  379. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  380. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  381. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  382. I. zkouška LA3: 6/11, 38.93 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  383. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  384. III. zkouška LA3: 1/12, 35.33 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  385. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  386. I. zkouška LA3: 4/14, 36.69 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  387. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  388. JUMPING 1 L: Diskvalifikován

  389. JUMPING 2 L: Diskvalifikován

  390. JUMPING 3 L: 1/42, 24.73 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  391. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  392. II. zkouška LA3: 8/15, 36.53 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  393. I. zkouška LA3: 3/15, 37.58 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  394. Královice - 3.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 04. 11. 2017

  395. Agility - 1. kolo Large: 7/31, 41.8 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  396. Jumping - 2. kolo Large: 4/29, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  397. Jumping - hra Large: Diskvalifikován

  398. Zkouška LA3: 4/17, 41.35 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  399. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  400. 1. jumping: Diskvalifikován

  401. 2.jumping: 3/39, 28.42 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  402. 3.jumping: 4/40, 19.84 s, 0.0 tr. b., 6.85 m/s

  403. Východočeské finále: Diskvalifikován

  404. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  405. ACANA Finále L: Diskvalifikován

  406. Agility 1 L: 11/34, 33.85 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  407. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  408. Jumping 2 L: 11/35, 32.79 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  409. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  410. Zkouška 2 LA3: 1/13, 37.02 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  411. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  412. Agility družstev: 16/88, 39.8 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  413. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  414. Jumping družstev: Diskvalifikován

  415. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  416. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  417. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  418. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  419. LA3 - 1. LA3: Diskvalifikován

  420. LA3 - 2. LA3: Diskvalifikován

  421. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  422. Agility L: 7/34, 35.59 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  423. Jumping L: Diskvalifikován

  424. Zkouška LA3: 5/12, 48.21 s, 29.21 tr. b., 3.57 m/s

  425. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  426. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  427. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  428. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  429. Agility NE L: 12/39, 33.15 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  430. Agility So L: Diskvalifikován

  431. Jumping NE L: Diskvalifikován

  432. Zkouška So LA3: Diskvalifikován

  433. Zkoušky NE LA3: Diskvalifikován

  434. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  435. 1.zkouška: 2/11, 46.78 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  436. 2.zkouška: Diskvalifikován

  437. Jumping: Diskvalifikován

  438. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  439. 1.zkouška: 7/15, 35.44 s, 6.44 tr. b., 3.95 m/s

  440. 2.zkouška: Diskvalifikován

  441. Jumping: 12/32, 28.73 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  442. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  443. Agility - Ne: Diskvalifikován

  444. Agility - So: Diskvalifikován

  445. Jumping - Ne: 37/89, 38.28 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  446. Jumping - So: 44/97, 35.6 s, 6.6 tr. b., 4.13 m/s

  447. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  448. Ne-: 6/10, 47.21 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  449. Ne-Agility: 1/36, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  450. Ne-Jumping: 2/34, 33.14 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  451. So-: 10/12, 43.3 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  452. So-Agility: 6/40, 40.24 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  453. So-Jumping: 8/40, 33.69 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  454. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  455. QA4 agility: 44/99, 42.11 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  456. QA5 agility: 40/97, 45.75 s, 6.75 tr. b., 4.09 m/s

  457. QA6 agility: Diskvalifikován

  458. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  459. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  460. QJ6 jumping: 27/76, 43.43 s, 15.43 tr. b., 3.96 m/s

  461. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  462. 1Q Jumping: 41/157, 32.46 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  463. 2Q Agility: 48/157, 47.77 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  464. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 44/108, 42.86 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  465. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 11/117, 34.91 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  466. Power & speed A2/A3: 17/111, 23.64 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  467. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  468. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  469. QA1 agility: Diskvalifikován

  470. QA2 agility: Diskvalifikován

  471. QA3 agility: Diskvalifikován

  472. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  473. QJ2 jumping: 16/135, 35.57 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  474. QJ3 jumping: 37/118, 35.98 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  475. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  476. 1.vítězná: Diskvalifikován

  477. 2.vítězná: 6/14, 40.11 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  478. Jumping: 15/35, 28.99 s, 10.0 tr. b., 5.66 m/s

  479. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  480. Jumping_1: 14/39, 34.06 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  481. Jumping_2: Diskvalifikován

  482. Jumping_3: 4/39, 28.75 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  483. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  484. 1. zkouška A3 LA3: 3/15, 39.27 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  485. 2. zkouška A3 LA3: 6/15, 37.06 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  486. Hra - tuneliáda pro A2+A3 L: Diskvalifikován

  487. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  488. Agility 1: 17/128, 45.07 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  489. Agility 2: Diskvalifikován

  490. Jumping 1: 10/128, 32.47 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  491. Jumping 2: 36/128, 39.88 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  492. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  493. Agility Trial I: Diskvalifikován

  494. Jumping Trial I: Diskvalifikován

  495. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  496. Agility open L: 9/38, 29.27 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  497. Jumping open L: Diskvalifikován

  498. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  499. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  500. II.zkouška LA3: 5/11, 33.89 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  501. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  502. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  503. 1. zkouška LA3: 2/14, 41.35 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  504. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  505. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  506. II.zkouška LA3: 1/10, 43.28 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  507. I. zkouška LA3: 5/10, 37.88 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  508. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  509. II. zkouška LA3: 4/11, 42.76 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  510. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  511. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  512. 15.prorubská: 3/13, 33.88 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  513. 16.prorubská: Diskvalifikován

  514. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  515. Druhá zkouška LA3: 4/15, 33.29 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  516. První zkouška LA3: Diskvalifikován

  517. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  518. Jumping III. L: 1/45, 29.6 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  519. Jumping II. L: Diskvalifikován

  520. Jumping I. L: 11/45, 29.36 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  521. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  522. 13.prorubská: Diskvalifikován

  523. 14.prorubská: Diskvalifikován

  524. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  525. 11.prorubská: Diskvalifikován

  526. 12.prorubská: Diskvalifikován

  527. Královice - 2.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 11. 2016

  528. Agility 2.kolo Large: Diskvalifikován

  529. Jumping 1.kolo Large: 2/30, 31.71 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  530. Jumping hra Large: 1/37, 20.17 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  531. Zkouška LA3: 1/17, 40.07 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  532. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  533. AGILITY: Diskvalifikován

  534. JUMPING: Diskvalifikován

  535. LA3: 3/16, 31.03 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  536. Zdobín - Flekaté zkoušky, 09. 10. 2016

  537. Zkoušky A3-1 LA3: 1/8, 42.71 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  538. Zkoušky A3-2 LA3: 4/8, 43.74 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  539. Zkoušky A3-3 LA3: Diskvalifikován

  540. Zdobín - MR bíglů v agility, 08. 10. 2016

  541. Agility L: 1/8, 29.28 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  542. Jumping Large L: 2/8, 27.03 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  543. zkoušky LA3: 1/5, 39.59 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  544. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  545. Finále: 8/20, 44.54 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  546. Jumping (1): 5/55, 33.35 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  547. Jumping (2): Diskvalifikován

  548. Zkouška: Diskvalifikován

  549. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  550. Agility 1 L: 9/36, 42.26 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  551. Finálový běh L: Diskvalifikován

  552. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  553. Jumping 2 L: 2/26, 33.93 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  554. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  555. Zkouška 2 LA3: 6/13, 50.16 s, 5.16 tr. b., 3.95 m/s

  556. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  557. Agility L: Diskvalifikován

  558. Jumping L: 12/43, 32.83 s, 10.0 tr. b., 5.36 m/s

  559. Zkoušky LA3: 7/16, 39.47 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  560. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  561. Agility družstva: Diskvalifikován

  562. Agility jednotlivci: 13/61, 38.96 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  563. Jumping družstva: Diskvalifikován

  564. Jumping jednotlivci: 34/65, 31.76 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  565. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  566. Zkouška LA3: 6/13, 46.24 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  567. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  568. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  569. ZkA. I. LA3: 5/15, 41.58 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  570. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  571. Zk A II. LA3: 5/15, 36.9 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  572. Zk.A I. LA3: Diskvalifikován

  573. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  574. Agility 1 L: 9/29, 33.64 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  575. Agility L: 13/31, 40.55 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  576. Jumping 1 L: 3/34, 35.05 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  577. Jumping L L: 2/31, 32.12 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  578. Zkouška A3 LA3: 2/8, 46.45 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  579. Zkouška Ne LA3: Diskvalifikován

  580. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  581. 1.zkouška: 2/16, 42.33 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  582. 2.zkouška: Diskvalifikován

  583. Jumping Open: Diskvalifikován

  584. Zdobín - Zdobínský Večerníček, 15. 07. 2016

  585. Agility L: Diskvalifikován

  586. Jumping L: Diskvalifikován

  587. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  588. 1.zkouška: Diskvalifikován

  589. 2.zkouška: 8/14, 38.55 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  590. Jumping Open: 5/35, 30.83 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  591. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  592. QA5 Agility: Diskvalifikován

  593. QA6 Agility: Diskvalifikován

  594. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  595. QJ6 Jumping: 66/182, 38.1 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  596. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  597. Ne-: Diskvalifikován

  598. Ne-Agility: 19/48, 32.55 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  599. Ne-Jumping: 9/49, 27.3 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  600. So-: 9/17, 36.48 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  601. So-Agility: Diskvalifikován

  602. So-Jumping: 3/52, 32.17 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  603. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  604. 2Q Agility: 68/139, 43.07 s, 20.0 tr. b., 4.2 m/s

  605. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  606. Družstva - Jumping: 17/139, 33.3 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  607. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 24/100, 42.99 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  608. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  609. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  610. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  611. QA3 Agility: Diskvalifikován

  612. QA4 Agility: 47/174, 37.17 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  613. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  614. QJ4 Jumping: 13/174, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  615. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  616. Jarní závody agility 2016: 31/48, 33.91 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  617. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  618. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  619. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  620. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  621. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  622. 1. zkouška A2 LA2: 3/22, 39.35 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  623. 2. zkouška A2 LA2: 4/22, 46.31 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  624. DUFLEX tuneliáda A2+A3 L: 11/20, 31.37 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  625. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  626. Agility Open L: 10/47, 40.79 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  627. Jumping Open L: 11/46, 36.3 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  628. Zkoušky LA2: 3/17, 45.47 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  629. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  630. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  631. Jumping 2 L: 11/20, 34.99 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  632. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  633. zkouška_1 LA2: 2/12, 29.9 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  634. zkouška_2 LA2: 5/12, 39.86 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  635. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  636. 10.prorubská: Diskvalifikován

  637. 9.prorubská: Diskvalifikován

  638. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2016

  639. Agility open L: Diskvalifikován

  640. Jumping L: 9/16, 30.6 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  641. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  642. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  643. ZkA II. LA2: Diskvalifikován

  644. ZkA I. LA2: 1/26, 36.89 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  645. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  646. 7.prorubská: 2/19, 36.03 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  647. 8.prorubská: 2/19, 31.73 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  648. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  649. 5.prorubská: Diskvalifikován

  650. 6.prorubská: 3/15, 28.85 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  651. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  652. 3.prorubská: Diskvalifikován

  653. 4.prorubská: Diskvalifikován

  654. Královice - 1. MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 12. 2015

  655. Agility - 2. kolo Large: 7/25, 38.05 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  656. Jumping - 1.kolo Large: 1/26, 31.11 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  657. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  658. Jumping II. L: Diskvalifikován

  659. Jumping I. L: 7/33, 34.53 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  660. ZkA II. LA2: 9/26, 36.25 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  661. ZkA I. LA2: 2/26, 36.63 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  662. ZkA LA2: Diskvalifikován

  663. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  664. Agility Ne: 18/46, 36.73 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  665. Jumping Ne: 13/46, 27.4 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  666. ZkA Ne: 7/22, 38.61 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  667. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  668. AGILITY L: 6/36, 37.95 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  669. JUMPING L: Diskvalifikován

  670. ZKOUŠKY LA2: 9/19, 34.74 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  671. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  672. Agility 1 L: 8/30, 30.5 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  673. Finálový běh L: 7/15, 37.72 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  674. Jumping 1 L: 9/30, 29.96 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  675. Jumping 2 L: 9/24, 26.73 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  676. Tuneliáda L: 4/20, 24.19 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  677. Zkouška 1 LA2: 1/15, 39.66 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  678. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  679. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  680. O Pohár PPP 2015: 4/36, 32.49 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  681. O Pohár PPP 2015: 7/36, 26.91 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  682. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  683. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  684. AGILITY: Diskvalifikován

  685. JUMPING: Diskvalifikován

  686. LA2: Diskvalifikován

  687. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  688. Agility: 7/51, 32.69 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  689. Jumping: 6/49, 27.98 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  690. Zkouška: Diskvalifikován

  691. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  692. (1) zkouška: 2/15, 32.21 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  693. (2) zkouška: 4/15, 43.85 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  694. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  695. AGILITY: Diskvalifikován

  696. JUMPING: 6/40, 35.89 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  697. LA1: 4/11, 33.32 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  698. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  699. Ne-Agility: 23/54, 37.88 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  700. Nedělní zkouška: 1/14, 29.5 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  701. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  702. Sobotní zkouška: Diskvalifikován

  703. So-Jumping: 20/53, 33.87 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  704. Brno - 3. Kvalifikační závod, 13. 06. 2015 - 14. 06. 2015

  705. Agility Ne: Diskvalifikován

  706. Agility So: 45/151, 48.3 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  707. Jumping Ne: 43/133, 32.88 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  708. Jumping So: Diskvalifikován

  709. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  710. Agility družstva: 11/133, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  711. Jumping družstva: 12/133, 31.53 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  712. Mistrovství A1 - Agility: 8/40, 28.58 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  713. Mistrovství A1 - Jumping: Diskvalifikován

  714. Speciální závod - Agility: 29/140, 36.54 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  715. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  716. Agility: 2/13, 24.07 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  717. Agility II Open: Diskvalifikován

  718. Agility I Open: 64/165, 52.55 s, 12.55 tr. b., 3.79 m/s

  719. Jumping II Open: 36/162, 39.34 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  720. Jumping I Open: 101/165, 36.09 s, 17.09 tr. b., 4.24 m/s

  721. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2015, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  722. Agility Ne: Diskvalifikován

  723. Agility So: 14/35, 32.11 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  724. Jumping Ne: Diskvalifikován

  725. Jumping So: 11/35, 30.48 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  726. Zka Ne: 1/8, 31.23 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  727. Zka So: Diskvalifikován

  728. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  729. Agility L: Diskvalifikován

  730. Jumping L: Diskvalifikován

  731. Tuneliáda L: Diskvalifikován

  732. Zkouška LA1: 1/4, 28.71 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  733. Opatovice nad Labem - Jarní SIRIUS 2015, 09. 05. 2015

  734. Agility L: Diskvalifikován

  735. Jumping L: 11/40, 31.09 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  736. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  737. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  738. Prvomájové závody agility 2015 - A: Diskvalifikován

  739. Prvomájové závody agility 2015 - J: Diskvalifikován

  740. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA: 1/9, 31.36 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  741. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  742. Agility 1: Diskvalifikován

  743. Agility 2: Diskvalifikován

  744. Jumping 1: Diskvalifikován

  745. Jumping 2: 65/182, 34.77 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  746. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  747. 1. Zkouška A1 LA1: 2/15, 30.78 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  748. 2. Zkouška A1 LA1: 2/15, 31.03 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  749. Hra - tuneliáda A1 LA1: Diskvalifikován

  750. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  751. LA1 II LA1: 4/25, 26.58 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  752. LA1 I LA1: 17/25, 35.91 s, 25.0 tr. b., 3.84 m/s

  753. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  754. Agility: Diskvalifikován

  755. Jumping: 5/36, 31.5 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  756. Velikonoční: Diskvalifikován

  757. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2015 - 01. 03. 2015

  758. agility L: 12/24, 44.97 s, 20.0 tr. b., 3.82 m/s

  759. jumping L: Diskvalifikován

  760. nedělní zkouška LA1: 1/4, 27.23 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  761. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  762. 1. zkouška LA1: 2/26, 24.78 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  763. 2. zkouška LA1: 5/26, 30.25 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s