Cz En

093514

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tereza Loučná, Grant agility

    Člen KA

Pes

  1. Gina, Kříženec

Výsledky

  1. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  2. 1. běh SA3: 1/11, 41.4 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  3. 2. běh SA3: 1/11, 44.76 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  4. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  5. Agility Individual: 14/67, 42.11 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  6. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  7. Jumping Individual: 28/68, 32.81 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  8. Jumping Squads as Individual: 24/68, 33.68 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  9. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  10. 1. zkouška: 6/15, 44.81 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  11. 2. zkouška: Diskvalifikován

  12. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 21. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  13. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: 2/22, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  14. SOUTĚŽ DVOJIC: Diskvalifikován

  15. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 1/21, 37.83 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  16. SOUTĚŽ KLUBŮ: 8/23, 40.71 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  17. SOUTĚŽ PODLE PLEMEN: 14/23, 51.45 s, 13.45 tr. b., 3.15 m/s

  18. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: 3/23, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  19. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  20. I. agility S: Diskvalifikován

  21. II. agility S: Diskvalifikován

  22. II. jumping S: 4/63, 32.87 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  23. I. jumping S: 5/64, 37.71 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  24. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  25. Agility Trial I: Diskvalifikován

  26. Agility Trial II: Diskvalifikován

  27. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  28. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  29. První zkouška: 1/4, 36.6 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  30. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  31. Agility 1 S: Diskvalifikován

  32. Agility 2 S: 4/18, 37.86 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  33. Finále S: 2/12, 39.09 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  34. Jumping 1 S: 1/18, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  35. Jumping 2 S: 2/18, 36.49 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  36. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  37. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  38. 1.běh bez zón: 5/40, 20.28 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  39. 1.běh se zónami: 25/41, 21.38 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  40. 2.běh bez zón: 3/39, 17.46 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  41. 2.běh se zónami: Diskvalifikován

  42. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  43. Agility S: 5/12, 37.83 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  44. Jumping S: Diskvalifikován

  45. Zkouška SA3: 2/7, 44.82 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  46. Beroun - Zkoušky - únor 2020, 07. 02. 2020

  47. 1.zkouška SA3: 1/8, 36.25 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  48. 2.zkouška SA3: 3/8, 37.99 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  49. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  50. Agility S: 7/18, 36.8 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  51. Jumping S: 2/18, 33.09 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  52. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  53. Královice - Svatomartinský závod družstev, 09. 11. 2019

  54. Jumping : 1/26, 34.22 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  55. Zkouška I.: Diskvalifikován

  56. Zkouška II.: Diskvalifikován

  57. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  58. Zkouška1 SA3: 1/15, 35.38 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  59. Zkouška2 SA3: 1/15, 38.78 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  60. Kladno - Zkoušky NKÚ XIV., 25. 10. 2019

  61. SA3 - I.: Diskvalifikován

  62. SA3 - II.: Diskvalifikován

  63. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  64. Zkouška II SA3: 2/8, 38.74 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  65. Zkouška I SA3: 1/8, 38.3 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  66. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 27. 09. 2019

  67. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  68. První zkouška SA3: 1/6, 41.99 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  69. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  70. Agility Open: 25/70, 45.2 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  71. Agility Squads as Individual: 13/71, 42.35 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  72. Jumping Open: 11/71, 36.79 s, 0.79 tr. b., 4.4 m/s

  73. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  74. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 23. 08. 2019 - 25. 08. 2019

  75. Soutěž družstev: 3/38, 35.08 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  76. Soutěž dvojic: Diskvalifikován

  77. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 5/36, 39.16 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  78. Soutěž klubů: 3/38, 40.22 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  79. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: 2/38, 37.26 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  80. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 06. 2019

  81. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  82. První zkouška SA3: 2/6, 38.07 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  83. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  84. QA1 agility: Diskvalifikován

  85. QA2 agility: Diskvalifikován

  86. QA3 agility: 19/48, 44.97 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  87. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  88. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  89. QJ3 jumping: 8/45, 38.48 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  90. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 10. 05. 2019

  91. Druhá zkouška SA3: 1/6, 40.09 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  92. První zkouška SA3: 3/6, 39.45 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  93. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  94. Agility Finále: Diskvalifikován

  95. Agility I.: Diskvalifikován

  96. Agility II.: 2/31, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  97. Agility III.: 1/31, 45.05 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  98. Jumping Finále: Diskvalifikován

  99. Jumping I.: 4/32, 38.29 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  100. Jumping II.: 6/32, 42.53 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  101. Jumping III.: Diskvalifikován

  102. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  103. Agility I: 4/81, 40.46 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  104. Agility II: 20/75, 44.15 s, 5.15 tr. b., 4.35 m/s

  105. Jumping I: 56/81, 36.71 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  106. Jumping II: 4/79, 36.78 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  107. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  108. Druhá zkouška SA3: 5/9, 41.76 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  109. První zkouška SA3: Diskvalifikován

  110. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  111. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  112. První zkouška SA3: Diskvalifikován

  113. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  114. Agility 1: Diskvalifikován

  115. Agility 2: 7/29, 39.68 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  116. Finále: 1/15, 38.87 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  117. Jumping 1: Diskvalifikován

  118. Jumping 2: Diskvalifikován

  119. Zkouška: 5/15, 47.27 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  120. Řitka - Zkoušky - únor 2019, 22. 02. 2019

  121. 1. zkouška SA3: 2/2, 40.41 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  122. 2. zkouška SA3: 2/2, 40.46 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  123. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  124. Agility: Diskvalifikován

  125. Jumping: Diskvalifikován

  126. Zkouška: Diskvalifikován

  127. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  128. Zkouška SA3 I: Diskvalifikován

  129. Zkouška SA3 II: Diskvalifikován

  130. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  131. Agility: 5/21, 42.03 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  132. Jumping: 2/21, 31.38 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  133. Zkouška: 3/12, 42.43 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  134. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  135. Agility: Diskvalifikován

  136. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  137. Jumping: 9/57, 36.81 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  138. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  139. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018, 24. 08. 2018 - 26. 08. 2018

  140. Soutěž družstev: Diskvalifikován

  141. Soutěž dvojic: Diskvalifikován

  142. Soutěž fen proti psům: 14/41, 40.38 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  143. Soutěž klubů: 2/41, 37.93 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  144. Soutěž podle plemen: 2/40, 32.89 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  145. Soutěž podle roku narození: 12/41, 42.91 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  146. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  147. Agility II. S: 2/54, 39.19 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  148. Agility I. S: Diskvalifikován

  149. Jumping II. S: Diskvalifikován

  150. Jumping I. S: 5/58, 33.89 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  151. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  152. Agility: 6/28, 34.77 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  153. Jumping: Diskvalifikován

  154. Zkouška SA3: 4/13, 44.7 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  155. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  156. Agilty: 3/33, 34.59 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  157. Jumping: 3/33, 30.35 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  158. Zkouška SA3: 3/16, 41.49 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  159. Řitka - Zkoušky - leden 2018, 12. 01. 2018

  160. 1. zkouška SA3: 1/4, 42.47 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  161. 2. zkouška SA3: 2/4, 46.19 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  162. Řitka - Zkoušky - prosinec 2017, 08. 12. 2017

  163. 1. zkouška SA3: 2/3, 50.82 s, 11.82 tr. b., 3.36 m/s

  164. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  165. Královice - 8.MČR SUPER G AGILITY, 05. 11. 2017

  166. Agility - hra Small: 1/17, 31.85 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  167. Agility SuperG - Challenge Small: Diskvalifikován

  168. Jumping - hra Small: 3/16, 26.63 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  169. Jumping SuperG - Challenge Small: Diskvalifikován

  170. Královice - 3.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 04. 11. 2017

  171. Agility - 1. kolo Small: Diskvalifikován

  172. Jumping - hra Small: 2/24, 24.63 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  173. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  174. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  175. Jumping SA3: 5/12, 34.37 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  176. Zkouška první SA3: 1/12, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  177. Zkouška VIP SA3: 1/12, 40.69 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  178. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2017 - 27. 08. 2017

  179. Agility Kluby Small: 7/40, 46.62 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  180. Jumping Družstva Small: Diskvalifikován

  181. Jumping Dvojice Small: 4/41, 29.6 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  182. Podle roku narození Small: 1/42, 41.86 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  183. Soutěž feny proti psům Small: 3/41, 31.59 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  184. Soutěž plemen Small: 9/42, 40.2 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  185. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  186. Agility - Small: 2/32, 39.08 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  187. Jumping - Small: 6/32, 33.01 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  188. ZkA - SA3: 3/17, 46.56 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  189. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  190. Agility 1: Diskvalifikován

  191. Agility 2: Diskvalifikován

  192. Jumping 1: 50/77, 41.94 s, 10.94 tr. b., 4.12 m/s

  193. Jumping 2: 18/78, 40.57 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  194. Řitka - Zkoušky - duben 2017, 07. 04. 2017

  195. 1. zkouška SA3: 1/5, 39.12 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  196. 2. zkouška SA3: 3/5, 48.75 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  197. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  198. Agility: 9/24, 49.06 s, 5.06 tr. b., 3.77 m/s

  199. Agility: Diskvalifikován

  200. FINÁLE: Diskvalifikován

  201. Jumping: Diskvalifikován

  202. Jumping: Diskvalifikován

  203. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  204. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  205. Agility: Diskvalifikován

  206. Jumping: 13/28, 41.95 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  207. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  208. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  209. Agility: 3/28, 41.27 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  210. Jumping: 6/29, 35.88 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  211. Louny - O sněhovou vločku, 08. 01. 2017

  212. Agility: Diskvalifikován

  213. Jumping: 5/38, 43.05 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  214. Zka - SA2: 1/18, 33.87 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  215. Řitka - Zkoušky - prosinec 2016, 09. 12. 2016

  216. 1. zkouška SA2: 1/5, 34.47 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  217. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  218. Běšiny - Zkoušky - říjen 2016, 02. 10. 2016

  219. 1. zkouška SA2: 2/6, 34.07 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  220. 2. zkouška SA2: 1/6, 32.13 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  221. Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2016, 28. 05. 2016 - 29. 05. 2016

  222. Agility Open III Small: Diskvalifikován

  223. Agility Open II Small: 5/24, 42.42 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  224. Agility Open I Smal (i družstva): 6/24, 35.39 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  225. Finále Jumping Small: 8/9, 48.38 s, 19.38 tr. b., 3.51 m/s

  226. Jumping Open III Small: 4/25, 34.72 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  227. Jumping Open II Small: Diskvalifikován

  228. Jumping Open I Small (i družstva): 18/23, 37.13 s, 7.13 tr. b., 4.2 m/s

  229. Skochovice - Zkoušky - květen 2016, 06. 05. 2016

  230. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  231. 2. zkouška SA2: 1/6, 40.59 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  232. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  233. ZkA. II. SA2: Diskvalifikován

  234. ZkA. I SA2: 3/14, 43.39 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  235. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  236. Agility: 11/35, 38.87 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  237. Jumping: Diskvalifikován

  238. ZkA: 6/10, 40.32 s, 12.32 tr. b., 3.65 m/s

  239. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  240. ZkA II. SA2: Diskvalifikován

  241. ZkA I. SA2: Diskvalifikován

  242. Řitka - Zkoušky - únor 2016, 12. 02. 2016

  243. 1. zkouška SA2: 1/6, 37.03 s, 0.0 tr. b., 3.43 m/s

  244. 2. zkouška SA2: 1/6, 41.31 s, 0.0 tr. b., 3.61 m/s

  245. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  246. 1. ZK SA1: 1/12, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  247. 2. ZK SA1: 6/12, 33.07 s, 5.07 tr. b., 3.39 m/s

  248. Louny - O sněhovou vločku, 10. 01. 2016

  249. Agility: 15/36, 66.99 s, 26.99 tr. b., 2.99 m/s

  250. Jumping: 6/36, 39.15 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  251. ZkA: 1/7, 28.41 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  252. Řitka - Zkoušky - leden 2016, 08. 01. 2016

  253. 1. Zkouška SA1: 2/6, 30.66 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  254. 2. Zkouška SA1: 3/6, 41.91 s, 10.0 tr. b., 2.86 m/s

  255. Řitka - Zkoušky - prosinec 2015, 11. 12. 2015

  256. Zkouška SA1 druhá: 1/3, 34.41 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  257. Zkouška SA1 první: 1/3, 32.25 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s