Cz En

094414

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Alena Hudcová, UNICORNS AGILITY

    Člen KA

Pes

  1. Pretty Bublina, Kříženec

Výsledky

  1. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  2. Agility I: Diskvalifikován

  3. Agility II: Diskvalifikován

  4. Jumping I: Diskvalifikován

  5. Jumping II: 15/84, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  6. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  7. QA4 Agility: Diskvalifikován

  8. QA5 Agility: Diskvalifikován

  9. QA6 Agility: Diskvalifikován

  10. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  11. QJ5 Jumping: 20/94, 39.66 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  12. QJ6 Jumping: 48/87, 49.11 s, 7.11 tr. b., 4.46 m/s

  13. Ludslavice - O Zlínský ranec XIV., 01. 06. 2019

  14. Agility Open LA: 9/33, 45.47 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  15. Jumping Open LA: 11/32, 44.07 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  16. LA2: Diskvalifikován

  17. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  18. 1. Zkouška LA2: 1/11, 42.83 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  19. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  20. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  21. QA1 agility: Diskvalifikován

  22. QA2 agility: 25/120, 43.18 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  23. QA3 agility: Diskvalifikován

  24. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  25. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  26. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  27. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  28. 1.zkouška LA2: 3/11, 39.79 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  29. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  30. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  31. Agility I: Diskvalifikován

  32. Agility II: 36/165, 42.61 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  33. Jumping I: 86/169, 42.99 s, 10.43 tr. b., 4.26 m/s

  34. Jumping II: Diskvalifikován

  35. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  36. Jumping: 26/60, 42.12 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  37. Zkouška 1: Diskvalifikován

  38. Zkouška 2: Diskvalifikován

  39. Zkouška 3: 15/16, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  40. Zkouška 4: Diskvalifikován

  41. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  42. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  43. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  44. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  45. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  46. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  47. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  48. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  49. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  50. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  51. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  52. 2.zkouška LA2: Diskvalifikován

  53. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  54. Agility I: Diskvalifikován

  55. Agility II: Diskvalifikován

  56. Jumping I: 57/76, 43.86 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  57. Jumping II: Diskvalifikován

  58. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  59. Jumping II L: Diskvalifikován

  60. Jumping I. L: 4/33, 37.15 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  61. Zkouška LA2: 4/14, 42.75 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  62. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  63. QA4 Agility: Diskvalifikován

  64. QA5 Agility: 59/93, 50.61 s, 16.61 tr. b., 3.85 m/s

  65. QA6 Agility: Diskvalifikován

  66. QJ4 Jumping: 19/95, 41.26 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  67. QJ5 Jumping: 49/90, 50.52 s, 20.52 tr. b., 3.9 m/s

  68. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  69. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  70. QA1 agility: Diskvalifikován

  71. QA2 agility: Diskvalifikován

  72. QA3 agility: Diskvalifikován

  73. QJ1 jumping: 85/126, 36.94 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  74. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  75. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  76. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 08. 05. 2018

  77. 1. Zkouška LA2: 6/17, 44.68 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  78. 2. Zkouška LA2: 8/17, 39.55 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  79. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  80. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  81. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  82. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  83. Agility L Ne: Diskvalifikován

  84. Agility L So: 23/99, 45.01 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  85. Jumping L Ne: Diskvalifikován

  86. Jumping L So: Diskvalifikován

  87. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové tukobraní, 17. 03. 2018

  88. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  89. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  90. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  91. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  92. zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  93. zkouška 2 LA1: 3/10, 36.54 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  94. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  95. TRIAL II. LA1: 2/23, 40.45 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  96. TRIAL I. LA1: Diskvalifikován

  97. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  98. Agility I: 6/17, 35.84 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s

  99. Agility II: 9/17, 29.67 s, 20.0 tr. b., 4.38 m/s

  100. Agility III: 3/17, 32.78 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  101. Zlín - Mladcová - RÁJ na Mladcové - Kuba, 26. 08. 2017

  102. Agility Large: 5/21, 43.84 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  103. Jumping Large: Diskvalifikován

  104. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  105. Agility Open: Diskvalifikován

  106. Agility Trial: 5/15, 52.13 s, 12.13 tr. b., 2.69 m/s

  107. Jumping Open: Diskvalifikován

  108. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  109. LA1/1 LA1: Diskvalifikován

  110. LA1/2 LA1: 5/13, 34.8 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  111. Ludslavice - O Zlínský ranec XII. + X. MR ACD + VII. Šampionát AKE a WC, 03. 06. 2017

  112. Agility Open L: Diskvalifikován

  113. Jump Open L: 13/41, 41.26 s, 8.26 tr. b., 3.88 m/s

  114. Zkouška LA1: Diskvalifikován

  115. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  116. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  117. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  118. Zkoušky LA1: 7/16, 47.67 s, 17.67 tr. b., 3.36 m/s

  119. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  120. zkouška 1 LA1: Diskvalifikován

  121. zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  122. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  123. FALCO 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  124. FALCO 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  125. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  126. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  127. 2. zkouška LA1: 4/12, 57.69 s, 10.0 tr. b., 3.12 m/s

  128. 3. zkouška LA1: Diskvalifikován

  129. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  130. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  131. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován