Cz En

094714

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Peštová

    Člen KA

Pes

  1. Fairy Fossie Devil of Highland, Australská kelpie

Výsledky

  1. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  2. ZkA. MLA2 I.: Diskvalifikován

  3. ZkA. MLA2 II.: Diskvalifikován

  4. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  5. Jumping II ML A2: Diskvalifikován

  6. Jumping I ML A2: Diskvalifikován

  7. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  8. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  9. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  10. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  11. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  12. Agility 1: 5/11, 39.11 s, 10.11 tr. b., 4.14 m/s

  13. Jumping 1: 9/11, 35.22 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  14. Zkouška 1: 3/6, 34.04 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  15. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  16. 1. zkouška: Diskvalifikován

  17. 2. zkouška: Diskvalifikován

  18. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  19. dr.A2: Diskvalifikován

  20. pr.A2: 4/10, 34.03 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  21. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  22. 1. Jumping ML: 19/26, 48.93 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  23. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  24. ZkA. MLA2 I.: Diskvalifikován

  25. ZkA. MLA2 II.: Diskvalifikován

  26. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  27. II. zkouška MLA2: Diskvalifikován

  28. I. zkouška MLA2: Diskvalifikován

  29. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  30. II. zkouška: Diskvalifikován

  31. I. zkouška: 2/6, 45.15 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  32. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  33. 7.studenecká: Diskvalifikován

  34. 8.studenecká: Diskvalifikován

  35. 9.studenecká: 6/8, 41.55 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  36. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  37. 1.Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  38. 2.Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  39. 3.Zkouška MLA2: Diskvalifikován

  40. Jumping ML: Diskvalifikován

  41. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  42. Agility 1: Diskvalifikován

  43. Jumping 1: 9/18, 38.32 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  44. Zkouška 1: Diskvalifikován

  45. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  46. A2 - 1. LA2: 5/17, 38.75 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  47. A2 - 2. LA2: 3/17, 40.4 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  48. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  49. 1.zkouška: Diskvalifikován

  50. 2.zkouška: 2/13, 32.89 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  51. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  52. 1.zkouška LA2: 10/16, 41.63 s, 20.0 tr. b., 3.89 m/s

  53. 2.zkouška LA2: 8/16, 45.96 s, 25.0 tr. b., 3.94 m/s

  54. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  55. Ne-: Diskvalifikován

  56. Ne-Agility: 24/44, 38.3 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  57. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  58. So-: Diskvalifikován

  59. So-Agility: Diskvalifikován

  60. So-Jumping: Diskvalifikován

  61. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  62. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  63. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  64. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  65. LA2-Zk1 LA2: 3/20, 37.71 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  66. LA2-Zk2 LA2: Diskvalifikován

  67. LA2-Zk3 LA2: Diskvalifikován

  68. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  69. Agility Open L: Diskvalifikován

  70. Jumping Open L: Diskvalifikován

  71. Zkoušky LA1: 2/10, 31.38 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  72. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  73. II. zkouška LA1: 4/13, 33.87 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  74. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  75. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  76. III. zkouška LA1: 6/15, 31.08 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  77. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  78. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  79. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  80. JUMPING 1 L: Diskvalifikován

  81. JUMPING 2 L: Diskvalifikován

  82. JUMPING 3 L: Diskvalifikován

  83. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  84. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  85. I. zkouška LA1: 4/13, 30.47 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  86. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  87. Agility L: Diskvalifikován

  88. Jumping L: Diskvalifikován

  89. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  90. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  91. LA1 - 1. LA1: Diskvalifikován

  92. LA1 - 2. LA1: 6/10, 35.13 s, 20.0 tr. b., 4.84 m/s

  93. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  94. Agility open L: Diskvalifikován

  95. Jump III. L: Diskvalifikován

  96. Jump II. L: Diskvalifikován

  97. Jump I. L: Diskvalifikován

  98. Tunel I. L: 12/34, 28.38 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  99. ZkA. Ne LA1: Diskvalifikován

  100. ZkA. So LA1: 3/10, 28.41 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  101. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  102. LA1/1 LA1: Diskvalifikován

  103. LA1/2 LA1: Diskvalifikován

  104. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  105. 1.zkouška: Diskvalifikován

  106. 2.zkouška: Diskvalifikován

  107. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  108. 1.zkouška: 3/12, 43.79 s, 20.0 tr. b., 3.93 m/s

  109. 2.zkouška: Diskvalifikován

  110. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  111. Ne-: 7/12, 33.89 s, 25.0 tr. b., 4.78 m/s

  112. Ne-Agility: Diskvalifikován

  113. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  114. So-: Diskvalifikován

  115. So-Agility: Diskvalifikován

  116. So-Jumping: Diskvalifikován

  117. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  118. Zkouska 1 LA1: 9/10, 31.6 s, 35.0 tr. b., 4.18 m/s

  119. Zkouska 2 LA1: 6/10, 37.31 s, 30.0 tr. b., 3.81 m/s

  120. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  121. Agility L: 24/38, 48.89 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  122. Jumping L: Diskvalifikován

  123. Zkoušky LA1: 9/11, 27.44 s, 15.0 tr. b., 5.07 m/s

  124. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  125. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  126. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  127. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  128. Ne-: 6/15, 35.98 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  129. Ne-Agility: Diskvalifikován

  130. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  131. So-: Diskvalifikován

  132. So-Agility: Diskvalifikován

  133. So-Jumping: Diskvalifikován

  134. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  135. zkouška_1 LA1: 8/13, 27.48 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  136. zkouška_2 LA1: 4/13, 27.55 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  137. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  138. ZkA II. LA1: Diskvalifikován

  139. ZkA I. LA1: Diskvalifikován

  140. Dolní Přím - IV. Arion cup + 4.roč. MR beauceronů + MR bíglů, 28. 11. 2015

  141. Agility: 10/18, 42.0 s, 20.0 tr. b., 4.29 m/s

  142. Jumping: 7/18, 53.43 s, 25.43 tr. b., 3.24 m/s

  143. Dolní Přím - IV. Arion cup - zkoušky pro A1, 28. 11. 2015

  144. ZkA 1: 2/21, 27.45 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  145. ZkA 2: Diskvalifikován

  146. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  147. NE - Holdye memorial L: Diskvalifikován

  148. NE - jumping L: Diskvalifikován

  149. NE - Zkouška agility LA1: 8/15, 40.82 s, 15.0 tr. b., 3.85 m/s

  150. SO - agility L: Diskvalifikován

  151. SO - jumping L: Diskvalifikován

  152. SO - Zkouška agility LA1: Diskvalifikován

  153. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  154. (1) zkouška: 5/15, 33.62 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  155. (2) zkouška: Diskvalifikován

  156. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  157. AGILITY: Diskvalifikován

  158. JUMPING: 19/40, 39.86 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  159. LA1: 7/11, 41.5 s, 25.0 tr. b., 4.02 m/s

  160. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  161. Ne-Agility: Diskvalifikován

  162. Nedělní zkouška: Diskvalifikován

  163. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  164. Sobotní zkouška: Diskvalifikován

  165. So-Jumping: Diskvalifikován

  166. Opatovice nad Labem - Jarní SIRIUS 2015, 09. 05. 2015

  167. Agility L: Diskvalifikován

  168. Jumping L: Diskvalifikován

  169. Zkouška LA1: Diskvalifikován