Cz En

094714

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Peštová

    Člen KA

Pes

  1. Fairy Fossie Devil of Highland, Australská kelpie

Výsledky

  1. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  2. 1.zkouška LA2: 10/16, 41.63 s, 20.0 tr. b., 3.89 m/s

  3. 2.zkouška LA2: 8/16, 45.96 s, 25.0 tr. b., 3.94 m/s

  4. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  5. Ne-: Diskvalifikován

  6. Ne-Agility: 24/44, 38.3 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  7. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  8. So-: Diskvalifikován

  9. So-Agility: Diskvalifikován

  10. So-Jumping: Diskvalifikován

  11. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  12. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  13. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  14. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  15. LA2-Zk1 LA2: 3/20, 37.71 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  16. LA2-Zk2 LA2: Diskvalifikován

  17. LA2-Zk3 LA2: Diskvalifikován

  18. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  19. Agility Open L: Diskvalifikován

  20. Jumping Open L: Diskvalifikován

  21. Zkoušky LA1: 2/10, 31.38 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  22. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  23. II. zkouška LA1: 4/13, 33.87 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  24. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  25. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  26. III. zkouška LA1: 6/15, 31.08 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  27. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  28. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  29. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  30. JUMPING 1 L: Diskvalifikován

  31. JUMPING 2 L: Diskvalifikován

  32. JUMPING 3 L: Diskvalifikován

  33. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  34. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  35. I. zkouška LA1: 4/13, 30.47 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  36. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  37. Agility L: Diskvalifikován

  38. Jumping L: Diskvalifikován

  39. Zkoušky LA1: Diskvalifikován

  40. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  41. LA1 - 1. LA1: Diskvalifikován

  42. LA1 - 2. LA1: 6/10, 35.13 s, 20.0 tr. b., 4.84 m/s

  43. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  44. Agility open L: Diskvalifikován

  45. Jump III. L: Diskvalifikován

  46. Jump II. L: Diskvalifikován

  47. Jump I. L: Diskvalifikován

  48. Tunel I. L: 12/34, 28.38 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  49. ZkA. Ne LA1: Diskvalifikován

  50. ZkA. So LA1: 3/10, 28.41 s, 10.0 tr. b., 5.53 m/s

  51. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  52. LA1/1 LA1: Diskvalifikován

  53. LA1/2 LA1: Diskvalifikován

  54. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  55. 1.zkouška: Diskvalifikován

  56. 2.zkouška: Diskvalifikován

  57. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  58. 1.zkouška: 3/12, 43.79 s, 20.0 tr. b., 3.93 m/s

  59. 2.zkouška: Diskvalifikován

  60. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  61. Ne-: 7/12, 33.89 s, 25.0 tr. b., 4.78 m/s

  62. Ne-Agility: Diskvalifikován

  63. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  64. So-: Diskvalifikován

  65. So-Agility: Diskvalifikován

  66. So-Jumping: Diskvalifikován

  67. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  68. Zkouska 1 LA1: 9/10, 31.6 s, 35.0 tr. b., 4.18 m/s

  69. Zkouska 2 LA1: 6/10, 37.31 s, 30.0 tr. b., 3.81 m/s

  70. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  71. Agility L: 24/38, 48.89 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  72. Jumping L: Diskvalifikován

  73. Zkoušky LA1: 9/11, 27.44 s, 15.0 tr. b., 5.07 m/s

  74. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  75. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  76. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  77. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  78. Ne-: 6/15, 35.98 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  79. Ne-Agility: Diskvalifikován

  80. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  81. So-: Diskvalifikován

  82. So-Agility: Diskvalifikován

  83. So-Jumping: Diskvalifikován

  84. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  85. zkouška_1 LA1: 8/13, 27.48 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  86. zkouška_2 LA1: 4/13, 27.55 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  87. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  88. ZkA II. LA1: Diskvalifikován

  89. ZkA I. LA1: Diskvalifikován

  90. Dolní Přím - IV. Arion cup + 4.roč. MR beauceronů + MR bíglů, 28. 11. 2015

  91. Agility: 10/18, 42.0 s, 20.0 tr. b., 4.29 m/s

  92. Jumping: 7/18, 53.43 s, 25.43 tr. b., 3.24 m/s

  93. Dolní Přím - IV. Arion cup - zkoušky pro A1, 28. 11. 2015

  94. ZkA 1: 2/21, 27.45 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  95. ZkA 2: Diskvalifikován

  96. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  97. NE - Holdye memorial L: Diskvalifikován

  98. NE - jumping L: Diskvalifikován

  99. NE - Zkouška agility LA1: 8/15, 40.82 s, 15.0 tr. b., 3.85 m/s

  100. SO - agility L: Diskvalifikován

  101. SO - jumping L: Diskvalifikován

  102. SO - Zkouška agility LA1: Diskvalifikován

  103. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  104. (1) zkouška: 5/15, 33.62 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  105. (2) zkouška: Diskvalifikován

  106. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  107. AGILITY: Diskvalifikován

  108. JUMPING: 19/40, 39.86 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  109. LA1: 7/11, 41.5 s, 25.0 tr. b., 4.02 m/s

  110. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  111. Ne-Agility: Diskvalifikován

  112. Nedělní zkouška: Diskvalifikován

  113. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  114. Sobotní zkouška: Diskvalifikován

  115. So-Jumping: Diskvalifikován

  116. Opatovice nad Labem - Jarní SIRIUS 2015, 09. 05. 2015

  117. Agility L: Diskvalifikován

  118. Jumping L: Diskvalifikován

  119. Zkouška LA1: Diskvalifikován