Cz En

000015

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kristina Půdová, ULTIMATE AGILITY

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Jasmine from Let's Border, Border kolie

Výsledky

  1. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  2. Agility Open: 8/125, 39.45 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  3. Agility Squads as Individual: 12/137, 43.34 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  4. Jumping Open: 9/136, 37.03 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  5. Jumping Squads as Individual: 11/138, 33.35 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  6. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  7. Agility 1: 63/217, 43.35 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  8. Agility 2: 68/222, 44.86 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  9. Agility 3: 39/177, 39.78 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  10. Agility Trial: 10/129, 44.07 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  11. Grand Final: 14/44, 40.67 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  12. Jumping 1: 7/216, 37.31 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  13. Jumping 2: Diskvalifikován

  14. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  15. QA4 Agility: Diskvalifikován

  16. QA5 Agility: 13/96, 42.69 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  17. QA6 Agility: 11/93, 39.55 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  18. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  19. QJ5 Jumping: 7/94, 36.66 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  20. QJ6 Jumping: 16/87, 38.22 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  21. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  22. QA1 agility: Diskvalifikován

  23. QA2 agility: 47/120, 40.32 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  24. QA3 agility: 15/120, 41.4 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  25. QJ1 jumping: 25/123, 38.07 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  26. QJ2 jumping: 44/122, 32.32 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  27. QJ3 jumping: 30/111, 36.65 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  28. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  29. Ne. - Speciální závod - Finále (Agility A123) : 6/28, 38.28 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  30. Pá. - Power & Speed (Agility A23): 7/109, 14.25 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  31. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 3/169, 36.31 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  32. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): 21/110, 35.24 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  33. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 24/175, 40.11 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  34. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  35. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 6/170, 35.47 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  36. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  37. 1.Zkouška LA3: 1/13, 40.57 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  38. 2.Zkouška LA3: 2/13, 40.44 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  39. 3.Zkouška LA3: Diskvalifikován

  40. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  41. Agility I: 4/167, 39.69 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  42. Agility II: 4/165, 35.85 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  43. Jumping I: 4/169, 31.92 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  44. Jumping II: 14/161, 33.19 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  45. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  46. Zkouška 3: 2/36, 39.63 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  47. Zkouška 4: 4/36, 44.35 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  48. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  49. LA3 1. LA3: 1/20, 36.86 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  50. LA3 2. LA3: 1/20, 38.55 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  51. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  52. Agility LA sobota: 8/70, 36.61 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  53. Finále LA neděle: 10/33, 47.33 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  54. Jumping LA neděle: 3/70, 37.82 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  55. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  56. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  57. Zkoušky LA3 sobota: 4/34, 43.92 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  58. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  59. Druhá zkouška LA3: 2/11, 38.37 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  60. První zkouška LA3: 1/10, 43.22 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  61. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  62. Zkouška LA3 I: 1/12, 40.3 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  63. Zkouška LA3 II: 3/12, 38.21 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  64. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  65. III. jumping L: 1/43, 30.21 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  66. II.jumping L: 2/42, 33.74 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  67. I. jumping L: 2/43, 33.36 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  68. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  69. Agility LA sobota: 4/43, 47.05 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  70. Finále LA neděle: 5/19, 43.95 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  71. Jumping LA neděle: 4/43, 35.15 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  72. Jumping LA sobota: 2/43, 34.66 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  73. Zkoušky LA3 neděle: 2/22, 39.85 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  74. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  75. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  76. 1. zkouška LA3: 2/18, 39.25 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  77. 2. zkouška LA3: 1/18, 40.08 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  78. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  79. AGILITY: 1/39, 36.35 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  80. AGILITY: 5/31, 35.76 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  81. JUMPING: 5/31, 30.52 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  82. JUMPING: 6/38, 34.87 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  83. LA3: 4/18, 42.76 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  84. LA3: Diskvalifikován

  85. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 10. 2018

  86. Druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  87. První zkouška LA3: 2/9, 34.0 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  88. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  89. Agility: 7/86, 37.43 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  90. Agility DRUZSTVA: 26/97, 39.67 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  91. Jumping: Diskvalifikován

  92. Jumping DRUZSTVA: 5/97, 32.86 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  93. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  94. Agility 1: Diskvalifikován

  95. Agility 2: 7/217, 36.55 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  96. Agility 3: 16/179, 43.71 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  97. Agility 4: 12/191, 38.17 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  98. Agility Trial: Diskvalifikován

  99. Grand Final: 9/44, 40.36 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  100. Jumping 1: 11/214, 38.36 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  101. Jumping 2: 8/205, 37.84 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  102. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  103. QA4 Agility: 10/95, 44.31 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  104. QA5 Agility: 14/93, 39.13 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  105. QA6 Agility: 10/88, 42.57 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  106. QJ4 Jumping: 47/95, 37.82 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  107. QJ5 Jumping: 10/90, 39.02 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  108. QJ6 Jumping: 14/77, 32.12 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  109. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  110. QA1 agility: 6/127, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  111. QA2 agility: 31/125, 48.11 s, 7.11 tr. b., 4.28 m/s

  112. QA3 agility: 6/125, 34.03 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  113. QJ1 jumping: 22/126, 32.46 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  114. QJ2 jumping: 31/126, 41.17 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  115. QJ3 jumping: 11/122, 37.53 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  116. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  117. Agility Trial: Diskvalifikován

  118. Jumping Trial: Diskvalifikován

  119. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  120. Agility A2A3: Diskvalifikován

  121. Agility Squads as individual: 20/157, 40.74 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  122. Jumping A2A3: 24/113, 37.59 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  123. Jumping Squads as Individual: 14/162, 31.17 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  124. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  125. Special Agility: Diskvalifikován

  126. Special Final: Diskvalifikován

  127. Special Jumping: 8/153, 32.62 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  128. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  129. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  130. Agility L Ne: 27/98, 33.47 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  131. Agility L So: Diskvalifikován

  132. Jumping L Ne: 14/96, 36.94 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  133. Jumping L So: 9/100, 30.53 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  134. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  135. AGILITY: Diskvalifikován

  136. AGILITY: Diskvalifikován

  137. JUMPING: 3/49, 35.29 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  138. JUMPING: 5/51, 37.19 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  139. LA3: 3/23, 39.92 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  140. LA3: 6/24, 42.49 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  141. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  142. Agility LA: 2/30, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  143. Jumping LA: 1/31, 27.5 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  144. Zkouška LA3: 2/10, 40.74 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  145. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  146. ZkA II. LA3: Diskvalifikován

  147. ZkA I. LA3: Diskvalifikován

  148. Brno - Mistr Ostrova 2017, 28. 09. 2017

  149. Agility L: Diskvalifikován

  150. Jumping L: Diskvalifikován

  151. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  152. Agility družstev: 33/88, 40.66 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  153. Agility jednotlivců: 3/87, 37.79 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  154. Jumping družstev: 6/88, 40.37 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  155. Jumping jednotlivců: 28/87, 34.96 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  156. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  157. Zkouška LA3: 5/26, 39.67 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  158. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  159. Agility 1: 2/217, 37.45 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  160. Agility 2: Diskvalifikován

  161. Agility 3: Diskvalifikován

  162. Agility 4: 19/196, 38.83 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  163. Agility Trial: 22/112, 36.38 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  164. Jumping 1: 11/214, 35.27 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  165. Jumping 2: 38/209, 31.63 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  166. NATIVIA GRAND FINAL: 20/45, 36.1 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  167. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  168. QA4 agility: 29/99, 39.84 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  169. QA5 agility: Diskvalifikován

  170. QA6 agility: 47/95, 41.83 s, 15.0 tr. b., 4.4 m/s

  171. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  172. QJ5 jumping: 10/91, 35.82 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  173. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  174. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  175. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  176. 2Q Agility: Diskvalifikován

  177. 3Q Finále: Diskvalifikován

  178. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 26/108, 37.99 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  179. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  180. Power & speed A2/A3: 4/111, 20.05 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  181. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 4/121, 33.3 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  182. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  183. QA1 agility: 42/135, 39.0 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  184. QA2 agility: 18/127, 33.11 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  185. QA3 agility: Diskvalifikován

  186. QJ1 jumping: 26/135, 31.66 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  187. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  188. QJ3 jumping: 9/118, 34.39 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  189. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  190. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  191. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  192. Agility Open: Diskvalifikován

  193. Agility Trial: Diskvalifikován

  194. Jumping Special A2 + A3: 2/35, 26.25 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  195. Lednice/Nejdek - Nejdecký trojskok, 07. 05. 2017

  196. III. Zk LA3: 1/6, 41.98 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  197. II. Zk LA3: 1/6, 39.5 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  198. I. Zk LA3: Diskvalifikován

  199. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 06. 05. 2017

  200. Agility 1: Diskvalifikován

  201. Agility 2: Diskvalifikován

  202. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  203. Agility Trial I: Diskvalifikován

  204. Agility Trial II: Diskvalifikován

  205. Agility Trial III: Diskvalifikován

  206. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  207. Agility Lar Ne: 6/85, 36.15 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  208. Agility Lar So: Diskvalifikován

  209. Jumping Lar Ne: 37/85, 30.63 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  210. Jumping Lar So: 28/87, 33.0 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  211. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  212. Agility: Diskvalifikován

  213. Fun Jumping: 1/34, 23.49 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  214. Jumping: 22/39, 33.17 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  215. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  216. AGILITY: 2/57, 36.54 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  217. JUMPING: Diskvalifikován

  218. LA3: 2/33, 36.68 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  219. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  220. Agility LA: Diskvalifikován

  221. Jumping LA: 6/46, 33.9 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  222. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  223. Brno - Zimní Brno I., 14. 01. 2017

  224. Agility LA: 2/42, 33.69 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  225. Jumping LA: 1/42, 24.53 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  226. Zkouška LA2: 2/18, 33.33 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  227. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  228. ZkA II. LA2: 1/24, 32.0 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  229. ZkA I. LA2: Diskvalifikován

  230. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  231. Czech Imp Jump Large: 28/69, 23.07 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  232. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  233. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  234. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2016 s JK Animals, 24. 09. 2016

  235. Agility Open: Diskvalifikován

  236. Agility Trial: 1/15, 26.52 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  237. Jumping Open: Diskvalifikován

  238. Super Final: Diskvalifikován

  239. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky III., 10. 09. 2016

  240. III.zkouška LA1: 1/5, 28.38 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  241. II.zkouška LA1: Diskvalifikován

  242. I.zkouška LA1: Diskvalifikován