Cz En

000115

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Řezníčková, PETRIS

    Člen KA

Pes

  1. I Believe I Can Fly, Border kolie

Výsledky

  1. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  2. Neděle Jumping L: 13/35, 27.84 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  3. Neděle Zkouška II LA3: 3/16, 37.93 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  4. Neděle Zkouška I LA3: Diskvalifikován

  5. Sobota Jumping LA: 2/33, 33.11 s, 5.0 tr. b., 5.89 m/s

  6. Sobota Zkouška II LA3: 6/13, 38.13 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  7. Sobota Zkouška I LA3: Diskvalifikován

  8. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  9. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  10. Zkouška I. LA3: 6/17, 43.96 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  11. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  12. 1.Zkouška LA3: Diskvalifikován

  13. 2.Zkouška LA3: 4/13, 41.02 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  14. 3.Zkouška LA3: 1/12, 38.11 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  15. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  16. Agility I: Diskvalifikován

  17. Agility II: 25/165, 39.31 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  18. Jumping I: 51/169, 33.27 s, 5.0 tr. b., 5.5 m/s

  19. Jumping II: Diskvalifikován

  20. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  21. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  22. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  23. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  24. LA3 I.: Diskvalifikován

  25. LA3 II.: 6/18, 33.27 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  26. LA3 III.: Diskvalifikován

  27. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  28. LA3 I.: 3/22, 38.61 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  29. LA3 II.: 3/22, 33.68 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  30. LA3 III.: Diskvalifikován

  31. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 30. 03. 2019

  32. Batmanova zkouška LA3: 3/17, 37.86 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  33. Supermanova zkouška LA3: 5/18, 38.11 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  34. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  35. Zkouška 3: Diskvalifikován

  36. Zkouška 4: Diskvalifikován

  37. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  38. Jumping L: Diskvalifikován

  39. LA3: Diskvalifikován

  40. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  41. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  42. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  43. Kladno - Zkoušky NKÚ VII., 22. 02. 2019

  44. Zkouška LA3 I: 4/8, 46.01 s, 13.01 tr. b., 3.78 m/s

  45. Zkouška LA3 II: Diskvalifikován

  46. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  47. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  48. Jumping LA neděle: 18/70, 38.21 s, 15.0 tr. b., 5.23 m/s

  49. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  50. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  51. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  52. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  53. Zkouška LA3 I: Diskvalifikován

  54. Zkouška LA3 II: Diskvalifikován

  55. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  56. Agility klubů L: Diskvalifikován

  57. Jumping L: Diskvalifikován

  58. Zkouška LA3: 12/18, 41.25 s, 10.0 tr. b., 5.24 m/s

  59. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  60. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  61. LA3 I. LA3: 6/24, 43.66 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  62. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  63. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  64. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  65. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  66. Agility 1 L: 6/27, 38.82 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  67. Agility 2 L: Diskvalifikován

  68. Jumping 1 L: 5/28, 31.97 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  69. Jumping 2 L: 11/28, 35.65 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  70. Jumping 3 L: 1/28, 29.09 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  71. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  72. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  73. Jumping L: Diskvalifikován

  74. Zkouška LA3: 7/14, 39.45 s, 10.0 tr. b., 4.77 m/s

  75. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  76. AGILITY: 6/31, 36.53 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  77. JUMPING: Diskvalifikován

  78. LA3: Diskvalifikován

  79. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  80. 1.kvalifikace: 13/45, 27.22 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  81. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  82. 3.kvalifikace: 18/45, 23.66 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  83. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  84. Agility OPEN L: Diskvalifikován

  85. Jumping OPEN L: 2/58, 34.74 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  86. Zk.A LA3: Diskvalifikován

  87. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky + A0, 09. 09. 2018

  88. 1.Zka - LA3: Diskvalifikován

  89. 2.Zka - LA3: Diskvalifikován

  90. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  91. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  92. 2. běh LA3: 5/14, 38.44 s, 10.0 tr. b., 5.12 m/s

  93. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  94. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  95. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  96. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  97. 1. Zk LA3: Diskvalifikován

  98. 2. Zk LA3: 2/20, 35.57 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  99. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  100. 1.ZkA - LA3: Diskvalifikován

  101. 2. ZkA - LA3: 3/14, 38.0 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  102. 3.ZkA - LA3: 4/14, 33.77 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  103. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  104. Agility II. L: Diskvalifikován

  105. Agility I. L: Diskvalifikován

  106. Jumping II. L: Diskvalifikován

  107. Jumping I. L: Diskvalifikován

  108. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  109. A3 zkouška LA3: Diskvalifikován

  110. Agility L L: Diskvalifikován

  111. Jumping L L: Diskvalifikován

  112. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  113. I Agility Open: 44/139, 38.44 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  114. II Agility Open: Diskvalifikován

  115. II Jumping Open: Diskvalifikován

  116. I Jumping Open: Diskvalifikován

  117. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  118. Zkouška 1 LA3: 9/17, 42.1 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  119. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  120. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  121. Zkoukša 1 LA3: Diskvalifikován

  122. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  123. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  124. AGILITY: 16/52, 41.19 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  125. AGILITY: Diskvalifikován

  126. JUMPING: 16/49, 37.27 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  127. JUMPING: Diskvalifikován

  128. LA3: Diskvalifikován

  129. LA3: Diskvalifikován

  130. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  131. Agility: 14/41, 44.13 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  132. Agility: Diskvalifikován

  133. Jumping: Diskvalifikován

  134. Jumping: Diskvalifikován

  135. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  136. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  137. 1 LA3: Diskvalifikován

  138. 2 LA3: Diskvalifikován

  139. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  140. II. Packa LA3: Diskvalifikován

  141. I. Packa LA3: Diskvalifikován

  142. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  143. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  144. Jumping LA neděle: 32/62, 33.14 s, 10.0 tr. b., 5.67 m/s

  145. Jumping LA sobota: 25/59, 34.72 s, 15.0 tr. b., 5.18 m/s

  146. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  147. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  148. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  149. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  150. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  151. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  152. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  153. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  154. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  155. Velké finále LA neděle: 13/34, 35.62 s, 15.0 tr. b., 4.86 m/s

  156. Zkoušky LA2 sobota: 1/16, 37.25 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  157. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  158. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  159. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  160. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  161. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  162. 1.zkouška LA2: Diskvalifikován

  163. 2. zkouška LA2: 1/10, 28.99 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  164. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  165. AGILITY: Diskvalifikován

  166. AGILITY: Diskvalifikován

  167. JUMPING: 20/39, 35.23 s, 25.0 tr. b., 4.94 m/s

  168. JUMPING: Diskvalifikován

  169. LA2: 3/14, 26.78 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  170. LA2: Diskvalifikován

  171. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  172. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  173. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  174. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  175. ACANA Finále L: 7/19, 39.37 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  176. Agility 1 L: 10/34, 33.67 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  177. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  178. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  179. Zkouška 1 LA2: 1/23, 36.17 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  180. Zkouška 2 LA2: 3/18, 38.97 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  181. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  182. Zkouška LA2: 3/10, 36.62 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  183. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  184. Agility So - LA: 13/50, 27.86 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  185. Jumping So - LA: 8/51, 31.01 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  186. Zka So - LA2: Diskvalifikován

  187. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  188. Agility L: Diskvalifikován

  189. Jumping L: Diskvalifikován

  190. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  191. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  192. Agility open L: Diskvalifikován

  193. Jump III. L: Diskvalifikován

  194. Jump II. L: 19/52, 28.59 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  195. Jump I. L: Diskvalifikován

  196. ZkA. Ne LA2: Diskvalifikován

  197. ZkA. So LA2: 2/25, 39.28 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  198. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  199. Zkouška II LA2: Diskvalifikován

  200. Zkouška I LA2: 1/21, 29.58 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  201. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  202. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  203. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  204. Jumping - Large: 11/36, 25.05 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  205. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  206. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  207. II. zkouška LA2: 10/22, 41.05 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  208. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  209. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  210. Agility - Ne: Diskvalifikován

  211. Agility - So: Diskvalifikován

  212. Jumping - Ne: 31/89, 33.95 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  213. Jumping - So: Diskvalifikován

  214. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  215. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  216. 2Q Agility: 25/157, 45.66 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  217. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 43/108, 42.7 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  218. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  219. Power & speed A2/A3: 8/111, 21.9 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  220. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  221. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  222. Agility 1: 37/128, 45.5 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  223. Agility 2: Diskvalifikován

  224. Jumping 1: Diskvalifikován

  225. Jumping 2: Diskvalifikován

  226. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  227. Agility: Diskvalifikován

  228. Fun Jumping: 19/31, 30.57 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  229. Jumping: Diskvalifikován

  230. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  231. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  232. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  233. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  234. Jumping 2 Large: 8/59, 29.82 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  235. Heroutice u Neveklova - 47. DVOJZKOUŠKY +1, 13. 11. 2016

  236. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  237. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  238. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  239. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  240. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  241. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  242. Jumping 2 Large: 18/69, 30.71 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  243. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  244. 1. zkouška LA2: 3/23, 43.49 s, 27.49 tr. b., 3.54 m/s

  245. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  246. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  247. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  248. 1. ZK LA2: 20/31, 31.16 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  249. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  250. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  251. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  252. 2. zkouška LA2: 6/20, 29.73 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  253. Rokycany - Rokycanská skočná, 08. 10. 2016

  254. agility zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  255. agility zkouška 2 LA2: 6/15, 32.76 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  256. jumping L: Diskvalifikován

  257. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  258. Agility L: Diskvalifikován

  259. Jumping L: 13/38, 26.92 s, 15.0 tr. b., 4.98 m/s

  260. Zkoušky A1 LA2: Diskvalifikován

  261. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2016

  262. LA2_1 LA2: Diskvalifikován

  263. LA2_2 LA2: Diskvalifikován

  264. Praha-Kateřinky - 2. Kunratické trojzkoušky, 20. 08. 2016

  265. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  266. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  267. 3. zkouška LA2: 7/18, 40.15 s, 20.0 tr. b., 4.61 m/s

  268. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  269. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  270. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  271. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  272. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  273. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  274. Málkov u Chomutova - TROJZKOUŠKY - Carneeval Cup 2016 - 2.díl / Samizdat Edition verse Beta 1.0, 02. 07. 2016

  275. Zka 1: Diskvalifikován

  276. Zka 2: Diskvalifikován

  277. Zka 3: 1/16, 26.55 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  278. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  279. Agility L: Diskvalifikován

  280. Jumping L: Diskvalifikován

  281. Zkouška LA1: 8/17, 26.4 s, 15.0 tr. b., 4.89 m/s

  282. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  283. QA5 Agility: Diskvalifikován

  284. QA6 Agility: Diskvalifikován

  285. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  286. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  287. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  288. 1Q Jumping: 88/131, 32.22 s, 15.0 tr. b., 5.12 m/s

  289. 2Q Agility: Diskvalifikován

  290. 3Q Finále: Diskvalifikován

  291. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  292. Družstva - Jumping: 50/139, 35.7 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  293. Jednotlivci A1 - Agility: 8/39, 41.23 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  294. Jednotlivci A1 - Jumping: 17/38, 28.83 s, 15.0 tr. b., 5.31 m/s

  295. Power & speed A1: Diskvalifikován

  296. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 3/38, 25.82 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  297. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  298. Jumping Neděle L: Diskvalifikován

  299. Jumping Sobota L: Diskvalifikován

  300. Zkoušk 1 Neděle LA1: 4/18, 35.73 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  301. Zkouška 1 Sobota LA1: 8/18, 61.91 s, 23.91 tr. b., 2.5 m/s

  302. Zkouška 2 Neděle LA1: Diskvalifikován

  303. Zkouška 2 Sobota LA1: 7/18, 24.47 s, 10.0 tr. b., 5.39 m/s

  304. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  305. QA1 Agility: 68/213, 45.65 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  306. QA2 Agility: Diskvalifikován

  307. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  308. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  309. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  310. Agility I: Diskvalifikován

  311. Agility II: 3/13, 32.99 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  312. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  313. Zkouska LA1 1: 13/30, 36.17 s, 20.0 tr. b., 4.7 m/s

  314. Zkouska LA1 2: 2/30, 40.48 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  315. Zkouska LA1 3: Diskvalifikován

  316. Zkouska LA1 4: 8/25, 41.97 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  317. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  318. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  319. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  320. Zkoušky LA1 neděle: Diskvalifikován

  321. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován

  322. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  323. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  324. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  325. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  326. Zkoušky LA1 neděle: Diskvalifikován

  327. Zkoušky LA1 sobota: 3/10, 38.63 s, 20.0 tr. b., 4.09 m/s

  328. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  329. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  330. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  331. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  332. Tunelový běh L: Diskvalifikován

  333. ZK LA1: Diskvalifikován

  334. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  335. ZkA II. LA1: Diskvalifikován

  336. ZkA I. LA1: Diskvalifikován

  337. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  338. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  339. Jumping LA neděle: 15/33, 33.78 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  340. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  341. Zkoušky LA1 neděle: Diskvalifikován

  342. Zkoušky LA1 sobota: Diskvalifikován