Cz En

001015

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Dušková, PPP Jičín

    Člen KA

Pes

  1. Iris Black z Vesničky u hranic, Sheltie

Výsledky

  1. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  2. 1.zkouška MA3: 1/2, 46.71 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  3. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  4. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  5. zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  6. zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  7. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  8. Ne-: Diskvalifikován

  9. Ne-Agility: 2/22, 46.96 s, 0.96 tr. b., 3.71 m/s

  10. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  11. So-: Diskvalifikován

  12. So-Agility: 5/21, 45.55 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  13. So-Jumping: 12/22, 38.7 s, 10.7 tr. b., 3.82 m/s

  14. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  15. A3 zkouška MA3 MA3: Diskvalifikován

  16. Agility M M: Diskvalifikován

  17. Jumping M M: 5/14, 42.77 s, 11.77 tr. b., 4.3 m/s

  18. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  19. 1.zkouška MA3: 6/9, 46.83 s, 14.83 tr. b., 3.84 m/s

  20. 2.zkouška MA3: 4/9, 43.05 s, 10.05 tr. b., 4.02 m/s

  21. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  22. III. zkouška MA3: Diskvalifikován

  23. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  24. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  25. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  26. agility open M: Diskvalifikován

  27. Jumping open M: 11/40, 39.26 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  28. Tuneliáda M: 12/38, 39.28 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  29. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  30. Agility M: 1/20, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  31. JUMPING M: Diskvalifikován

  32. Zkouška agility MA3: 5/6, 41.5 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  33. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  34. 1. zkouška MA3: 2/5, 34.79 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  35. 2. zkouška MA3: 1/5, 35.0 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  36. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  37. 1. Zkouška A3 MA3: 1/2, 49.2 s, 15.2 tr. b., 3.9 m/s

  38. 2. Zkouška A3 MA3: Diskvalifikován

  39. Hra - tuneliáda pro A2+A3 M: 4/12, 28.27 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  40. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  41. I Agility Open: Diskvalifikován

  42. II Agility Open: Diskvalifikován

  43. II Jumping Open: Diskvalifikován

  44. I Jumping Open: Diskvalifikován

  45. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  46. III. jumping M: Diskvalifikován

  47. II. jumping M: Diskvalifikován

  48. I. jumping M: Diskvalifikován

  49. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  50. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  51. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  52. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  53. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  54. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  55. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  56. 1. zkouška MA3: 2/4, 46.08 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  57. 2. zkouška MA3: 2/4, 49.86 s, 7.86 tr. b., 3.55 m/s

  58. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  59. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  60. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  61. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  62. Czech Imp Jump Medium: 10/24, 19.98 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  63. Jumping 1 Medium: 9/24, 40.81 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  64. Jumping 2 Medium: 16/24, 37.64 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  65. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  66. ZkA II. MA3: 4/10, 39.62 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  67. ZkA I. MA3: Diskvalifikován

  68. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  69. JUMPING 1 M: Diskvalifikován

  70. JUMPING 2 M: 3/15, 38.61 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  71. JUMPING 3 M: 6/15, 42.93 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  72. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  73. Czech Imp Jump Medium: 9/29, 24.34 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  74. Jumping 1 Medium: 10/29, 37.79 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  75. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  76. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  77. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  78. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  79. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  80. 1.zkouška MA3: 1/4, 45.31 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  81. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  82. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  83. 1. jumping: Diskvalifikován

  84. 2.jumping: Diskvalifikován

  85. 3.jumping: 7/11, 22.67 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  86. Východočeské finále: 3/8, 32.13 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  87. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  88. Agility 1 M: Diskvalifikován

  89. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  90. Jumping 2 M: 8/15, 39.84 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  91. Zkouška 1 MA3: 5/10, 47.11 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  92. Zkouška 2 MA3: 3/6, 43.72 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  93. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  94. Agility M: 9/11, 37.45 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  95. Jumping M: Diskvalifikován

  96. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  97. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  98. Agility Open: 9/13, 50.45 s, 20.0 tr. b., 3.73 m/s

  99. Agility Trial: 5/8, 50.63 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  100. Jumping Open: Diskvalifikován

  101. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  102. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  103. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  104. 3. zkouška MA3: Diskvalifikován

  105. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  106. AGILITY: Diskvalifikován

  107. JUMPING MA3: Diskvalifikován

  108. MA3: Diskvalifikován

  109. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  110. Agility open M: Diskvalifikován

  111. Jump III. M: Diskvalifikován

  112. Jump II. M: Diskvalifikován

  113. Jump I. M: 12/19, 31.74 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  114. Tunel I. M: Diskvalifikován

  115. ZkA. Ne MA3: Diskvalifikován

  116. ZkA. So MA3: Diskvalifikován

  117. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  118. Agility NE M: 1/11, 36.75 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  119. Agility So M: 4/10, 41.05 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  120. Finále M: Diskvalifikován

  121. Jumping NE M: Diskvalifikován

  122. Jumping So M: 5/10, 37.83 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  123. Zkouška So MA3: 2/4, 41.41 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  124. Zkoušky NE MA3: Diskvalifikován

  125. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  126. 1.zkouška: 3/6, 35.28 s, 1.28 tr. b., 3.97 m/s

  127. 2.zkouška: 2/6, 41.01 s, 2.01 tr. b., 3.78 m/s

  128. Jumping: 7/10, 36.34 s, 11.34 tr. b., 3.58 m/s

  129. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  130. Agility - Ne: Diskvalifikován

  131. Agility - So: Diskvalifikován

  132. Jumping - Ne: 18/52, 40.47 s, 2.47 tr. b., 3.93 m/s

  133. Jumping - So: Diskvalifikován

  134. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  135. Ne-: 3/5, 50.3 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  136. Ne-Agility: Diskvalifikován

  137. Ne-Jumping: 9/17, 41.15 s, 7.15 tr. b., 3.77 m/s

  138. So-: Diskvalifikován

  139. So-Agility: Diskvalifikován

  140. So-Jumping: Diskvalifikován

  141. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  142. Zkouska 1 MA3: 3/3, 49.5 s, 19.5 tr. b., 3.17 m/s

  143. Zkouska 2 MA3: 3/3, 37.64 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  144. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  145. Druhá zkouška MA3: Diskvalifikován

  146. První zkouška MA3: Diskvalifikován

  147. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  148. Agility open M: 11/28, 43.82 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  149. Jumping open M: 17/29, 40.65 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  150. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  151. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  152. 1.vítězná: 1/5, 42.34 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  153. 2.vítězná: Diskvalifikován

  154. Jumping: Diskvalifikován

  155. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  156. Jumping_1: Diskvalifikován

  157. Jumping_2: Diskvalifikován

  158. Jumping_3: Diskvalifikován

  159. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  160. 1. zkouška A2 MA2: 1/2, 41.75 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  161. 2. zkouška A2 MA2: Diskvalifikován

  162. Hra - tuneliáda pro A2+A3 M: 2/9, 34.93 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  163. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  164. Agility 1: Diskvalifikován

  165. Agility 2: Diskvalifikován

  166. Jumping 1: Diskvalifikován

  167. Jumping 2: Diskvalifikován

  168. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  169. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  170. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  171. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  172. 1. běh M: 9/17, 39.85 s, 10.85 tr. b., 4.09 m/s

  173. 2. běh M: Diskvalifikován

  174. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  175. ZkA. II. MA2: Diskvalifikován

  176. ZkA. I. MA2: Diskvalifikován

  177. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  178. zkouška 1 MA2: 1/5, 37.78 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  179. zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  180. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  181. Jumping III. M: Diskvalifikován

  182. Jumping II. M: Diskvalifikován

  183. Jumping I. M: Diskvalifikován

  184. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  185. ZkA II. MA2: 1/4, 40.88 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  186. ZkA I. MA2: Diskvalifikován

  187. Proruby u Hořiček - OPSION 051, 19. 11. 2016

  188. 11.prorubská: Diskvalifikován

  189. 12.prorubská: Diskvalifikován

  190. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  191. Agility M: Diskvalifikován

  192. Jumping M: Diskvalifikován

  193. Ne-zkouška MA2: Diskvalifikován

  194. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  195. AGILITY: Diskvalifikován

  196. JUMPING: Diskvalifikován

  197. MA2: Diskvalifikován

  198. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  199. Finále: Diskvalifikován

  200. Jumping (1): Diskvalifikován

  201. Jumping (2): Diskvalifikován

  202. Zkouška: 1/4, 40.17 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  203. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  204. Agility 1 M: Diskvalifikován

  205. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  206. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  207. Zkouška 1 MA2: 2/3, 50.19 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  208. Zkouška 2 MA2: Diskvalifikován

  209. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  210. Agility M: Diskvalifikován

  211. Jumping M: Diskvalifikován

  212. Zkoušky MA2: 1/8, 37.31 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  213. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  214. Agility M: Diskvalifikován

  215. Jumping M: Diskvalifikován

  216. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  217. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  218. Agility M: Diskvalifikován

  219. Jumping M: Diskvalifikován

  220. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  221. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  222. AGILITY: Diskvalifikován

  223. JUMPING: 2/12, 33.28 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  224. MA2: 2/5, 42.46 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  225. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  226. Agility 1 M: 6/12, 46.87 s, 19.87 tr. b., 3.39 m/s

  227. Agility M: 6/13, 49.65 s, 1.65 tr. b., 3.44 m/s

  228. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  229. Jumping M: Diskvalifikován

  230. Zkouška A2 MA2: 1/6, 43.16 s, 7.16 tr. b., 3.64 m/s

  231. Zkouška Ne MA2: Diskvalifikován

  232. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  233. 1.zkouška: Diskvalifikován

  234. 2.zkouška: Diskvalifikován

  235. Jumping Open: Diskvalifikován

  236. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  237. I Agility: Diskvalifikován

  238. II Agility: Diskvalifikován

  239. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  240. Ne-: Diskvalifikován

  241. Ne-Agility: 9/21, 48.23 s, 15.23 tr. b., 2.94 m/s

  242. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  243. So-: Diskvalifikován

  244. So-Agility: Diskvalifikován

  245. So-Jumping: Diskvalifikován

  246. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  247. A2 MA2: 4/8, 42.82 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  248. Agility M M: Diskvalifikován

  249. Jumping M M: Diskvalifikován

  250. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  251. Agility open M: 14/28, 49.11 s, 13.11 tr. b., 3.6 m/s

  252. Jumping open M: Diskvalifikován

  253. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  254. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  255. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  256. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  257. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  258. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  259. QA1 Agility: Diskvalifikován

  260. QA2 Agility: Diskvalifikován

  261. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  262. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  263. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  264. 1. zkouška A2 MA2: Diskvalifikován

  265. 2. zkouška A2 MA2: Diskvalifikován

  266. DUFLEX tuneliáda A2+A3 M: 4/6, 38.17 s, 5.17 tr. b., 4.61 m/s

  267. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  268. Jumping 1 M: 3/9, 39.1 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  269. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  270. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  271. III. Jumping M: Diskvalifikován

  272. II. Jumping M: 6/16, 37.98 s, 5.98 tr. b., 3.9 m/s

  273. I. Jumping M: Diskvalifikován

  274. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  275. Agility: 16/21, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  276. Agility 2: 16/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  277. Jumping: 12/21, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  278. Jumping 2: 13/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  279. Zkouška: 5/9, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  280. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2016

  281. Agility open M: Diskvalifikován

  282. Jumping M: Diskvalifikován

  283. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  284. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  285. Agility: 14/23, 47.89 s, 10.0 tr. b., 3.55 m/s

  286. Jumping: Diskvalifikován

  287. Zkouška: Diskvalifikován

  288. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  289. agility: Diskvalifikován

  290. jumping: Diskvalifikován

  291. zkouška: 4/11, 45.71 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  292. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  293. Jumping III. M: 8/17, 35.16 s, 13.16 tr. b., 3.78 m/s

  294. Jumping II. M: Diskvalifikován

  295. Jumping I. M: 9/17, 40.33 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  296. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  297. Jump III M: Diskvalifikován

  298. Jump II M: 5/14, 34.29 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  299. Jump I M: 7/14, 37.66 s, 0.66 tr. b., 3.9 m/s

  300. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  301. 1.prorubská: Diskvalifikován

  302. 2.prorubská: Diskvalifikován

  303. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  304. 1. ZK MA2: Diskvalifikován

  305. 2. ZK MA2: Diskvalifikován

  306. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  307. Jumping II. M: Diskvalifikován

  308. Jumping I. M: 10/13, 43.91 s, 18.91 tr. b., 3.01 m/s

  309. ZkA MA1: Diskvalifikován

  310. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  311. Agility Ne: 5/20, 38.61 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  312. Jumping Ne: Diskvalifikován

  313. ZkA 1 So: Diskvalifikován

  314. ZkA 2 So: 2/4, 36.86 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  315. ZkA Ne: Diskvalifikován

  316. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  317. 26.9.2015 agility M: Diskvalifikován

  318. 26.9.2015 jumping M: Diskvalifikován

  319. 26.9.2015 zkouška MA1: 2/4, 37.25 s, 10.0 tr. b., 3.84 m/s

  320. 27.9.2015 agility M: Diskvalifikován

  321. 27.9.2015 jumping M: 7/10, 41.16 s, 13.16 tr. b., 3.55 m/s

  322. 27.9.2015 Memoriál Ivy Patákové M: Diskvalifikován

  323. Ratenice - O Ratenickou Blechu II., 20. 09. 2015

  324. Agility M: Diskvalifikován

  325. Jumping M: 13/15, 52.65 s, 29.65 tr. b., 2.66 m/s

  326. ZkA MA1: Diskvalifikován

  327. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  328. Agility M: Diskvalifikován

  329. Jumping M: Diskvalifikován

  330. Zkouška MA1: 2/3, 44.59 s, 5.0 tr. b., 3.3 m/s

  331. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  332. 1. zkouška MA1: 3/14, 42.1 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  333. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  334. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  335. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  336. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  337. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  338. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  339. AGILITY: 6/15, 54.81 s, 21.81 tr. b., 2.96 m/s

  340. JUMPING: Diskvalifikován

  341. MA1: 4/6, 39.12 s, 11.12 tr. b., 3.4 m/s

  342. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  343. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  344. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  345. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  346. Agility: Diskvalifikován

  347. Jumping: Diskvalifikován

  348. Zkouška: Diskvalifikován

  349. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 040 / dvojzkoušky, 11. 07. 2015

  350. (1) zkouška: 4/7, 47.73 s, 10.0 tr. b., 3.35 m/s

  351. (2) zkouška: Diskvalifikován

  352. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  353. AGILITY: Diskvalifikován

  354. JUMPING: Diskvalifikován

  355. MA1: 4/8, 39.15 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  356. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  357. Ne-Agility: Diskvalifikován

  358. Nedělní zkouška: Diskvalifikován

  359. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  360. Sobotní zkouška: 4/5, 45.15 s, 10.0 tr. b., 3.48 m/s

  361. So-Jumping: 6/12, 47.07 s, 14.07 tr. b., 3.29 m/s

  362. Kroměříž - Hanácké kvalifikačke v Kroměřížu - 2. KZ dospělých, 23. 05. 2015 - 24. 05. 2015

  363. Agility: 6/8, 28.42 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  364. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2015, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  365. Agility Ne: Diskvalifikován

  366. Agility So: Diskvalifikován

  367. Jumping Ne: Diskvalifikován

  368. Jumping So: Diskvalifikován

  369. Zka Ne: Diskvalifikován

  370. Zka So: Diskvalifikován

  371. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  372. Agility M: Diskvalifikován

  373. Jumping M: Diskvalifikován

  374. Tuneliáda M: 8/24, 18.23 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  375. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  376. Jičín - Prvomájové závody, 01. 05. 2015

  377. Prvomájové závody agility 2015 - A: Diskvalifikován

  378. Prvomájové závody agility 2015 - J: Diskvalifikován

  379. Prvomájové závody agility 2015 - ZkA: Diskvalifikován

  380. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  381. 1. Zkouška A1 MA1: Diskvalifikován

  382. 2. Zkouška A1 MA1: 3/7, 44.15 s, 10.0 tr. b., 3.62 m/s

  383. Hra - tuneliáda A1 MA1: Diskvalifikován

  384. Havlovice - OPSION 038 / Velikonoční, 06. 04. 2015

  385. Agility: Diskvalifikován

  386. Jumping: Diskvalifikován

  387. Velikonoční: 1/5, 37.85 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  388. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2015 - 01. 03. 2015

  389. nedělní zkouška MA1: Diskvalifikován

  390. Dolní Přím - III.Pučálka cup - Probluzské dvojzkoušky A1+A2, 28. 02. 2015

  391. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  392. 2. zkouška MA1: 4/7, 39.69 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s