Cz En

001615

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Milena Vrbová, Klub Aktij z.s.

    Člen KA

Pes

  1. On Target's Special Spicy Edition "Cayenne", Kříženec

Výsledky

  1. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  2. Jumping: 6/21, 33.75 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  3. Zkouška 1: 3/6, 62.06 s, 19.06 tr. b., 3.48 m/s

  4. Zkouška 2: 2/6, 45.89 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  5. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  6. Agility LVT M: 2/19, 44.19 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  7. Agility MR M: 1/13, 44.46 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  8. jumping M: 1/23, 45.59 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  9. JUMPING MR M: 1/13, 45.59 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  10. ZKOUŠKA MA3: 3/8, 47.63 s, 1.63 tr. b., 4.01 m/s

  11. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  12. 1.běh MA3: Diskvalifikován

  13. 2. běh MA3: 3/7, 50.4 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  14. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/20, 26. 06. 2020

  15. II. Zk MA3: Diskvalifikován

  16. I. Zk MA3: Diskvalifikován

  17. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  18. Jumping: 3/20, 34.21 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  19. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  20. II. Zk MA3: Diskvalifikován

  21. I. Zk MA3: Diskvalifikován

  22. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  23. ZkA. MA3 I.: 2/12, 40.44 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  24. ZkA. MA3 II.: Diskvalifikován

  25. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  26. 1.běh bez zón: 9/26, 21.46 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  27. 1.běh se zónami: 7/27, 22.37 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  28. 2.běh bez zón: 8/24, 18.13 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  29. 2.běh se zónami: 6/27, 23.13 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  30. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  31. ZkA. MA3 I.: Diskvalifikován

  32. ZkA. MA3 II.: Diskvalifikován

  33. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  34. 1. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  35. 2. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  36. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  37. Czech Imp Jump: 4/28, 25.59 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  38. Jumping 1: Diskvalifikován

  39. Jumping 2: Diskvalifikován

  40. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  41. Czech Imp Jump: 6/20, 21.35 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  42. Jumping 1: 12/21, 37.83 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  43. Jumping 2: 4/21, 34.68 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  44. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  45. III. jumping M: 3/29, 31.46 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  46. II. jumping M: 4/29, 32.29 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  47. I. jumping M: 7/29, 34.16 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  48. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  49. Agility Spokojeného psa M: 6/19, 28.58 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  50. Jacob & Joseph Jumping M: 7/18, 22.96 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  51. Jelenův Jumping M: 10/19, 31.85 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  52. PhysioDOG Agility M: 2/19, 47.57 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  53. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  54. Czech Imp Jump: 3/17, 20.4 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  55. Jumping 1: 4/17, 37.18 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  56. Jumping 2 : Diskvalifikován

  57. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  58. Czech Imp Jump Medium: 6/22, 22.34 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  59. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  60. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  61. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  62. Agility družstva M: 2/9, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  63. Agility jednotlivci M: 1/11, 35.84 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  64. Jumping družstva M: 3/9, 31.06 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  65. Jumping jednotlivci M: Diskvalifikován

  66. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  67. ZkA. MA3 I.: 1/10, 42.86 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  68. ZkA. MA3 II.: 5/10, 46.43 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  69. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  70. 1.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  71. Jumping M: 6/11, 31.68 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  72. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/19, 27. 09. 2019

  73. Zk MA3 I.: Diskvalifikován

  74. Zk MA3 II.: 2/5, 45.23 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  75. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  76. MA3 I.: Diskvalifikován

  77. MA3 II.: Diskvalifikován

  78. MA3 III.: 1/11, 35.94 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  79. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  80. MA3 1. MA3: Diskvalifikován

  81. MA3 2. MA3: 3/6, 50.77 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  82. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  83. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  84. I. zkouška MA3: 4/12, 47.37 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  85. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  86. 1. Zka - MA3: 2/6, 36.23 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  87. 2. Zka - MA3: 2/6, 43.01 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  88. Praha 9 - Happy jumpy v teple I., 09. 02. 2019

  89. 1. Zka - MA3: 2/2, 43.23 s, 16.23 tr. b., 3.38 m/s

  90. 2. Zka - MA3: 1/2, 33.67 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  91. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  92. Jumping M 1: 8/15, 46.02 s, 13.02 tr. b., 3.46 m/s

  93. Jumping M 2: Diskvalifikován

  94. Jumping M 3: Diskvalifikován

  95. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  96. 1. běh MA3: Diskvalifikován

  97. 2. běh MA3: Diskvalifikován

  98. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  99. Czech Imp Jump: 4/24, 22.39 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  100. Jumping 1: 3/24, 40.25 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  101. Jumping 2: Diskvalifikován

  102. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  103. Czech Imp Jump: 5/21, 19.35 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  104. Jumping 1: Diskvalifikován

  105. Jumping 2: 11/23, 28.08 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  106. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  107. Agility - 1.kolo M: 1/12, 36.11 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  108. Jumping - 2.kolo M: 1/12, 25.97 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  109. Jumping hra M: 5/14, 21.34 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  110. Zkoušky MA2: 1/8, 37.65 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  111. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  112. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  113. Jumping 1: Diskvalifikován

  114. Jumping 2: Diskvalifikován

  115. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  116. ZkA. II. MA2: 1/8, 35.57 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  117. ZkA. I. MA2: 2/8, 33.71 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  118. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  119. II. Packa MA2: Diskvalifikován

  120. I. Packa MA2: 1/16, 35.43 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  121. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  122. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  123. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  124. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  125. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  126. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  127. Jumping 1 Medium: 10/21, 27.13 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  128. Jumping 2 Medium: 9/21, 36.35 s, 19.35 tr. b., 3.66 m/s

  129. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  130. Czech Imp Jump Medium: 5/29, 22.55 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  131. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  132. Jumping 2 Medium: 8/29, 39.22 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  133. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  134. Agility open M: 6/19, 45.34 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  135. Jump III. M: 9/16, 36.43 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  136. Jump II. M: 13/18, 39.82 s, 10.82 tr. b., 3.92 m/s

  137. Jump I. M: Diskvalifikován

  138. Tunel I. M: 7/12, 31.12 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  139. ZkA. Ne MA2: 1/5, 42.11 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  140. ZkA. So MA2: Diskvalifikován

  141. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  142. Jumping_1: 8/15, 35.62 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  143. Jumping_2: Diskvalifikován

  144. Jumping_3: Diskvalifikován

  145. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  146. AGILITY: 2/21, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  147. AGILITY: 11/19, 40.13 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  148. JUMPING: 4/21, 38.24 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  149. JUMPING: Diskvalifikován

  150. MA2: 4/10, 39.68 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  151. MA2: Diskvalifikován

  152. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  153. Zkouška 1 MA2: 4/14, 36.87 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  154. Zkouška 2 MA2: 3/14, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  155. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  156. ZkA. II. MA2: 1/9, 39.11 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  157. ZkA. I. MA2: Diskvalifikován

  158. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  159. Czech Imp Jump Medium: 6/22, 24.63 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  160. Jumping 1 Medium: 13/22, 46.0 s, 14.0 tr. b., 3.61 m/s

  161. Jumping 2 Medium: 18/22, 41.07 s, 6.07 tr. b., 4.21 m/s

  162. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  163. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  164. Jumping 1 Medium: 6/14, 36.97 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  165. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  166. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  167. Jumping III. M: 2/15, 26.28 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  168. Jumping II. M: 2/15, 28.67 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  169. Jumping I. M: Diskvalifikován

  170. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  171. Czech Imp Jump Medium: 17/20, 28.53 s, 9.53 tr. b., 3.29 m/s

  172. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  173. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  174. Královice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2016

  175. JUMPING_MA2 MA2: 3/8, 36.41 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  176. MA2_1 MA2: 2/8, 37.72 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  177. MA2_2 MA2: Diskvalifikován

  178. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  179. Czech Imp Jump Medium: 16/21, 23.57 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  180. Jumping 1 Medium: 7/21, 33.88 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  181. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  182. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  183. Agility M: Diskvalifikován

  184. Jumping M: 1/18, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  185. Zkoušky MA2: 2/8, 43.27 s, 10.0 tr. b., 3.88 m/s

  186. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  187. Agility: Diskvalifikován

  188. Jumping: 2/19, 30.91 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  189. ZkA: 1/7, 28.7 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  190. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  191. Czech Imp Jump Medium: 7/26, 24.87 s, 1.87 tr. b., 4.02 m/s

  192. Jumping 1 Medium: 2/26, 31.24 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  193. Jumping 2 Medium: 19/26, 48.46 s, 24.46 tr. b., 3.12 m/s

  194. Louny - O sněhovou vločku, 10. 01. 2016

  195. Agility: 7/12, 73.31 s, 35.31 tr. b., 2.73 m/s

  196. Jumping: 3/12, 41.52 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  197. ZkA: 2/3, 26.03 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  198. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"3 - 3.ročník, 02. 01. 2016

  199. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  200. Jumping 1 Medium: 6/18, 50.91 s, 19.91 tr. b., 3.14 m/s

  201. Jumping 2 Medium: 5/18, 39.43 s, 3.43 tr. b., 4.06 m/s

  202. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  203. Jumping III. M: 4/17, 30.91 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  204. Jumping II. M: 6/17, 38.79 s, 1.79 tr. b., 3.87 m/s

  205. Jumping I. M: Diskvalifikován

  206. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  207. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  208. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  209. Jumping 2 Medium: 11/24, 49.6 s, 11.6 tr. b., 3.53 m/s

  210. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  211. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  212. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  213. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  214. Rokycany - Rokycanská skočná, 28. 10. 2015

  215. Jumping M: 2/7, 23.28 s, 5.0 tr. b., 6.01 m/s

  216. Zkouška agility MA1: 3/7, 29.2 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  217. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  218. Jumping II. M: 1/13, 40.32 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  219. Jumping I. M: 3/13, 35.31 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  220. ZkA MA1: Diskvalifikován

  221. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  222. Agility: 8/10, 53.24 s, 24.24 tr. b., 3.31 m/s

  223. Jumping: Diskvalifikován

  224. ZkA: 2/4, 32.86 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  225. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  226. Horní Počernice, 1. běh: 4/6, 28.06 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  227. Horní Počernice, 2. běh: 2/6, 31.4 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  228. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  229. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  230. NE - Holdye memorial M: Diskvalifikován

  231. NE - jumping M: Diskvalifikován

  232. NE - Zkouška agility MA1: Diskvalifikován

  233. SO - agility M: 5/14, 38.46 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  234. SO - jumping M: 7/13, 33.89 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  235. SO - Zkouška agility MA1: Diskvalifikován

  236. Louny - Hurá na prázdniny, 20. 06. 2015

  237. Agility: Diskvalifikován

  238. Jumping: Diskvalifikován

  239. Zka: Diskvalifikován

  240. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6 - 2.ročník, 04. 04. 2015

  241. MEDIUM - Czech Imp Jump: 10/23, 25.61 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  242. MEDIUM - JUMPING 1: Diskvalifikován

  243. MEDIUM - JUMPING 2: 4/23, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s