Cz En

002715

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Anna Maroušková, Klub Aktij z.s.

    Člen KA

Pes

  1. Cattie Alsior, Papillon

Výsledky

  1. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  2. I. agility XS: Diskvalifikován

  3. II. agility XS: Diskvalifikován

  4. II. jumping XS: Diskvalifikován

  5. I. jumping XS: Diskvalifikován

  6. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  7. II. zkouška A3 XS: 2/3, 43.59 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  8. I. zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  9. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  10. II. Zk XSA3: Diskvalifikován

  11. I. Zk XSA3: Diskvalifikován

  12. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  13. Agility XS: Diskvalifikován

  14. Jumping XS: 6/10, 41.85 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  15. ZkouškaXSA3: Diskvalifikován

  16. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  17. ZkA. SA3 I.: 6/7, 46.33 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  18. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  19. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  20. Agility XS: Diskvalifikován

  21. Jumping XS: 5/8, 35.9 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  22. Zkouška XS3: 1/5, 39.94 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  23. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/19, 18. 10. 2019

  24. Zk XSA3 I.: Diskvalifikován

  25. Zk XSA3 II.: 1/1, 44.3 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  26. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  27. Agility Open XS: 1/5, 41.98 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  28. Jumping Open XS: Diskvalifikován

  29. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  30. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  31. Zkouška II XSA3: Diskvalifikován

  32. Zkouška I XSA3: 1/1, 38.07 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  33. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/19, 27. 09. 2019

  34. Zk XSA3 I.: 1/2, 45.81 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  35. Zk XSA3 II.: 1/2, 56.32 s, 19.32 tr. b., 3.44 m/s

  36. Hranice - 5. Hranické hrátky, 21. 09. 2019

  37. Agility Open: Diskvalifikován

  38. Agility Zk: Diskvalifikován

  39. Jumping Open: 23/30, 42.51 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  40. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  41. Agility D: 14/15, 41.18 s, 15.0 tr. b., 4.32 m/s

  42. Agility Squads as Individual: 35/51, 45.74 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  43. Jumping D: 13/15, 41.33 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  44. Jumping Squads as Individual: 26/52, 42.26 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  45. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  46. Agility: 1/4, 45.96 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  47. Jumping: Diskvalifikován

  48. Zkouška: Diskvalifikován

  49. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/19, 06. 09. 2019

  50. Zk XSA3 I.: 2/2, 47.75 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  51. Zk XSA3 II.: Diskvalifikován

  52. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  53. Jelenův Jumping XS: Diskvalifikován

  54. PhysioDOG Agility XS: 1/5, 42.4 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  55. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  56. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  57. XSA3 - I.: 1/1, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  58. XSA3 - II.: Diskvalifikován

  59. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  60. AGILITY: Diskvalifikován

  61. JUMPING: Diskvalifikován

  62. SA3: Diskvalifikován

  63. Česká Třebová - Podhorské dojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 06. 07. 2019

  64. Zkouška: Diskvalifikován

  65. Zkouška II: 1/10, 52.23 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  66. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  67. Zkouška SA3 I: Diskvalifikován

  68. Zkouška SA3 II: 3/6, 43.57 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  69. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  70. Ne. - Agility II. S: 10/54, 42.94 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  71. Ne. - Jumping II. S: Diskvalifikován

  72. So. - Agility I. S: Diskvalifikován

  73. So. - Jumping I. S: Diskvalifikován

  74. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  75. II.zkouška SA3: Diskvalifikován

  76. I.zkouška SA3: 1/7, 42.63 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  77. Zbraslav u Brna - Mistrovství dětí a mládeže ČMKU, 15. 06. 2019 - 16. 06. 2019

  78. Děti agility SA: 2/8, 33.7 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  79. Děti jumping SA: 4/8, 33.5 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  80. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/19, 14. 06. 2019

  81. Zk SA3 I.: 5/5, 48.74 s, 16.74 tr. b., 3.78 m/s

  82. ZK SA3 II.: 3/5, 51.32 s, 26.32 tr. b., 3.41 m/s

  83. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  84. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  85. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  86. Česká Třebová - JUNIOR OPEN 2019, 25. 05. 2019

  87. Agility Open děti S: 2/3, 37.03 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  88. Jumping Open děti S: 1/3, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  89. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  90. zkouška 1 SA3: 8/13, 52.02 s, 13.02 tr. b., 3.81 m/s

  91. zkouška 2 SA3: 6/13, 50.94 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  92. zkouška 3 SA3: 1/13, 36.77 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  93. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  94. Zkouška II. SA3: Diskvalifikován

  95. Zkouška I. SA3: 4/12, 48.66 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  96. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/19, 03. 05. 2019

  97. 1. Zka - SA3: Diskvalifikován

  98. 2. Zka - SA3: Diskvalifikován

  99. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  100. D Agility IV: 2/9, 41.93 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  101. D Agility V: 4/9, 45.06 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  102. D Agility VI: Diskvalifikován

  103. D Jumping III: Diskvalifikován

  104. D Jumping IV: 9/9, 34.5 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  105. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  106. TRIAL II. SA3: Diskvalifikován

  107. TRIAL I. SA3: 1/5, 43.9 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  108. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  109. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  110. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  111. Jumping open S: Diskvalifikován

  112. Rokycany - Rokycanská skočná, 19. 04. 2019

  113. Jumping S: 20/34, 38.84 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  114. Zkouška SA3 I: Diskvalifikován

  115. Zkouška SA3 II: 5/17, 52.98 s, 9.98 tr. b., 3.81 m/s

  116. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  117. SA3 1. SA3: Diskvalifikován

  118. SA3 2. SA3: 5/5, 43.92 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  119. SA3 3. SA3: Diskvalifikován

  120. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  121. D Agility I: 9/12, 46.44 s, 15.0 tr. b., 3.98 m/s

  122. D Agility II: Diskvalifikován

  123. D Agility III: Diskvalifikován

  124. D Jumping I: Diskvalifikován

  125. D Jumping II: 9/12, 33.88 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  126. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  127. Horní Počernice, 1. běh: 1/5, 41.89 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  128. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  129. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  130. 1. Zka - SA3: 2/9, 38.75 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  131. 2. Zka - SA3: Diskvalifikován

  132. Praha 9 - Happy jumpy v teple I., 09. 02. 2019

  133. 1.Zka - Sa3: Diskvalifikován

  134. 2. Zka - SA3: 1/3, 38.98 s, 8.98 tr. b., 3.54 m/s

  135. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  136. Jumping S 1: Diskvalifikován

  137. Jumping S 2: 3/23, 31.65 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  138. Jumping S 3: Diskvalifikován

  139. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  140. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  141. 2. zkouška SA3: 2/7, 54.31 s, 18.31 tr. b., 3.57 m/s

  142. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  143. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  144. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  145. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  146. Zkoušky SA3 neděle: Diskvalifikován

  147. Zkoušky SA3 sobota: Diskvalifikován

  148. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  149. 1. Zkouška SA3: 5/5, 47.56 s, 17.56 tr. b., 3.81 m/s

  150. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  151. Junioři jump S: Diskvalifikován

  152. Praha Štěrboholy - Happy jumping zkoušky u Aktijáků, 09. 11. 2018

  153. 1SJ3: Diskvalifikován

  154. 2SJ3: Diskvalifikován

  155. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  156. 1.ZK SA3: Diskvalifikován

  157. 2.ZK SA3: Diskvalifikován

  158. Junioři S: Diskvalifikován

  159. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  160. Zkouška II SA3: Diskvalifikován

  161. Zkouška I SA3: 1/3, 45.84 s, 6.84 tr. b., 3.88 m/s

  162. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky II., 12. 10. 2018

  163. 1. Zka - SA3: Diskvalifikován

  164. 2. Zka - SA3: Diskvalifikován

  165. Třebíč - Trojzkoušky, 06. 10. 2018

  166. SA3 - druhá: Diskvalifikován

  167. SA3 - první: Diskvalifikován

  168. SA3 - třetí: Diskvalifikován

  169. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  170. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  171. Jumping OPEN S: Diskvalifikován

  172. Zk.A SA3: Diskvalifikován

  173. Praha - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky I., 14. 09. 2018

  174. 1. Zka - SA3: Diskvalifikován

  175. 2. Zka - SA3: 2/6, 38.82 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  176. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  177. AGILITY DRUZSTVA: 7/57, 47.05 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  178. D Agility: 1/22, 39.1 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  179. D Hra: 4/21, 35.84 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  180. D Jumping: 17/22, 40.54 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  181. JUMPING DRUZSTVA: 3/57, 30.08 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  182. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  183. Agility S: 3/20, 41.92 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  184. Jumping S: Diskvalifikován

  185. ZKOUŠKY SA3: 7/11, 53.36 s, 17.36 tr. b., 3.8 m/s

  186. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  187. AGILITY: 6/19, 42.17 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  188. JUMPING SA3: 4/5, 32.08 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  189. SA3: 3/5, 35.74 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  190. Kladno - Letní Fresh, 07. 07. 2018

  191. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  192. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  193. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 08. 06. 2018

  194. 1. Zka - SA3: Diskvalifikován

  195. 2. Zka - SA3: Diskvalifikován

  196. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  197. 1. Agility S: Diskvalifikován

  198. 1. Jumping S: 14/23, 48.28 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  199. 2. Agility S: 4/23, 49.32 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  200. 2. Jumping S: 19/23, 60.55 s, 16.55 tr. b., 2.86 m/s

  201. Česká Třebová - JUNIOR OPEN 2018, 02. 06. 2018

  202. JOPKO Agility - děti S S: 1/1, 33.87 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  203. JOPKO Jumping - děti S S: Diskvalifikován

  204. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  205. SA3-Zk1 SA3: Diskvalifikován

  206. SA3-Zk2 SA3: Diskvalifikován

  207. SA3-Zk3 SA3: Diskvalifikován

  208. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 11. 05. 2018

  209. 1. Zka - SA3: Diskvalifikován

  210. 2. Zka - SA3: Diskvalifikován

  211. České Budějovice - K Budějicům cesta III. + veteráni, 01. 05. 2018

  212. Agility_: Diskvalifikován

  213. Jumping_: 9/18, 32.84 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  214. Zkouška - SA3: Diskvalifikován

  215. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  216. D Agility I: 1/15, 30.35 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  217. D Agility II: 1/15, 35.41 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  218. D Agility III: 11/15, 48.07 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  219. D Agility IV: 7/13, 38.01 s, 15.0 tr. b., 4.6 m/s

  220. D Jumping I: Diskvalifikován

  221. D Jumping II: 6/15, 37.04 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  222. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  223. Nedele SA3 1: Diskvalifikován

  224. Nedele SA3 2: Diskvalifikován

  225. Sobota SA3 1: Diskvalifikován

  226. Sobota SA3 2: Diskvalifikován

  227. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  228. III. zkouška SA3: Diskvalifikován

  229. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  230. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  231. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 20. 04. 2018

  232. 1. Zka - SA3: 2/3, 51.11 s, 10.11 tr. b., 3.78 m/s

  233. 2. Zka - SA3: Diskvalifikován

  234. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  235. I Agility Open: Diskvalifikován

  236. II Agility Open: 36/69, 42.27 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  237. II Jumping Open: Diskvalifikován

  238. I Jumping Open: Diskvalifikován

  239. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  240. 1. Zka - SA3: Diskvalifikován

  241. 2. Zka - SA3: Diskvalifikován

  242. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  243. Agility D: 5/23, 43.99 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  244. Agility Squads: Diskvalifikován

  245. Hra D: 1/23, 34.17 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  246. Jumping D: 10/23, 37.54 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  247. Jumping Squads: Diskvalifikován

  248. Chýnov - 2. Chýnovský hopík, 16. 09. 2017

  249. Zkouška 1 - SA2: Diskvalifikován

  250. Zkouška 1 - SA3: Diskvalifikován

  251. Zkouška 2 - SA2: 2/4, 42.98 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  252. Zkouška 2 - SA3: Diskvalifikován

  253. Zkouška 3 - SA2: 2/4, 38.9 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  254. Zkouška 3 - SA3: Diskvalifikován

  255. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  256. SA2 - 1. SA2: Diskvalifikován

  257. SA2 - 2. SA2: Diskvalifikován

  258. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  259. Agility S: Diskvalifikován

  260. Jumping S: Diskvalifikován

  261. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  262. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  263. Agility Open: 7/17, 45.71 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  264. Agility Trial: Diskvalifikován

  265. Jumping Open: 5/17, 29.89 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  266. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" při CACIT 2017, 20. 08. 2017

  267. Zkouška II SA2: 1/11, 38.94 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  268. Zkouška I SA2: Diskvalifikován

  269. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  270. 1. zkouška SA2: 1/13, 32.84 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  271. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  272. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  273. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  274. AGILITY: Diskvalifikován

  275. JUMPING SA2: 4/8, 37.24 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  276. SA2: Diskvalifikován

  277. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  278. Zkouška: 1/7, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  279. Zkouška II: Diskvalifikován

  280. Zbraslav u Brna - JUNIOR OPEN ČMKU, 18. 06. 2017

  281. Agility - děti S: 2/2, 35.47 s, 20.0 tr. b., 3.98 m/s

  282. Jumping - děti S: 1/2, 25.03 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  283. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 13. 05. 2017

  284. Agility : Diskvalifikován

  285. Jumping : Diskvalifikován

  286. Zlouška A2: 4/8, 41.25 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  287. Ratenice - Májový závod a MČR českých strakatých psů, 07. 05. 2017

  288. Agility open S: Diskvalifikován

  289. Jumping open S: Diskvalifikován

  290. ZkA. SA2: 1/6, 40.48 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  291. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky II., 05. 05. 2017

  292. 1. Zka - SA2: 1/3, 40.34 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  293. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  294. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  295. Agility 1 D: Diskvalifikován

  296. Agility 2 D: 3/13, 49.35 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  297. Agility 3 D: 9/13, 56.78 s, 8.39 tr. b., 3.45 m/s

  298. Agility 4 D: 6/13, 46.79 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  299. Jumping 1 D: Diskvalifikován

  300. Jumping 2 D: 10/13, 44.24 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  301. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  302. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  303. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  304. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky I., 07. 04. 2017

  305. 1. Zka - SA2: Diskvalifikován

  306. 2. Zka - SA2: 1/3, 50.29 s, 8.29 tr. b., 3.42 m/s

  307. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  308. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  309. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  310. Heroutice, 3. běh: 1/8, 34.0 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  311. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  312. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  313. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  314. 3. zkouška SA1: Diskvalifikován

  315. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  316. Jumping III. S: Diskvalifikován

  317. Jumping II. S: Diskvalifikován

  318. Jumping I. S: Diskvalifikován

  319. Heroutice u Neveklova - 9. Vánoční dárek Farma Heroutice, 10. 12. 2016

  320. Vánoční dárek, Heroutice, Agility: Diskvalifikován

  321. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping: Diskvalifikován

  322. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky: 4/10, 37.61 s, 5.0 tr. b., 3.03 m/s

  323. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  324. ZkA II. SA1: 6/9, 39.07 s, 10.07 tr. b., 3.12 m/s

  325. ZkA I. SA1: Diskvalifikován

  326. Kralovice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 13. 11. 2016

  327. JUMPING_SA1 SA1: Diskvalifikován

  328. SA1_1 SA1: Diskvalifikován

  329. SA1_2 SA1: Diskvalifikován

  330. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  331. 1. ZK SA1: 1/9, 34.87 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  332. 2. ZK SA1: Diskvalifikován

  333. Juniorský běh S: Diskvalifikován

  334. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  335. Agility - děti: Diskvalifikován

  336. Agility družstva: Diskvalifikován

  337. Hra - děti: Diskvalifikován

  338. Jumping - děti: 2/18, 32.03 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  339. Jumping družstva: Diskvalifikován

  340. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  341. 1. ZK SA1: Diskvalifikován

  342. 2. ZK SA1: 2/10, 35.76 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  343. Praha - Holešovice - Festival Zvířat, 2x Zkouška a 2x A0, 02. 10. 2016

  344. 1. Zka - SA1: Diskvalifikován

  345. 2. Zka - SA1: 1/7, 31.68 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  346. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  347. II.zkouska SA1: Diskvalifikován

  348. I. zkouška SA1: 2/4, 37.99 s, 10.0 tr. b., 3.55 m/s

  349. Praha - Horní Počernice - Svatováclavský závod, 28. 09. 2016

  350. SVATOVÁCLAVSKÝ ZÁVOD AGILITY, Horní Počernice, Zkoušky: Diskvalifikován

  351. České Budějovice - Podzimní trojzkoušky, 25. 09. 2016

  352. SA1 - 1. zkouška SA1: 4/9, 33.75 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  353. SA1 - 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  354. SA1 - 3. zkouška SA1: Diskvalifikován

  355. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2016

  356. SA1_1 SA1: Diskvalifikován

  357. SA1_2 SA1: Diskvalifikován

  358. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 11. 09. 2016

  359. druhý běh SA1: Diskvalifikován

  360. první běh SA1: Diskvalifikován

  361. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 10. 09. 2016

  362. druhý běh SA1: 1/4, 39.65 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  363. první běh SA1: Diskvalifikován

  364. Zbraslav u Brna - ČMKU JUNIOR OPEN, 28. 08. 2016

  365. AGILITY děti S: 2/3, 55.0 s, 52.0 tr. b., 2.62 m/s

  366. JUMPING děti S: 2/3, 45.0 s, 55.0 tr. b., 3.2 m/s

  367. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  368. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  369. Horní Počernice, 2. běh: 1/6, 43.31 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  370. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  371. Praha-Kateřinky - 2. Kunratické trojzkoušky, 20. 08. 2016

  372. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  373. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  374. 3. zkouška SA1: Diskvalifikován

  375. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  376. 2. A0 SA1: 1/4, 28.98 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  377. A0 SA1: Diskvalifikován