Cz En

002615

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Anna Maroušková, Klub Aktij z.s.

    Člen KA

Pes

  1. Czech Novterpod, Belgický ovčák - Tervueren

Výsledky

  1. Česká Třebová - Podhorské dojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 06. 07. 2019

  2. Veteráni: Diskvalifikován

  3. Veteráni II: 4/6, 53.16 s, 5.0 tr. b., 3.18 m/s

  4. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2018, 29. 09. 2018

  5. Agility Veterán LV: Diskvalifikován

  6. Jumping Veterán LV: 3/3, 40.95 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  7. České Budějovice - K Budějicům cesta III. + veteráni, 01. 05. 2018

  8. Agility_: Diskvalifikován

  9. Jumping_: Diskvalifikován

  10. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 20. 04. 2018

  11. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  12. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  13. Neveklov - 10. Vánoční dárek, 09. 12. 2017

  14. Vánoční dárek, Heroutice, Agility: 12/36, 43.13 s, 15.0 tr. b., 3.62 m/s

  15. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping: Diskvalifikován

  16. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky: Diskvalifikován

  17. Okrouhlice (u Benešova) - 52. Dvojzkoušky + 1, 14. 10. 2017

  18. 0: 10/15, 48.84 s, 33.84 tr. b., 3.48 m/s

  19. Okrouhlice, 1. běh: 6/14, 27.72 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  20. Okrouhlice, 2. běh: Diskvalifikován

  21. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  22. LA2 - 1. LA2: 13/23, 41.96 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  23. LA2 - 2. LA2: Diskvalifikován

  24. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  25. Agility L: Diskvalifikován

  26. Jumping L: 14/34, 39.54 s, 6.54 tr. b., 4.07 m/s

  27. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  28. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  29. AGILITY: Diskvalifikován

  30. JUMPING LA2: Diskvalifikován

  31. LA2: Diskvalifikován

  32. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  33. Zkouška: Diskvalifikován

  34. Zkouška II: Diskvalifikován

  35. Zbraslav u Brna - JUNIOR OPEN ČMKU, 18. 06. 2017

  36. Agility - děti L: Diskvalifikován

  37. Jumping - děti L: 4/6, 31.59 s, 20.0 tr. b., 3.74 m/s

  38. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky II., 05. 05. 2017

  39. 1. Zka - LA2: 7/15, 46.89 s, 15.0 tr. b., 3.84 m/s

  40. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  41. Agility 1 D: Diskvalifikován

  42. Agility 2 D: Diskvalifikován

  43. Agility 3 D: Diskvalifikován

  44. Agility 4 D: Diskvalifikován

  45. Jumping 1 D: Diskvalifikován

  46. Jumping 2 D: 6/9, 40.93 s, 15.0 tr. b., 3.96 m/s

  47. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  48. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  49. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  50. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky I., 07. 04. 2017

  51. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  52. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  53. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  54. Heroutice, 1. běh: 4/12, 29.5 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  55. Heroutice, 2. běh: 2/12, 32.28 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  56. Heroutice, 3. běh: 4/12, 34.84 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  57. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  58. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  59. 2. zkouška LA1: 13/24, 29.4 s, 15.0 tr. b., 4.46 m/s

  60. 3. zkouška LA1: Diskvalifikován

  61. Heroutice u Neveklova - 9. Vánoční dárek Farma Heroutice, 10. 12. 2016

  62. Vánoční dárek, Heroutice, Agility: Diskvalifikován

  63. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping: Diskvalifikován

  64. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky: Diskvalifikován

  65. Kralovice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 13. 11. 2016

  66. JUMPING_LA1 LA1: 1/7, 22.68 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  67. LA1_1 LA1: 1/7, 31.59 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  68. LA1_2 LA1: 3/7, 28.34 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  69. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  70. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  71. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  72. Juniorský běh L: Diskvalifikován

  73. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  74. Agility - děti: Diskvalifikován

  75. Agility družstva: Diskvalifikován

  76. Hra - děti: Diskvalifikován

  77. Jumping - děti: 17/22, 31.48 s, 15.0 tr. b., 4.99 m/s

  78. Jumping družstva: Diskvalifikován

  79. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  80. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  81. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  82. Praha - Holešovice - Festival Zvířat, 2x Zkouška a 2x A0, 02. 10. 2016

  83. 1. Zka - LA1: Diskvalifikován

  84. 2. Zka - LA1: Diskvalifikován

  85. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  86. III.zkouska LA1: Diskvalifikován

  87. II.zkouska LA1: 4/16, 38.4 s, 10.0 tr. b., 3.75 m/s

  88. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  89. Praha - Horní Počernice - Svatováclavský závod, 28. 09. 2016

  90. SVATOVÁCLAVSKÝ ZÁVOD AGILITY, Horní Počernice, Zkoušky: Diskvalifikován

  91. České Budějovice - Podzimní trojzkoušky, 25. 09. 2016

  92. LA1 - 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  93. LA1 - 2. zkouška LA1: 1/17, 28.19 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  94. LA1 - 3. zkouška LA1: Diskvalifikován

  95. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 11. 09. 2016

  96. druhý běh LA1: Diskvalifikován

  97. první běh LA1: Diskvalifikován

  98. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 10. 09. 2016

  99. druhý běh LA1: Diskvalifikován

  100. první běh LA1: Diskvalifikován

  101. Zbraslav u Brna - ČMKU JUNIOR OPEN, 28. 08. 2016

  102. AGILITY děti L: 2/3, 55.0 s, 52.0 tr. b., 2.62 m/s

  103. JUMPING děti L: 3/3, 45.0 s, 55.0 tr. b., 3.2 m/s

  104. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  105. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  106. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  107. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  108. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  109. Jumping L: Diskvalifikován

  110. Zkouška LA1: 2/17, 32.82 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  111. Lukášov - 1. ročník závodů agility NorthSay Clean Run 2016 aneb Lukášovské 2x dvojzkoušky, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  112. So - Zkouška 1.běh LA1: Diskvalifikován

  113. So - Zkouška 2.běh LA1: Diskvalifikován

  114. So - Zkouška 3.běh LA1: Diskvalifikován

  115. Česká Třebová - JUNIOR OPEN 2016, 28. 05. 2016

  116. Agility děti L: Diskvalifikován

  117. Jumping děti L: Diskvalifikován

  118. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  119. Agility: Diskvalifikován

  120. Jumping: Diskvalifikován

  121. ZkA: Diskvalifikován

  122. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  123. 2. A0 LA1: Diskvalifikován

  124. A0 LA1: Diskvalifikován