Cz En

003515

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ivana Suchardová, GODA

    Člen KA

Pes

  1. Sookie von der Happy Horse Farm, Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl.

Výsledky

  1. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  2. AGILITY M: 6/22, 37.43 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  3. JUMPING M: 13/22, 37.67 s, 10.67 tr. b., 3.66 m/s

  4. ZKOUŠKA MA3: Diskvalifikován

  5. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  6. Zkouška nedělle MA3: Diskvalifikován

  7. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  8. Agility_: 7/19, 35.95 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  9. Jumping_: 2/19, 32.27 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  10. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  11. Agility M: 6/20, 44.99 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  12. JUMPING M: 2/21, 35.78 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  13. Zkouška agility MA3: 2/6, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  14. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  15. Hra - tuneliáda pro A2+A3 M: 3/12, 28.11 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  16. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  17. I Agility Open: 4/69, 35.08 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  18. II Agility Open: 32/66, 42.75 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  19. II Jumping Open: 10/66, 34.15 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  20. I Jumping Open: Diskvalifikován

  21. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  22. Agility: 7/22, 42.96 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  23. Agility: Diskvalifikován

  24. Jumping: 3/19, 32.91 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  25. Jumping: 16/23, 38.28 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  26. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  27. Agility: 8/31, 41.36 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  28. Agility: Diskvalifikován

  29. Jumping: 10/30, 41.44 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  30. Jumping: Diskvalifikován

  31. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  32. Agility: Diskvalifikován

  33. Jumping: 2/21, 33.79 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  34. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  35. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  36. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  37. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  38. Agility: Diskvalifikován

  39. Jumping: Diskvalifikován

  40. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  41. III. zkouška MA3: 1/12, 35.17 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  42. II. Zkouška MA3: 3/12, 47.24 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  43. I. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  44. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  45. Barelový a tunelový běh M: 4/19, 32.05 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  46. Zkouška MA3: 1/5, 39.66 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  47. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  48. Agility M: Diskvalifikován

  49. Jumping M: 1/17, 26.3 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  50. Zkoušky MA3: 1/6, 37.84 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  51. Písnice - Kaniko Jump, 24. 09. 2017

  52. Jumping II. M: 3/14, 36.9 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  53. Jumping I. M: 3/15, 36.93 s, 1.93 tr. b., 4.44 m/s

  54. Rokycany - Rokycanská skočná, 23. 09. 2017

  55. Agility Open M: Diskvalifikován

  56. Jumping Open M: Diskvalifikován

  57. Zkouška MA3 MA3: Diskvalifikován

  58. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  59. Agility Ne - MA: 5/22, 33.37 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  60. Agility So - MA: 7/23, 30.49 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  61. Jumping Ne - MA: Diskvalifikován

  62. Jumping So - MA: Diskvalifikován

  63. Zka Ne - MA3: 6/11, 46.7 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  64. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  65. Agility Open: Diskvalifikován

  66. Agility Trial: Diskvalifikován

  67. Jumping Open: 4/12, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  68. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  69. Agility M: 4/10, 36.07 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  70. Hra M: 4/10, 16.23 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  71. Jumping M: Diskvalifikován

  72. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  73. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 3. kolo, 16. 07. 2017

  74. Agility M: 2/7, 29.92 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  75. Hra M: 4/7, 17.66 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  76. Jumping M: 2/7, 29.52 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  77. Zkouška MA3: 1/2, 35.6 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  78. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  79. Agility - Ne: Diskvalifikován

  80. Agility - So: Diskvalifikován

  81. Jumping - Ne: 25/52, 38.97 s, 5.97 tr. b., 4.08 m/s

  82. Jumping - So: 29/53, 34.71 s, 8.71 tr. b., 3.72 m/s

  83. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 2. kolo, 18. 06. 2017

  84. Agility M: 1/8, 36.38 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  85. Hra M: 3/10, 18.84 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  86. Jumping M: Diskvalifikován

  87. Zkouška MA3: 1/1, 34.78 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  88. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  89. Agility M: 2/7, 37.35 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  90. Hra M: 2/6, 22.69 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  91. Jumping M: 1/7, 32.96 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  92. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  93. AGI Kategorie A2+A3 M: 1/6, 33.61 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  94. AGI Kategorie A2+A3 M: Diskvalifikován

  95. JUMP Kategorie A2+A3 M: 1/6, 32.75 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  96. JUMP Kategorie A2+A3 M: 2/6, 28.6 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  97. Zkouška MA3: 1/2, 37.52 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  98. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  99. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  100. Agility - Medium: 9/22, 45.58 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  101. Jumping - Medium: Diskvalifikován

  102. ZkA - MA3: Diskvalifikován

  103. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  104. Hra - tuneliáda pro A2+A3 M: 1/9, 34.54 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  105. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  106. Agility 1: Diskvalifikován

  107. Agility 2: Diskvalifikován

  108. Jumping 1: Diskvalifikován

  109. Jumping 2: Diskvalifikován

  110. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  111. Agility: Diskvalifikován

  112. Agility M: Diskvalifikován

  113. Fun Jumping: Diskvalifikován

  114. Fun Jumping M: Diskvalifikován

  115. Jumping: 2/15, 36.66 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  116. Jumping M: 2/17, 34.16 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  117. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  118. 1. ZK MA3: 4/9, 46.07 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  119. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  120. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  121. Agility: Diskvalifikován

  122. Agility: Diskvalifikován

  123. FINÁLE: Diskvalifikován

  124. Jumping: 6/22, 41.6 s, 6.6 tr. b., 3.75 m/s

  125. Jumping: 6/22, 41.3 s, 1.3 tr. b., 3.68 m/s

  126. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  127. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  128. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  129. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  130. 1. běh M: Diskvalifikován

  131. 2. běh M: Diskvalifikován

  132. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  133. ZkA. II. MA3: 1/8, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  134. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  135. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  136. Agility: 3/19, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  137. Jumping: Diskvalifikován

  138. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  139. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  140. Czech Imp Jump Medium: 4/22, 23.17 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  141. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  142. Jumping 2 Medium: 6/22, 35.81 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  143. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  144. 1. ZK MA3: 3/7, 39.63 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  145. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  146. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  147. Jumping MA neděle: 6/22, 32.7 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  148. Zkoušky MA3 neděle: 6/16, 44.27 s, 2.27 tr. b., 3.64 m/s

  149. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  150. Agility: Diskvalifikován

  151. Jumping: 6/22, 38.49 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  152. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  153. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  154. 1. zkouška MA3: 3/8, 41.99 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  155. 2. zkouška MA3: 2/8, 45.58 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  156. 3. zkouška MA3: 2/8, 43.72 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  157. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  158. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  159. 2. zkouška MA3: 1/5, 44.57 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  160. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  161. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  162. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  163. Heroutice u Neveklova - 47. DVOJZKOUŠKY +1, 13. 11. 2016

  164. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  165. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  166. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  167. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  168. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  169. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  170. 3. zkouška MA3: 3/8, 47.63 s, 14.63 tr. b., 3.38 m/s

  171. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  172. 1. ZK MA2: 2/9, 35.36 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  173. 2. ZK MA2: Diskvalifikován

  174. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  175. Agility M: 1/18, 39.96 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  176. Jumping M: 3/18, 33.62 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  177. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  178. Třebíč - Trojzkoušky, 28. 09. 2016

  179. 1. zkouška MA2: 1/9, 39.8 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  180. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  181. 3. zkouška MA2: Diskvalifikován

  182. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  183. Finálový běh M: 2/8, 45.94 s, 3.94 tr. b., 3.53 m/s

  184. Jumping 2 M: 2/10, 38.11 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  185. Zkouška 2 MA2: 1/4, 44.59 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  186. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2016

  187. MA2_1 MA2: Diskvalifikován

  188. MA2_2 MA2: Diskvalifikován

  189. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 17. 09. 2016

  190. Agility M: Diskvalifikován

  191. Jumping M: 3/9, 32.82 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  192. Zk MA2: 1/4, 39.18 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  193. Chýnov - Chýnovský hopík, 10. 09. 2016

  194. 1. Zkouška agility MA2: Diskvalifikován

  195. 2. Zkouška agility MA2: Diskvalifikován

  196. 3. Zkouška agility MA2: 2/4, 43.89 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  197. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  198. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  199. Horní Počernice, 2. běh: 4/9, 54.62 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  200. Horní Počernice, 3. běh: 1/9, 51.95 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  201. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  202. ZkA. II. MA2: 2/9, 50.96 s, 13.96 tr. b., 3.51 m/s

  203. ZkA. I. MA2: Diskvalifikován

  204. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  205. Agility M: Diskvalifikován

  206. Jumping M: Diskvalifikován

  207. Zkouska MA2: Diskvalifikován

  208. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  209. Zk A II. MA2: Diskvalifikován

  210. Zk.A I. MA2: 2/8, 39.15 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  211. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  212. Jumping: Diskvalifikován

  213. Zkouška: Diskvalifikován

  214. Zkouška II: Diskvalifikován

  215. Louny - Horké léto 2016, 03. 07. 2016

  216. Jumping: 5/14, 32.06 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  217. Zka 1: 1/6, 38.64 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  218. Zka 2: Diskvalifikován

  219. Třešť - zTřeštěnec - včetně kategorie XS, 18. 06. 2016

  220. Agility : Diskvalifikován

  221. Jumping: Diskvalifikován

  222. Speciální zTřeštěnec: Diskvalifikován

  223. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 28. 05. 2016

  224. Agility: Diskvalifikován

  225. Jumping: Diskvalifikován

  226. ZkA: Diskvalifikován

  227. Louny - Dvojzkoušky, 14. 05. 2016

  228. 1.běh Zka MA1: 1/7, 29.32 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  229. 2.běh Zka MA1: Diskvalifikován

  230. Kácov - "Kácovský tuplák" 1, 07. 05. 2016

  231. Běh dvojic: Diskvalifikován

  232. JUMPING: Diskvalifikován

  233. MA1: Diskvalifikován

  234. Málkov u Chomutova - Carneeval Cup 2016 - 1.díl / Memoriál Praotce Krušiny II. ... aneb hon na čarodějnice :-D, 30. 04. 2016

  235. Zka 1: 2/10, 27.12 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  236. Zka 2: Diskvalifikován

  237. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  238. Agility I: Diskvalifikován

  239. Agility II: Diskvalifikován

  240. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  241. 1. zkouška A1 MA1: Diskvalifikován

  242. 2. zkouška A1 MA1: 1/6, 60.51 s, 28.51 tr. b., 2.79 m/s

  243. DUFLEX tuneliáda A1 M: 1/7, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  244. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  245. Agility: Diskvalifikován

  246. Jumping: Diskvalifikován

  247. ZkA: Diskvalifikován

  248. Terezín - vELIKONOČNÍ AGI-HRANÍ, 28. 03. 2016

  249. Tunelový běh M: 1/11, 23.35 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  250. Zkouška MA1: 1/8, 29.01 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  251. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  252. 1. ZK MA1: 3/8, 41.01 s, 15.0 tr. b., 3.9 m/s

  253. 2. ZK MA1: 3/7, 31.12 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  254. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  255. 1. ZK MA1: Diskvalifikován

  256. 2. ZK MA1: Diskvalifikován

  257. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  258. Agility - Ne: Diskvalifikován

  259. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  260. ZkA - Ne: 1/9, 28.84 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  261. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  262. 7.prorubská: 3/3, 29.62 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  263. 8.prorubská: 1/3, 29.86 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  264. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  265. 1. ZK MA1: 1/8, 30.82 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  266. 2. ZK MA1: 3/8, 26.28 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  267. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  268. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  269. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  270. Jumping 2 Medium: 18/26, 40.41 s, 16.41 tr. b., 3.74 m/s

  271. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  272. ZkA 1 Ne: Diskvalifikován

  273. ZkA 2 Ne: Diskvalifikován

  274. ZkA 3 Ne: 1/5, 26.03 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  275. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  276. 3.prorubská: 1/6, 32.39 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  277. 4.prorubská: Diskvalifikován

  278. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  279. Jumping III. M: Diskvalifikován

  280. Jumping II. M: 2/17, 30.46 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  281. Jumping I. M: 2/17, 33.13 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  282. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  283. Czech Imp Jump Medium: 12/23, 30.98 s, 10.98 tr. b., 3.2 m/s

  284. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  285. Jumping 2 Medium: 12/24, 44.85 s, 11.85 tr. b., 3.9 m/s

  286. Dolní Přím - IV. Arion cup - zkoušky pro A1, 28. 11. 2015

  287. ZkA 1: Diskvalifikován

  288. ZkA 2: 3/12, 25.72 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  289. Heroutice - 41. DVOJZKOUŠKY +1, 17. 11. 2015

  290. Heroutice, 1. běh: 1/6, 36.02 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  291. Heroutice, 2. běh: 1/6, 32.24 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  292. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  293. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  294. 1. ZK MA1: 2/8, 38.84 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  295. 2. ZK MA1: Diskvalifikován

  296. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  297. Tunelový běh M: 2/16, 31.79 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  298. ZK MA1: Diskvalifikován

  299. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  300. ZkA II. MA1: Diskvalifikován

  301. ZkA I. MA1: Diskvalifikován

  302. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. ročník, 18. 10. 2015

  303. 1. ZK MA1: Diskvalifikován

  304. 2. ZK MA1: Diskvalifikován

  305. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  306. 1.zkouška MA1: Diskvalifikován

  307. 2.zkouška MA1: Diskvalifikován

  308. Kácov - „Kácovský tuplák“ 2, 12. 09. 2015

  309. JUMPING: Diskvalifikován

  310. MA1: 1/4, 31.3 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  311. ŠTAFETA DVOJIC MEDIUM: 9/12, 0.0 s, 50.0 tr. b., 0.0 m/s

  312. České Budějovice - III. NAGIT CUP, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  313. Jumping MA: Diskvalifikován

  314. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  315. Zkouška MA1 II.: 5/6, 28.52 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  316. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  317. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  318. 2. zkouška MA1: 6/14, 37.23 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  319. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  320. ZkA I.: Diskvalifikován

  321. ZkA II.: Diskvalifikován

  322. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  323. ZkA 1: Diskvalifikován

  324. ZkA 2: Diskvalifikován

  325. ZkA 3: 7/11, 31.76 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  326. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  327. Zkouška II. MA1: 1/4, 30.34 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  328. Zkouška I. MA1: 1/4, 31.67 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  329. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 04. 07. 2015

  330. druhý běh MA1: Diskvalifikován

  331. první běh MA1: 1/4, 26.32 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  332. Sokolov-Dolní Rychnov - Přesunuté velikonoce, 13. 06. 2015

  333. Zkouška1 MA1: Diskvalifikován

  334. Zkouška2 MA1: Diskvalifikován

  335. Pňov - Předhradí - 1. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 30. 05. 2015

  336. 1.zkouška MA1: Diskvalifikován

  337. 2.zkouška MA1: Diskvalifikován

  338. Hluboká nad Vltavou - Hlubocké závody - 5. Mistrovství České republiky Australských kelpií s mezinárodní účastí a 5. Mistrovství České republiky plemene Welsh-corgi, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  339. Agility M: Diskvalifikován

  340. Jumping M: Diskvalifikován

  341. Zkousky MA1: Diskvalifikován

  342. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  343. Zkouška 1: 7/13, 28.55 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  344. Zkouška 2: Diskvalifikován

  345. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  346. 1. Zkouška A1 MA1: Diskvalifikován

  347. 2. Zkouška A1 MA1: Diskvalifikován

  348. Hra - tuneliáda A1 MA1: Diskvalifikován

  349. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  350. Agility: Diskvalifikován

  351. Jumping: Diskvalifikován

  352. Zka: Diskvalifikován