Cz En

003515

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Ivana Suchardová, LbP Agility Team

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Sookie von der Happy Horse Farm, Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl.

Výsledky

  1. Aš - Kopaninský hop, 25. 05. 2019 - 26. 05. 2019

  2. Agility M: 1/9, 39.63 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  3. Jumping 1 M: 1/9, 32.85 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  4. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  5. Zkouška 1 MA3: 1/3, 43.04 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  6. Zkouška 2 MA3: 2/3, 43.11 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  7. Zkouškový Jumping MJ3: 1/2, 39.55 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  8. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  9. QA1 agility: Diskvalifikován

  10. QA2 agility: Diskvalifikován

  11. QA3 agility: 12/60, 44.3 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  12. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  13. QJ2 jumping: 11/61, 39.38 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  14. QJ3 jumping: 39/60, 42.5 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  15. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  16. Agility MA: 2/23, 35.79 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  17. Jumping MA: 4/23, 33.3 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  18. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  19. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  20. Agility Finále: Diskvalifikován

  21. Agility I.: Diskvalifikován

  22. Agility II.: 3/23, 39.97 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  23. Agility III.: 1/22, 44.15 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  24. Jumping I.: Diskvalifikován

  25. Jumping II.: Diskvalifikován

  26. Jumping III.: Diskvalifikován

  27. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  28. Agility I: Diskvalifikován

  29. Agility II: 10/84, 42.4 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  30. Jumping I: 22/87, 33.83 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  31. Jumping II: 14/87, 38.73 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  32. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  33. Agility Basic M MA1: 4/11, 23.6 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  34. Agility I M M: Diskvalifikován

  35. Jumping Basic M MA1: 3/11, 19.44 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  36. Jumping I M M: Diskvalifikován

  37. Tuneliáda M M: 10/31, 22.63 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  38. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  39. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  40. 2. Zkouška MA3: 2/7, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  41. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  42. Druhá zkouška MA3: 1/5, 41.41 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  43. První zkouška MA3: 1/5, 42.53 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  44. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  45. Agility 1: 7/29, 49.6 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  46. Agility 2: 11/28, 42.66 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  47. Jumping 1: Diskvalifikován

  48. Jumping 2: 9/28, 35.91 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  49. Zkouška: Diskvalifikován

  50. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  51. 1. Zkouška MA3: 2/12, 43.33 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  52. 2. Zkouška MA3: 2/12, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  53. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  54. Agility: Diskvalifikován

  55. Jumping: 5/26, 36.59 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  56. Zkouška: Diskvalifikován

  57. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  58. Agility: 3/23, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  59. Jumping: 7/23, 32.85 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  60. Zkouška: Diskvalifikován

  61. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  62. Druhá zkouška MA3: 1/6, 42.94 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  63. První zkouška MA3: Diskvalifikován

  64. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  65. II.zkouška MA3: 1/8, 40.16 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  66. I. zkouška MA3: 5/8, 58.5 s, 20.5 tr. b., 3.66 m/s

  67. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 21. 12. 2018

  68. Druhá zkouška MA3: 1/3, 40.03 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  69. První zkouška MA3: 1/3, 40.03 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  70. Královice - Vánoční pohár 2018, 02. 12. 2018

  71. jumping J3 2. MA3: 1/2, 39.26 s, 1.26 tr. b., 4.2 m/s

  72. jumping J3 MA3: 1/2, 40.88 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  73. Jumping Open M: 2/10, 39.63 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  74. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  75. Jumping: Diskvalifikován

  76. Zkouška: Diskvalifikován

  77. Zkouška 2.: 1/3, 37.82 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  78. Královice - Vánoční pohár 2018, 11. 11. 2018

  79. Jumping: 1/14, 33.28 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  80. Zkouška 1.: 1/5, 38.73 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  81. Zkouška 2.: 1/5, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  82. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  83. Zkouška III. MA3: 3/6, 40.96 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  84. Zkouška II. MA3: 1/6, 41.62 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  85. Zkouška I. MA3: 3/6, 39.5 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  86. Královice u Slaného - Dvojzkoušky + 9. MČR SUPER G, 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  87. Druhá zkouška neděle MA3: 1/1, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  88. Druhá zkouška sobota MA3: 2/2, 44.75 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  89. První zkouška neděle MA3: Diskvalifikován

  90. První zkouška sobota MA3: 1/2, 38.97 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  91. SuperG Challenge agility M: 1/2, 48.78 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  92. SuperG Challenge jumping M: 1/2, 46.13 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  93. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 10. 2018

  94. Druhá zkouška MA3: 1/3, 39.7 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  95. První zkouška MA3: Diskvalifikován

  96. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  97. Agility M: Diskvalifikován

  98. Jumping M: 5/12, 25.52 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  99. Zkouška_neděle MA3: 1/6, 38.95 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  100. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  101. Agility M: 1/24, 32.55 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  102. Jumping M: 11/24, 32.33 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  103. Zkouška - MA3: 1/6, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  104. Mrtník, Plzeň-Sever - Pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 15. 09. 2018

  105. __1.MA3 MA3: 1/6, 38.95 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  106. __2.MA3 MA3: Diskvalifikován

  107. Zdobín - Velká zvičinská, 15. 09. 2018 - 16. 09. 2018

  108. Jumping 2 M: 5/12, 29.67 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  109. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  110. Ústí nad Labem - MOJŽÍŘSKÉ “VÍTEJ ŠKOLNÍ ROKU!”, 02. 09. 2018

  111. Agility M: 1/7, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  112. Jumping M: Diskvalifikován

  113. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  114. Dobříš - Dobříšský trojboj (2x jumping, tuneliáda) + hry agility, 19. 08. 2018

  115. Jumping 1 M M: 4/7, 34.91 s, 15.0 tr. b., 4.55 m/s

  116. Jumping 2 M M: 2/7, 34.06 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  117. Slalomář M M: 4/6, 14.03 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  118. Tuneliáda M M: 4/7, 16.88 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  119. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  120. Jumping Light: 4/7, 22.18 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  121. Jumping Standard: 1/8, 31.18 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  122. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  123. Agility II. M: Diskvalifikován

  124. Agility I. M: Diskvalifikován

  125. Jumping II. M: 14/49, 39.8 s, 1.8 tr. b., 4.02 m/s

  126. Jumping I. M: Diskvalifikován

  127. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  128. AGILITY M: 6/22, 37.43 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  129. JUMPING M: 13/22, 37.67 s, 10.67 tr. b., 3.66 m/s

  130. ZKOUŠKA MA3: Diskvalifikován

  131. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  132. Zkouška nedělle MA3: Diskvalifikován

  133. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  134. Agility_: 7/19, 35.95 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  135. Jumping_: 2/19, 32.27 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  136. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  137. Agility M: 6/20, 44.99 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  138. JUMPING M: 2/21, 35.78 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  139. Zkouška agility MA3: 2/6, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  140. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  141. Hra - tuneliáda pro A2+A3 M: 3/12, 28.11 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  142. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  143. I Agility Open: 4/69, 35.08 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  144. II Agility Open: 32/66, 42.75 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  145. II Jumping Open: 10/66, 34.15 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  146. I Jumping Open: Diskvalifikován

  147. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  148. Agility: 7/22, 42.96 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  149. Agility: Diskvalifikován

  150. Jumping: 3/19, 32.91 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  151. Jumping: 16/23, 38.28 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  152. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  153. Agility: 8/31, 41.36 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  154. Agility: Diskvalifikován

  155. Jumping: 10/30, 41.44 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  156. Jumping: Diskvalifikován

  157. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  158. Agility: Diskvalifikován

  159. Jumping: 2/21, 33.79 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  160. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  161. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  162. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  163. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  164. Agility: Diskvalifikován

  165. Jumping: Diskvalifikován

  166. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  167. III. zkouška MA3: 1/12, 35.17 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  168. II. Zkouška MA3: 3/12, 47.24 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  169. I. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  170. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  171. Barelový a tunelový běh M: 4/19, 32.05 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  172. Zkouška MA3: 1/5, 39.66 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  173. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  174. Agility M: Diskvalifikován

  175. Jumping M: 1/17, 26.3 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  176. Zkoušky MA3: 1/6, 37.84 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  177. Písnice - Kaniko Jump, 24. 09. 2017

  178. Jumping II. M: 3/14, 36.9 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  179. Jumping I. M: 3/15, 36.93 s, 1.93 tr. b., 4.44 m/s

  180. Rokycany - Rokycanská skočná, 23. 09. 2017

  181. Agility Open M: Diskvalifikován

  182. Jumping Open M: Diskvalifikován

  183. Zkouška MA3 MA3: Diskvalifikován

  184. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  185. Agility Ne - MA: 5/22, 33.37 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  186. Agility So - MA: 7/23, 30.49 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  187. Jumping Ne - MA: Diskvalifikován

  188. Jumping So - MA: Diskvalifikován

  189. Zka Ne - MA3: 6/11, 46.7 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  190. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  191. Agility Open: Diskvalifikován

  192. Agility Trial: Diskvalifikován

  193. Jumping Open: 4/12, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  194. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  195. Agility M: 4/10, 36.07 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  196. Hra M: 4/10, 16.23 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  197. Jumping M: Diskvalifikován

  198. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  199. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 3. kolo, 16. 07. 2017

  200. Agility M: 2/7, 29.92 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  201. Hra M: 4/7, 17.66 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  202. Jumping M: 2/7, 29.52 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  203. Zkouška MA3: 1/2, 35.6 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  204. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  205. Agility - Ne: Diskvalifikován

  206. Agility - So: Diskvalifikován

  207. Jumping - Ne: 25/52, 38.97 s, 5.97 tr. b., 4.08 m/s

  208. Jumping - So: 29/53, 34.71 s, 8.71 tr. b., 3.72 m/s

  209. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 2. kolo, 18. 06. 2017

  210. Agility M: 1/8, 36.38 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  211. Hra M: 3/10, 18.84 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  212. Jumping M: Diskvalifikován

  213. Zkouška MA3: 1/1, 34.78 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  214. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  215. Agility M: 2/7, 37.35 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  216. Hra M: 2/6, 22.69 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  217. Jumping M: 1/7, 32.96 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  218. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  219. AGI Kategorie A2+A3 M: 1/6, 33.61 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  220. AGI Kategorie A2+A3 M: Diskvalifikován

  221. JUMP Kategorie A2+A3 M: 1/6, 32.75 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  222. JUMP Kategorie A2+A3 M: 2/6, 28.6 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  223. Zkouška MA3: 1/2, 37.52 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  224. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  225. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  226. Agility - Medium: 9/22, 45.58 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  227. Jumping - Medium: Diskvalifikován

  228. ZkA - MA3: Diskvalifikován

  229. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  230. Hra - tuneliáda pro A2+A3 M: 1/9, 34.54 s, 0.0 tr. b., 5.79 m/s

  231. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  232. Agility 1: Diskvalifikován

  233. Agility 2: Diskvalifikován

  234. Jumping 1: Diskvalifikován

  235. Jumping 2: Diskvalifikován

  236. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  237. Agility: Diskvalifikován

  238. Agility M: Diskvalifikován

  239. Fun Jumping: Diskvalifikován

  240. Fun Jumping M: Diskvalifikován

  241. Jumping: 2/15, 36.66 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  242. Jumping M: 2/17, 34.16 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  243. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  244. 1. ZK MA3: 4/9, 46.07 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  245. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  246. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  247. Agility: Diskvalifikován

  248. Agility: Diskvalifikován

  249. FINÁLE: Diskvalifikován

  250. Jumping: 6/22, 41.6 s, 6.6 tr. b., 3.75 m/s

  251. Jumping: 6/22, 41.3 s, 1.3 tr. b., 3.68 m/s

  252. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  253. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  254. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  255. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  256. 1. běh M: Diskvalifikován

  257. 2. běh M: Diskvalifikován

  258. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  259. ZkA. II. MA3: 1/8, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  260. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  261. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  262. Agility: 3/19, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  263. Jumping: Diskvalifikován

  264. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  265. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  266. Czech Imp Jump Medium: 4/22, 23.17 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  267. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  268. Jumping 2 Medium: 6/22, 35.81 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  269. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  270. 1. ZK MA3: 3/7, 39.63 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  271. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  272. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  273. Jumping MA neděle: 6/22, 32.7 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  274. Zkoušky MA3 neděle: 6/16, 44.27 s, 2.27 tr. b., 3.64 m/s

  275. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  276. Agility: Diskvalifikován

  277. Jumping: 6/22, 38.49 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  278. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  279. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  280. 1. zkouška MA3: 3/8, 41.99 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  281. 2. zkouška MA3: 2/8, 45.58 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  282. 3. zkouška MA3: 2/8, 43.72 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  283. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  284. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  285. 2. zkouška MA3: 1/5, 44.57 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  286. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  287. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  288. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  289. Heroutice u Neveklova - 47. DVOJZKOUŠKY +1, 13. 11. 2016

  290. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  291. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  292. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  293. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  294. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  295. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  296. 3. zkouška MA3: 3/8, 47.63 s, 14.63 tr. b., 3.38 m/s

  297. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  298. 1. ZK MA2: 2/9, 35.36 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  299. 2. ZK MA2: Diskvalifikován

  300. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  301. Agility M: 1/18, 39.96 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  302. Jumping M: 3/18, 33.62 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  303. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  304. Třebíč - Trojzkoušky, 28. 09. 2016

  305. 1. zkouška MA2: 1/9, 39.8 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  306. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  307. 3. zkouška MA2: Diskvalifikován

  308. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  309. Finálový běh M: 2/8, 45.94 s, 3.94 tr. b., 3.53 m/s

  310. Jumping 2 M: 2/10, 38.11 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  311. Zkouška 2 MA2: 1/4, 44.59 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  312. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2016

  313. MA2_1 MA2: Diskvalifikován

  314. MA2_2 MA2: Diskvalifikován

  315. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 17. 09. 2016

  316. Agility M: Diskvalifikován

  317. Jumping M: 3/9, 32.82 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  318. Zk MA2: 1/4, 39.18 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  319. Chýnov - Chýnovský hopík, 10. 09. 2016

  320. 1. Zkouška agility MA2: Diskvalifikován

  321. 2. Zkouška agility MA2: Diskvalifikován

  322. 3. Zkouška agility MA2: 2/4, 43.89 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  323. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  324. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  325. Horní Počernice, 2. běh: 4/9, 54.62 s, 10.0 tr. b., 3.59 m/s

  326. Horní Počernice, 3. běh: 1/9, 51.95 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  327. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  328. ZkA. II. MA2: 2/9, 50.96 s, 13.96 tr. b., 3.51 m/s

  329. ZkA. I. MA2: Diskvalifikován

  330. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  331. Agility M: Diskvalifikován

  332. Jumping M: Diskvalifikován

  333. Zkouska MA2: Diskvalifikován

  334. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  335. Zk A II. MA2: Diskvalifikován

  336. Zk.A I. MA2: 2/8, 39.15 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  337. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  338. Jumping: Diskvalifikován

  339. Zkouška: Diskvalifikován

  340. Zkouška II: Diskvalifikován

  341. Louny - Horké léto 2016, 03. 07. 2016

  342. Jumping: 5/14, 32.06 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  343. Zka 1: 1/6, 38.64 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  344. Zka 2: Diskvalifikován

  345. Třešť - zTřeštěnec - včetně kategorie XS, 18. 06. 2016

  346. Agility : Diskvalifikován

  347. Jumping: Diskvalifikován

  348. Speciální zTřeštěnec: Diskvalifikován

  349. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 28. 05. 2016

  350. Agility: Diskvalifikován

  351. Jumping: Diskvalifikován

  352. ZkA: Diskvalifikován

  353. Louny - Dvojzkoušky, 14. 05. 2016

  354. 1.běh Zka MA1: 1/7, 29.32 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  355. 2.běh Zka MA1: Diskvalifikován

  356. Kácov - "Kácovský tuplák" 1, 07. 05. 2016

  357. Běh dvojic: Diskvalifikován

  358. JUMPING: Diskvalifikován

  359. MA1: Diskvalifikován

  360. Málkov u Chomutova - Carneeval Cup 2016 - 1.díl / Memoriál Praotce Krušiny II. ... aneb hon na čarodějnice :-D, 30. 04. 2016

  361. Zka 1: 2/10, 27.12 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  362. Zka 2: Diskvalifikován

  363. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  364. Agility I: Diskvalifikován

  365. Agility II: Diskvalifikován

  366. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  367. 1. zkouška A1 MA1: Diskvalifikován

  368. 2. zkouška A1 MA1: 1/6, 60.51 s, 28.51 tr. b., 2.79 m/s

  369. DUFLEX tuneliáda A1 M: 1/7, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  370. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  371. Agility: Diskvalifikován

  372. Jumping: Diskvalifikován

  373. ZkA: Diskvalifikován

  374. Terezín - vELIKONOČNÍ AGI-HRANÍ, 28. 03. 2016

  375. Tunelový běh M: 1/11, 23.35 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  376. Zkouška MA1: 1/8, 29.01 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  377. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  378. 1. ZK MA1: 3/8, 41.01 s, 15.0 tr. b., 3.9 m/s

  379. 2. ZK MA1: 3/7, 31.12 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  380. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  381. 1. ZK MA1: Diskvalifikován

  382. 2. ZK MA1: Diskvalifikován

  383. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  384. Agility - Ne: Diskvalifikován

  385. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  386. ZkA - Ne: 1/9, 28.84 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  387. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  388. 7.prorubská: 3/3, 29.62 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  389. 8.prorubská: 1/3, 29.86 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  390. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  391. 1. ZK MA1: 1/8, 30.82 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  392. 2. ZK MA1: 3/8, 26.28 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  393. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  394. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  395. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  396. Jumping 2 Medium: 18/26, 40.41 s, 16.41 tr. b., 3.74 m/s

  397. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  398. ZkA 1 Ne: Diskvalifikován

  399. ZkA 2 Ne: Diskvalifikován

  400. ZkA 3 Ne: 1/5, 26.03 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  401. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  402. 3.prorubská: 1/6, 32.39 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  403. 4.prorubská: Diskvalifikován

  404. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  405. Jumping III. M: Diskvalifikován

  406. Jumping II. M: 2/17, 30.46 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  407. Jumping I. M: 2/17, 33.13 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  408. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  409. Czech Imp Jump Medium: 12/23, 30.98 s, 10.98 tr. b., 3.2 m/s

  410. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  411. Jumping 2 Medium: 12/24, 44.85 s, 11.85 tr. b., 3.9 m/s

  412. Dolní Přím - IV. Arion cup - zkoušky pro A1, 28. 11. 2015

  413. ZkA 1: Diskvalifikován

  414. ZkA 2: 3/12, 25.72 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  415. Heroutice - 41. DVOJZKOUŠKY +1, 17. 11. 2015

  416. Heroutice, 1. běh: 1/6, 36.02 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  417. Heroutice, 2. běh: 1/6, 32.24 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  418. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  419. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  420. 1. ZK MA1: 2/8, 38.84 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  421. 2. ZK MA1: Diskvalifikován

  422. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  423. Tunelový běh M: 2/16, 31.79 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  424. ZK MA1: Diskvalifikován

  425. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  426. ZkA II. MA1: Diskvalifikován

  427. ZkA I. MA1: Diskvalifikován

  428. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. ročník, 18. 10. 2015

  429. 1. ZK MA1: Diskvalifikován

  430. 2. ZK MA1: Diskvalifikován

  431. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  432. 1.zkouška MA1: Diskvalifikován

  433. 2.zkouška MA1: Diskvalifikován

  434. Kácov - „Kácovský tuplák“ 2, 12. 09. 2015

  435. JUMPING: Diskvalifikován

  436. MA1: 1/4, 31.3 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  437. ŠTAFETA DVOJIC MEDIUM: 9/12, 0.0 s, 50.0 tr. b., 0.0 m/s

  438. České Budějovice - III. NAGIT CUP, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  439. Jumping MA: Diskvalifikován

  440. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  441. Zkouška MA1 II.: 5/6, 28.52 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  442. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  443. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  444. 2. zkouška MA1: 6/14, 37.23 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  445. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  446. ZkA I.: Diskvalifikován

  447. ZkA II.: Diskvalifikován

  448. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  449. ZkA 1: Diskvalifikován

  450. ZkA 2: Diskvalifikován

  451. ZkA 3: 7/11, 31.76 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  452. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  453. Zkouška II. MA1: 1/4, 30.34 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  454. Zkouška I. MA1: 1/4, 31.67 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  455. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 04. 07. 2015

  456. druhý běh MA1: Diskvalifikován

  457. první běh MA1: 1/4, 26.32 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  458. Sokolov-Dolní Rychnov - Přesunuté velikonoce, 13. 06. 2015

  459. Zkouška1 MA1: Diskvalifikován

  460. Zkouška2 MA1: Diskvalifikován

  461. Pňov - Předhradí - 1. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 30. 05. 2015

  462. 1.zkouška MA1: Diskvalifikován

  463. 2.zkouška MA1: Diskvalifikován

  464. Hluboká nad Vltavou - Hlubocké závody - 5. Mistrovství České republiky Australských kelpií s mezinárodní účastí a 5. Mistrovství České republiky plemene Welsh-corgi, 16. 05. 2015 - 17. 05. 2015

  465. Agility M: Diskvalifikován

  466. Jumping M: Diskvalifikován

  467. Zkousky MA1: Diskvalifikován

  468. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  469. Zkouška 1: 7/13, 28.55 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  470. Zkouška 2: Diskvalifikován

  471. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 19. 04. 2015

  472. 1. Zkouška A1 MA1: Diskvalifikován

  473. 2. Zkouška A1 MA1: Diskvalifikován

  474. Hra - tuneliáda A1 MA1: Diskvalifikován

  475. Chabařovice - Chlumecký lvíček + Mistrovství republiky čínských chocholatých psů a peruánských naháčů, 11. 04. 2015

  476. Agility: Diskvalifikován

  477. Jumping: Diskvalifikován

  478. Zka: Diskvalifikován