Cz En

005315

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Brodová

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Twinkle Drake z Černobílých, Border kolie

Výsledky

  1. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2019, 28. 09. 2019

  2. Agility L: Diskvalifikován

  3. Finále L Jump.: 7/17, 29.97 s, 5.0 tr. b., 5.91 m/s

  4. Jumping L: 4/32, 32.58 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  5. Zkouška LA3: 4/15, 43.63 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  6. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  7. Agility Zk I: Diskvalifikován

  8. Agility Zk II: 4/8, 46.97 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  9. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  10. 1. Zkouška MLA3: 1/2, 41.16 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  11. 2. Zkouška MLA3: 1/2, 39.82 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  12. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  13. Zkouška II. MLA3: 1/4, 39.61 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  14. Zkouška I. MLA3: 1/4, 35.38 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  15. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  16. Agility Open: Diskvalifikován

  17. Agility Squads as Individual: 74/137, 46.96 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  18. Jumping Open: Diskvalifikován

  19. Jumping Squads as Individual: 29/138, 32.79 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  20. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  21. Jumping L: 10/32, 32.88 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  22. Zkouška II. LA3: 5/13, 40.96 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  23. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  24. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  25. Agility Open: 1/36, 38.92 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  26. Agility Zk: Diskvalifikován

  27. Jumping Open: 11/36, 31.85 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  28. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  29. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  30. 2. zkouška LA3: 6/10, 36.92 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  31. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  32. Jumping open ML: 1/5, 34.24 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  33. Tuneliáda ML: 2/5, 20.15 s, 0.0 tr. b., 7.05 m/s

  34. Zkouška MLA3: 1/4, 40.73 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  35. Zkouška MLA3 2: Diskvalifikován

  36. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  37. Agility I: 30/85, 47.45 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  38. Agility II: Diskvalifikován

  39. Jumping I: 19/85, 40.04 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  40. Jumping II: 37/84, 40.46 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  41. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  42. QA1 agility: Diskvalifikován

  43. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  44. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  45. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): 23/63, 41.3 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  46. Pá. - Power & Speed (Agility A23): 25/109, 14.07 s, 5.0 tr. b., 6.04 m/s

  47. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  48. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): 23/110, 37.16 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  49. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  50. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : 16/110, 43.61 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  51. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  52. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  53. Zkouška LA3 1 LA3: Diskvalifikován

  54. Zkouška LA3 2 LA3: Diskvalifikován

  55. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  56. Agility I: Diskvalifikován

  57. Agility II: 54/165, 39.12 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  58. Jumping I: 63/169, 36.6 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  59. Jumping II: Diskvalifikován

  60. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  61. Agility LA: Diskvalifikován

  62. Jumping LA: Diskvalifikován

  63. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  64. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  65. Agility LA: Diskvalifikován

  66. Jumping LA: 5/45, 33.35 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  67. Zkouška LA3: 52/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  68. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  69. Agility Trial I: 1/7, 41.47 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  70. Agility Trial II: Diskvalifikován

  71. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  72. Agility L: 1/33, 32.81 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  73. Hra L: 4/23, 36.29 s, 5.0 tr. b., 2.87 m/s

  74. Jumping L: 2/37, 27.04 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  75. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  76. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  77. Agility 1 L: Diskvalifikován

  78. Agility 2 L: Diskvalifikován

  79. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  80. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018, 24. 08. 2018 - 26. 08. 2018

  81. Soutěž družstev: 11/52, 29.6 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  82. Soutěž dvojic: 17/50, 27.72 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  83. Soutěž fen proti psům: Diskvalifikován

  84. Soutěž klubů: 4/52, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  85. Soutěž podle plemen: 3/48, 32.76 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  86. Soutěž podle roku narození: 13/52, 41.32 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  87. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  88. Agility 1: 42/212, 48.92 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  89. Agility 2: 60/217, 45.32 s, 20.0 tr. b., 4.15 m/s

  90. Agility 3: Diskvalifikován

  91. Agility 4: Diskvalifikován

  92. Agility Trial: Diskvalifikován

  93. Jumping 1: Diskvalifikován

  94. Jumping 2: 44/205, 37.74 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  95. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  96. Agility Open: 7/24, 45.11 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  97. Agility Trial: Diskvalifikován

  98. Jumping Svihak lazensky A2 + A3: 1/13, 28.62 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  99. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  100. QA4 Agility: 40/95, 49.32 s, 25.0 tr. b., 4.46 m/s

  101. QA5 Agility: 54/93, 39.34 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  102. QA6 Agility: 38/88, 42.75 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  103. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  104. QJ5 Jumping: 33/90, 41.98 s, 6.98 tr. b., 4.69 m/s

  105. QJ6 Jumping: 29/77, 32.65 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  106. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  107. QA1 agility: Diskvalifikován

  108. QA2 agility: Diskvalifikován

  109. QA3 agility: Diskvalifikován

  110. QJ1 jumping: 21/126, 32.32 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  111. QJ2 jumping: 65/126, 46.86 s, 16.86 tr. b., 4.25 m/s

  112. QJ3 jumping: 39/122, 38.8 s, 5.8 tr. b., 4.79 m/s

  113. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  114. Agility A2A3: Diskvalifikován

  115. Agility Squads as individual: 33/157, 36.86 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  116. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  117. Jumping Squads as Individual: 67/162, 31.49 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  118. Power & Speed A2A3: 1/100, 20.16 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  119. Special Agility: Diskvalifikován

  120. Special Final: 13/28, 36.87 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  121. Special Jumping: 5/153, 31.92 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  122. Tachyon Trophy A2A3: 37/106, 40.73 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  123. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  124. Agility Open: 5/37, 35.07 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  125. Agility Trial: Diskvalifikován

  126. Jumping Open: Diskvalifikován

  127. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  128. I Agility Open: Diskvalifikován

  129. II Agility Open: 45/137, 38.92 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  130. II Jumping Open: 10/135, 31.47 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  131. I Jumping Open: Diskvalifikován

  132. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  133. Agility I: Diskvalifikován

  134. Agility II: 2/10, 30.07 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  135. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  136. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  137. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  138. Mikulov - Podpálavská drkotačka, 17. 02. 2018

  139. Agility L: 6/24, 33.25 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  140. Jumping L: 3/24, 27.23 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  141. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  142. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  143. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  144. zkouška 2 LA3: 5/10, 40.55 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  145. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  146. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  147. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  148. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  149. 1.běh LA3: 8/13, 34.64 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  150. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  151. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  152. Jumping L: Diskvalifikován

  153. Speciál Jumping L: 2/24, 28.1 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  154. Zkouška LA3: 2/7, 33.93 s, 5.0 tr. b., 0.01 m/s

  155. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  156. Agility družstev: 44/88, 38.52 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  157. Agility jednotlivců: 13/87, 36.65 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  158. Jumping družstev: 18/88, 40.13 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  159. Jumping jednotlivců: 31/87, 35.32 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  160. Zlín - Mladcová - RÁJ na Mladcové - Kuba, 26. 08. 2017

  161. Agility Large: 12/21, 38.22 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  162. Jumping Large: 1/21, 26.61 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  163. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  164. Agility Open: 15/45, 37.88 s, 25.0 tr. b., 4.73 m/s

  165. Agility Trial: 1/15, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  166. Jumping Open: 16/47, 36.02 s, 25.02 tr. b., 3.83 m/s

  167. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  168. Agility 1: 41/217, 42.12 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  169. Agility 2: 39/216, 38.15 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  170. Agility 3: Diskvalifikován

  171. Agility 4: 25/196, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  172. Agility Trial: 25/112, 37.37 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  173. Jumping 1: 18/214, 36.4 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  174. Jumping 2: 48/209, 33.22 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  175. NATIVIA GRAND FINAL: Diskvalifikován

  176. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  177. Agility 1: Diskvalifikován

  178. Agility 2: 1/77, 39.59 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  179. Jumping 1: Diskvalifikován

  180. Jumping 2: 18/77, 33.71 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  181. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  182. QA4 agility: 26/99, 38.29 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  183. QA5 agility: 15/97, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  184. QA6 agility: 41/95, 42.59 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  185. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  186. QJ5 jumping: 9/91, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  187. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  188. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  189. 1Q Jumping: 66/157, 35.22 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  190. 2Q Agility: 21/157, 43.17 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  191. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 58/108, 41.91 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  192. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 40/117, 38.18 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  193. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  194. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 9/121, 35.01 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  195. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  196. 1. Agility: Diskvalifikován

  197. 2. Agility: Diskvalifikován

  198. 3. Agility: Diskvalifikován

  199. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  200. QA1 agility: Diskvalifikován

  201. QA2 agility: Diskvalifikován

  202. QA3 agility: Diskvalifikován

  203. QJ1 jumping: 58/135, 32.19 s, 15.0 tr. b., 4.85 m/s

  204. QJ2 jumping: 25/135, 32.22 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  205. QJ3 jumping: 57/118, 37.63 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  206. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  207. Agility Open: 1/43, 33.82 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  208. Agility Trial: 7/16, 41.74 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  209. Jumping Special A2 + A3: 22/35, 27.26 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  210. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  211. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  212. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  213. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  214. FALCO 1. zkouška LA3: 7/13, 38.87 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  215. FALCO 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  216. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  217. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  218. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  219. 3. zkouška LA3: Diskvalifikován

  220. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  221. Agility Trial I: 6/13, 37.64 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  222. Agility Trial II: Diskvalifikován

  223. Agility Trial III: 2/12, 43.72 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  224. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  225. Agility Lar Ne: Diskvalifikován

  226. Agility Lar So: 39/87, 39.73 s, 15.0 tr. b., 4.93 m/s

  227. Jumping Lar Ne: 29/85, 28.4 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  228. Jumping Lar So: 47/87, 31.41 s, 15.0 tr. b., 5.41 m/s

  229. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  230. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  231. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  232. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  233. 1.běh LA3: 4/10, 33.43 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  234. 2.běh LA3: 4/10, 35.58 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  235. 3.běh LA3: 1/10, 37.64 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  236. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  237. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  238. 2. zkouška LA3: 1/9, 38.83 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  239. Mikulov - Podpálavská drkotačka VI., 18. 02. 2017

  240. Agility L: 4/36, 34.05 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  241. Jumping L: 11/38, 30.21 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  242. Zk LA3: Diskvalifikován

  243. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  244. Jumping I: 2/26, 32.57 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  245. Jumping II: Diskvalifikován

  246. Jumping III: 12/26, 29.61 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  247. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky, 18. 12. 2016

  248. 1. zkouška LA2: 1/27, 29.48 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  249. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  250. Rožnov pod Radhoštěm - Stylové Trojjumpy, 28. 10. 2016

  251. Jump 1 L: 3/20, 28.88 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  252. Jump 2 L: Diskvalifikován

  253. Jump 3 L: 1/19, 26.17 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  254. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  255. Agility Trial I: 2/25, 39.62 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  256. Agility Trial II: Diskvalifikován

  257. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  258. Jumping I: 13/44, 27.78 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  259. Jumping II: 3/44, 29.51 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  260. Jumping III: 8/44, 21.65 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  261. Bordovice - Bordovský pohár-Trojzkoušky, 08. 10. 2016

  262. Zkouška č.1 LA2: Diskvalifikován

  263. Zkouška č.2 LA2: Diskvalifikován

  264. Zkouška č.3 LA2: Diskvalifikován

  265. Zlechov - X. Zlechovské hopsání, 24. 09. 2016

  266. Agility L: Diskvalifikován

  267. Jumping L: 1/43, 29.3 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  268. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  269. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  270. Agility L: 2/43, 34.32 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  271. Jumping L: 5/43, 33.21 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  272. Zkoušky LA2: 2/18, 31.04 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  273. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  274. Agility družstva: 42/66, 42.24 s, 20.0 tr. b., 4.66 m/s

  275. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  276. Jumping družstva: 44/66, 35.16 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  277. Jumping jednotlivci: 41/65, 30.9 s, 15.0 tr. b., 5.21 m/s

  278. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  279. Agility I: Diskvalifikován

  280. Agility II: Diskvalifikován

  281. HCV Jumping: 19/50, 32.11 s, 15.0 tr. b., 5.61 m/s

  282. Jumping 1: Diskvalifikován

  283. Jumping 2: 21/44, 31.9 s, 15.0 tr. b., 5.58 m/s

  284. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: 19/41, 36.02 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  285. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  286. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  287. Jumping 2 L: 6/28, 33.7 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  288. Jumping 3 L: 1/28, 29.96 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  289. Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals, 16. 07. 2016

  290. Agility L: Diskvalifikován

  291. Jumping L: 13/31, 30.66 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  292. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  293. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  294. 1.zkouška LA2: 1/13, 33.31 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  295. 2.zkouška LA2: 9/13, 30.24 s, 15.0 tr. b., 5.16 m/s

  296. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  297. QA5 Agility: Diskvalifikován

  298. QA6 Agility: Diskvalifikován

  299. QJ5 Jumping: 11/187, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  300. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  301. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  302. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  303. 2Q Agility: 61/139, 36.85 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  304. 3Q Finále: 7/26, 36.25 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  305. Družstva - Agility: 23/140, 42.63 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  306. Družstva - Jumping: 35/139, 32.25 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  307. Jednotlivci A1 - Agility: 3/39, 36.23 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  308. Jednotlivci A1 - Jumping: Diskvalifikován

  309. Power & speed A1: 1/38, 20.83 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  310. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 4/38, 26.31 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  311. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  312. Jumping II L: Diskvalifikován

  313. Jumping I. L: 4/40, 28.76 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  314. Zkouška LA1: 12/20, 27.24 s, 20.0 tr. b., 5.07 m/s

  315. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  316. QA3 Agility: 21/176, 39.7 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  317. QA4 Agility: Diskvalifikován

  318. QJ3 Jumping: 12/176, 31.94 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  319. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  320. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  321. QA1 Agility: Diskvalifikován

  322. QA2 Agility: Diskvalifikován

  323. QJ1 Jumping: 70/213, 34.73 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  324. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  325. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  326. Druhá LA1: 8/15, 38.63 s, 20.0 tr. b., 4.09 m/s

  327. První LA1: Diskvalifikován

  328. Třetí LA1: 5/15, 32.21 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  329. Rožnov pod Radhoštěm - Jumpingy U LESA, 02. 04. 2016

  330. Jump 1 L: Diskvalifikován

  331. Jump 2 L: 2/27, 26.59 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  332. Jump U Lesa L: Diskvalifikován

  333. Těšánky - Březnové dvojzkoušky agility, 12. 03. 2016

  334. 1. zkouška LA1: 1/17, 23.06 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  335. 2. zkouška LA1: 2/17, 24.17 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  336. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  337. LA1-1: 1/22, 27.15 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  338. LA1-2: 5/22, 26.87 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  339. LA1-3: Diskvalifikován

  340. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  341. LA1-1: 6/27, 20.75 s, 5.0 tr. b., 6.12 m/s

  342. LA1-2: Diskvalifikován

  343. LA1-3: Diskvalifikován

  344. Hlučín - Hlučínský AgiDrak, 1. Agility Sheltie Cup, 6. Agility Collie Cup, 31. 10. 2015 - 01. 11. 2015

  345. Agility Open II: Diskvalifikován

  346. Jumping Open II: 13/27, 29.57 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  347. Jumping Open III: Diskvalifikován

  348. Přerov - BRIT CUP 2015, 22. 08. 2015

  349. Agility: 2/4, 30.83 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  350. Agility Open: Diskvalifikován

  351. Jumping Open: 9/36, 27.13 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  352. Rožnov pod Radhoštem - Ve znamení TRNEK, 01. 08. 2015 - 02. 08. 2015

  353. Agility I: Diskvalifikován

  354. Agility II: 1/13, 35.96 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  355. BublaJump „Ve Znamení Trnek“: Diskvalifikován

  356. Dogmania Jump: 22/31, 33.2 s, 15.0 tr. b., 5.18 m/s

  357. Free Jumping Sport: 15/33, 41.79 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  358. HCV Jumping: 10/38, 33.51 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  359. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  360. Agility: 9/29, 37.23 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  361. Agility I: 38/176, 47.03 s, 13.03 tr. b., 3.44 m/s

  362. Agility II: Diskvalifikován

  363. Agility III: Diskvalifikován

  364. Agility IV: Diskvalifikován

  365. Jumping I: Diskvalifikován

  366. Jumping II: 64/169, 35.47 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  367. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  368. Agility družstva: Diskvalifikován

  369. Jumping družstva: 41/133, 31.04 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  370. Mistrovství A1 - Agility: 13/40, 26.58 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  371. Mistrovství A1 - Jumping: Diskvalifikován

  372. Power & Speed A1: 3/37, 25.71 s, 13.71 tr. b., 3.5 m/s

  373. Speciální závod - Agility: Diskvalifikován

  374. Speciální závod - Jumping: Diskvalifikován

  375. Tachyon Trophy A1 - Jumping: Diskvalifikován