Cz En

005315

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Brodová

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Twinkle Drake z Černobílých, Border kolie

Výsledky

  1. Lednice-Nejdek - Burčákcup s JK Animals, 17. 09. 2022

  2. Agility ML: 11/18, 51.81 s, 20.0 tr. b., 4.15 m/s

  3. Jumping ML: 7/18, 43.78 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  4. Zkouška MLA3: 3/9, 44.83 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  5. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  6. Agility: Diskvalifikován

  7. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 14/58, 35.88 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  8. Jumping: 7/58, 40.3 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  9. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 25/59, 41.88 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  10. Suchdol nad Odrou - SRPNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 21. 08. 2022

  11. Agility Trial I: Diskvalifikován

  12. Agility Trial II: Diskvalifikován

  13. Kladno - Jumpingové derby + A0, 24. 07. 2022

  14. JUMPING LEHKÝ ML: 3/10, 27.77 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  15. JUMPING STANDARD II ML: 1/10, 36.52 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  16. JUMPING STANDARD I ML: 2/11, 40.45 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  17. VELKÉ JUMPINGOVÉ FINÁLE ML: 2/5, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  18. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v květnu, 29. 05. 2022

  19. Agility II ML: Diskvalifikován

  20. Agility I ML: 2/14, 41.77 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  21. Agility lepší běh ML: 4/14, 41.77 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  22. Jumping I ML: 2/14, 41.1 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  23. Jumping lepší běh ML: 2/14, 41.1 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  24. Morava - Mohelnice - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  25. Agility I: 15/57, 46.94 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  26. Agility II: 6/55, 39.1 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  27. Jumping I: 19/56, 35.96 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  28. Jumping II: Diskvalifikován

  29. Hradec Králové - Mistrovství České republiky border kolií 2022, 13. 05. 2022 - 15. 05. 2022

  30. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23) ML: 5/25, 48.03 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  31. Pá. - Power & Speed (Agility A23) ML: Diskvalifikován

  32. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123) ML: Diskvalifikován

  33. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23) ML: 10/29, 35.24 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  34. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) ML: 15/46, 38.57 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  35. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) ML: 12/31, 41.97 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  36. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123) ML: 6/47, 38.83 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  37. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky májové, 07. 05. 2022

  38. zkouška MLA3 1: 2/4, 41.47 s, 15.0 tr. b., 4.99 m/s

  39. zkouška MLA3 2: 2/4, 38.9 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  40. Suchdol nad Odrou - KVĚTNOVÁ neděle v Suchdole nad Odrou, 01. 05. 2022

  41. Agility Trial I: 2/6, 43.41 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  42. Agility Trial II: 3/6, 43.83 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  43. Šumperk - Havliczech 50 + jumping A0, 15. 04. 2022

  44. Zkouška I.: Diskvalifikován

  45. Zkouška II.: 3/8, 38.36 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  46. Čeladná - Dvojzkoušky s Vitar a JK Animals, 05. 03. 2022

  47. Agility Trial I: 2/8, 44.6 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  48. Agility Trial II: Diskvalifikován

  49. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 05. 02. 2022

  50. Vitar Agility Trial I: 4/9, 44.23 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  51. Vitar Agility Trial II: 2/9, 47.17 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  52. Čeladná - Dvojzkoušky Vitar, 15. 01. 2022

  53. Vitar Agility Trial I: 3/11, 45.33 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  54. Vitar Agility Trial II: 4/11, 47.72 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  55. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2021, 25. 09. 2021

  56. Agility ML: Diskvalifikován

  57. Final-Jump ML: 6/7, 26.88 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  58. Jumping ML: 3/14, 33.52 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  59. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  60. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  61. Agility Individual: 6/40, 45.14 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  62. Agility Squads as Individual: 19/46, 44.63 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  63. Jumping Individual: 14/46, 41.19 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  64. Jumping Squads as Individual: 6/46, 38.64 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  65. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  66. Agility Trial I: Diskvalifikován

  67. Agility Trial II: 2/4, 39.69 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  68. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  69. Agility ML: Diskvalifikován

  70. Jumping ML: 13/21, 37.95 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  71. Zkouška MLA3: 2/5, 43.18 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  72. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  73. Agility OPEN ML: 4/13, 42.48 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  74. Jumping OPEN III. ML: 5/16, 42.39 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  75. Jumping OPEN II. ML: 6/17, 36.45 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  76. Jumping OPEN I. ML: 3/11, 35.22 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  77. Zkouška MLA3: 3/8, 47.14 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  78. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  79. Agility I: 21/44, 52.7 s, 11.7 tr. b., 4.17 m/s

  80. Agility II: Diskvalifikován

  81. Jumping I: Diskvalifikován

  82. Jumping II: 6/44, 39.34 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  83. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v červnu, 13. 06. 2021

  84. 1. Agility: Diskvalifikován

  85. 1. jumping: Diskvalifikován

  86. 2. agility: 5/11, 43.55 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  87. 2. jumping: Diskvalifikován

  88. Lednice - Nejdek - Burčákcup 2020, 03. 10. 2020

  89. Agility ML: Diskvalifikován

  90. Jumping ML: 5/13, 35.38 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  91. Zkouška MLA3: Diskvalifikován

  92. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  93. Agility: 3/12, 37.67 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  94. Jumping : 4/12, 30.51 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  95. Zkoušky: 4/6, 52.6 s, 17.6 tr. b., 4.01 m/s

  96. Opava - Podzimní dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  97. II. Zkouška A3 ML: 3/7, 36.54 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  98. I. Zkouška A3 ML: 3/7, 38.11 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  99. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  100. Jumping I: 6/15, 33.51 s, 5.0 tr. b., 5.97 m/s

  101. Jumping II: Diskvalifikován

  102. Jumping III: 3/15, 35.83 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  103. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  104. zkouška MLA3 1: 1/2, 47.76 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  105. zkouška MLA3 2: 1/2, 35.8 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  106. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  107. Agility I: 14/28, 45.95 s, 20.0 tr. b., 4.79 m/s

  108. Agility II: 11/23, 46.67 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  109. Jumping I: 7/28, 35.91 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  110. Jumping II: Diskvalifikován

  111. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - Letní pocení, 14. 06. 2020

  112. 1.zkouška MLA3: Diskvalifikován

  113. 2. zkouška MLA3: 2/4, 39.46 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  114. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  115. III. jumping ML: 5/13, 33.38 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  116. II. jumping ML: 2/13, 35.71 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  117. II. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  118. I. jumping ML: 2/13, 29.94 s, 0.0 tr. b., 5.71 m/s

  119. I. zkouška MLA3: Diskvalifikován

  120. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  121. ZkA I: 3/6, 45.15 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  122. ZkA II: 1/6, 41.94 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  123. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 22. 02. 2020

  124. 1. Zkouška A3 ML: Diskvalifikován

  125. 2. Zkouška A3 ML: 1/4, 36.73 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  126. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2019, 28. 09. 2019

  127. Agility L: Diskvalifikován

  128. Finále L Jump.: 7/17, 29.97 s, 5.0 tr. b., 5.91 m/s

  129. Jumping L: 4/32, 32.58 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  130. Zkouška LA3: 4/15, 43.63 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  131. Ostrava - Bestagility cup, 22. 09. 2019

  132. Agility Zk I: Diskvalifikován

  133. Agility Zk II: 4/8, 46.97 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  134. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní hrátky, 15. 09. 2019

  135. 1. Zkouška MLA3: 1/2, 41.16 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  136. 2. Zkouška MLA3: 1/2, 39.82 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  137. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  138. Zkouška II. MLA3: 1/4, 39.61 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  139. Zkouška I. MLA3: 1/4, 35.38 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  140. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  141. Agility Open: Diskvalifikován

  142. Agility Squads as Individual: 74/137, 46.96 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  143. Jumping Open: Diskvalifikován

  144. Jumping Squads as Individual: 29/138, 32.79 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  145. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  146. Jumping L: 10/32, 32.88 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  147. Zkouška II. LA3: 5/13, 40.96 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  148. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  149. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  150. Agility Open: 1/36, 38.92 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  151. Agility Zk: Diskvalifikován

  152. Jumping Open: 11/36, 31.85 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  153. Opava - Letní dvojzkoušky, 11. 08. 2019

  154. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  155. 2. zkouška LA3: 6/10, 36.92 s, 5.0 tr. b., 5.69 m/s

  156. Ostrava - Martinov - O pohár Naury V., 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  157. Jumping open ML: 1/5, 34.24 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  158. Tuneliáda ML: 2/5, 20.15 s, 0.0 tr. b., 7.05 m/s

  159. Zkouška MLA3: 1/4, 40.73 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  160. Zkouška MLA3 2: Diskvalifikován

  161. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  162. Agility I: 30/85, 47.45 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  163. Agility II: Diskvalifikován

  164. Jumping I: 19/85, 40.04 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  165. Jumping II: 37/84, 40.46 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  166. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  167. QA1 agility: Diskvalifikován

  168. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  169. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  170. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): 23/63, 41.3 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  171. Pá. - Power & Speed (Agility A23): 25/109, 14.07 s, 5.0 tr. b., 6.04 m/s

  172. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  173. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): 23/110, 37.16 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  174. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : Diskvalifikován

  175. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : 16/110, 43.61 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  176. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  177. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  178. Zkouška LA3 1 LA3: Diskvalifikován

  179. Zkouška LA3 2 LA3: Diskvalifikován

  180. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  181. Agility I: Diskvalifikován

  182. Agility II: 54/165, 39.12 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  183. Jumping I: 63/169, 36.6 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  184. Jumping II: Diskvalifikován

  185. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  186. Agility LA: Diskvalifikován

  187. Jumping LA: Diskvalifikován

  188. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  189. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  190. Agility LA: Diskvalifikován

  191. Jumping LA: 5/45, 33.35 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  192. Zkouška LA3: 52/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  193. Kroměříž - ŘÍJNOVÉ DVOZKOUŠKY, 20. 10. 2018

  194. Agility Trial I: 1/7, 41.47 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  195. Agility Trial II: Diskvalifikován

  196. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  197. Agility L: 1/33, 32.81 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  198. Hra L: 4/23, 36.29 s, 5.0 tr. b., 2.87 m/s

  199. Jumping L: 2/37, 27.04 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  200. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  201. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  202. Agility 1 L: Diskvalifikován

  203. Agility 2 L: Diskvalifikován

  204. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  205. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky 2018, 24. 08. 2018 - 26. 08. 2018

  206. Soutěž družstev: 11/52, 29.6 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  207. Soutěž dvojic: 17/50, 27.72 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  208. Soutěž fen proti psům: Diskvalifikován

  209. Soutěž klubů: 4/52, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  210. Soutěž podle plemen: 3/48, 32.76 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  211. Soutěž podle roku narození: 13/52, 41.32 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  212. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  213. Agility 1: 42/212, 48.92 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  214. Agility 2: 60/217, 45.32 s, 20.0 tr. b., 4.15 m/s

  215. Agility 3: Diskvalifikován

  216. Agility 4: Diskvalifikován

  217. Agility Trial: Diskvalifikován

  218. Jumping 1: Diskvalifikován

  219. Jumping 2: 44/205, 37.74 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  220. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  221. Agility Open: 7/24, 45.11 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  222. Agility Trial: Diskvalifikován

  223. Jumping Svihak lazensky A2 + A3: 1/13, 28.62 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  224. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  225. QA4 Agility: 40/95, 49.32 s, 25.0 tr. b., 4.46 m/s

  226. QA5 Agility: 54/93, 39.34 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  227. QA6 Agility: 38/88, 42.75 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  228. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  229. QJ5 Jumping: 33/90, 41.98 s, 6.98 tr. b., 4.69 m/s

  230. QJ6 Jumping: 29/77, 32.65 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  231. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  232. QA1 agility: Diskvalifikován

  233. QA2 agility: Diskvalifikován

  234. QA3 agility: Diskvalifikován

  235. QJ1 jumping: 21/126, 32.32 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  236. QJ2 jumping: 65/126, 46.86 s, 16.86 tr. b., 4.25 m/s

  237. QJ3 jumping: 39/122, 38.8 s, 5.8 tr. b., 4.79 m/s

  238. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  239. Agility A2A3: Diskvalifikován

  240. Agility Squads as individual: 33/157, 36.86 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  241. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  242. Jumping Squads as Individual: 67/162, 31.49 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  243. Power & Speed A2A3: 1/100, 20.16 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  244. Special Agility: Diskvalifikován

  245. Special Final: 13/28, 36.87 s, 15.0 tr. b., 4.72 m/s

  246. Special Jumping: 5/153, 31.92 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  247. Tachyon Trophy A2A3: 37/106, 40.73 s, 15.0 tr. b., 4.42 m/s

  248. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  249. Agility Open: 5/37, 35.07 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  250. Agility Trial: Diskvalifikován

  251. Jumping Open: Diskvalifikován

  252. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  253. I Agility Open: Diskvalifikován

  254. II Agility Open: 45/137, 38.92 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  255. II Jumping Open: 10/135, 31.47 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  256. I Jumping Open: Diskvalifikován

  257. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  258. Agility I: Diskvalifikován

  259. Agility II: 2/10, 30.07 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  260. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH III., 04. 03. 2018

  261. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  262. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  263. Mikulov - Podpálavská drkotačka, 17. 02. 2018

  264. Agility L: 6/24, 33.25 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  265. Jumping L: 3/24, 27.23 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  266. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  267. Rychvald - Zimní snažení 2x, 21. 01. 2018

  268. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  269. zkouška 2 LA3: 5/10, 40.55 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  270. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH II., 17. 12. 2017

  271. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  272. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  273. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 17. 09. 2017

  274. 1.běh LA3: 8/13, 34.64 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  275. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  276. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  277. Jumping L: Diskvalifikován

  278. Speciál Jumping L: 2/24, 28.1 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  279. Zkouška LA3: 2/7, 33.93 s, 5.0 tr. b., 0.01 m/s

  280. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  281. Agility družstev: 44/88, 38.52 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  282. Agility jednotlivců: 13/87, 36.65 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  283. Jumping družstev: 18/88, 40.13 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  284. Jumping jednotlivců: 31/87, 35.32 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  285. Zlín - Mladcová - RÁJ na Mladcové - Kuba, 26. 08. 2017

  286. Agility Large: 12/21, 38.22 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  287. Jumping Large: 1/21, 26.61 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  288. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  289. Agility Open: 15/45, 37.88 s, 25.0 tr. b., 4.73 m/s

  290. Agility Trial: 1/15, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  291. Jumping Open: 16/47, 36.02 s, 25.02 tr. b., 3.83 m/s

  292. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  293. Agility 1: 41/217, 42.12 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  294. Agility 2: 39/216, 38.15 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  295. Agility 3: Diskvalifikován

  296. Agility 4: 25/196, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  297. Agility Trial: 25/112, 37.37 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  298. Jumping 1: 18/214, 36.4 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  299. Jumping 2: 48/209, 33.22 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  300. NATIVIA GRAND FINAL: Diskvalifikován

  301. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  302. Agility 1: Diskvalifikován

  303. Agility 2: 1/77, 39.59 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  304. Jumping 1: Diskvalifikován

  305. Jumping 2: 18/77, 33.71 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  306. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  307. QA4 agility: 26/99, 38.29 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  308. QA5 agility: 15/97, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  309. QA6 agility: 41/95, 42.59 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  310. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  311. QJ5 jumping: 9/91, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  312. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  313. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  314. 1Q Jumping: 66/157, 35.22 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  315. 2Q Agility: 21/157, 43.17 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  316. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 58/108, 41.91 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  317. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 40/117, 38.18 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  318. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  319. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 9/121, 35.01 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  320. Přerov - Trojzkoušky, 27. 05. 2017

  321. 1. Agility: Diskvalifikován

  322. 2. Agility: Diskvalifikován

  323. 3. Agility: Diskvalifikován

  324. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  325. QA1 agility: Diskvalifikován

  326. QA2 agility: Diskvalifikován

  327. QA3 agility: Diskvalifikován

  328. QJ1 jumping: 58/135, 32.19 s, 15.0 tr. b., 4.85 m/s

  329. QJ2 jumping: 25/135, 32.22 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  330. QJ3 jumping: 57/118, 37.63 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  331. Luhačovice - Fešák lázeňský, 13. 05. 2017

  332. Agility Open: 1/43, 33.82 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  333. Agility Trial: 7/16, 41.74 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  334. Jumping Special A2 + A3: 22/35, 27.26 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  335. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  336. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  337. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  338. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  339. FALCO 1. zkouška LA3: 7/13, 38.87 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  340. FALCO 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  341. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  342. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  343. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  344. 3. zkouška LA3: Diskvalifikován

  345. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  346. Agility Trial I: 6/13, 37.64 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  347. Agility Trial II: Diskvalifikován

  348. Agility Trial III: 2/12, 43.72 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  349. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  350. Agility Lar Ne: Diskvalifikován

  351. Agility Lar So: 39/87, 39.73 s, 15.0 tr. b., 4.93 m/s

  352. Jumping Lar Ne: 29/85, 28.4 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  353. Jumping Lar So: 47/87, 31.41 s, 15.0 tr. b., 5.41 m/s

  354. Káňovice - Apríl!, 01. 04. 2017

  355. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  356. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  357. Sviadnov u Frýdku-Místku - Březnové trojité tukobraní, 19. 03. 2017

  358. 1.běh LA3: 4/10, 33.43 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  359. 2.běh LA3: 4/10, 35.58 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  360. 3.běh LA3: 1/10, 37.64 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  361. Těšánky - Březnové dvojzkoušky, 12. 03. 2017

  362. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  363. 2. zkouška LA3: 1/9, 38.83 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  364. Mikulov - Podpálavská drkotačka VI., 18. 02. 2017

  365. Agility L: 4/36, 34.05 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  366. Jumping L: 11/38, 30.21 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  367. Zk LA3: Diskvalifikován

  368. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 3, 21. 01. 2017

  369. Jumping I: 2/26, 32.57 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  370. Jumping II: Diskvalifikován

  371. Jumping III: 12/26, 29.61 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  372. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky, 18. 12. 2016

  373. 1. zkouška LA2: 1/27, 29.48 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  374. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  375. Rožnov pod Radhoštěm - Stylové Trojjumpy, 28. 10. 2016

  376. Jump 1 L: 3/20, 28.88 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  377. Jump 2 L: Diskvalifikován

  378. Jump 3 L: 1/19, 26.17 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  379. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  380. Agility Trial I: 2/25, 39.62 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  381. Agility Trial II: Diskvalifikován

  382. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  383. Jumping I: 13/44, 27.78 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  384. Jumping II: 3/44, 29.51 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  385. Jumping III: 8/44, 21.65 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  386. Bordovice - Bordovský pohár-Trojzkoušky, 08. 10. 2016

  387. Zkouška č.1 LA2: Diskvalifikován

  388. Zkouška č.2 LA2: Diskvalifikován

  389. Zkouška č.3 LA2: Diskvalifikován

  390. Zlechov - X. Zlechovské hopsání, 24. 09. 2016

  391. Agility L: Diskvalifikován

  392. Jumping L: 1/43, 29.3 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  393. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  394. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  395. Agility L: 2/43, 34.32 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  396. Jumping L: 5/43, 33.21 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  397. Zkoušky LA2: 2/18, 31.04 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  398. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  399. Agility družstva: 42/66, 42.24 s, 20.0 tr. b., 4.66 m/s

  400. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  401. Jumping družstva: 44/66, 35.16 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  402. Jumping jednotlivci: 41/65, 30.9 s, 15.0 tr. b., 5.21 m/s

  403. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  404. Agility I: Diskvalifikován

  405. Agility II: Diskvalifikován

  406. HCV Jumping: 19/50, 32.11 s, 15.0 tr. b., 5.61 m/s

  407. Jumping 1: Diskvalifikován

  408. Jumping 2: 21/44, 31.9 s, 15.0 tr. b., 5.58 m/s

  409. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: 19/41, 36.02 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  410. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  411. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  412. Jumping 2 L: 6/28, 33.7 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  413. Jumping 3 L: 1/28, 29.96 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  414. Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals, 16. 07. 2016

  415. Agility L: Diskvalifikován

  416. Jumping L: 13/31, 30.66 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  417. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  418. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  419. 1.zkouška LA2: 1/13, 33.31 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  420. 2.zkouška LA2: 9/13, 30.24 s, 15.0 tr. b., 5.16 m/s

  421. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  422. QA5 Agility: Diskvalifikován

  423. QA6 Agility: Diskvalifikován

  424. QJ5 Jumping: 11/187, 38.62 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  425. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  426. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  427. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  428. 2Q Agility: 61/139, 36.85 s, 15.0 tr. b., 4.91 m/s

  429. 3Q Finále: 7/26, 36.25 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  430. Družstva - Agility: 23/140, 42.63 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  431. Družstva - Jumping: 35/139, 32.25 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  432. Jednotlivci A1 - Agility: 3/39, 36.23 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  433. Jednotlivci A1 - Jumping: Diskvalifikován

  434. Power & speed A1: 1/38, 20.83 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  435. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 4/38, 26.31 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  436. Suchdol nad Odrou - Nativia jumping speciál, 29. 05. 2016

  437. Jumping II L: Diskvalifikován

  438. Jumping I. L: 4/40, 28.76 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  439. Zkouška LA1: 12/20, 27.24 s, 20.0 tr. b., 5.07 m/s

  440. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  441. QA3 Agility: 21/176, 39.7 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  442. QA4 Agility: Diskvalifikován

  443. QJ3 Jumping: 12/176, 31.94 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  444. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  445. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  446. QA1 Agility: Diskvalifikován

  447. QA2 Agility: Diskvalifikován

  448. QJ1 Jumping: 70/213, 34.73 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  449. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  450. Suchdol nad Odrou - Údolní trojzkoušky, 10. 04. 2016

  451. Druhá LA1: 8/15, 38.63 s, 20.0 tr. b., 4.09 m/s

  452. První LA1: Diskvalifikován

  453. Třetí LA1: 5/15, 32.21 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  454. Rožnov pod Radhoštěm - Jumpingy U LESA, 02. 04. 2016

  455. Jump 1 L: Diskvalifikován

  456. Jump 2 L: 2/27, 26.59 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  457. Jump U Lesa L: Diskvalifikován

  458. Těšánky - Březnové dvojzkoušky agility, 12. 03. 2016

  459. 1. zkouška LA1: 1/17, 23.06 s, 0.0 tr. b., 5.85 m/s

  460. 2. zkouška LA1: 2/17, 24.17 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  461. Sedliště - TROJzkoušky - 7. Ledová spartakiáda, 16. 01. 2016

  462. LA1-1: 1/22, 27.15 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  463. LA1-2: 5/22, 26.87 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  464. LA1-3: Diskvalifikován

  465. Sedliště - TROJzkoušky - 6. Mikulášská spartakiáda, 05. 12. 2015

  466. LA1-1: 6/27, 20.75 s, 5.0 tr. b., 6.12 m/s

  467. LA1-2: Diskvalifikován

  468. LA1-3: Diskvalifikován

  469. Hlučín - Hlučínský AgiDrak, 1. Agility Sheltie Cup, 6. Agility Collie Cup, 31. 10. 2015 - 01. 11. 2015

  470. Agility Open II: Diskvalifikován

  471. Jumping Open II: 13/27, 29.57 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  472. Jumping Open III: Diskvalifikován

  473. Přerov - BRIT CUP 2015, 22. 08. 2015

  474. Agility: 2/4, 30.83 s, 10.0 tr. b., 5.35 m/s

  475. Agility Open: Diskvalifikován

  476. Jumping Open: 9/36, 27.13 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  477. Rožnov pod Radhoštem - Ve znamení TRNEK, 01. 08. 2015 - 02. 08. 2015

  478. Agility I: Diskvalifikován

  479. Agility II: 1/13, 35.96 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  480. BublaJump „Ve Znamení Trnek“: Diskvalifikován

  481. Dogmania Jump: 22/31, 33.2 s, 15.0 tr. b., 5.18 m/s

  482. Free Jumping Sport: 15/33, 41.79 s, 15.0 tr. b., 4.43 m/s

  483. HCV Jumping: 10/38, 33.51 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  484. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2015, 03. 07. 2015 - 05. 07. 2015

  485. Agility: 9/29, 37.23 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  486. Agility I: 38/176, 47.03 s, 13.03 tr. b., 3.44 m/s

  487. Agility II: Diskvalifikován

  488. Agility III: Diskvalifikován

  489. Agility IV: Diskvalifikován

  490. Jumping I: Diskvalifikován

  491. Jumping II: 64/169, 35.47 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  492. Frenštát pod Radhoštěm - Mezinárodní Mistrovství ČR Border kolií 2015, 29. 05. 2015 - 31. 05. 2015

  493. Agility družstva: Diskvalifikován

  494. Jumping družstva: 41/133, 31.04 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  495. Mistrovství A1 - Agility: 13/40, 26.58 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  496. Mistrovství A1 - Jumping: Diskvalifikován

  497. Power & Speed A1: 3/37, 25.71 s, 13.71 tr. b., 3.5 m/s

  498. Speciální závod - Agility: Diskvalifikován

  499. Speciální závod - Jumping: Diskvalifikován

  500. Tachyon Trophy A1 - Jumping: Diskvalifikován