Cz En

006615

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Lačňáková, Amonra

    Člen KA

Pes

  1. Magical Power of Joy of the Five Colors, Sheltie

Výsledky

  1. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  2. Agility Open: 15/70, 36.6 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  3. Agility Squads as Individual: 2/71, 38.23 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  4. Jumping Open: 26/71, 35.34 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  5. Jumping Squads as Individual: 26/71, 42.61 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  6. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  7. Agility 1: 13/70, 49.01 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  8. Agility 2: 8/61, 43.87 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  9. Agility 3: Diskvalifikován

  10. Agility 4: 18/63, 48.44 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  11. Grand Final: 10/30, 42.71 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  12. Jumping 1: 14/72, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  13. Jumping 2: Diskvalifikován

  14. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  15. Ne. - Agility II. S: Diskvalifikován

  16. Ne. - Jumping II. S: Diskvalifikován

  17. So. - Agility I. S: 2/59, 41.77 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  18. So. - Jumping I. S: 1/59, 37.15 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  19. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  20. QA4 Agility: Diskvalifikován

  21. QA5 Agility: 6/36, 38.5 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  22. QA6 Agility: Diskvalifikován

  23. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  24. QJ5 Jumping: 12/36, 40.7 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  25. QJ6 Jumping: 8/34, 38.95 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  26. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  27. QA1 agility: 27/48, 43.09 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  28. QA2 agility: 3/48, 45.26 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  29. QA3 agility: 34/48, 47.56 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  30. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  31. QJ2 jumping: 3/48, 38.88 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  32. QJ3 jumping: 9/45, 38.64 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  33. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  34. Agility Trial I: 1/13, 45.14 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  35. Agility Trial II: Diskvalifikován

  36. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  37. Agility: Diskvalifikován

  38. Jumping: Diskvalifikován

  39. Tuneliáda: Diskvalifikován

  40. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  41. Agility: Diskvalifikován

  42. Agility DRUZSTVA: 35/56, 41.88 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  43. Jumping: 16/57, 38.18 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  44. Jumping DRUZSTVA: 37/56, 38.19 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  45. Rožnov pod Radhoštěm - Moravia Open 2018, 06. 07. 2018 - 08. 07. 2018

  46. Agility 1: Diskvalifikován

  47. Agility 2: 6/67, 43.73 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  48. Agility 3: 18/71, 46.53 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  49. Agility 4: 28/66, 41.66 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  50. Grand Final: 12/29, 44.71 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  51. Jumping 1: 27/73, 32.99 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  52. Jumping 2: 27/67, 32.61 s, 5.0 tr. b., 5.55 m/s

  53. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  54. Agility II. S: 19/54, 39.92 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  55. Agility I. S: 1/58, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  56. Jumping II. S: 18/57, 34.91 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  57. Jumping I. S: 25/58, 40.55 s, 5.55 tr. b., 4.14 m/s

  58. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  59. QA4 Agility: Diskvalifikován

  60. QA5 Agility: 21/45, 42.3 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  61. QA6 Agility: Diskvalifikován

  62. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  63. QJ5 Jumping: 21/45, 37.46 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  64. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  65. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  66. QA1 agility: Diskvalifikován

  67. QA2 agility: 6/53, 39.59 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  68. QA3 agility: 6/52, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  69. QJ1 jumping: 20/53, 35.86 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  70. QJ2 jumping: 13/53, 39.06 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  71. QJ3 jumping: 23/53, 37.54 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  72. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 13. 05. 2018

  73. III. zkouška SA3: 1/13, 47.79 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  74. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  75. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  76. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  77. agility open S: 5/25, 41.77 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  78. Jumping open S: 17/26, 36.84 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  79. Tuneliáda S: 3/26, 38.11 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  80. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  81. QA4 agility: Diskvalifikován

  82. QA5 agility: Diskvalifikován

  83. QA6 agility: Diskvalifikován

  84. QJ4 jumping: 15/55, 31.09 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  85. QJ5 jumping: 26/53, 37.64 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  86. QJ6 jumping: 32/50, 32.63 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  87. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  88. QA1 agility: 17/67, 39.98 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  89. QA2 agility: Diskvalifikován

  90. QA3 agility: 6/68, 39.46 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  91. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  92. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  93. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  94. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  95. Agility družstva: 5/60, 39.96 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  96. Agility jednotlivci: 34/59, 44.79 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  97. Jumping družstva: 36/60, 31.84 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  98. Jumping jednotlivci: 18/59, 29.95 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  99. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  100. QA5 Agility: Diskvalifikován

  101. QA6 Agility: Diskvalifikován

  102. QJ5 Jumping: 43/96, 46.02 s, 20.02 tr. b., 3.26 m/s

  103. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  104. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  105. I Agility: Diskvalifikován

  106. II Agility: Diskvalifikován

  107. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  108. QA3 Agility: Diskvalifikován

  109. QA4 Agility: 43/104, 47.33 s, 14.33 tr. b., 3.63 m/s

  110. QJ3 Jumping: 16/101, 34.98 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  111. QJ4 Jumping: 49/102, 38.54 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  112. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  113. QA1 Agility: 35/113, 49.38 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  114. QA2 Agility: 37/110, 44.2 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  115. QJ1 Jumping: 38/116, 35.84 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  116. QJ2 Jumping: 48/109, 35.58 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  117. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  118. Agility I: Diskvalifikován

  119. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  120. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  121. Jumping SA neděle: 9/28, 53.71 s, 7.71 tr. b., 3.35 m/s

  122. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  123. Velké finále SA neděle: Diskvalifikován

  124. Zkoušky SA2 neděle: 2/10, 44.96 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  125. Zkoušky SA2 sobota: 2/11, 39.93 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s