Cz En

009915

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Houserová, GODA

    Člen KA

Pes

  1. Hailey JE-CU-B, Yorkšírský terier

Výsledky

  1. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  2. Zkouška 1: 3/6, 47.18 s, 1.18 tr. b., 3.77 m/s

  3. Zkouška 2: Diskvalifikován

  4. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  5. Open AGI XS: 4/5, 53.78 s, 7.78 tr. b., 3.33 m/s

  6. Open JUMP XS: 1/5, 50.05 s, 0.05 tr. b., 3.86 m/s

  7. Zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  8. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  9. 1. Zkouška XSA3: 2/4, 57.08 s, 5.08 tr. b., 3.61 m/s

  10. 2. Zkouška XSA3: 3/4, 59.05 s, 16.05 tr. b., 3.29 m/s

  11. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  12. Agility 1 XS: 4/6, 45.98 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  13. Agility 2 XS: 1/6, 45.24 s, 0.24 tr. b., 3.87 m/s

  14. Finále XS: Diskvalifikován

  15. Jumping 1 XS: Diskvalifikován

  16. Jumping 2 XS: 4/6, 49.3 s, 11.3 tr. b., 3.55 m/s

  17. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  18. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  19. A3 II XS: 2/3, 56.91 s, 13.91 tr. b., 3.36 m/s

  20. A3 I XS: Diskvalifikován

  21. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  22. A3 II XS: Diskvalifikován

  23. A3 I XS: Diskvalifikován

  24. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  25. A3 II XS: Diskvalifikován

  26. A3 I XS: 2/3, 51.79 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  27. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  28. XSA3 I: Diskvalifikován

  29. XSA3 II: Diskvalifikován

  30. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  31. Agility Open XS: 3/7, 53.38 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  32. Jumping Open XS: 2/6, 44.44 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  33. ZkA. XSA3: 1/3, 48.4 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  34. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  35. 1.zkouška XS3: 1/2, 50.04 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  36. 2. zkouška XS3: Diskvalifikován

  37. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  38. 1.Zkouška - XSA3: 1/1, 57.66 s, 9.66 tr. b., 3.71 m/s

  39. 2.Zkouška - XSA3: 1/1, 53.29 s, 1.29 tr. b., 3.98 m/s

  40. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  41. Agility S: 10/18, 49.49 s, 13.49 tr. b., 3.52 m/s

  42. Jumping S: 6/18, 38.13 s, 5.13 tr. b., 3.62 m/s

  43. Zkouška SA3: 1/7, 45.18 s, 4.18 tr. b., 3.7 m/s

  44. Terezín - Jumpingy v Terezíně, 21. 04. 2019

  45. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  46. Jumping2 S: 4/7, 41.41 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  47. Zkouška SA3: 1/1, 51.13 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  48. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  49. Agility 1: 9/31, 56.6 s, 0.6 tr. b., 3.45 m/s

  50. Agility 2: 18/29, 63.81 s, 25.81 tr. b., 2.84 m/s

  51. Finále: Diskvalifikován

  52. Jumping 1: 12/31, 58.8 s, 10.8 tr. b., 3.4 m/s

  53. Jumping 2: 6/29, 44.38 s, 3.38 tr. b., 3.45 m/s

  54. Zkouška: 4/8, 50.82 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  55. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  56. 1. Zkouška SA2: 3/9, 44.96 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  57. 2. Zkouška SA2: 1/9, 41.21 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  58. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  59. Agility: 7/23, 59.17 s, 5.17 tr. b., 3.65 m/s

  60. Jumping: Diskvalifikován

  61. Zkouška: 2/5, 52.09 s, 2.09 tr. b., 3.78 m/s

  62. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  63. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  64. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  65. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  66. Agility: 3/21, 49.36 s, 4.36 tr. b., 3.46 m/s

  67. Jumping: 10/21, 40.67 s, 2.67 tr. b., 3.69 m/s

  68. Zkouška: Diskvalifikován

  69. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  70. 1. Zkouška SA2: 1/7, 46.6 s, 4.6 tr. b., 3.41 m/s

  71. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  72. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  73. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  74. I. zkouška SA2: 2/16, 49.93 s, 1.93 tr. b., 3.65 m/s

  75. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  76. 1.ZK SA2: 2/14, 46.79 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  77. 2.ZK SA2: Diskvalifikován

  78. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár - Finále, 15. 07. 2018

  79. Speed&Power hra S: 5/16, 16.83 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  80. Tunelovo-barelový běh S: 11/18, 36.04 s, 1.04 tr. b., 3.44 m/s

  81. Zkouška SA2: 1/7, 47.78 s, 3.78 tr. b., 3.43 m/s

  82. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  83. 1. Zka - SA2: 2/9, 41.91 s, 1.91 tr. b., 3.63 m/s

  84. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  85. Jumping - Small: 9/29, 38.96 s, 11.96 tr. b., 3.59 m/s

  86. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  87. AGILITY S: 9/25, 48.45 s, 6.45 tr. b., 3.76 m/s

  88. JUMPING S: Diskvalifikován

  89. ZKOUŠKA SA2: 2/8, 48.09 s, 4.09 tr. b., 3.58 m/s

  90. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár, 27. 05. 2018

  91. Speciální běh pro XS S: 3/5, 34.1 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  92. Speed&Power hra S: 3/14, 17.67 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  93. Tunelovo-barelový běh S: Diskvalifikován

  94. Zkouška SA2: 1/5, 41.94 s, 0.0 tr. b., 3.43 m/s

  95. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  96. Agility II Small: Diskvalifikován

  97. Agility I Small: 16/64, 46.09 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  98. Jumping III Small: 10/55, 45.91 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  99. Jumping II Small: 19/56, 45.71 s, 0.71 tr. b., 3.72 m/s

  100. Jumping I Small: 20/56, 43.83 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  101. MR yorkshirský terriér Small II. kolo: 4/9, 48.52 s, 21.52 tr. b., 2.93 m/s

  102. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  103. Agility S: Diskvalifikován

  104. Jumping S: 5/23, 44.14 s, 2.14 tr. b., 3.81 m/s

  105. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  106. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  107. Zkouška 1 SA2: 9/14, 50.73 s, 7.73 tr. b., 3.33 m/s

  108. Zkouška 2 SA2: 9/14, 50.34 s, 6.34 tr. b., 3.44 m/s

  109. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  110. 1. zkouška SA2: 4/13, 51.5 s, 10.5 tr. b., 3.34 m/s

  111. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  112. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  113. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  114. 2. zkouška SA2: 7/15, 53.75 s, 15.75 tr. b., 3.16 m/s

  115. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  116. Agilty: 9/33, 42.52 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  117. Jumping: 13/33, 38.92 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  118. Zkouška SA2: 6/9, 49.3 s, 10.0 tr. b., 3.37 m/s

  119. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  120. 1. zkouška SA2: 5/11, 53.41 s, 19.41 tr. b., 2.85 m/s

  121. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  122. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  123. 1. zkouška SA2: 2/14, 46.55 s, 1.55 tr. b., 3.31 m/s

  124. 2. zkouška SA2: 7/14, 48.11 s, 3.11 tr. b., 3.01 m/s

  125. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  126. Agility Ne - SA: Diskvalifikován

  127. Agility So - SA: 18/40, 38.62 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  128. Jumping Ne - SA: 19/39, 39.89 s, 1.89 tr. b., 3.81 m/s

  129. Jumping So - SA: Diskvalifikován

  130. Zka Ne - SA2: 1/8, 41.93 s, 7.93 tr. b., 3.48 m/s

  131. Zka So - SA2: 2/11, 47.54 s, 0.54 tr. b., 3.7 m/s

  132. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  133. Agility XS S: 1/7, 30.17 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  134. Hra S: 8/17, 20.42 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  135. Jumping XS S: 5/8, 36.05 s, 5.0 tr. b., 3.02 m/s

  136. Zkouška SA2: 1/6, 42.76 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  137. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  138. III. zkouška SA2: 2/8, 58.54 s, 12.54 tr. b., 3.14 m/s

  139. II. zkouška SA2: 1/8, 42.74 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  140. I. zkouška SA2: 3/8, 41.45 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  141. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 2. kolo, 18. 06. 2017

  142. Agility XS S: 4/6, 40.53 s, 5.53 tr. b., 2.96 m/s

  143. Hra S: Diskvalifikován

  144. Jumping XS S: 3/6, 36.12 s, 5.0 tr. b., 3.21 m/s

  145. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  146. Louny - Hurá na prázdniny, 17. 06. 2017

  147. Agility - Small: 3/24, 43.22 s, 4.22 tr. b., 3.54 m/s

  148. Jumping - Small: 15/24, 39.68 s, 9.68 tr. b., 3.73 m/s

  149. ZkA - SA2: 2/7, 44.49 s, 1.49 tr. b., 3.57 m/s

  150. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  151. AGI Kategorie A2+A3 S: 3/9, 43.26 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  152. JUMP Kategorie A2+A3 S: 4/11, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  153. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  154. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  155. Agility II Small: 10/48, 53.79 s, 0.0 tr. b., 3.5 m/s

  156. Agility I Small: Diskvalifikován

  157. Jumping III Small: 18/47, 44.0 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  158. Jumping II Small: Diskvalifikován

  159. Jumping I Small: 9/52, 41.75 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  160. Jumping IV - yorkshirský teriér (S): 4/11, 37.22 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  161. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  162. Agility - Small: Diskvalifikován

  163. Jumping - Small: Diskvalifikován

  164. ZkA - SA2: 2/8, 44.5 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  165. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  166. 1. ZK SA2: Diskvalifikován

  167. 2. ZK SA2: 2/11, 48.41 s, 10.41 tr. b., 3.0 m/s

  168. Louny - O sněhovou vločku, 08. 01. 2017

  169. Agility: Diskvalifikován

  170. Jumping: Diskvalifikován

  171. Zka - SA2: 7/18, 49.19 s, 4.19 tr. b., 2.93 m/s

  172. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  173. 1. ZK SA2: Diskvalifikován

  174. 2. ZK SA2: Diskvalifikován

  175. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  176. 1. ZK SA2: Diskvalifikován

  177. 2. ZK SA2: 12/20, 45.28 s, 8.28 tr. b., 3.2 m/s

  178. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  179. 1. ZK SA2: 3/5, 58.7 s, 15.7 tr. b., 3.13 m/s

  180. 2. ZK SA2: 3/5, 53.61 s, 4.61 tr. b., 3.49 m/s

  181. Málkov u Chomutova - DVOJZKOUŠKY + jumping / Finále Carneeval Cup 2016 - 3.díl / Samizdat Edition verse Beta 2.0, 07. 08. 2016

  182. Jumping: 10/23, 36.4 s, 6.4 tr. b., 3.3 m/s

  183. Zka 1: 7/12, 53.02 s, 20.02 tr. b., 2.72 m/s

  184. Zka 2: 5/12, 39.65 s, 1.65 tr. b., 3.68 m/s

  185. Málkov u Chomutova - TROJZKOUŠKY - Carneeval Cup 2016 - 2.díl / Samizdat Edition verse Beta 1.0, 02. 07. 2016

  186. Zka 1: Diskvalifikován

  187. Zka 2: Diskvalifikován

  188. Zka 3: Diskvalifikován

  189. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  190. QA5 Agility: Diskvalifikován

  191. QJ5 Jumping: 42/96, 50.69 s, 19.69 tr. b., 2.96 m/s

  192. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  193. I Agility: 6/13, 61.64 s, 11.64 tr. b., 3.24 m/s

  194. II Agility: 4/13, 58.05 s, 8.05 tr. b., 3.1 m/s

  195. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  196. Agility II Small: 30/50, 52.05 s, 11.05 tr. b., 3.07 m/s

  197. Agility I Small: 31/61, 52.37 s, 7.37 tr. b., 3.06 m/s

  198. Jumping III Small: Diskvalifikován

  199. Jumping II Small: Diskvalifikován

  200. Jumping I Small: 44/52, 52.67 s, 24.67 tr. b., 2.94 m/s

  201. MR yorkshirských teriérů - 2.kolo: Diskvalifikován

  202. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  203. Agility: 16/35, 52.81 s, 10.81 tr. b., 3.07 m/s

  204. Jumping: Diskvalifikován

  205. ZkA: 1/9, 40.47 s, 0.47 tr. b., 3.29 m/s

  206. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  207. 1. ZK SA1: 1/7, 47.0 s, 0.0 tr. b., 3.4 m/s

  208. 2. ZK SA1: 3/6, 51.91 s, 15.91 tr. b., 3.04 m/s

  209. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  210. Agility: 20/29, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  211. Agility 2: 24/28, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  212. Jumping: 18/29, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  213. Jumping 2: 8/28, 53.47 s, 10.47 tr. b., 3.22 m/s

  214. Zkouška: 3/3, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  215. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  216. 1. ZK SA1: 2/11, 49.02 s, 0.0 tr. b., 2.98 m/s

  217. 2. ZK SA1: 2/11, 51.61 s, 0.0 tr. b., 2.89 m/s

  218. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  219. 1. ZK SA1: 9/12, 59.51 s, 19.51 tr. b., 2.57 m/s

  220. 2. ZK SA1: Diskvalifikován

  221. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  222. ZkA 1 Ne: Diskvalifikován

  223. ZkA 2 Ne: 7/11, 44.48 s, 7.48 tr. b., 2.95 m/s

  224. ZkA 3 Ne: 3/12, 41.13 s, 1.13 tr. b., 3.11 m/s

  225. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  226. agility: Diskvalifikován

  227. jumping: Diskvalifikován

  228. zkouška: 4/5, 45.35 s, 6.35 tr. b., 2.73 m/s

  229. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"3 - 3.ročník, 02. 01. 2016

  230. Czech Imp Jump XSmall: Diskvalifikován

  231. Jumping 1 XSmall: Diskvalifikován

  232. Jumping 2 XSmall: Diskvalifikován

  233. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  234. 1. ZK SA1: 1/7, 56.01 s, 7.01 tr. b., 3.0 m/s

  235. 2. ZK SA1: Diskvalifikován

  236. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  237. 1. ZK SA1: Diskvalifikován

  238. 2. ZK SA1: 5/7, 55.31 s, 26.31 tr. b., 2.66 m/s

  239. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  240. Czech Imp Jump XS: 9/13, 35.15 s, 15.15 tr. b., 2.79 m/s

  241. Jumping 1 XS: Diskvalifikován

  242. Jumping 2 XS: Diskvalifikován

  243. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. ročník, 18. 10. 2015

  244. 1. ZK SA1: 4/7, 57.34 s, 12.34 tr. b., 2.58 m/s

  245. 2. ZK SA1: 5/7, 72.82 s, 29.82 tr. b., 1.95 m/s

  246. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  247. Agility So: Diskvalifikován

  248. Jumping So: Diskvalifikován

  249. ZkA So: 5/7, 46.57 s, 0.0 tr. b., 3.29 m/s

  250. Ústí nad Labem - Mojžíř - Agilitní hrátky, 28. 06. 2015

  251. Jump S: Diskvalifikován

  252. Open Agility S: Diskvalifikován

  253. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  254. Ústí nad Labem - Mojžíř - Juniorská agi-jízda, 27. 06. 2015

  255. 1. ZK SA1: Diskvalifikován

  256. 2.ZK SA1: Diskvalifikován