Cz En

010515

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Tůmová

Pes

  1. Denny, Pudl

Výsledky

  1. Třešť - Poslední prázdninový skok, 26. 08. 2017

  2. AGILITY: 13/20, 35.61 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  3. JUMPING: 8/18, 41.96 s, 1.96 tr. b., 3.53 m/s

  4. SA2: 7/10, 51.05 s, 16.05 tr. b., 3.19 m/s

  5. TUNELIÁDA SMALL: 6/15, 27.19 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  6. Třešt - Ztřeštěnky, 06. 05. 2017

  7. SA I: Diskvalifikován

  8. SA II: Diskvalifikován

  9. SA III: Diskvalifikován

  10. Třebíč - Velikonoční beránek, 17. 04. 2017

  11. AGILITY: Diskvalifikován

  12. JUMPING: 17/25, 49.12 s, 0.12 tr. b., 3.62 m/s

  13. SA2: Diskvalifikován

  14. Helenín - Zkoušky "Naše řeč", 04. 06. 2016

  15. 1. zkouška SA2: 2/4, 60.16 s, 19.16 tr. b., 2.79 m/s

  16. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  17. Třešť - zTřeštěnky - trojzkoušky, 14. 05. 2016

  18. SA2 I.: Diskvalifikován

  19. SA2 II.: 5/16, 44.87 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  20. SA2 III.: 3/16, 45.82 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  21. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  22. J Agility 1: 6/23, 43.93 s, 2.05 tr. b., 4.14 m/s

  23. J Agility 2: 15/22, 45.41 s, 11.96 tr. b., 3.33 m/s

  24. J Agility 3: Diskvalifikován

  25. J Agility 4: Diskvalifikován

  26. J Jumping 1: 20/23, 52.51 s, 17.52 tr. b., 3.28 m/s

  27. J Jumping 2: Diskvalifikován

  28. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  29. Agility Open S: Diskvalifikován

  30. Jumping Open S: Diskvalifikován

  31. Zkoušky SA2: 3/10, 61.17 s, 10.17 tr. b., 3.14 m/s

  32. Třebíč - Velikonoční beránek, 28. 03. 2016

  33. AGILITY : Diskvalifikován

  34. JUMPING : 15/34, 43.01 s, 9.01 tr. b., 3.14 m/s

  35. Zkoušky SA2: Diskvalifikován

  36. Heroutice u Neveklova - 43. Dvojzkoušky + 1, 12. 03. 2016

  37. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  38. Heroutice, 2. běh: 9/21, 47.45 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  39. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  40. Královice - 6.MČR "SUPER G AGILITY", 06. 12. 2015

  41. Agility SuperG Basic Small: Diskvalifikován

  42. Jumping SuperG Basic Small: 2/7, 54.02 s, 18.02 tr. b., 3.02 m/s

  43. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  44. Jumping II. S: 7/21, 44.79 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  45. Jumping I. S: 10/21, 41.9 s, 1.9 tr. b., 3.15 m/s

  46. ZkA SA1: 1/4, 42.66 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  47. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  48. 1.zkouška SA1: 6/11, 25.33 s, 10.0 tr. b., 5.05 m/s

  49. 2.zkouška SA1: 1/11, 37.86 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  50. Třebíč - Podzimky zkoušky, 26. 09. 2015

  51. SA1 - druhá: 1/15, 38.12 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  52. SA1 - první: Diskvalifikován

  53. SA1 - třetí: Diskvalifikován

  54. Kácov - „Kácovský tuplák“ 2, 12. 09. 2015

  55. JUMPING: Diskvalifikován

  56. SA1: 1/4, 49.47 s, 1.47 tr. b., 2.93 m/s

  57. ŠTAFETA DVOJIC SMALL: 5/22, 0.0 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  58. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 30. 05. 2015

  59. AGILITY: Diskvalifikován

  60. JUMPING: 3/16, 32.78 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  61. SA1: Diskvalifikován

  62. Nymburk - NymburkCup, 24. 05. 2015

  63. agility open S: Diskvalifikován

  64. jumping S: 25/43, 46.2 s, 15.2 tr. b., 3.57 m/s

  65. zkouška SA1: Diskvalifikován

  66. Třebíč - Velikonoční beránek, 06. 04. 2015

  67. AGILITY: Diskvalifikován

  68. JUMPING: 9/31, 50.5 s, 7.5 tr. b., 3.43 m/s

  69. SA1: 6/14, 54.75 s, 8.75 tr. b., 2.89 m/s