Cz En

010715

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Denisa Kopicová, KK Šlapanka Havlíčkův Brod

    Člen KA

Pes

  1. Damian z Lomu ve skále, Sheltie

Výsledky

  1. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  2. Czech Imp Jump: 8/21, 20.28 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  3. Jumping 1: 3/23, 27.89 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  4. Jumping 2: 7/23, 26.54 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  5. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  6. Czech Imp Jump: 1/23, 19.71 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  7. Jumping 1: 3/24, 34.75 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  8. Jumping 2: 4/24, 26.29 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  9. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 10. 2018

  10. MA3 1: Diskvalifikován

  11. MA3 2: 3/5, 38.74 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  12. Třebíč - Trojzkoušky, 06. 10. 2018

  13. MA3 - druhá: 3/8, 40.96 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  14. MA3 - první: 2/8, 47.16 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  15. MA3 - třetí: Diskvalifikován

  16. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  17. Agility: 14/42, 45.02 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  18. Agility DRUZSTVA: 29/43, 44.33 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  19. Jumping: 23/43, 40.16 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  20. Jumping DRUZSTVA: 28/43, 40.96 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  21. Chýnov - 3. Chýnovský hopík, 01. 09. 2018

  22. 1.Zka - MA3: Diskvalifikován

  23. 2.Zka - MA3: 2/2, 39.64 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  24. 3.Zka - MA3: 1/2, 44.38 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  25. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  26. JUMPING 1 M: 2/12, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  27. JUMPING 2 M: 3/12, 35.5 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  28. Zkouška 2 MA3: 2/5, 40.65 s, 2.65 tr. b., 3.86 m/s

  29. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  30. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  31. AGILITY: 7/20, 35.73 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  32. JUMPING: 8/20, 33.85 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  33. MA3: 2/7, 45.09 s, 0.09 tr. b., 4.04 m/s

  34. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  35. 1.ZkA - MA3: Diskvalifikován

  36. 2. ZkA - MA3: 2/7, 37.04 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  37. 3. ZkA - MA3: 5/7, 36.45 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  38. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  39. A3 - 1. MA3: 2/4, 39.88 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  40. A3 - 2. MA3: Diskvalifikován

  41. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  42. Agility II. M: 18/48, 45.32 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  43. Agility I. M: Diskvalifikován

  44. Jumping II. M: 23/49, 45.75 s, 17.75 tr. b., 3.5 m/s

  45. Jumping I. M: 7/48, 36.75 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  46. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  47. AGILITY: Diskvalifikován

  48. AGILITY: Diskvalifikován

  49. JUMPING: 2/14, 29.35 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  50. JUMPING: 3/14, 32.08 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  51. MA3: 3/7, 36.08 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  52. MA3: Diskvalifikován

  53. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  54. Finále Ag M: 7/12, 29.64 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  55. I. Agility M: 4/28, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  56. I. Jumping M: 4/28, 37.62 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  57. ll. Jumping M: 7/28, 42.04 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  58. Třebíč - Calibra special - Moravský pohár kníračů, 12. 05. 2018

  59. agility MA: 3/9, 39.9 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  60. jumping MA: 3/9, 35.66 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  61. zkouška MA3: 2/4, 41.23 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  62. Třešť - Ztřeštěnky-trojzkoušky, 05. 05. 2018

  63. MA I: 1/5, 54.02 s, 9.02 tr. b., 3.41 m/s

  64. MA II: 2/5, 49.39 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  65. MA III: Diskvalifikován

  66. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  67. I Agility Open: 11/69, 38.69 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  68. II Agility Open: 27/66, 42.91 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  69. II Jumping Open: 27/66, 33.74 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  70. I Jumping Open: 9/69, 36.71 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  71. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  72. Agility MA: 3/20, 44.1 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  73. Jumping MA: 4/22, 36.02 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  74. Zkouška MA3: 2/10, 44.58 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  75. Neveklov - 55. Dvojzkoušky + 1, 17. 03. 2018

  76. 1. BĚH MA3: 2/5, 49.42 s, 9.42 tr. b., 3.28 m/s

  77. 2. BĚH MA3: 1/5, 45.21 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  78. 3. BĚH MA3: 3/4, 46.12 s, 8.12 tr. b., 3.34 m/s

  79. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  80. Zk.A II. MA3: 7/10, 38.78 s, 10.78 tr. b., 3.97 m/s

  81. ZkA. I. MA3: 4/10, 36.6 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  82. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  83. Czech Imp Jump Medium: 9/24, 19.72 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  84. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  85. Jumping 2 Medium: 10/24, 33.38 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  86. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  87. Czech Imp Jump Medium: 5/21, 22.38 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  88. Jumping 1 Medium: 4/21, 28.02 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  89. Jumping 2 Medium: 2/21, 25.77 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  90. Neveklov - 10. Vánoční dárek, 09. 12. 2017

  91. Vánoční dárek, Heroutice, Agility: 4/15, 35.29 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  92. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping: Diskvalifikován

  93. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky: Diskvalifikován

  94. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  95. Czech Imp Jump Medium: 2/29, 20.86 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  96. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  97. Jumping 2 Medium: 4/29, 35.91 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  98. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  99. Agility I: Diskvalifikován

  100. Agility II FINAL: 4/17, 39.28 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  101. Jumping I: 24/37, 34.99 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  102. Jumping II: 9/37, 30.86 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  103. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  104. Czech Imp Jump Medium: 5/30, 20.49 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  105. Jumping 1 Medium: 2/30, 30.01 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  106. Jumping 2 Medium: 4/30, 25.98 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  107. Okrouhlice (u Benešova) - 52. Dvojzkoušky + 1, 14. 10. 2017

  108. Okrouhlice, 1. běh: 1/6, 39.28 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  109. Okrouhlice, 2. běh: 2/6, 34.19 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  110. Okrouhlice, 3. běh: 3/6, 44.79 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  111. Jihlava - Ježkovy voči, 16. 09. 2017

  112. AGILITY: 1/19, 46.92 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  113. JUMPING: 1/19, 35.73 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  114. MA3: 1/6, 43.69 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  115. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  116. Agility M: 8/11, 41.42 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  117. Jumping M: 4/11, 36.93 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  118. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  119. Třešť - Poslední prázdninový skok, 26. 08. 2017

  120. AGILITY: 1/8, 33.93 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  121. JUMPING: 2/8, 32.86 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  122. MA3: Diskvalifikován

  123. TUNELIÁDA MEDIUM: 3/7, 24.91 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  124. Třešť - Šiškobraní, 19. 08. 2017

  125. AGILITY: Diskvalifikován

  126. JUMPING: 3/14, 38.67 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  127. MA3: 1/5, 43.41 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  128. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  129. Agility open M: 4/19, 42.51 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  130. Jump III. M: 7/16, 35.43 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  131. Jump II. M: 6/18, 32.52 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  132. Jump I. M: Diskvalifikován

  133. ZkA. Ne MA3: 3/9, 40.73 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  134. ZkA. So MA3: 1/10, 44.71 s, 0.71 tr. b., 3.51 m/s

  135. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  136. ZkA. I. MA3: 1/7, 45.33 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  137. ZkA. ll. MA3: 2/7, 41.61 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  138. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  139. 1.zkouška: 5/6, 35.0 s, 6.0 tr. b., 4.0 m/s

  140. 2.zkouška: 1/6, 37.21 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  141. Jumping: Diskvalifikován

  142. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  143. Agility - Ne: Diskvalifikován

  144. Agility - So: Diskvalifikován

  145. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  146. Jumping - So: 30/53, 35.05 s, 9.05 tr. b., 3.68 m/s

  147. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  148. AGILITY: Diskvalifikován

  149. JUMPING: 5/17, 37.77 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  150. MA3: 1/7, 47.46 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  151. Brno - Letní robinsonáda, 27. 05. 2017

  152. Agility l. M: 7/22, 53.21 s, 2.21 tr. b., 3.65 m/s

  153. Agility M Fin: 4/10, 30.7 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  154. Jumping II. M: 7/25, 41.04 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  155. Jumping I. M: 8/25, 37.29 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  156. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  157. Agility open M: 3/28, 39.94 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  158. Jumping open M: 7/29, 33.27 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  159. Zkouška MA3: 2/13, 41.99 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  160. Třešt - Ztřeštěnky, 06. 05. 2017

  161. MA I: 1/5, 41.13 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  162. MA II: 1/4, 39.13 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  163. MA III: Diskvalifikován

  164. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  165. Agility II Medium: 15/36, 45.62 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  166. Agility I Medium: 12/44, 39.56 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  167. Jumping III Medium: 4/36, 31.87 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  168. Jumping II Medium: 5/41, 31.73 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  169. Jumping I Medium: Diskvalifikován

  170. Jumping IV - sheltie (M): 4/8, 29.55 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  171. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  172. Agility open M: 7/20, 33.75 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  173. Jumping open M: 9/21, 36.31 s, 5.31 tr. b., 3.99 m/s

  174. Zkoušky MA3: 1/6, 41.26 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  175. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  176. Heroutice, 1. běh: 3/6, 35.59 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  177. Heroutice, 2. běh: 2/6, 41.0 s, 6.0 tr. b., 4.07 m/s

  178. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  179. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  180. ZkA. II. MA3: 2/8, 35.89 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  181. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  182. Heroutice u Neveklova - 9. Vánoční dárek Farma Heroutice, 10. 12. 2016

  183. Vánoční dárek, Heroutice, Agility: 5/21, 40.83 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  184. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping: 5/21, 28.37 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  185. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky: Diskvalifikován

  186. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  187. Agility I SH: 12/33, 47.41 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  188. Jumping II SH: Diskvalifikován

  189. Jumping I SH: 10/33, 41.37 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  190. Heroutice u Neveklova - 47. DVOJZKOUŠKY +1, 13. 11. 2016

  191. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  192. Heroutice, 2. běh: 3/6, 44.37 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  193. Heroutice, 3. běh: 2/5, 40.62 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  194. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  195. AGILITY: 2/10, 37.56 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  196. JUMPING: 3/10, 36.59 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  197. MA3: 2/4, 40.52 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  198. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  199. Agility M: 2/18, 40.15 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  200. Jumping M: 2/18, 31.56 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  201. Zkoušky MA3: Diskvalifikován

  202. Třebíč - Trojzkoušky, 28. 09. 2016

  203. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  204. 2. zkouška MA3: 3/7, 48.03 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  205. 3. zkouška MA3: Diskvalifikován

  206. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  207. Agility M: 5/14, 44.69 s, 6.69 tr. b., 3.47 m/s

  208. Jumping M: 4/14, 41.56 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  209. Zkoušky MA3: Diskvalifikován

  210. Třešť - Poslední prázdninový skok, 27. 08. 2016

  211. Agility: Diskvalifikován

  212. Jumping: 1/10, 32.64 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  213. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  214. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  215. AGILITY: Diskvalifikován

  216. JUMPING: 4/12, 32.31 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  217. MA2: Diskvalifikován

  218. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  219. Agility 1 M: 2/12, 37.0 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  220. Agility M: 3/13, 42.28 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  221. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  222. Jumping M: 4/14, 32.99 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  223. Zkouška A2 MA2: Diskvalifikován

  224. Zkouška Ne MA2: 2/6, 40.57 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  225. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  226. 1. zkouška MA2: 1/13, 37.17 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  227. 2. zkouška MA2: 1/13, 42.12 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  228. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  229. QA5 Agility: 32/72, 50.57 s, 20.57 tr. b., 3.58 m/s

  230. QA6 Agility: Diskvalifikován

  231. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  232. QJ6 Jumping: 15/79, 39.11 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  233. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  234. I Agility: 2/13, 45.97 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  235. II Agility: 6/13, 42.17 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  236. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  237. A2 MA2: 7/8, 45.26 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  238. Agility M M: 5/13, 45.42 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  239. Jumping M M: 3/13, 41.17 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  240. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2016

  241. Agility open M: 7/28, 45.89 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  242. Jumping open M: Diskvalifikován

  243. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  244. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 07. 05. 2016

  245. AGILITY: 1/14, 32.08 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  246. JUMPING: 1/14, 32.41 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  247. MA2: 4/6, 37.12 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  248. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  249. Jarní závody agility 2016: 1/20, 35.23 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  250. Jarní závody agility 2016: 3/12, 39.65 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  251. Jarní závody agility 2016: 5/20, 34.19 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  252. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  253. Agility Open M: 2/15, 40.26 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  254. Jumping Open M: Diskvalifikován

  255. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  256. Heroutice u Neveklova - 43. Dvojzkoušky + 1, 12. 03. 2016

  257. Heroutice, 1. běh: 1/11, 42.53 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  258. Heroutice, 2. běh: 1/11, 45.36 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  259. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  260. Ratenice - Morrisovy dvojzkoušky III., 27. 02. 2016

  261. ZkA II. MA2: 1/8, 48.41 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  262. ZkA I. MA2: Diskvalifikován

  263. Heroutice u Neveklova - 42. Dvojzkoušky + 1, 13. 02. 2016

  264. Heroutice, 1. běh: 2/5, 42.05 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  265. Heroutice, 2. běh: 2/5, 41.57 s, 5.57 tr. b., 3.68 m/s

  266. Heroutice, 3. běh: 1/5, 33.86 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  267. Heroutice - 8. VÁNOČNÍ DÁREK, 12. 12. 2015

  268. Vánoční dárek, Heroutice, Agility: 3/16, 45.1 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  269. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping: 1/16, 34.02 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  270. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky: 1/4, 30.66 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  271. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  272. Jumping II. M: Diskvalifikován

  273. Jumping I. M: 6/13, 37.81 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  274. ZkA MA1: Diskvalifikován

  275. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  276. 1.zkouška MA1: 2/9, 27.24 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  277. 2.zkouška MA1: Diskvalifikován

  278. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  279. AGILITY M: 5/12, 46.98 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  280. JUMPING M: Diskvalifikován

  281. ZKOUŠKY MA1: 1/3, 31.02 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  282. Velké Meziříčí - Bludička cup + MR Bearded collií, 19. 09. 2015

  283. Agility M: 1/17, 46.63 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  284. Jumping M: 4/17, 35.06 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  285. Zk MA1: Diskvalifikován

  286. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  287. NE - Holdye memorial M: 5/15, 45.56 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  288. NE - jumping M: Diskvalifikován

  289. NE - Zkouška agility MA1: 1/5, 46.51 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  290. SO - agility M: Diskvalifikován

  291. SO - jumping M: 4/13, 34.06 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  292. SO - Zkouška agility MA1: Diskvalifikován

  293. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  294. AGILITY: Diskvalifikován

  295. JUMPING: 3/15, 33.57 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  296. MA1: 1/6, 31.61 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  297. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  298. Agility: Diskvalifikován

  299. Jumping: 1/12, 30.03 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  300. Zkouška: 1/4, 29.12 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  301. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 30. 05. 2015

  302. AGILITY: Diskvalifikován

  303. JUMPING: 1/13, 26.56 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  304. MA1: 2/5, 51.08 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  305. Třebíč - Velikonoční beránek, 06. 04. 2015

  306. AGILITY: Diskvalifikován

  307. JUMPING: 13/20, 48.29 s, 15.29 tr. b., 3.58 m/s

  308. MA1: Diskvalifikován