Cz En

011515

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Urbanová, Klub Aktij

    Člen KA

Pes

  1. Athos z Keblických strání, Border kolie

Výsledky

  1. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  2. Jumping DUO: Diskvalifikován

  3. Zkouška: Diskvalifikován

  4. Praha Štěrboholy - Happy jumping zkoušky u Aktijáků, 09. 11. 2018

  5. 1LJ2: Diskvalifikován

  6. 2LJ2: 4/8, 26.85 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  7. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky III., 26. 10. 2018

  8. 1. Zka - LA2: 7/14, 40.1 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  9. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  10. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  11. 1. běh LA2: Diskvalifikován

  12. 2. běh LA2: Diskvalifikován

  13. 3. běh LA2: Diskvalifikován

  14. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky II., 12. 10. 2018

  15. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  16. 2. Zka - LA2: 9/12, 33.16 s, 15.0 tr. b., 5.04 m/s

  17. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  18. Agility L: 13/22, 40.55 s, 15.0 tr. b., 4.49 m/s

  19. Jumping L: Diskvalifikován

  20. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  21. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  22. Agility open L: Diskvalifikován

  23. Jumping open L: 8/32, 26.94 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  24. Zkouška LA2: 3/9, 35.91 s, 15.0 tr. b., 4.68 m/s

  25. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  26. A2 LA2: 2/4, 37.99 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  27. Agility L: 8/16, 44.87 s, 15.0 tr. b., 4.48 m/s

  28. Jumping L: 1/17, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  29. Dobříš - Dobříšský trojboj (2x jumping, tuneliáda) + hry agility, 19. 08. 2018

  30. Jumping 1 L L: Diskvalifikován

  31. Jumping 2 L L: 14/33, 32.97 s, 15.0 tr. b., 4.97 m/s

  32. Slalomář L L: Diskvalifikován

  33. Tuneliáda L L: 3/31, 14.82 s, 0.0 tr. b., 6.21 m/s

  34. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  35. Agility L: Diskvalifikován

  36. Jumping L: 9/21, 30.76 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  37. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  38. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  39. Jumping III L: Diskvalifikován

  40. Jumping II L: 19/44, 30.25 s, 15.0 tr. b., 5.22 m/s

  41. Jumping I L: 14/43, 32.67 s, 15.0 tr. b., 5.45 m/s

  42. Tuneliáda L: 2/39, 25.21 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  43. ZkA III. LA2: Diskvalifikován

  44. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  45. ZkA. I. LA2: 6/14, 32.8 s, 15.0 tr. b., 5.27 m/s

  46. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  47. AGILITY: Diskvalifikován

  48. JUMPING: 15/19, 29.06 s, 30.0 tr. b., 4.78 m/s

  49. LA2: 3/4, 35.06 s, 30.0 tr. b., 4.36 m/s

  50. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  51. Agility - LA: 21/43, 39.01 s, 29.01 tr. b., 3.59 m/s

  52. Jumping LA: Diskvalifikován

  53. ZkA - LA2: Diskvalifikován

  54. Chýnov - Chýnovské hopsinky - od A0 až po veterány, 12. 05. 2018

  55. Agility_: Diskvalifikován

  56. Jumping_: 13/23, 37.04 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  57. Zkouška - LA2: Diskvalifikován

  58. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 11. 05. 2018

  59. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  60. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  61. Okrouhlice (u Benešova) - 11. Májová cena, 08. 05. 2018

  62. Agility L: 11/23, 41.07 s, 20.0 tr. b., 4.7 m/s

  63. Jumping L: 6/21, 34.45 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  64. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  65. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 20. 04. 2018

  66. 1. Zka - LA2: 10/15, 32.09 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  67. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  68. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  69. I Agility Open: Diskvalifikován

  70. II Agility Open: Diskvalifikován

  71. II Jumping Open: Diskvalifikován

  72. I Jumping Open: 69/139, 35.85 s, 20.0 tr. b., 4.83 m/s

  73. Buštěhrad - Buštěhradský rozjezd - Zkoušky A2 + A3, 25. 03. 2018

  74. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  75. První zkouška LA2: Diskvalifikován

  76. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  77. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  78. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  79. Řitka - Zkoušky - leden 2018, 12. 01. 2018

  80. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  81. 2. zkouška LA2: 7/12, 36.41 s, 20.0 tr. b., 3.79 m/s

  82. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  83. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  84. Jumping 1 Large: 11/47, 29.89 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  85. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  86. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  87. Barelový a tunelový běh L: 3/35, 26.37 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  88. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  89. Řitka - Zkoušky - prosinec 2017, 08. 12. 2017

  90. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  91. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  92. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  93. Czech Imp Jump Large: 21/47, 20.77 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  94. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  95. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  96. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  97. Jumping LA2: 10/19, 26.28 s, 10.0 tr. b., 5.29 m/s

  98. Zkouška první LA2: 8/19, 37.97 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  99. Zkouška VIP LA2: Diskvalifikován

  100. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  101. A2 1.běh LA2: Diskvalifikován

  102. A2 2.běh LA2: Diskvalifikován

  103. A2 3. běh LA2: Diskvalifikován

  104. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  105. Agility L: 11/15, 33.07 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  106. Hra L: 1/18, 14.18 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  107. Jumping L: Diskvalifikován

  108. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  109. Louny - Závod při LVT Louny, MR špiců, 05. 08. 2017

  110. Agility L: 15/24, 31.71 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  111. Jumping L: 16/25, 34.29 s, 20.0 tr. b., 4.9 m/s

  112. Zkouska LA2: Diskvalifikován

  113. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  114. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  115. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  116. 3. Zka - LA2: Diskvalifikován

  117. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  118. LA2/1 LA2: 3/24, 33.28 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  119. LA2/2 LA2: Diskvalifikován

  120. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  121. ZkA. I. LA2: Diskvalifikován

  122. ZkA. ll. LA2: Diskvalifikován

  123. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  124. Agility open L: 6/23, 31.77 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  125. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  126. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  127. Jumping open L: 15/22, 27.96 s, 15.0 tr. b., 5.87 m/s

  128. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  129. Agility - Ne: Diskvalifikován

  130. Agility - So: Diskvalifikován

  131. Jumping - Ne: 30/89, 33.64 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  132. Jumping - So: Diskvalifikován

  133. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  134. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  135. 2Q Agility: Diskvalifikován

  136. Jednotlivci A1 - Agility: Diskvalifikován

  137. Jednotlivci A1 - Jumping: 14/46, 28.8 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  138. Power & speed A1: 8/45, 14.63 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  139. Tachyon Trophy A1 - Jumping: Diskvalifikován

  140. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  141. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  142. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  143. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  144. Agility 1: Diskvalifikován

  145. Agility 2: 75/128, 49.15 s, 44.15 tr. b., 3.93 m/s

  146. Jumping 1: Diskvalifikován

  147. Jumping 2: Diskvalifikován

  148. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky I., 07. 04. 2017

  149. 1. Zka - LA2: 11/18, 44.26 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  150. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  151. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  152. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  153. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  154. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  155. I Agility: Diskvalifikován

  156. II Agility: 6/17, 34.23 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  157. III Agility: Diskvalifikován

  158. IV Agility: Diskvalifikován

  159. V Agility: Diskvalifikován

  160. VI Agility: Diskvalifikován

  161. VII Agility: 3/18, 39.57 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  162. VIII Agility: Diskvalifikován

  163. Řitka - únor 2017 - Zkoušky, 10. 02. 2017

  164. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  165. 2. zkouška LA2: 3/13, 41.06 s, 20.0 tr. b., 3.65 m/s

  166. Heroutice u Neveklova - 9. Vánoční dárek Farma Heroutice, 10. 12. 2016

  167. Vánoční dárek, Heroutice, Agility: Diskvalifikován

  168. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping: Diskvalifikován

  169. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky: Diskvalifikován

  170. Řitka - Zkoušky - prosinec 2016, 09. 12. 2016

  171. 1. zkouška LA2: 4/7, 37.91 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  172. 2. zkouška LA2: 2/7, 31.22 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  173. Praha - Holešovice - Festival Zvířat, 2x Zkouška a 2x A0, 02. 10. 2016

  174. 1. Zka - LA2: 5/11, 39.4 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  175. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  176. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  177. Horní Počernice, 1. běh: 10/22, 36.6 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  178. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  179. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  180. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  181. Agility L: 21/37, 44.53 s, 25.53 tr. b., 3.86 m/s

  182. Jumping L: Diskvalifikován

  183. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  184. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  185. AGILITY: Diskvalifikován

  186. JUMPING: 18/27, 30.74 s, 25.0 tr. b., 4.62 m/s

  187. LA2: 5/13, 35.59 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  188. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  189. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  190. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  191. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  192. 1.zkouška: Diskvalifikován

  193. 2.zkouška: Diskvalifikován

  194. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  195. Jumping: 15/37, 28.48 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  196. Zkouška: Diskvalifikován

  197. Zkouška II: Diskvalifikován

  198. Louny - Horké léto 2016, 03. 07. 2016

  199. Jumping: Diskvalifikován

  200. Zka 1: Diskvalifikován

  201. Zka 2: 6/10, 39.0 s, 20.0 tr. b., 4.46 m/s

  202. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  203. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  204. 2Q Agility: Diskvalifikován

  205. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  206. Družstva - Jumping: 64/139, 33.15 s, 25.0 tr. b., 4.71 m/s

  207. Jednotlivci A1 - Agility: 9/39, 38.93 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  208. Jednotlivci A1 - Jumping: 21/38, 27.28 s, 25.0 tr. b., 5.61 m/s

  209. Power & speed A1: Diskvalifikován

  210. Tachyon Trophy A1 - Jumping: Diskvalifikován

  211. Kolín - AGI závod při WDSF "Holanďáků", 07. 05. 2016

  212. Agility: 21/40, 39.01 s, 25.0 tr. b., 4.74 m/s

  213. Jumping: Diskvalifikován

  214. ZkA: 5/14, 41.33 s, 20.0 tr. b., 4.36 m/s

  215. Ratenice - Dvojzkoušky "Čarodějnický rej", 30. 04. 2016

  216. ZkA. II. LA2: Diskvalifikován

  217. ZkA. I LA2: 8/25, 38.4 s, 10.0 tr. b., 4.56 m/s

  218. Řitka - Zkoušky - leden 2016, 08. 01. 2016

  219. 1. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  220. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  221. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  222. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  223. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  224. Heroutice - 8. VÁNOČNÍ DÁREK, 12. 12. 2015

  225. Vánoční dárek, Heroutice, Agility: Diskvalifikován

  226. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping: Diskvalifikován

  227. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky: Diskvalifikován

  228. Řitka - Zkoušky - prosinec 2015, 11. 12. 2015

  229. Zkouška LA2 druhá: Diskvalifikován

  230. Zkouška LA2 první: 4/7, 35.68 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  231. Heroutice - 41. DVOJZKOUŠKY +1, 17. 11. 2015

  232. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  233. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  234. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  235. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  236. 1. ZK LA1: 8/21, 43.9 s, 20.9 tr. b., 3.71 m/s

  237. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  238. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  239. ZkA II. LA1: 4/16, 36.56 s, 15.0 tr. b., 4.92 m/s

  240. ZkA I. LA1: Diskvalifikován

  241. Praha - Horní Počernice - 40. DVOJZKOUŠKY + 1, 10. 10. 2015

  242. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  243. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  244. Horní Počernice, 3. běh: 5/12, 31.01 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  245. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  246. LA1 I.: Diskvalifikován

  247. LA1 II.: Diskvalifikován

  248. LA1 III.: 9/14, 27.75 s, 15.0 tr. b., 4.36 m/s

  249. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  250. 1. zkouška LA1: 3/23, 31.25 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  251. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  252. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  253. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  254. Horní Počernice, 2. běh: 5/11, 32.45 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  255. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  256. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  257. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  258. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  259. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  260. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  261. Agility: Diskvalifikován

  262. Jumping: 21/49, 34.06 s, 10.06 tr. b., 4.11 m/s

  263. Zkouška: Diskvalifikován

  264. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 04. 07. 2015

  265. druhý běh LA1: Diskvalifikován

  266. první běh LA1: 2/12, 23.69 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  267. Pňov - Předhradí - 1. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 30. 05. 2015

  268. 1.zkouška LA1: 11/18, 29.12 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  269. 2.zkouška LA1: 4/18, 30.01 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  270. Praha - Skochovice - KENNEL CUP 2015, 08. 05. 2015

  271. Jumping: Diskvalifikován

  272. Zkouška: Diskvalifikován

  273. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2015 - 1. QZ dospělých, 25. 04. 2015 - 26. 04. 2015

  274. Finále: Diskvalifikován

  275. Děčín - Start Up, 24. 04. 2015

  276. Zkouška 1: 2/19, 25.09 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  277. Zkouška 2: 9/19, 45.71 s, 30.71 tr. b., 2.87 m/s

  278. Praha - Horní Počernice - 38. DVOJZKOUŠKY + 1, 18. 04. 2015

  279. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  280. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  281. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  282. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  283. LA1 II LA1: 19/25, 28.48 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  284. LA1 II LA1: Diskvalifikován

  285. LA1 I LA1: 8/25, 34.35 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  286. LA1 I LA1: 16/28, 28.86 s, 15.0 tr. b., 4.78 m/s

  287. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  288. ZkA III. LA1: Diskvalifikován

  289. ZkA II. LA1: 7/15, 31.66 s, 20.0 tr. b., 4.42 m/s

  290. ZkA I. LA1: Diskvalifikován