Cz En

011715

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Alice Drábková

    Člen KA

Pes

  1. Elianne Balpoa, Belgický ovčák - Groenendael

Výsledky

  1. Dolní Počernice - Hloubětínský drak 2019 a I.MR Kooikerhondje, 21. 09. 2019

  2. Agility L: 2/10, 34.87 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  3. Jumping L: Diskvalifikován

  4. Zkouska LA3: Diskvalifikován

  5. Domanín - Domanínská raketa 2019, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  6. A3 Large: Diskvalifikován

  7. A3 Large: Diskvalifikován

  8. Agility Open Large: 8/32, 43.0 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  9. Agility Open Large: Diskvalifikován

  10. Jumping Open Large: 3/29, 43.32 s, 1.32 tr. b., 3.92 m/s

  11. Jumping Open Large: Diskvalifikován

  12. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  13. Agility Open: Diskvalifikován

  14. Agility Squads as Individual: 68/137, 56.58 s, 11.58 tr. b., 3.89 m/s

  15. Jumping Open: Diskvalifikován

  16. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  17. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  18. Jelenův Jumping L: Diskvalifikován

  19. PhysioDOG Agility L: Diskvalifikován

  20. Zkouška LA3: 7/13, 35.61 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  21. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  22. LA3_1: Diskvalifikován

  23. LA3_2: Diskvalifikován

  24. LA3_3: 4/13, 42.59 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  25. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  26. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  27. Ne. - Jumping II. L: 13/96, 41.16 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  28. So. - Agility I. L: 47/105, 52.87 s, 18.87 tr. b., 3.88 m/s

  29. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  30. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  31. QA1 agility: 33/123, 48.49 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  32. QA3 agility: 57/120, 51.62 s, 5.62 tr. b., 4.17 m/s

  33. QJ1 jumping: 78/123, 43.94 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  34. QJ2 jumping: 35/122, 37.8 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  35. QJ3 jumping: 49/111, 48.04 s, 13.04 tr. b., 4.16 m/s

  36. Písek - Fitmin Open Cup, 09. 05. 2019

  37. Agility 0pen: 26/68, 62.27 s, 22.72 tr. b., 3.5 m/s

  38. Jumping Open: 10/70, 43.05 s, 2.56 tr. b., 4.97 m/s

  39. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 04. 2019

  40. Zkouska LA3 1: 1/14, 41.3 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  41. Zkouska LA3 2: 4/14, 41.06 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  42. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  43. Agility I: 18/167, 49.43 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  44. Agility II: Diskvalifikován

  45. Jumping I: 85/169, 40.47 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  46. Jumping II: Diskvalifikován

  47. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  48. LA3 I.: 6/19, 42.15 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  49. LA3 II.: 9/18, 36.79 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  50. LA3 III.: Diskvalifikován

  51. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  52. LA3 I.: 10/22, 42.22 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  53. LA3 II.: Diskvalifikován

  54. LA3 III.: 13/21, 43.2 s, 15.0 tr. b., 4.31 m/s

  55. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  56. Jumping: Diskvalifikován

  57. Zkouška 1: Diskvalifikován

  58. Zkouška 2: Diskvalifikován

  59. Zkouška 3: 13/36, 55.46 s, 8.46 tr. b., 3.79 m/s

  60. Zkouška 4: Diskvalifikován

  61. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  62. Agility 1: Diskvalifikován

  63. Agility 2: Diskvalifikován

  64. Finále: 5/16, 44.53 s, 1.53 tr. b., 3.84 m/s

  65. Jumping 1: 1/40, 50.0 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  66. Jumping 2: Diskvalifikován

  67. Zkouška: Diskvalifikován

  68. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  69. II. zkouška LA3: 5/24, 45.72 s, 5.72 tr. b., 4.27 m/s

  70. I. zkouška LA3: 11/24, 47.17 s, 5.17 tr. b., 4.26 m/s

  71. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  72. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  73. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  74. Jumping LA sobota: 29/71, 39.75 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  75. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  76. Zkoušky LA3 sobota: 15/34, 62.59 s, 21.59 tr. b., 3.4 m/s

  77. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  78. Agility: 13/39, 61.43 s, 17.43 tr. b., 3.52 m/s

  79. Jumping: 12/40, 42.51 s, 12.51 tr. b., 3.81 m/s

  80. Zkouška: Diskvalifikován

  81. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  82. II. zkouška LA3: 10/28, 43.82 s, 7.82 tr. b., 3.93 m/s

  83. I. zkouška LA3: 8/28, 42.49 s, 10.49 tr. b., 3.72 m/s

  84. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  85. Agility klubů L: Diskvalifikován

  86. Jumping L: Diskvalifikován

  87. Zkouška LA3: 10/18, 47.25 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  88. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  89. Agility: 11/28, 50.37 s, 20.37 tr. b., 3.39 m/s

  90. Jumping: Diskvalifikován

  91. Zkouška: Diskvalifikován

  92. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  93. QA1 agility: Diskvalifikován

  94. QA2 agility: 37/125, 49.82 s, 8.82 tr. b., 4.13 m/s

  95. QA3 agility: 49/125, 41.89 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  96. QJ1 jumping: 88/126, 37.64 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  97. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  98. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  99. Chýnov - Chýnovské hopsinky - od A0 až po veterány, 12. 05. 2018

  100. Agility_: 8/23, 42.72 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  101. Jumping_: 6/23, 34.73 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  102. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  103. Okrouhlice (u Benešova) - 11. Májová cena, 08. 05. 2018

  104. Agility L: 2/23, 40.15 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  105. Jumping L: 14/21, 39.16 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  106. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  107. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  108. 1. zkouška LA3: 8/15, 30.19 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  109. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  110. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  111. I Agility Open: 35/139, 40.1 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  112. II Agility Open: Diskvalifikován

  113. II Jumping Open: 17/135, 32.22 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  114. I Jumping Open: Diskvalifikován

  115. Ždírec - Ždírecké jarní dvojzkoušky, 31. 03. 2018

  116. LA3-1 LA3: 3/7, 36.07 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  117. LA3-2 LA3: Diskvalifikován

  118. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  119. Agility: Diskvalifikován

  120. Agility: Diskvalifikován

  121. Jumping: 4/42, 33.7 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  122. Jumping: 28/53, 36.2 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  123. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  124. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  125. Agility: 9/50, 39.22 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  126. Agility: 10/47, 36.83 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  127. Jumping: 23/47, 37.19 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  128. Jumping: Diskvalifikován

  129. Zkouška LA3: 2/23, 40.44 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  130. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  131. 1 LA3: Diskvalifikován

  132. 2 LA3: Diskvalifikován

  133. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  134. Agility: 24/49, 43.35 s, 18.35 tr. b., 3.83 m/s

  135. Jumping: Diskvalifikován

  136. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  137. Agility LA sobota: 17/60, 45.22 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  138. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  139. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  140. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  141. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  142. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  143. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  144. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  145. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  146. Agility: 23/44, 43.01 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  147. Jumping: 14/44, 33.69 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  148. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  149. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  150. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  151. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  152. Neveklov - 53. Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2017

  153. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  154. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  155. Heroutice, 3. běh: 7/13, 43.8 s, 16.8 tr. b., 3.54 m/s

  156. Brno - KCHBO Quali Open - LARGE Special, 28. 10. 2017 - 29. 10. 2017

  157. Agility L (Ne): Diskvalifikován

  158. Agility L (So): Diskvalifikován

  159. Jumping L (Ne): 18/20, 37.09 s, 10.38 tr. b., 4.77 m/s

  160. Jumping L (So): 9/23, 38.16 s, 19.15 tr. b., 4.32 m/s

  161. Okrouhlice (u Benešova) - 52. Dvojzkoušky + 1, 14. 10. 2017

  162. Okrouhlice, 1. běh: Diskvalifikován

  163. Okrouhlice, 2. běh: Diskvalifikován

  164. Okrouhlice, 3. běh: Diskvalifikován

  165. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  166. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  167. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  168. Rokycany - Rokycanská skočná, 23. 09. 2017

  169. Agility Open L: 12/36, 41.02 s, 20.02 tr. b., 4.22 m/s

  170. Jumping Open L: 2/35, 28.98 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  171. Zkouška LA3 LA3: Diskvalifikován

  172. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2017, 27. 08. 2017

  173. Agility Open BO: 10/28, 41.38 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  174. Agility Open BO Squads: Diskvalifikován

  175. Jumping Open BO: Diskvalifikován

  176. Jumping Open BO Squads: 11/28, 33.17 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  177. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  178. Agility Open: 18/58, 42.4 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  179. Agility Trial: Diskvalifikován

  180. Jumping Open: 9/57, 29.55 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  181. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  182. Agility NE L: 19/39, 38.33 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  183. Agility So L: 6/43, 36.41 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  184. Finále L: 9/21, 39.35 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  185. Jumping NE L: 19/37, 38.89 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  186. Jumping So L: 5/37, 31.81 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  187. Zkouška So LA3: Diskvalifikován

  188. Zkoušky NE LA3: Diskvalifikován

  189. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  190. QA4 agility: Diskvalifikován

  191. QA5 agility: Diskvalifikován

  192. QA6 agility: 42/95, 46.64 s, 10.64 tr. b., 3.95 m/s

  193. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  194. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  195. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  196. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  197. QA1 agility: Diskvalifikován

  198. QA2 agility: Diskvalifikován

  199. QA3 agility: 66/130, 49.62 s, 30.62 tr. b., 3.71 m/s

  200. QJ1 jumping: 54/135, 37.32 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  201. QJ2 jumping: 60/135, 40.98 s, 17.98 tr. b., 4.39 m/s

  202. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  203. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  204. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  205. Brno - Jarní Brno, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  206. Agility LA neděle: 4/18, 36.57 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  207. Agility LA sobota: 1/19, 39.82 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  208. Jumping LA neděle: 4/18, 30.92 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  209. Jumping LA sobota: 5/19, 29.57 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  210. Zkouška LA3 neděle: 2/4, 53.79 s, 18.79 tr. b., 3.7 m/s

  211. Zkouška LA3 sobota: 3/5, 37.5 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  212. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  213. Agility 1: Diskvalifikován

  214. Agility 2: 65/128, 44.43 s, 15.0 tr. b., 4.34 m/s

  215. Jumping 1: Diskvalifikován

  216. Jumping 2: Diskvalifikován

  217. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  218. AGILITY: 9/57, 40.23 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  219. AGILITY: Diskvalifikován

  220. JUMPING: Diskvalifikován

  221. JUMPING: Diskvalifikován

  222. LA3: 11/33, 48.59 s, 8.59 tr. b., 3.73 m/s

  223. LA3: Diskvalifikován

  224. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  225. Heroutice, 1. běh: 6/16, 33.53 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  226. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  227. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  228. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  229. Zkouška 1 LA2: 14/39, 33.67 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  230. Zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  231. Heroutice u Neveklova - 48. Dvojzkoušky + 1 farma Heroutice, 18. 02. 2017

  232. Heroutice, 1. běh: 4/25, 44.99 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  233. Heroutice, 2. běh: 2/25, 33.75 s, 0.0 tr. b., 3.76 m/s

  234. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  235. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  236. Agility LA sobota: 26/63, 47.18 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  237. Jumping LA neděle: 13/63, 35.13 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  238. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  239. Zkoušky LA2 neděle: 9/22, 46.25 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  240. Zkoušky LA2 sobota: 7/24, 42.54 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  241. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  242. Czech Imp Jump Large: 10/59, 22.06 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  243. Jumping 1 Large: 8/59, 31.99 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  244. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  245. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  246. ZkA II. LA2: Diskvalifikován

  247. ZkA I. LA2: Diskvalifikován

  248. Heroutice u Neveklova - 47. DVOJZKOUŠKY +1, 13. 11. 2016

  249. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  250. Heroutice, 2. běh: 1/21, 33.8 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  251. Heroutice, 3. běh: 7/21, 39.04 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  252. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  253. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  254. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  255. Jumping 2 Large: 33/69, 38.45 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  256. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2016, 29. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  257. Agility Ne L: Diskvalifikován

  258. Agility So L: Diskvalifikován

  259. Jumping Ne L: 8/47, 41.13 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  260. Jumping So L: 19/47, 32.66 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  261. Zkouška Ne LA2: 2/15, 42.76 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  262. Zkouška So LA2: 2/14, 37.84 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  263. Praha 9 - Horní Počernice - 46. Dvojzkoušky + 1 Pet center Extra, 15. 10. 2016

  264. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  265. Horní Počernice, 2. běh: 3/19, 39.05 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  266. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  267. České Budějovice - Podzimní trojzkoušky, 25. 09. 2016

  268. LA2 - 1. zkouška LA2: 14/19, 46.2 s, 16.2 tr. b., 3.51 m/s

  269. LA2 - 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  270. LA2 - 3. zkouška LA2: 11/19, 41.75 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  271. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  272. Agility 1 L: Diskvalifikován

  273. Agility L: 17/31, 48.91 s, 21.91 tr. b., 3.5 m/s

  274. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  275. Jumping L L: 6/31, 30.73 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  276. Zkouška A2 LA2: 2/14, 38.13 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  277. Zkouška Ne LA2: 5/15, 39.61 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  278. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  279. QA5 Agility: Diskvalifikován

  280. QA6 Agility: Diskvalifikován

  281. QJ5 Jumping: 52/187, 47.39 s, 15.39 tr. b., 3.88 m/s

  282. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  283. Brno - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2016, 12. 06. 2016

  284. Agility BO: Diskvalifikován

  285. Jumping BO: Diskvalifikován

  286. Brno - KCHBO OPEN 2016, 11. 06. 2016

  287. Agility L: 22/51, 51.26 s, 20.26 tr. b., 3.9 m/s

  288. Jumping L: Diskvalifikován

  289. Zk LA2: Diskvalifikován

  290. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  291. QA3 Agility: 72/176, 50.6 s, 21.6 tr. b., 3.81 m/s

  292. QA4 Agility: Diskvalifikován

  293. QJ3 Jumping: 67/176, 35.6 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  294. QJ4 Jumping: 96/174, 44.01 s, 22.01 tr. b., 3.84 m/s

  295. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  296. Jumping Neděle L: Diskvalifikován

  297. Jumping Sobota L: 18/46, 31.84 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  298. Zkoušk 1 Neděle LA2: Diskvalifikován

  299. Zkouška 1 Sobota LA2: 4/13, 41.12 s, 20.0 tr. b., 4.45 m/s

  300. Zkouška 2 Neděle LA2: 4/15, 41.96 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  301. Zkouška 2 Sobota LA2: Diskvalifikován

  302. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  303. QA1 Agility: Diskvalifikován

  304. QA2 Agility: 94/204, 53.23 s, 20.23 tr. b., 3.76 m/s

  305. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  306. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  307. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  308. Agility I: Diskvalifikován

  309. Agility II: Diskvalifikován

  310. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  311. Zkouska LA2 1: 3/35, 43.79 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  312. Zkouska LA2 2: Diskvalifikován

  313. Zkouska LA2 3: 1/32, 33.14 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  314. Zkouska LA2 4: 6/32, 38.13 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  315. Všetice - Březnové trojzkoušky agility, 19. 03. 2016

  316. 1. zkouška LA2: 9/18, 50.28 s, 24.28 tr. b., 3.06 m/s

  317. 2. zkouška LA2: 2/18, 37.86 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  318. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  319. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  320. Czech Imp Jump Large: 21/52, 28.56 s, 0.56 tr. b., 3.85 m/s

  321. Jumping 1 Large: 21/54, 40.48 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  322. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  323. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  324. Agility LA sobota: 14/67, 35.82 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  325. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  326. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  327. Zkoušky LA2 neděle: Diskvalifikován

  328. Zkoušky LA2 sobota: 8/28, 55.49 s, 35.49 tr. b., 3.06 m/s

  329. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  330. ZkA 1 So: 6/22, 43.87 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  331. ZkA 2 So: 4/22, 40.48 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  332. ZkA 3 So: Diskvalifikován

  333. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  334. Zkouška A2 II LA2: Diskvalifikován

  335. Zkouška A2 I LA2: Diskvalifikován

  336. Heroutice - 41. DVOJZKOUŠKY +1, 17. 11. 2015

  337. Heroutice, 1. běh: 9/23, 43.89 s, 15.0 tr. b., 3.6 m/s

  338. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  339. Heroutice, 3. běh: 4/23, 38.38 s, 0.38 tr. b., 3.44 m/s

  340. Dolní Jirčany - Na první pokus, 24. 10. 2015

  341. Agility L: Diskvalifikován

  342. Jumping L: Diskvalifikován

  343. Zkouška LA2: 1/11, 44.07 s, 3.07 tr. b., 3.54 m/s

  344. Ratenice - Mistrovství České republiky belgických a australských ovčáků v agility 2015, 27. 09. 2015

  345. Agility BO: 15/30, 54.84 s, 10.0 tr. b., 3.54 m/s

  346. Agility - družstva BO: 10/32, 44.59 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  347. Jumping BO: Diskvalifikován

  348. Jumping - družstva BO: Diskvalifikován

  349. Ratenice - O Ratenickou Blechu II., 20. 09. 2015

  350. Agility L: 10/38, 44.95 s, 20.0 tr. b., 3.98 m/s

  351. Jumping L: Diskvalifikován

  352. ZkA LA2: Diskvalifikován

  353. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  354. Agility L: 19/48, 43.44 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  355. Agility NE L: Diskvalifikován

  356. Jumping L: Diskvalifikován

  357. Jumping NE L: Diskvalifikován

  358. Zkouška NE LA2: Diskvalifikován

  359. Zouška LA2: Diskvalifikován

  360. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  361. Agility: 21/51, 38.74 s, 15.0 tr. b., 4.03 m/s

  362. Jumping: Diskvalifikován

  363. Zkouška: 2/15, 26.29 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  364. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  365. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  366. Jumping LA neděle: 11/33, 34.88 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  367. Jumping LA sobota: 20/35, 47.2 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  368. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  369. Zkoušky LA1 neděle: 3/7, 48.85 s, 15.0 tr. b., 3.58 m/s

  370. Zkoušky LA1 sobota: 2/11, 38.74 s, 20.0 tr. b., 4.18 m/s

  371. Praha - Letňany - XVII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, CACAg, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  372. Agility: 10/32, 43.87 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  373. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  374. Jumping - So: 12/32, 29.35 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  375. ZkA - Ne: 1/5, 31.31 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  376. ZkA - So: 1/5, 27.45 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  377. Nymburk - NymburkCup, 24. 05. 2015

  378. agility open L: 19/34, 41.17 s, 15.0 tr. b., 3.69 m/s

  379. jumping L: 2/38, 35.05 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  380. zkouška LA1: Diskvalifikován

  381. Písek - Joys Cup, 07. 05. 2015

  382. Agility Open: 43/108, 44.79 s, 14.79 tr. b., 3.66 m/s

  383. Jumping Open: Diskvalifikován

  384. Praha - Horní Počernice - 38. DVOJZKOUŠKY + 1, 18. 04. 2015

  385. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  386. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  387. Horní Počernice, 3. běh: 9/14, 42.51 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  388. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  389. LA1 II LA1: 5/25, 27.7 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  390. LA1 II LA1: 6/28, 30.4 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  391. LA1 I LA1: 3/25, 33.67 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  392. LA1 I LA1: 13/28, 34.48 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  393. Ohrobec - BADAFA - jarní dvouzkoušky, 21. 03. 2015

  394. LA1 druhý běh LA1: 2/18, 28.58 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  395. LA1 první běh LA1: 7/18, 31.6 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  396. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2015 - 01. 03. 2015

  397. agility L: Diskvalifikován

  398. HRA L: 10/16, 30.6 s, 10.0 tr. b., 6.54 m/s

  399. jumping L: 11/24, 35.26 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  400. nedělní zkouška LA1: Diskvalifikován

  401. sobotní zkouška LA1: 1/3, 32.29 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s