Cz En

016715

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Šárka Puldová, Dingo

    Člen KA

Pes

  1. Never Give Up Koryfej, Sheltie

Výsledky

  1. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  2. MA3 - 1. MA3: Diskvalifikován

  3. MA3 - 2. MA3: Diskvalifikován

  4. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  5. 1. Zka - MA3: 2/8, 32.35 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  6. 2. Zka - MA3: 2/8, 30.59 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  7. Jumping - Medium: 6/19, 32.95 s, 5.95 tr. b., 4.25 m/s

  8. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  9. II.zkouška MA3: Diskvalifikován

  10. I. zkouška MA3: 1/5, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  11. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  12. AGILITY M: 5/22, 34.0 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  13. JUMPING M: 2/22, 28.03 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  14. ZKOUŠKA MA3: Diskvalifikován

  15. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  16. QA4 Agility: 19/44, 39.68 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  17. QA5 Agility: Diskvalifikován

  18. QA6 Agility: Diskvalifikován

  19. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  20. QJ5 Jumping: 19/43, 37.06 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  21. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  22. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  23. Agility - MA: 1/10, 29.62 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  24. Jumping MA: 2/11, 23.98 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  25. ZkA - MA3: 3/6, 34.14 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  26. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  27. QA1 agility: Diskvalifikován

  28. QA2 agility: 38/57, 44.2 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  29. QA3 agility: Diskvalifikován

  30. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  31. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  32. QJ3 jumping: 34/57, 40.23 s, 6.23 tr. b., 4.55 m/s

  33. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  34. Agility 1: Diskvalifikován

  35. Jumping 1: 3/23, 34.5 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  36. Jumping 2: Diskvalifikován

  37. Buštěhrad - Jumpingový speciál i pro NULKY, 04. 05. 2018

  38. Jumping 1 M: 3/17, 31.72 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  39. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  40. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  41. I Agility Open: Diskvalifikován

  42. II Agility Open: Diskvalifikován

  43. II Jumping Open: 5/66, 32.73 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  44. I Jumping Open: 10/69, 36.77 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  45. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  46. AGILITY: Diskvalifikován

  47. AGILITY: Diskvalifikován

  48. JUMPING: 1/24, 36.68 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  49. JUMPING: 8/23, 39.27 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  50. MA3: Diskvalifikován

  51. MA3: Diskvalifikován

  52. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  53. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  54. Jumping MA neděle: 4/15, 35.43 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  55. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  56. Velké finále MA neděle: Diskvalifikován

  57. Zkoušky MA3 neděle: Diskvalifikován

  58. Zkoušky MA3 sobota: 2/14, 46.27 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  59. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  60. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  61. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  62. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  63. Agility: Diskvalifikován

  64. Jumping: Diskvalifikován

  65. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  66. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  67. Barelový a tunelový běh M: 3/19, 31.22 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  68. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  69. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  70. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  71. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  72. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  73. Agility MA sobota: 2/22, 36.77 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  74. Jumping MA neděle: 4/22, 32.27 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  75. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  76. Velké finále MA neděle: Diskvalifikován

  77. Zkoušky MA3 neděle: Diskvalifikován

  78. Zkoušky MA3 sobota: 1/16, 36.5 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  79. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  80. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  81. 2. zkouška MA3: 2/8, 44.15 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  82. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  83. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  84. 2. zkouška MA3: 1/7, 35.41 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  85. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  86. AGILITY: 5/11, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  87. AGILITY: Diskvalifikován

  88. JUMPING: 4/12, 28.25 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  89. JUMPING: 7/13, 36.72 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  90. MA3: 1/7, 38.46 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  91. MA3: Diskvalifikován

  92. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  93. Agility M: Diskvalifikován

  94. Jumping M: 1/23, 29.48 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  95. Zkouška - MA3: Diskvalifikován

  96. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  97. Agility družstev: 36/50, 43.67 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  98. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  99. Jumping družstev: Diskvalifikován

  100. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  101. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  102. Agility Ne - MA: 2/22, 30.6 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  103. Agility So - MA: 1/23, 28.89 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  104. Jumping Ne - MA: 1/23, 30.08 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  105. Jumping So - MA: Diskvalifikován

  106. Zka Ne - MA3: Diskvalifikován

  107. Zka So - MA3: 1/11, 35.64 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  108. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  109. Agility Open: 2/13, 38.74 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  110. Agility Trial: Diskvalifikován

  111. Jumping Open: 9/12, 31.1 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  112. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  113. 1. zkouška MA3: 1/7, 45.55 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  114. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  115. 3. zkouška MA3: Diskvalifikován

  116. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  117. Agility M: 2/10, 33.38 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  118. Hra M: 3/10, 15.47 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  119. Jumping M: 3/11, 26.62 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  120. Zkouška MA3: 2/6, 41.65 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  121. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  122. Agility open M: Diskvalifikován

  123. Jump III. M: 2/16, 31.79 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  124. Jump II. M: 4/18, 31.11 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  125. Jump I. M: 3/19, 26.6 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  126. Tunel I. M: 4/12, 27.75 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  127. ZkA. Ne MA3: 6/9, 46.89 s, 5.89 tr. b., 3.73 m/s

  128. ZkA. So MA3: Diskvalifikován

  129. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  130. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  131. ZkA. ll. MA3: 4/7, 49.11 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  132. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  133. III. zkouška MA3: 4/5, 39.94 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  134. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  135. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  136. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  137. Agility - Ne: 12/50, 41.19 s, 6.19 tr. b., 3.86 m/s

  138. Agility - So: Diskvalifikován

  139. Jumping - Ne: 10/52, 35.89 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  140. Jumping - So: 6/53, 30.8 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  141. Louny - Hurá na prázdniny, 17. 06. 2017

  142. Agility - Medium: Diskvalifikován

  143. Jumping - Medium: 1/8, 30.51 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  144. ZkA - MA3: 1/4, 33.58 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  145. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  146. Zkouska 1 MA3: 2/3, 39.54 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  147. Zkouska 2 MA3: 2/3, 32.49 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  148. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  149. QA1 agility: Diskvalifikován

  150. QA2 agility: Diskvalifikován

  151. QA3 agility: 7/70, 38.67 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  152. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  153. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  154. QJ3 jumping: 14/67, 38.15 s, 0.15 tr. b., 4.25 m/s

  155. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  156. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  157. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  158. Agility M: Diskvalifikován

  159. Hra M: 1/6, 21.41 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  160. Jumping M: 2/7, 34.96 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  161. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  162. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  163. III. zkouška MA3: Diskvalifikován

  164. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  165. IV. zkouška MA3: Diskvalifikován

  166. I.zkouška MA3: Diskvalifikován

  167. Jičín - Prvomájové závody Jičín, 01. 05. 2017

  168. Jumping_1: 7/15, 35.17 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  169. Jumping_2: Diskvalifikován

  170. Jumping_3: 4/15, 27.97 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  171. Praha Kateřinky - Badafa dvouzkoušky, 30. 04. 2017

  172. Druhý běh MA3: 1/2, 39.56 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  173. První běh MA3: Diskvalifikován

  174. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  175. Agility 1: Diskvalifikován

  176. Agility 2: 25/50, 49.41 s, 14.41 tr. b., 3.83 m/s

  177. Jumping 1: 8/50, 35.1 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  178. Jumping 2: Diskvalifikován

  179. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  180. Agility open M: 5/20, 33.14 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  181. Jumping open M: 1/21, 29.3 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  182. Zkoušky MA3: 2/6, 36.74 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  183. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  184. Zkouška1 MA3: Diskvalifikován

  185. Zkouška 2 MA3: 1/9, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  186. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  187. Zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  188. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  189. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  190. 1. Zka - MA3: Diskvalifikován

  191. 2. Zka - MA3: Diskvalifikován

  192. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  193. Agility: 8/18, 36.78 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  194. Jumping: 3/18, 29.84 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  195. Zka - MA3: Diskvalifikován

  196. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  197. Agility - So: Diskvalifikován

  198. Jumping - So: Diskvalifikován

  199. ZkA - So: 4/17, 38.97 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  200. Dobříš - DO psího BŘÍŠka - charitativní závody agility + CACAg + 4. ročník MČR šiperek v agility, 27. 08. 2016

  201. Agility OPEN M: 3/8, 39.53 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  202. Jumping OPEN M: 1/8, 31.23 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  203. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  204. Brno - Brněnský drak, 17. 07. 2016

  205. Agility Medium: 2/21, 36.8 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  206. Jumping Medium: 3/21, 26.21 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  207. Zk MA3: Diskvalifikován

  208. Děčín - Letní odpolední dvojzkoušky, 28. 06. 2016

  209. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  210. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  211. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  212. QA5 Agility: 28/72, 43.89 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  213. QA6 Agility: Diskvalifikován

  214. QJ5 Jumping: 20/74, 36.7 s, 5.7 tr. b., 4.09 m/s

  215. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  216. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  217. I Agility: Diskvalifikován

  218. II Agility: Diskvalifikován

  219. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  220. Agility So Medium: 1/17, 39.83 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  221. Finale Ne Medium: 2/9, 41.52 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  222. Jumping Ne Medium: 5/16, 32.93 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  223. Jumping So Medium: 3/17, 35.17 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  224. MA3 Ne: Diskvalifikován

  225. MA3 So: Diskvalifikován

  226. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  227. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  228. 2. zkouška MA3: 1/5, 46.45 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  229. Pňov - Předhradí - 3. Pňovské dvojzkoušky, 15. 05. 2016

  230. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  231. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  232. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  233. Agility II Medium: 3/28, 35.62 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  234. Agility I Medium: 8/29, 40.94 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  235. Jumping III Medium: Diskvalifikován

  236. Jumping II Medium: 6/27, 37.94 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  237. Jumping I Medium: 19/28, 34.44 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  238. MR sheltií (medium) - 2.kolo: Diskvalifikován

  239. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  240. QA1 Agility: Diskvalifikován

  241. QA2 Agility: Diskvalifikován

  242. QJ1 Jumping: 19/88, 38.13 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  243. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  244. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  245. Agility I: 2/15, 47.92 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  246. Agility II: Diskvalifikován

  247. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  248. Zkouska MA3 1: Diskvalifikován

  249. Zkouska MA3 2: Diskvalifikován

  250. Zkouska MA3 3: 1/10, 43.45 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  251. Zkouska MA3 4: Diskvalifikován

  252. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  253. Agility: 11/21, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  254. Agility 2: 13/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  255. Jumping: 21/21, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  256. Jumping 2: 18/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  257. Zkouška: 1/9, 37.59 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  258. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  259. Zkouska IV MA2: 1/8, 41.66 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  260. Zkouska VI MA2: 1/8, 43.35 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  261. Zkouska V MA2: Diskvalifikován

  262. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  263. 1. zkouška MA2: 2/8, 41.82 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  264. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  265. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  266. Agility: 10/23, 39.71 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  267. Jumping: 11/23, 33.4 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  268. Zkouška: 1/9, 43.0 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  269. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  270. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  271. Jumping MA neděle: 8/25, 34.39 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  272. Jumping MA sobota: 6/26, 38.0 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  273. Zkoušky MA2 neděle: 4/8, 38.19 s, 7.19 tr. b., 3.95 m/s

  274. Zkoušky MA2 sobota: Diskvalifikován

  275. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  276. ZkA 1 Ne: 5/9, 35.11 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  277. ZkA 2 Ne: Diskvalifikován

  278. ZkA 3 Ne: 7/9, 37.31 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  279. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  280. agility: 3/18, 39.99 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  281. jumping: Diskvalifikován

  282. zkouška: Diskvalifikován

  283. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  284. Zkouška A2 II MA2: Diskvalifikován

  285. Zkouška A2 I MA2: Diskvalifikován

  286. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  287. Czech Imp Jump Medium: 4/23, 21.56 s, 1.56 tr. b., 4.55 m/s

  288. Jumping 1 Medium: 5/23, 38.64 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  289. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  290. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  291. Jumping II. M: 6/13, 43.28 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  292. Jumping I. M: 4/13, 36.16 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s

  293. ZkA II. MA2: 4/7, 39.47 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  294. ZkA I. MA2: Diskvalifikován

  295. ZkA MA2: Diskvalifikován

  296. Praha - Horní Počernice - 40. DVOJZKOUŠKY + 1, 10. 10. 2015

  297. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  298. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  299. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  300. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  301. "Agility ""O Pohár města Děčína"" M": 2/14, 35.1 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  302. Jumping M: 9/15, 32.54 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  303. Zkouška Agility MA2: 1/7, 35.73 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  304. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  305. Agility Ne: 6/22, 40.26 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  306. Agility So: Diskvalifikován

  307. Jumping Ne: 12/22, 28.93 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  308. Jumping So: Diskvalifikován

  309. ZkA Ne: 1/6, 37.13 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  310. ZkA So: Diskvalifikován

  311. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  312. 1. zkouška MA2: 2/7, 33.79 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  313. 2. zkouška MA2: 2/7, 36.18 s, 15.0 tr. b., 4.17 m/s

  314. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  315. ZkA I.: 3/11, 43.19 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  316. ZkA II.: 2/11, 36.59 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  317. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  318. ZkA 1: Diskvalifikován

  319. ZkA 2: 4/11, 33.2 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  320. ZkA 3: 2/11, 32.1 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  321. Dobříš - FitDog Open 2015, 18. 07. 2015 - 19. 07. 2015

  322. Agility 1: 5/9, 38.82 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  323. Agility 2: Diskvalifikován

  324. Finále: 2/9, 35.47 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  325. Jumping 1: 2/9, 31.14 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  326. Jumping 2: 1/9, 37.51 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  327. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  328. Agility MA sobota: 6/17, 42.52 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  329. Jumping MA neděle: 8/15, 41.67 s, 15.0 tr. b., 3.96 m/s

  330. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  331. Velké finále MA neděle: Diskvalifikován

  332. Zkoušky MA1 neděle: Diskvalifikován

  333. Zkoušky MA1 sobota: 1/11, 36.46 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s