Cz En

019015

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Věra Molcarová

    Člen KA

Pes

  1. Cliff Alsior, Papillon

Výsledky

  1. Třebíč - Podzimní dvojzkoušky, 19. 10. 2019

  2. Zkouška SA2 - druhá: 4/7, 45.63 s, 12.63 tr. b., 3.68 m/s

  3. Zkouška SA2 - první: 4/7, 43.72 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  4. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  5. Agility S: Diskvalifikován

  6. Jumping S: 9/22, 36.15 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  7. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  8. Agility S: Diskvalifikován

  9. Jumping S: Diskvalifikován

  10. Zkoušky SA2: 4/5, 48.48 s, 15.48 tr. b., 3.53 m/s

  11. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 21. 09. 2019

  12. XSA2 - druhá: Diskvalifikován

  13. XSA2 - první: Diskvalifikován

  14. XSA2 - třetí: Diskvalifikován

  15. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  16. 1. Zkouška XSA2: 2/3, 46.35 s, 11.35 tr. b., 3.13 m/s

  17. 2. Zkouška XSA2: Diskvalifikován

  18. Třešť - Šiškobraní, 17. 08. 2019

  19. Agility: 14/21, 48.83 s, 13.83 tr. b., 3.13 m/s

  20. Jumping: Diskvalifikován

  21. Zkouška A2: Diskvalifikován

  22. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  23. 1. běh SA2: 7/10, 39.04 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  24. 2. běh SA2: Diskvalifikován

  25. Brno - Brněnský drak, 14. 07. 2019

  26. 1. Jumping XS: Diskvalifikován

  27. 2. Jumping XS: 2/12, 44.7 s, 1.7 tr. b., 3.87 m/s

  28. 3. Jumping XS: Diskvalifikován

  29. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  30. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  31. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  32. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  33. SA2: Diskvalifikován

  34. SA2-2: 5/12, 45.5 s, 12.5 tr. b., 3.47 m/s

  35. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  36. A2S neděle: 4/6, 58.49 s, 22.49 tr. b., 3.21 m/s

  37. A2S sobota: Diskvalifikován

  38. Agility neděle: Diskvalifikován

  39. Agility sobota: Diskvalifikován

  40. Jumping nedělě: 6/20, 46.06 s, 6.06 tr. b., 3.6 m/s

  41. Jumping sobota: 11/21, 49.97 s, 5.97 tr. b., 3.18 m/s

  42. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  43. Zkouška 1 SA2: 4/13, 50.09 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  44. Zkouška 2 SA2: 9/13, 45.75 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  45. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  46. Jumping SA2 - I: Diskvalifikován

  47. Jumping SA2 - II: Diskvalifikován

  48. Jumping speciál SA2: Diskvalifikován

  49. Třešť - Ztřeštěnec, 04. 05. 2019

  50. Jumping 1: Diskvalifikován

  51. JUMPING 2: Diskvalifikován

  52. JUMPING 3 : 3/21, 42.46 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  53. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  54. AGILITY: Diskvalifikován

  55. JUMPING: Diskvalifikován

  56. SA2: Diskvalifikován

  57. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  58. Agility open S: Diskvalifikován

  59. Jumping open S: Diskvalifikován

  60. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  61. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  62. Zkouška II SA2: Diskvalifikován

  63. Zkouška I SA2: Diskvalifikován

  64. Třebíč - Trojzkoušky, 06. 10. 2018

  65. SA2 - druhá: Diskvalifikován

  66. SA2 - první: Diskvalifikován

  67. SA2 - třetí: Diskvalifikován

  68. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  69. AGILITY S: Diskvalifikován

  70. JUMPING S: 14/21, 48.95 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  71. Zkoušky SA2: 3/8, 46.42 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  72. Jihlava - Ježkovy voči, 15. 09. 2018

  73. AGILITY: Diskvalifikován

  74. JUMPING: Diskvalifikován

  75. SA2: Diskvalifikován

  76. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  77. Agility S: Diskvalifikován

  78. Jumping S: 12/20, 47.23 s, 12.23 tr. b., 3.41 m/s

  79. ZKOUŠKY SA2: 1/3, 54.69 s, 10.69 tr. b., 3.58 m/s

  80. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  81. AGILITY: 7/20, 44.06 s, 7.06 tr. b., 3.45 m/s

  82. JUMPING: 17/20, 58.16 s, 34.16 tr. b., 2.29 m/s

  83. SA2: Diskvalifikován

  84. Moravské Budějovice - Moravskobudějovická rozcvička - dvojzkoušky, 23. 06. 2018

  85. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  86. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  87. Třešť - Ztřeštěnec - speciální troj-jumping, 16. 06. 2018

  88. JUMPING: 11/19, 43.2 s, 11.2 tr. b., 3.15 m/s

  89. Jumping II: 10/19, 46.75 s, 7.75 tr. b., 3.49 m/s

  90. Ztřeštěněc: 10/19, 51.53 s, 5.0 tr. b., 1.8 m/s

  91. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  92. AGILITY: Diskvalifikován

  93. JUMPING: 14/24, 52.74 s, 24.74 tr. b., 2.64 m/s

  94. SA2: 5/8, 55.7 s, 19.7 tr. b., 2.75 m/s

  95. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 19. 05. 2018

  96. SA2: 12/17, 62.33 s, 29.33 tr. b., 2.78 m/s

  97. SA2 II: Diskvalifikován

  98. Třešť - Ztřeštěnky-trojzkoušky, 05. 05. 2018

  99. SA I: 3/9, 45.5 s, 15.0 tr. b., 3.38 m/s

  100. SA II: Diskvalifikován

  101. SA III: 5/9, 64.5 s, 21.5 tr. b., 2.74 m/s

  102. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  103. Agility Open S: Diskvalifikován

  104. Jumping Open S: Diskvalifikován

  105. Zkoušky SA2: 4/8, 56.55 s, 21.55 tr. b., 3.06 m/s

  106. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  107. Agility SA: Diskvalifikován

  108. Jumping SA: Diskvalifikován

  109. Zkouška SA2: 10/15, 51.77 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  110. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  111. Agility S: 5/25, 42.03 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  112. Jumping S: 15/25, 35.47 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  113. Zkoušky SA1: 4/6, 40.11 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  114. Jihlava - Ježkovy voči, 16. 09. 2017

  115. AGILITY: 15/27, 59.12 s, 14.12 tr. b., 3.15 m/s

  116. JUMPING: 14/27, 57.07 s, 15.07 tr. b., 2.87 m/s

  117. SA1: 5/11, 55.49 s, 4.49 tr. b., 2.78 m/s

  118. Třešť - Šiškobraní, 19. 08. 2017

  119. AGILITY: Diskvalifikován

  120. JUMPING: Diskvalifikován

  121. SA1: 4/10, 43.81 s, 5.0 tr. b., 3.17 m/s

  122. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  123. ZkA. I. SA1: 3/4, 40.96 s, 15.0 tr. b., 3.3 m/s

  124. ZkA. ll. SA1: Diskvalifikován

  125. Třešť - Ztřeštěnec, 24. 06. 2017

  126. AGILITY: Diskvalifikován

  127. JUMPING: 15/23, 53.32 s, 15.32 tr. b., 2.89 m/s

  128. Speciální: 17/23, 95.71 s, 0.0 tr. b., 1.88 m/s

  129. Třešť - Fitmin K.A.T.cup, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  130. AGILITY: 19/30, 65.91 s, 29.91 tr. b., 2.94 m/s

  131. AGILITY: Diskvalifikován

  132. JUMPING: 17/30, 52.85 s, 10.85 tr. b., 3.5 m/s

  133. JUMPING: 22/32, 57.22 s, 19.22 tr. b., 3.29 m/s

  134. SA1: 6/8, 61.95 s, 32.95 tr. b., 2.55 m/s

  135. Jihlava - Jihlavský dvojskok, 20. 05. 2017

  136. SA1: 8/11, 39.36 s, 15.0 tr. b., 3.0 m/s

  137. SA1 II: 5/11, 54.25 s, 25.0 tr. b., 2.84 m/s

  138. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 13. 05. 2017

  139. Agility : Diskvalifikován

  140. Jumping : Diskvalifikován

  141. Zkouška A1: 5/6, 66.84 s, 19.84 tr. b., 2.33 m/s

  142. Třebíč - Velikonoční beránek, 17. 04. 2017

  143. AGILITY: Diskvalifikován

  144. JUMPING: 20/25, 44.92 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  145. SA1: Diskvalifikován

  146. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  147. Czech Imp Jump XS: Diskvalifikován

  148. Jumping 1 XS: 7/12, 42.0 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  149. Jumping 2 XS: Diskvalifikován

  150. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  151. Czech Imp Jump XS: Diskvalifikován

  152. Jumping 1 XS: Diskvalifikován

  153. Jumping 2 XS: Diskvalifikován

  154. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  155. Agility S: 15/27, 53.9 s, 10.0 tr. b., 3.43 m/s

  156. Jumping S: Diskvalifikován

  157. Zkoušky SA1: 6/11, 41.66 s, 5.66 tr. b., 3.34 m/s

  158. Jihlava - Ježkovy voči, 24. 09. 2016

  159. AGILITY: 13/22, 60.62 s, 42.62 tr. b., 2.39 m/s

  160. JUMPING: Diskvalifikován

  161. SA1: 4/8, 40.82 s, 5.0 tr. b., 3.21 m/s

  162. Kácov - "Kácovský tuplák" 2, 10. 09. 2016

  163. Běh dvojic Small: 14/24, 0.0 s, 50.0 tr. b., 0.0 m/s

  164. JUMPING Small: 15/25, 52.03 s, 11.03 tr. b., 3.21 m/s

  165. SA1: 1/3, 45.11 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  166. Třešť - Šiškobraní, 20. 08. 2016

  167. Agility: Diskvalifikován

  168. Jumping: 15/27, 64.44 s, 30.44 tr. b., 2.47 m/s

  169. Zkouška SA1: 4/7, 67.8 s, 23.8 tr. b., 2.15 m/s

  170. Třešť - zTřeštěnec - včetně kategorie XS, 18. 06. 2016

  171. Agility : 4/8, 69.45 s, 31.45 tr. b., 2.45 m/s

  172. Jumping: Diskvalifikován

  173. Speciální zTřeštěnec: 6/7, 48.33 s, 0.0 tr. b., 2.79 m/s

  174. Třešť - Fitmin K.A.T. cup, 04. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  175. AGILITY ne: 16/24, 64.34 s, 17.34 tr. b., 2.63 m/s

  176. AGILITY so: 18/25, 59.79 s, 24.79 tr. b., 2.58 m/s

  177. JUMPING ne: Diskvalifikován

  178. JUMPING so: Diskvalifikován

  179. SA1: 3/4, 54.15 s, 7.15 tr. b., 2.7 m/s

  180. SA1: Diskvalifikován

  181. Brno - Letní Robinsonáda 2016, 28. 05. 2016

  182. Agility S: Diskvalifikován

  183. Jumping I. S: 13/21, 58.03 s, 15.03 tr. b., 3.0 m/s

  184. Jumping ll. S: 13/19, 55.07 s, 15.07 tr. b., 3.09 m/s

  185. Třebíč - Calibra speciál a Moravský pohár kníračů, 07. 05. 2016

  186. AGILITY: 19/31, 55.31 s, 23.31 tr. b., 2.98 m/s

  187. JUMPING: 20/31, 47.58 s, 10.58 tr. b., 3.32 m/s

  188. SA1: 7/11, 47.41 s, 5.0 tr. b., 3.37 m/s

  189. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  190. Agility Open S: Diskvalifikován

  191. Jumping Open S: Diskvalifikován

  192. Zkoušky SA1: Diskvalifikován

  193. Třebíč - Velikonoční beránek, 28. 03. 2016

  194. AGILITY : 20/34, 50.61 s, 13.61 tr. b., 3.14 m/s

  195. JUMPING : Diskvalifikován

  196. Zkoušky SA1: 7/9, 62.82 s, 34.82 tr. b., 2.39 m/s

  197. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  198. Czech Imp Jump XSmall: Diskvalifikován

  199. Jumping 1 XSmall: Diskvalifikován

  200. Jumping 2 XSmall: 12/16, 41.8 s, 5.8 tr. b., 3.61 m/s

  201. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"3 - 3.ročník, 02. 01. 2016

  202. Czech Imp Jump XSmall: 13/21, 25.41 s, 7.41 tr. b., 3.15 m/s

  203. Jumping 1 XSmall: Diskvalifikován

  204. Jumping 2 XSmall: Diskvalifikován

  205. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  206. Czech Imp Jump XS: Diskvalifikován

  207. Jumping 1 XS: Diskvalifikován

  208. Jumping 2 XS: Diskvalifikován

  209. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  210. AGILITY S: Diskvalifikován

  211. JUMPING S: Diskvalifikován

  212. ZKOUŠKY SA1: 4/9, 38.98 s, 5.0 tr. b., 3.51 m/s

  213. Třešť - Šiškobraní, 22. 08. 2015

  214. Agility : Diskvalifikován

  215. Jumping: Diskvalifikován

  216. SA1: Diskvalifikován

  217. Třešť - K.A.T. cup, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  218. AGILITY: Diskvalifikován

  219. AGILITY: Diskvalifikován

  220. JUMPING: Diskvalifikován

  221. JUMPING: Diskvalifikován

  222. SA1: 5/6, 63.24 s, 18.24 tr. b., 2.93 m/s

  223. SA1: Diskvalifikován

  224. Rosice u Brna - Ultimate Friday, 08. 05. 2015

  225. Agility: Diskvalifikován

  226. Jumping: Diskvalifikován

  227. Zk SA1: Diskvalifikován

  228. Hodonín - Jarní hodonínská tlapka IV + V. ročník MR českých strakatých psů, 02. 05. 2015

  229. Agility: Diskvalifikován

  230. Jumping: Diskvalifikován

  231. Zk SA1: Diskvalifikován

  232. Třebíč - Velikonoční beránek, 06. 04. 2015

  233. AGILITY: Diskvalifikován

  234. JUMPING: Diskvalifikován

  235. SA1: Diskvalifikován

  236. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6 - 2.ročník, 04. 04. 2015

  237. XS - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  238. XS - JUMPING 1: Diskvalifikován

  239. XS - JUMPING 2: Diskvalifikován