Cz En

020815

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Kalafusová, Agility klub Údolí

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Blade z Labského ostrova, Sheltie

Výsledky

  1. Česká Třebová - Podhorské jumpingy, 18. 07. 2021

  2. Jumping 1 - A2+A3: 4/10, 35.95 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  3. Jumping 2 - A2+A3: 2/10, 33.37 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  4. Jumping 3 - A2+A3: Diskvalifikován

  5. Šlapanice - Šlapanický vlk 2021, 26. 06. 2021

  6. Agility M: 3/23, 42.95 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  7. Jumping M: 2/23, 33.9 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  8. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  9. Suchdol nad Odrou - DVOJZKOUŠKOVÝ HAPPY DEN 2, 13. 06. 2021

  10. Agility Trial I: 1/3, 44.93 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  11. Agility Trial II: 1/3, 43.34 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  12. Přerov - Přerovem letem skokem pošesté, 03. 10. 2020

  13. Jumping I: Diskvalifikován

  14. Jumping II: 3/16, 36.1 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  15. Jumping III: Diskvalifikován

  16. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  17. Agility Individual: 37/67, 40.97 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  18. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  19. Jumping Individual: 17/70, 31.11 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  20. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  21. Suchdol nad Odrou - Jumping originál, 20. 09. 2020

  22. JUMPING ORIGINAL II M: 2/16, 29.85 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  23. JUMPING ORIGINAL I M: 5/17, 35.43 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  24. ZKOUŠKA MA3: Diskvalifikován

  25. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  26. Agility Open: 2/15, 41.72 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  27. Agility Trial: 2/9, 38.4 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  28. Jumping Open: Diskvalifikován

  29. Přerov - Brit cup 2020, 15. 08. 2020

  30. Agility Open: Diskvalifikován

  31. Agility Trial: 2/8, 44.22 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  32. Jumping Open: 4/18, 40.93 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  33. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  34. Jumping I: 1/13, 34.45 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  35. Jumping II: 5/13, 34.11 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  36. Jumping III: 1/13, 35.46 s, 0.0 tr. b., 5.92 m/s

  37. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  38. Agility M: 3/27, 42.23 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  39. Jumping M: Diskvalifikován

  40. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  41. Šumperk - Havliczech XXVI. - Rozjezdy pro hvězdy II., 31. 07. 2020

  42. Jumping I. A2 + A3: Diskvalifikován

  43. Jumping II. A2 + A3: Diskvalifikován

  44. Krhová - Rebelská trojitá výzva, 12. 07. 2020

  45. ZkA I: Diskvalifikován

  46. ZkA II: Diskvalifikován

  47. ZkA III: Diskvalifikován

  48. Mladeč - Nové Zámky - Letní jumpingy, 04. 07. 2020

  49. Jumping Open I: Diskvalifikován

  50. Jumping Open II: Diskvalifikován

  51. Jumping Open III: Diskvalifikován

  52. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 06. 2020

  53. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  54. 2. Jumping M: 1/16, 38.01 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  55. Agility M: 1/16, 35.22 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  56. Fin Agility M: Diskvalifikován

  57. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  58. Agility I: Diskvalifikován

  59. Agility II: Diskvalifikován

  60. Jumping I: 31/64, 37.31 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  61. Jumping II: 8/58, 31.22 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  62. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  63. 1. 'Zkouška MA3: 1/11, 36.97 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  64. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  65. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  66. Agility M: 4/24, 39.15 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  67. Jumping M: 3/24, 34.67 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  68. ZkouškaMA3: Diskvalifikován

  69. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  70. II zkouška A3 M: Diskvalifikován

  71. I zkouška A3 M: Diskvalifikován

  72. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  73. ZkA I: 2/15, 42.57 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  74. ZkA II: Diskvalifikován

  75. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  76. ZkA I: Diskvalifikován

  77. ZkA II: 2/14, 42.99 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  78. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  79. Agility MA: Diskvalifikován

  80. Jumping MA: Diskvalifikován

  81. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  82. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  83. Agility M: 1/23, 34.86 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  84. Jumping M: Diskvalifikován

  85. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  86. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  87. Agility MA neděle: Diskvalifikován

  88. Agility MA sobota: 2/25, 39.92 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  89. Jumping MA neděle: 2/27, 35.83 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  90. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  91. Zkouška MA3 neděle: 2/17, 41.42 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  92. Zkouška MA3 sobota: Diskvalifikován

  93. Čeladná - Dvojzkoušky agility, 07. 12. 2019

  94. ZkA I: 1/9, 40.09 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  95. ZkA II: Diskvalifikován

  96. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  97. Finále: 2/9, 25.92 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  98. JUMPING I.: 3/25, 31.02 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  99. JUMPING II.: 2/25, 36.27 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  100. JUMPING III.: 4/25, 29.72 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  101. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  102. Agility I: 11/36, 39.55 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  103. FINAL: Diskvalifikován

  104. Jumping I: 2/36, 34.12 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  105. Jumping II: 1/36, 29.27 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  106. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  107. Jumping Open: 9/22, 38.59 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  108. ZkA I: Diskvalifikován

  109. ZkA II: Diskvalifikován

  110. Brno - Podzimní Brno, 12. 10. 2019

  111. AgilityM: 1/22, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  112. JumpingM: 1/22, 36.56 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  113. ZkouškaMA3: 4/7, 41.66 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  114. Přerov - Přerovem letem skokem popáté, 05. 10. 2019

  115. Jumping I: Diskvalifikován

  116. Jumping II: Diskvalifikován

  117. Jumping III: Diskvalifikován

  118. Lednice-Nejdek - Burčákcup 2019, 28. 09. 2019

  119. Agility M: 1/22, 34.45 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  120. Finále M Jump.: 1/10, 30.21 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  121. Jumping M: Diskvalifikován

  122. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  123. Brno - Podzimní Robinsonáda, 14. 09. 2019

  124. Agility Medium: 1/17, 43.48 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  125. Jumping Medium: 1/19, 36.71 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  126. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  127. Olomouc - HAVLICZECH XII., 08. 09. 2019

  128. Zkouška II. MA3: 2/11, 39.82 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  129. Zkouška I. MA3: Diskvalifikován

  130. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  131. Jumping M: 9/18, 39.14 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  132. Zkouška II. MA3: Diskvalifikován

  133. Zkouška I. MA3: Diskvalifikován

  134. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  135. Agility Open: 1/19, 36.81 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  136. Agility Zk: Diskvalifikován

  137. Jumping Open: Diskvalifikován

  138. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  139. Agility I: 2/40, 40.41 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  140. Agility II: Diskvalifikován

  141. Jumping I: 4/40, 36.12 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  142. Jumping II: Diskvalifikován

  143. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  144. Agility MA: 1/21, 35.12 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  145. Jumping M: 2/21, 33.26 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  146. Luhačovice - Fešák lázeňský, 15. 06. 2019

  147. Agility M: Diskvalifikován

  148. Jumping special M: Diskvalifikován

  149. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  150. Ludslavice - O Zlínský ranec XIV., 01. 06. 2019

  151. Agility Open MA: 7/16, 46.4 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  152. Jumping Open MA: 5/18, 37.23 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  153. MA3: 1/7, 40.82 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  154. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  155. Agility Trial I: 1/10, 45.62 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  156. Agility Trial II: Diskvalifikován

  157. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  158. Agility: 12/42, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  159. Jumping: Diskvalifikován

  160. Tuneliáda: 2/41, 41.25 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  161. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  162. Agility Open: 1/30, 35.23 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  163. Agility Trial: Diskvalifikován

  164. Jumping Open: 2/29, 35.5 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  165. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  166. Agility: 1/18, 35.87 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  167. Agility Trial: 7/9, 52.97 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  168. Agility Trial II: 4/10, 38.2 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  169. Agility Trial III: 6/10, 46.27 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  170. Jumping: Diskvalifikován

  171. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  172. Agility MA: 3/30, 36.19 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  173. Jumping MA: 4/30, 37.22 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  174. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  175. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  176. Zkouška č.1 MA3: Diskvalifikován

  177. Zkouška č.2 MA3: 1/9, 43.42 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  178. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  179. Agility MA: Diskvalifikován

  180. Agility MA: Diskvalifikován

  181. Jumping MA: 12/34, 41.11 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  182. Jumping MA: 12/34, 41.11 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  183. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  184. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  185. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  186. Trial I: Diskvalifikován

  187. Trial II: 4/10, 46.68 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  188. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  189. Zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  190. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  191. Čeladná - Animalia Cup, 13. 01. 2019

  192. Agility Trial I: Diskvalifikován

  193. Agility Trial II: Diskvalifikován

  194. Tlumačov - Tlumačovský dvojšpunt, 29. 12. 2018

  195. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  196. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  197. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  198. Agility Trial I: Diskvalifikován

  199. Agility Trial II: 1/5, 34.06 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  200. Skály u Rýmařova - HAVLICZECH VIII., 25. 11. 2018

  201. TRIAL II. MA3: Diskvalifikován

  202. TRIAL I. MA3: Diskvalifikován

  203. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  204. Agility I: 3/35, 36.5 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  205. GRAND FINAL: Diskvalifikován

  206. Jumping I: Diskvalifikován

  207. Jumping II: 5/35, 32.46 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  208. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  209. Agility MA: 2/23, 37.69 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  210. Jumping MA: 2/23, 35.71 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  211. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  212. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  213. Jumping I: Diskvalifikován

  214. Jumping II: 2/19, 31.16 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  215. Jumping III: Diskvalifikován

  216. Hranice - 4. Hranické hrátky, 28. 09. 2018

  217. Agility Open: Diskvalifikován

  218. Agility Trial: 1/7, 40.83 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  219. Jumping Open: 7/21, 33.6 s, 5.0 tr. b., 5.77 m/s

  220. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 16. 09. 2018

  221. Agility 1 M: 4/17, 40.8 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  222. Agility 2 M: 5/17, 43.0 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  223. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  224. Jumping MA M: 4/29, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  225. Jumping special MA M: 2/29, 33.33 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  226. Zkouška MA3 MA3: Diskvalifikován

  227. Ostrava - Martinov - O pohár Naury IV, 02. 09. 2018

  228. Agility M M: Diskvalifikován

  229. Jumping M M: 2/26, 34.44 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  230. Zkouška MA3 MA3: Diskvalifikován

  231. Přerov - BRIT CUP, 18. 08. 2018

  232. Agility Open: 3/24, 28.7 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  233. Agility Trial: Diskvalifikován

  234. Jumping Open: 6/26, 32.14 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  235. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  236. Agility Open: 1/24, 36.57 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  237. Agility Trial: Diskvalifikován

  238. Jumping Svihak lazensky A2 + A3: 2/16, 27.77 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  239. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  240. Agility I: 5/37, 35.94 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  241. Agility II: Diskvalifikován

  242. Jumping I: 22/37, 32.15 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  243. Jumping II: 6/36, 32.46 s, 1.46 tr. b., 4.37 m/s

  244. Suchdol nad Odrou - FALCO jumping speciál, 17. 06. 2018

  245. Jumping II M: Diskvalifikován

  246. Jumping I. M: 1/19, 32.88 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  247. Zkouška MA3: 1/8, 40.24 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  248. Ludslavice - O Zlínský ranec s JK Animals + VIII.Šampionát AKE a WC, 09. 06. 2018

  249. Agility M: 1/17, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  250. Jump M: 1/17, 28.83 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  251. Zkouška MA3: 7/8, 41.01 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  252. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  253. agility open M: 24/40, 42.85 s, 10.0 tr. b., 5.13 m/s

  254. Jumping open M: 2/40, 35.75 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  255. Tuneliáda M: Diskvalifikován

  256. Suchdol nad Odrou - Údolní dvojzkoušky, 06. 05. 2018

  257. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  258. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  259. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  260. Agility Open: 1/20, 34.1 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  261. Agility Trial: 2/12, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  262. Jumping Open: Diskvalifikován

  263. Přerov - Vitar Cup 2018, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  264. I Agility Trial: Diskvalifikován

  265. II Agility Trial: 1/5, 39.07 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  266. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  267. Agility M Ne: Diskvalifikován

  268. Agility M So: Diskvalifikován

  269. Jumping M Ne: Diskvalifikován

  270. Jumping M So: 15/47, 33.01 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  271. Osek nad Bečvou - Tři skoky do Boudy, 07. 04. 2018

  272. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  273. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  274. 3. Zkouška MA3: 4/12, 46.81 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  275. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 24. 03. 2018

  276. Agility I: 4/7, 42.5 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  277. Agility II: Diskvalifikován

  278. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  279. Agility I: 1/4, 45.78 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  280. Agility II: Diskvalifikován

  281. Litovel - Mladeč - IV. Agility cup Nové Zámky, 02. 12. 2017

  282. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  283. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  284. Jumping A2 + A3 M: Diskvalifikován

  285. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  286. Jumping A2 + A3 M: 2/15, 30.31 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  287. Trial II. MA3: Diskvalifikován

  288. Trial I. MA3: 1/7, 42.83 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  289. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  290. Agility I: 3/37, 32.92 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  291. Agility II FINAL: 2/17, 36.4 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  292. Jumping I: 23/37, 34.05 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  293. Jumping II: 6/37, 29.73 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  294. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři – a to hned třikrát, 04. 11. 2017

  295. Agility I: Diskvalifikován

  296. Agility II: Diskvalifikován

  297. Agility III: 1/9, 38.78 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  298. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálním závodem pro kategorii XS, 21. 10. 2017

  299. Agility Open: Diskvalifikován

  300. Agility Trial: Diskvalifikován

  301. Jumping Open: Diskvalifikován

  302. Přerov - Přerovem letem skokem potřetí, 14. 10. 2017

  303. Jumping I: 4/21, 30.04 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  304. Jumping II: 3/21, 36.62 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  305. Jumping III: 13/21, 28.88 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  306. Suchdol nad Odrou - Agility speciál, 01. 10. 2017

  307. Agility open 1 M: Diskvalifikován

  308. Agility open 2 M: Diskvalifikován

  309. Zkoušky MA3: Diskvalifikován

  310. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2017, 30. 09. 2017

  311. Agility M: Diskvalifikován

  312. Jumping M: Diskvalifikován

  313. Zk MA3: Diskvalifikován

  314. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  315. Jumping M: Diskvalifikován

  316. Speciál Jumping M: 2/14, 30.14 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  317. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  318. Zlín - Mladcová - RÁJ na Mladcové - Kuba, 26. 08. 2017

  319. Agility Medium: 2/10, 36.41 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  320. Jumping Medium: Diskvalifikován

  321. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  322. Agility Open: Diskvalifikován

  323. Agility Trial: Diskvalifikován

  324. Jumping Open: 5/24, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  325. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 05. 08. 2017 - 06. 08. 2017

  326. Jumping I: Diskvalifikován

  327. Jumping II: 4/22, 31.59 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  328. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: Diskvalifikován

  329. Přerov - Trojzkoušky, 22. 07. 2017

  330. Agility Trial I: 1/4, 39.68 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  331. Agility Trial II: 1/4, 44.99 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  332. Agility Trial III: 1/4, 44.34 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  333. Životice u Nového Jičína - O Javornickou tlapku, 15. 07. 2017

  334. Agility M: Diskvalifikován

  335. Jumping M: Diskvalifikován

  336. Zkouška MA3: 2/5, 46.75 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  337. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  338. Agility 1: Diskvalifikován

  339. Agility 2: Diskvalifikován

  340. Jumping 1: 11/36, 36.5 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  341. Jumping 2: Diskvalifikován

  342. Ludslavice - O Zlínský ranec XII. + X. MR ACD + VII. Šampionát AKE a WC, 03. 06. 2017

  343. Agility Open M: Diskvalifikován

  344. Jump Open M: Diskvalifikován

  345. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  346. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  347. Jumping 1 M: 2/27, 31.18 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  348. Jumping 2 M: 13/24, 32.16 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  349. Zkoušky MA3: 7/9, 39.79 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  350. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  351. Agility open M: Diskvalifikován

  352. Jumping open M: 3/29, 31.89 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  353. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  354. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  355. zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  356. zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  357. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 06. 05. 2017

  358. Agility 1: Diskvalifikován

  359. Agility 2: Diskvalifikován

  360. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  361. FALCO 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  362. FALCO 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  363. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  364. Agility Open: 3/23, 34.28 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  365. Agility Trial: 1/13, 41.17 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  366. Jumping Open: Diskvalifikován

  367. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  368. Agility Med Ne: 9/39, 37.89 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  369. Agility Med So: Diskvalifikován

  370. Jumping Med Ne: Diskvalifikován

  371. Jumping Med So: Diskvalifikován

  372. Holešov - Dvojité štěstí, 18. 03. 2017

  373. Agility Trial I: 4/7, 43.47 s, 7.47 tr. b., 3.43 m/s

  374. Agility Trial II: 5/7, 42.52 s, 13.52 tr. b., 3.36 m/s

  375. Rožnov pod Radhoštěm - Free Sport Jump 2, 03. 12. 2016

  376. Jump 1 M: Diskvalifikován

  377. Jump 2 M: 4/12, 33.93 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  378. Jump 3 M: 8/12, 35.54 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  379. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  380. Agility Final SH: Diskvalifikován

  381. Agility I SH: Diskvalifikován

  382. Jumping II SH: 9/32, 35.96 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  383. Jumping I SH: 1/33, 34.4 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  384. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  385. Agility Trial I: Diskvalifikován

  386. Agility Trial II: Diskvalifikován

  387. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  388. Rožnov pod Radhoštěm - Stylové Trojjumpy, 28. 10. 2016

  389. Jump 1 M: 2/10, 39.03 s, 5.03 tr. b., 3.61 m/s

  390. Jump 2 M: Diskvalifikován

  391. Jump 3 M: 3/10, 30.77 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  392. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  393. Agility Trial I: 2/7, 50.88 s, 6.88 tr. b., 3.93 m/s

  394. Agility Trial II: 1/7, 40.79 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  395. Přerov - Přerovem letem skokem podruhé, 22. 10. 2016

  396. Jumping I: 1/20, 25.33 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  397. Jumping II: Diskvalifikován

  398. Jumping III: 9/20, 25.35 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  399. Bordovice - Bordovský pohár-Trojzkoušky, 08. 10. 2016

  400. Zkouška č.1 MA3: Diskvalifikován

  401. Zkouška č.2 MA3: Diskvalifikován

  402. Zkouška č.3 MA3: Diskvalifikován

  403. Hranice - 2. Hranické hrátky, 01. 10. 2016

  404. Agility Open: Diskvalifikován

  405. Agility Trial: 1/4, 36.36 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  406. Jumping Open: Diskvalifikován

  407. Rožnov pod Radhoštěm - Trojzkoušky Free Sport, 28. 09. 2016

  408. 1. Zkouška MA2: 4/5, 47.68 s, 10.0 tr. b., 3.94 m/s

  409. 2. Zkouška MA2: 1/5, 38.23 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  410. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  411. Suchdol nad Odrou - Fitmin agility speciál, 18. 09. 2016

  412. Agility 1 M: Diskvalifikován

  413. Agility 2 M: 1/16, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  414. Zkoušky MA2: 1/4, 52.49 s, 7.49 tr. b., 3.51 m/s

  415. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky III., 10. 09. 2016

  416. III.zkouška MA2: Diskvalifikován

  417. II.zkouška MA2: 1/2, 38.63 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  418. I.zkouška MA2: Diskvalifikován

  419. Bílsko - Dvojzkoušky a jumping o Pegasovu kost, 04. 09. 2016

  420. Agility: 3/8, 38.83 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  421. Agility II: Diskvalifikován

  422. Jumping Open: 1/12, 35.68 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  423. Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK, 06. 08. 2016 - 07. 08. 2016

  424. Agility I: 3/6, 43.93 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  425. Agility II: Diskvalifikován

  426. HCV Jumping: Diskvalifikován

  427. Jumping 1: Diskvalifikován

  428. Jumping 2: 1/16, 34.02 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  429. Speciální Jumping „Ve znamení trnek“: Diskvalifikován

  430. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  431. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  432. Jumping 2 M: 1/10, 35.34 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  433. Jumping 3 M: Diskvalifikován

  434. Bordovice - „O Javornickou tlapku“ s JK Animals, 16. 07. 2016

  435. Agility M: 4/15, 40.96 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  436. Jumping M: Diskvalifikován

  437. Zkouška MA2: 2/5, 35.64 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  438. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky, 26. 06. 2016

  439. 1.zkouška MA2: 1/8, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  440. 2.zkouška MA2: 1/8, 32.24 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  441. Hranice - Hranická skočka, 11. 06. 2016

  442. Agility: 1/3, 43.93 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  443. Nornikovo bludiste: 3/17, 34.46 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  444. Zabakova cesta: 2/17, 23.41 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  445. Rožnov pod Radhoštěm - Dvojzkoušky Free Sport, 15. 05. 2016

  446. 1. Zkouška A2 MA2: Diskvalifikován

  447. 2. Zkouška A2 MA2: 1/5, 36.43 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  448. Hranice - Hranické dvojzkoušky, 07. 05. 2016

  449. Agility I: Diskvalifikován

  450. Agility II: 1/3, 35.78 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  451. Přerov - AGI CUP + VI. MR českých strakatých psů, 30. 04. 2016

  452. Agility: 1/6, 27.26 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  453. Agility Open: Diskvalifikován

  454. Jumping Open: Diskvalifikován

  455. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže a III. MČR Pyrenejských ovčáků, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  456. Agility I: 1/4, 27.5 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  457. Agility II: 1/5, 26.83 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  458. Agility III: Diskvalifikován

  459. Agility Open: 11/26, 42.69 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  460. Jumping Open: Diskvalifikován

  461. Jumping Open II: 8/25, 31.1 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  462. Rožnov pod Radhoštěm - Jumpingy U LESA, 02. 04. 2016

  463. Jump 1 M: 10/18, 42.21 s, 16.21 tr. b., 3.65 m/s

  464. Jump 2 M: Diskvalifikován

  465. Jump U Lesa M: Diskvalifikován

  466. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  467. Agility MA: Diskvalifikován

  468. Jumping MA: Diskvalifikován

  469. Zkouška MA1: Diskvalifikován