Cz En

021515

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Zdeňka Váchová, Brandýs nad Labem

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Sammy White King z Anacapri, Pudl trpasličí

Výsledky

  1. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  2. 1. běh SA3 : 1/9, 45.87 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  3. 2. běh SA3 : 1/9, 45.74 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  4. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  5. Agility Open: Diskvalifikován

  6. Agility Squads as Individual: 17/71, 43.53 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  7. Jumping Open: 24/71, 40.41 s, 4.41 tr. b., 4.01 m/s

  8. Jumping Squads as Individual: 23/71, 49.06 s, 8.06 tr. b., 4.24 m/s

  9. Praha-Uhříněves - 7. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 10. 08. 2019

  10. 1. běh SA3: Diskvalifikován

  11. 2. běh SA3: 2/8, 45.0 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  12. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  13. Agility 1: 16/70, 52.55 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  14. Agility 2: Diskvalifikován

  15. Agility 3: 35/69, 46.0 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  16. Agility 4: 21/63, 50.56 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  17. Agility Trial: 5/46, 51.08 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  18. Jumping 1: 20/72, 38.45 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  19. Jumping 2: Diskvalifikován

  20. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  21. Ne. - Agility II. S: 27/54, 48.87 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  22. Ne. - Jumping II. S: Diskvalifikován

  23. So. - Agility I. S: 7/59, 46.61 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  24. So. - Jumping I. S: 5/59, 40.63 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  25. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  26. SA3 I: Diskvalifikován

  27. SA3 II: 2/7, 44.69 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  28. SA3 III: 4/5, 55.12 s, 7.12 tr. b., 3.7 m/s

  29. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  30. zkouška 1 SA3: 1/13, 44.32 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  31. zkouška 2 SA3: 7/13, 49.56 s, 15.0 tr. b., 4.12 m/s

  32. zkouška 3 SA3: 9/13, 38.45 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  33. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  34. Agility II S: 7/47, 50.51 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  35. Agility I S: Diskvalifikován

  36. Jumping III S: Diskvalifikován

  37. Jumping II S: 11/48, 39.0 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  38. Jumping I S: 9/50, 38.97 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  39. Jumping IV pudlové S: 2/15, 39.06 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  40. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  41. ZkA. II. SA3: 4/8, 47.33 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  42. ZkA. I. SA3: 1/8, 41.71 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  43. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  44. II. zkouška SA3: 4/13, 43.76 s, 2.76 tr. b., 3.93 m/s

  45. I. zkouška SA3: 1/13, 37.94 s, 0.94 tr. b., 4.16 m/s

  46. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  47. II.zkouška SA3: 8/13, 44.5 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  48. I. zkouška SA3: 1/13, 47.74 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  49. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  50. Czech Imp Jump: 5/30, 21.39 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  51. Jumping 1: 5/31, 29.12 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  52. Jumping 2: 6/31, 29.61 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  53. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  54. Jumping 1: Diskvalifikován

  55. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  56. 1. běh SA3: 1/8, 47.88 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  57. 2. běh SA3: 2/8, 47.0 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  58. Praha - 3. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 09. 06. 2018

  59. 1.běh SA3: Diskvalifikován

  60. 2. běh SA3: 1/4, 45.32 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  61. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  62. 1.zkouška SA3: 1/12, 38.86 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  63. 2.zkouška SA3: 3/12, 41.83 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  64. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  65. Agility II Small: 7/55, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  66. Agility I Small: 6/64, 38.97 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  67. Jumping III Small: 8/55, 38.6 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  68. Jumping II Small: 25/56, 39.66 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  69. Jumping I Small: 28/56, 36.57 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  70. MR pudl Small - II. kolo: 5/19, 34.01 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  71. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  72. ZkA. II. SA3: Diskvalifikován

  73. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  74. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  75. II. Packa SA3: Diskvalifikován

  76. I. Packa SA3: Diskvalifikován

  77. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  78. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  79. Jumping 1 Small: 11/28, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  80. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  81. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  82. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  83. Jumping 1 Small: 9/22, 29.43 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  84. Jumping 2 Small: 4/22, 30.08 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  85. Neveklov - 53. Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2017

  86. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  87. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  88. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  89. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  90. Czech Imp Jump Small: 9/24, 22.06 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  91. Jumping 1 Small: 8/24, 34.12 s, 0.12 tr. b., 4.19 m/s

  92. Jumping 2 Small: 5/24, 28.71 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  93. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  94. 1.zkouška SA3: Diskvalifikován

  95. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  96. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  97. 1.běh SA3: 3/9, 43.36 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  98. 2.běh SA3: Diskvalifikován

  99. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  100. A3 1. běh SA3: 2/5, 47.22 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  101. A3 2. běh SA3: Diskvalifikován

  102. A3 3. běh SA3: 3/5, 63.5 s, 27.5 tr. b., 2.94 m/s

  103. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  104. 1. Zka - SA3: 1/7, 42.85 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  105. 2. Zka - SA3: 2/7, 45.5 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  106. 3. Zka - SA3: 1/7, 48.11 s, 0.11 tr. b., 3.8 m/s

  107. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  108. ZkA. I. SA3: 1/14, 48.35 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  109. ZkA. ll. SA3: Diskvalifikován

  110. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  111. Agility - So: Diskvalifikován

  112. Jumping - So: 46/72, 37.05 s, 11.05 tr. b., 3.48 m/s

  113. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  114. 1. běh SA3: 1/10, 44.04 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  115. 2. běh SA3: Diskvalifikován

  116. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  117. III. zkouška SA3: 4/6, 52.15 s, 10.15 tr. b., 3.62 m/s

  118. II. zkouška SA3: 1/6, 44.11 s, 0.11 tr. b., 3.99 m/s

  119. I.zkouška SA3: 3/6, 43.13 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  120. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  121. Agility II Small: 3/48, 45.5 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  122. Agility I Small: 28/63, 46.63 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  123. Jumping III Small: 12/47, 38.79 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  124. Jumping II Small: 28/51, 40.97 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  125. Jumping I Small: Diskvalifikován

  126. Jumping IV - pudl (S): Diskvalifikován

  127. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  128. III. zkouška SA3: Diskvalifikován

  129. II. zkouška SA3: 5/6, 40.15 s, 6.15 tr. b., 4.03 m/s

  130. I. zkouška SA3: 3/6, 41.73 s, 3.73 tr. b., 3.86 m/s

  131. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  132. Zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  133. Zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  134. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  135. Czech Imp Jump Small: 14/31, 22.3 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  136. Jumping 1 Small: 8/30, 37.75 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  137. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  138. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  139. ZkA II. SA2: 2/15, 43.02 s, 0.02 tr. b., 3.74 m/s

  140. ZkA I. SA2: 1/15, 40.04 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  141. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  142. 1. zkouška SA2: 4/14, 42.39 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  143. 2. zkouška SA2: 3/14, 37.27 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  144. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  145. Agility S: 5/21, 39.81 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  146. Jumping S: 3/21, 30.78 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  147. Zkoušky A1 SA2: 3/8, 41.14 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  148. Kácov - "Kácovský tuplák" 2, 10. 09. 2016

  149. Běh dvojic Small: 14/24, 0.0 s, 50.0 tr. b., 0.0 m/s

  150. JUMPING Small: 12/25, 42.66 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  151. SA2: 1/13, 42.1 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  152. Praha-Kateřinky - 2. Kunratické trojzkoušky, 20. 08. 2016

  153. 1. zkouška SA2: 3/12, 42.55 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  154. 2. zkouška SA2: 2/12, 40.58 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  155. 3. zkouška SA2: 5/12, 55.63 s, 8.63 tr. b., 3.33 m/s

  156. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  157. Agility II Small: Diskvalifikován

  158. Agility I Small: 44/61, 61.33 s, 31.33 tr. b., 2.61 m/s

  159. Jumping III Small: Diskvalifikován

  160. Jumping II Small: 9/53, 40.13 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  161. Jumping I Small: 10/52, 34.23 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  162. MR pudlů (small) - 2.kolo: 6/20, 39.67 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  163. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  164. Agility Ne: Diskvalifikován

  165. Jumping Ne: 7/16, 34.67 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  166. ZkA Ne: Diskvalifikován

  167. Ratenice - O Ratenickou Blechu II., 20. 09. 2015

  168. Agility S: 7/27, 42.1 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  169. Jumping S: 13/25, 39.5 s, 6.5 tr. b., 3.54 m/s

  170. ZkA SA1: 1/8, 45.08 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  171. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  172. ZkA I.: 3/10, 46.31 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  173. ZkA II.: 1/9, 45.03 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s