Cz En

022115

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Michaela Kutová, Agility Praha

    Člen KA

Pes

  1. I´m Alone Deabei, Border kolie

Výsledky

  1. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  2. Finále Agility: 9/21, 36.42 s, 15.0 tr. b., 5.13 m/s

  3. Jumping 1: Diskvalifikován

  4. Jumping 2: Diskvalifikován

  5. Jumping 3: 8/60, 34.54 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  6. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  7. Agility 1: Diskvalifikován

  8. Agility 2: Diskvalifikován

  9. Agility 3: Diskvalifikován

  10. Agility Trial: 29/129, 46.67 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  11. Jumping 1: Diskvalifikován

  12. Jumping 2: 25/200, 35.08 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  13. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  14. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  15. Ne. - Jumping II. L: 19/96, 38.49 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  16. So. - Agility I. L: Diskvalifikován

  17. So. - Jumping I. L: 3/107, 35.7 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  18. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  19. LA3 I: 5/21, 44.67 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  20. LA3 II: 10/21, 46.68 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  21. LA3 III: 2/21, 38.9 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  22. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  23. Finále large : 3/9, 26.79 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  24. Jumping II. large: Diskvalifikován

  25. Jumping I. large: 7/19, 36.48 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  26. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  27. QA1 agility: Diskvalifikován

  28. QA2 agility: Diskvalifikován

  29. QA3 agility: 81/120, 52.18 s, 16.18 tr. b., 4.12 m/s

  30. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  31. QJ2 jumping: 67/122, 35.03 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  32. QJ3 jumping: 16/111, 39.44 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  33. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  34. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): 14/63, 45.55 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  35. Pá. - Power & Speed (Agility A23): Diskvalifikován

  36. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): 33/169, 39.72 s, 5.0 tr. b., 5.26 m/s

  37. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): 11/110, 38.14 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  38. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 55/175, 44.53 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  39. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  40. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): Diskvalifikován

  41. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  42. J Agility IV: 5/24, 41.95 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  43. J Agility V: Diskvalifikován

  44. J Agility VI: 4/24, 42.04 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  45. J Jumping III: 11/24, 46.23 s, 16.27 tr. b., 4.11 m/s

  46. J Jumping IV: 4/24, 40.59 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  47. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  48. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  49. TRIAL I. LA3: Diskvalifikován

  50. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  51. Agility I: 49/167, 51.56 s, 11.56 tr. b., 4.05 m/s

  52. Agility II: Diskvalifikován

  53. Jumping I: 82/169, 36.94 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  54. Jumping II: 78/161, 40.28 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  55. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  56. J Agility I: Diskvalifikován

  57. J Agility II: 7/29, 43.16 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  58. J Agility III: 5/29, 41.82 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  59. J Jumping I: Diskvalifikován

  60. J Jumping II: Diskvalifikován

  61. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  62. Agility 1: Diskvalifikován

  63. Agility 2: Diskvalifikován

  64. Jumping 1: Diskvalifikován

  65. Jumping 2: 6/40, 34.39 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  66. Zkouška: Diskvalifikován

  67. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  68. Agility: Diskvalifikován

  69. Jumping: 10/40, 39.18 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  70. Zkouška: Diskvalifikován

  71. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  72. Agility: Diskvalifikován

  73. Jumping: Diskvalifikován

  74. Zkouška: Diskvalifikován

  75. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  76. Agility LA: Diskvalifikován

  77. Jumping LA: 9/43, 36.61 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  78. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  79. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  80. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  81. LA3 I. LA3: Diskvalifikován

  82. Královice - Vánoční pohár 2018, 02. 12. 2018

  83. jumping J3 2. LA3: 3/8, 35.22 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  84. jumping J3 LA3: 2/8, 39.4 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  85. Jumping Open L: 3/17, 36.88 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  86. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  87. Jumping: 2/22, 28.46 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  88. Zkouška: 2/12, 37.34 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  89. Zkouška 2.: Diskvalifikován

  90. Královice - Vánoční pohár 2018, 11. 11. 2018

  91. Jumping: 7/27, 38.82 s, 15.0 tr. b., 3.79 m/s

  92. Zkouška 1.: Diskvalifikován

  93. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  94. Jumping L: 2/30, 32.97 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  95. Zkouška LA3: 2/14, 38.3 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  96. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  97. AGILITY: 7/31, 38.01 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  98. AGILITY: Diskvalifikován

  99. JUMPING: 10/38, 36.05 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  100. JUMPING: Diskvalifikován

  101. LA3: 3/21, 45.58 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  102. LA3: 5/18, 44.54 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  103. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  104. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  105. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  106. 3. běh LA3: Diskvalifikován

  107. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky II., 12. 10. 2018

  108. 1. Zka - LA3: 2/13, 42.72 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  109. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  110. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  111. Agility L: 9/22, 39.06 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  112. Jumping L: 3/22, 35.42 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  113. Zkoušky LA3: Diskvalifikován

  114. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  115. Agility: Diskvalifikován

  116. Agility DRUZSTVA: Diskvalifikován

  117. Jumping: Diskvalifikován

  118. Jumping DRUZSTVA: 44/97, 43.44 s, 10.44 tr. b., 4.42 m/s

  119. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  120. AGILITY DRUZSTVA: 27/79, 43.36 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  121. J Agility: 29/53, 46.73 s, 13.79 tr. b., 4.15 m/s

  122. J Hra: 8/54, 33.72 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  123. J Jumping: 24/53, 29.62 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  124. JUMPING DRUZSTVA: 29/79, 34.07 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  125. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  126. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  127. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  128. Praha - 4. FRONTLINE Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 08. 2018

  129. 1. BĚH LA2: Diskvalifikován

  130. 2. BĚH LA2: 1/20, 36.5 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  131. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  132. LA2 - 1. LA2: 2/19, 34.93 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  133. LA2 - 2. LA2: Diskvalifikován

  134. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  135. III. jumping L: Diskvalifikován

  136. II. Jumping L: Diskvalifikován

  137. I. JUMPING L: 9/26, 37.31 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  138. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  139. Agility II. L: 9/92, 42.89 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  140. Agility I. L: Diskvalifikován

  141. Jumping II. L: Diskvalifikován

  142. Jumping I. L: 6/94, 36.67 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  143. Praha - 3. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 09. 06. 2018

  144. 1.běh LA2: 2/16, 38.8 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  145. 2. běh LA2: 4/16, 36.41 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  146. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  147. Ne-: Diskvalifikován

  148. Ne-Agility: Diskvalifikován

  149. Ne-Jumping: 12/41, 30.49 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  150. So-: 3/13, 47.77 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  151. So-Agility: 10/41, 40.94 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  152. So-Jumping: Diskvalifikován

  153. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  154. Agility A2A3: Diskvalifikován

  155. Agility Squads as individual: Diskvalifikován

  156. Jumping A2A3: 12/113, 40.12 s, 0.12 tr. b., 4.54 m/s

  157. Jumping Squads as Individual: 49/162, 35.82 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  158. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  159. Special Agility: Diskvalifikován

  160. Special Jumping: 59/153, 36.2 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  161. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  162. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  163. Ju Agility IV: 22/27, 41.69 s, 14.06 tr. b., 4.75 m/s

  164. Ju Agility V: 7/27, 37.01 s, 3.86 tr. b., 4.46 m/s

  165. Ju Agility VI: 5/27, 40.48 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  166. Ju Jumping IV: 10/27, 32.27 s, 5.88 tr. b., 5.05 m/s

  167. Ju Jumping V: 7/27, 36.19 s, 2.19 tr. b., 4.64 m/s

  168. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  169. Nedele LA2 1: Diskvalifikován

  170. Nedele LA2 2: Diskvalifikován

  171. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 20. 04. 2018

  172. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  173. 2. Zka - LA2: 1/15, 46.29 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  174. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  175. I Agility Open: Diskvalifikován

  176. II Agility Open: 49/137, 44.39 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  177. II Jumping Open: 47/135, 34.03 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  178. I Jumping Open: 14/139, 36.29 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  179. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  180. 1. zkouška LA2: 5/21, 44.75 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  181. 2. zkouška LA2: 6/21, 40.81 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  182. Junioři L: Diskvalifikován

  183. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  184. Agility I: Diskvalifikován

  185. Agility II: Diskvalifikován

  186. Agility III: Diskvalifikován

  187. Jumping I: 16/36, 39.93 s, 5.95 tr. b., 4.56 m/s

  188. Jumping II: Diskvalifikován

  189. Jumping III: 8/33, 33.78 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  190. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  191. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  192. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  193. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  194. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  195. Jumping LA neděle: 26/62, 37.64 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  196. Jumping LA sobota: 15/59, 37.57 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  197. Zkoušky LA2 neděle: 4/25, 41.28 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  198. Zkoušky LA2 sobota: 7/22, 44.51 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  199. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  200. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  201. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  202. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  203. JUMPING 1 L: 16/43, 39.17 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  204. JUMPING 2 L: 4/43, 33.83 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  205. JUMPING 3 L: 11/42, 27.56 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  206. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  207. Agility Ju: 17/59, 49.93 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  208. Agility Squads: 50/76, 45.55 s, 20.0 tr. b., 4.0 m/s

  209. Hra Ju: Diskvalifikován

  210. Jumping Ju: 22/59, 47.06 s, 11.06 tr. b., 4.21 m/s

  211. Jumping Squads: 11/75, 36.02 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  212. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  213. Agility Ne - LA: 13/50, 30.87 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  214. Agility So - LA: Diskvalifikován

  215. Jumping Ne - LA: 5/51, 29.89 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  216. Jumping So - LA: Diskvalifikován

  217. Zka Ne - LA2: Diskvalifikován

  218. Zka So - LA2: Diskvalifikován

  219. Louny - Závod při LVT Louny, MR špiců, 05. 08. 2017

  220. Agility L: 16/24, 34.0 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  221. Jumping L: 4/25, 35.03 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  222. Zkouska LA2: 6/11, 35.42 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  223. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  224. III. zkouška LA2: Diskvalifikován

  225. II. zkouška LA2: 13/22, 31.96 s, 15.0 tr. b., 5.04 m/s

  226. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  227. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  228. Agility - Ne: Diskvalifikován

  229. Agility - So: Diskvalifikován

  230. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  231. Jumping - So: Diskvalifikován

  232. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  233. Agility Individuals Large: 45/95, 46.66 s, 25.0 tr. b., 4.39 m/s

  234. Agility Pairs Large: Diskvalifikován

  235. Agility Teams Large: Diskvalifikován

  236. Jumping Individuals Large: 10/92, 37.9 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  237. Jumping Nations Large: 26/96, 40.72 s, 5.72 tr. b., 4.54 m/s

  238. Jumping Pairs Large: Diskvalifikován

  239. Jumping Teams Large: Diskvalifikován

  240. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  241. 1Q Jumping: 25/157, 33.6 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  242. 2Q Agility: 39/157, 43.52 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  243. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 55/108, 40.71 s, 10.0 tr. b., 4.69 m/s

  244. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 44/117, 40.46 s, 5.46 tr. b., 4.15 m/s

  245. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  246. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 11/121, 36.0 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  247. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky III., 26. 05. 2017

  248. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  249. 2. Zka - LA2: 3/12, 44.56 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  250. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  251. QA1 agility: Diskvalifikován

  252. QA3 agility: 38/130, 46.72 s, 7.72 tr. b., 3.94 m/s

  253. QJ1 jumping: 69/135, 45.41 s, 21.41 tr. b., 3.44 m/s

  254. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  255. QJ3 jumping: 41/118, 37.96 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  256. Horní Počernice - 10. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2017

  257. 10. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  258. 10. Májová cena, Horní Počernice, Jumping: 9/28, 37.09 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  259. 10. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: Diskvalifikován

  260. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  261. Agility 1 Ju: 12/33, 44.21 s, 5.44 tr. b., 4.3 m/s

  262. Agility 2 Ju: Diskvalifikován

  263. Agility 3 Ju: 4/33, 40.29 s, 0.26 tr. b., 4.86 m/s

  264. Agility 4 Ju: 8/33, 37.22 s, 5.2 tr. b., 4.57 m/s

  265. Jumping 1 Ju: 5/33, 30.16 s, 0.51 tr. b., 4.94 m/s

  266. Jumping 2 Ju: Diskvalifikován

  267. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  268. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  269. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  270. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky I., 07. 04. 2017

  271. 1. Zka - LA2: 10/18, 43.59 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  272. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  273. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  274. AGILITY: 17/57, 39.83 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  275. AGILITY: Diskvalifikován

  276. JUMPING: Diskvalifikován

  277. JUMPING: Diskvalifikován

  278. LA2: Diskvalifikován

  279. LA2: Diskvalifikován

  280. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  281. Zkouška1 LA2: 8/33, 29.58 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  282. Zkouška 2 LA2: 2/33, 36.56 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  283. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  284. Czech Imp Jump Large: 15/43, 18.0 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  285. Jumping 1 Large: 8/43, 30.68 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  286. Jumping 2 Large: 3/43, 30.38 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  287. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  288. Czech Imp Jump Large: 26/49, 24.91 s, 6.91 tr. b., 4.13 m/s

  289. Jumping 1 Large: 12/49, 34.48 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  290. Jumping 2 Large: 24/49, 29.08 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  291. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  292. Jumping III. L: Diskvalifikován

  293. Jumping II. L: Diskvalifikován

  294. Jumping I. L: Diskvalifikován

  295. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  296. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  297. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  298. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  299. Skály u Rýmařova - Skalní trojzkoušky, 19. 11. 2016

  300. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  301. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  302. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  303. Kralovice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 13. 11. 2016

  304. JUMPING_LA2 LA2: 4/17, 37.63 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  305. LA2_1 LA2: 7/17, 37.41 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  306. LA2_2 LA2: Diskvalifikován

  307. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  308. Czech Imp Jump Large: 31/69, 23.67 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  309. Jumping 1 Large: 21/69, 36.25 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  310. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  311. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  312. Agility družstva: 19/77, 38.38 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  313. Agility - junioři: Diskvalifikován

  314. Jumping družstva: 15/77, 31.28 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  315. Jumping - junioři: 14/54, 30.14 s, 5.0 tr. b., 5.64 m/s

  316. Praha - Holešovice - Festival Zvířat, 2x Zkouška a 2x A0, 02. 10. 2016

  317. 1. Zka - LA2: 3/11, 45.01 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  318. 2. Zka - LA2: 6/11, 42.09 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  319. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  320. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  321. 2. Zka - LA2: 1/24, 39.65 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  322. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  323. Agility - So: Diskvalifikován

  324. Jumping - So: 19/65, 39.95 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  325. ZkA - So: Diskvalifikován

  326. Louny - Horké léto 2016, 03. 07. 2016

  327. Jumping: Diskvalifikován

  328. Zka 1: Diskvalifikován

  329. Zka 2: Diskvalifikován

  330. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  331. Agility So Large: Diskvalifikován

  332. Jumping Ne Large: Diskvalifikován

  333. Jumping So Large: 10/43, 43.77 s, 5.0 tr. b., 3.77 m/s

  334. LA2 Ne: 7/17, 48.24 s, 10.0 tr. b., 3.44 m/s

  335. LA2 So: 11/22, 48.65 s, 10.0 tr. b., 3.49 m/s

  336. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  337. 2Q Agility: Diskvalifikován

  338. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  339. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  340. Jednotlivci A1 - Agility: Diskvalifikován

  341. Jednotlivci A1 - Jumping: Diskvalifikován

  342. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  343. A1 L LA1: 1/10, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  344. Agility L L: 4/22, 43.28 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  345. Jumping L L: 10/25, 35.46 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  346. Praha 9 - Horní Počernice - 9. Májová cena, 08. 05. 2016

  347. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  348. Májová cena, Horní Počernice Jumping: 15/38, 42.17 s, 11.17 tr. b., 3.49 m/s

  349. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: 1/12, 30.49 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  350. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  351. Zkouska LA1 1: 2/30, 40.9 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  352. Zkouska LA1 2: Diskvalifikován

  353. Zkouska LA1 3: 3/26, 41.63 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  354. Zkouska LA1 4: Diskvalifikován

  355. Všetice - Březnové trojzkoušky agility, 19. 03. 2016

  356. 1. zkouška LA1: 6/14, 36.28 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  357. 2. zkouška LA1: 2/14, 41.13 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  358. 3. zkouška LA1: Diskvalifikován

  359. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  360. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  361. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  362. Junioři L: Diskvalifikován

  363. Dolní Přím - IV. Arion cup - zkoušky pro A1, 28. 11. 2015

  364. ZkA 1: 3/21, 30.7 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  365. ZkA 2: 9/21, 39.89 s, 10.0 tr. b., 3.36 m/s