Cz En

023215

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Vrkočová, ZKO Žamberk

    Člen KA

Pes

  1. Fanny z Delurin Benito, Pudl trpasličí

Výsledky

  1. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  2. Agility družstva S: Diskvalifikován

  3. Agility jednotlivci S: 24/45, 45.99 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  4. Jumping družstva S: 14/36, 35.43 s, 0.43 tr. b., 3.92 m/s

  5. Jumping jednotlivci S: 14/45, 35.9 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  6. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  7. II. zkouška: Diskvalifikován

  8. I. zkouška: 3/5, 50.47 s, 6.47 tr. b., 3.37 m/s

  9. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  10. Agility S: 8/17, 47.76 s, 2.76 tr. b., 3.33 m/s

  11. Jumping S: 7/17, 43.29 s, 6.29 tr. b., 3.63 m/s

  12. Zkoušky SA2: 3/5, 53.55 s, 10.55 tr. b., 3.19 m/s

  13. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  14. Agility: 5/11, 52.97 s, 2.97 tr. b., 3.61 m/s

  15. Jumping: 6/11, 44.61 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  16. Zkouška: 4/5, 50.23 s, 9.23 tr. b., 3.32 m/s

  17. Šumperk - Havliczech XV. odpolední dvojzkoušky, 30. 08. 2019

  18. Zkouška II. SA2: Diskvalifikován

  19. Zkouška I. SA2: Diskvalifikován

  20. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  21. AGILITY: 7/28, 59.85 s, 3.85 tr. b., 3.17 m/s

  22. JUMPING: 2/28, 33.25 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  23. SA2: 2/8, 46.94 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  24. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  25. 1. běh SA2: 3/10, 40.2 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  26. 2. běh SA2: Diskvalifikován

  27. Mladeč - Nové Zámky - Letní trojzkoušky s Run as one, 29. 06. 2019

  28. Agility Trial I: 3/7, 56.05 s, 5.05 tr. b., 3.51 m/s

  29. Agility Trial II: 3/7, 60.54 s, 9.54 tr. b., 3.3 m/s

  30. Jumping Trial I: 4/7, 46.6 s, 3.6 tr. b., 3.65 m/s

  31. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  32. II. zkouška SA2: 2/5, 49.54 s, 4.54 tr. b., 3.45 m/s

  33. I. zkouška SA2: 1/5, 51.39 s, 2.39 tr. b., 3.64 m/s

  34. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  35. Jumping So A2+3 S S: 4/15, 41.62 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  36. Zkouška Ne-1 SA2: 1/7, 57.35 s, 11.35 tr. b., 3.42 m/s

  37. Zkouška Ne-2 SA2: 3/7, 56.35 s, 9.35 tr. b., 3.43 m/s

  38. Zkouška So-1 SA2: Diskvalifikován

  39. Zkouška So-2 SA2: 1/6, 61.12 s, 30.12 tr. b., 2.81 m/s

  40. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  41. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  42. 2.zkouška SA2: 1/5, 55.66 s, 2.66 tr. b., 3.41 m/s

  43. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  44. Zkouška 1 SA2: 2/13, 52.85 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  45. Zkouška 2 SA2: 3/13, 48.8 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  46. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  47. AGILITY S: 20/32, 60.93 s, 8.93 tr. b., 3.48 m/s

  48. JUMPING S: Diskvalifikován

  49. ZKOUŠKA SA2: 4/11, 49.81 s, 3.81 tr. b., 3.35 m/s

  50. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  51. Agility II S: Diskvalifikován

  52. Agility I S: 28/60, 63.29 s, 12.29 tr. b., 3.13 m/s

  53. Jumping III S: Diskvalifikován

  54. Jumping II S: 21/48, 44.49 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  55. Jumping I S: 12/50, 46.39 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  56. Jumping IV pudlové S: Diskvalifikován

  57. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  58. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  59. 2. Zkouška SA2: 3/5, 54.86 s, 11.86 tr. b., 3.14 m/s

  60. Jumping open S: Diskvalifikován

  61. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  62. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  63. 2. Zkouška SA2: 1/4, 60.05 s, 16.05 tr. b., 3.08 m/s

  64. Litovel - Mladeč - Zámecké dvojzkoušky, 09. 03. 2019

  65. Agility Trial I: 6/11, 58.51 s, 8.51 tr. b., 3.25 m/s

  66. Agility Trial II: 3/11, 69.32 s, 26.32 tr. b., 2.81 m/s

  67. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  68. 1.zkouška SA2: 1/10, 44.17 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  69. 2.zkouška SA2: 3/10, 53.2 s, 0.0 tr. b., 3.4 m/s

  70. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  71. zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  72. zkouška 2 SA2: 1/6, 54.6 s, 9.6 tr. b., 3.22 m/s

  73. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  74. Jumping A2+3 : Diskvalifikován

  75. Zkouška 1 SA2: 5/12, 55.12 s, 8.12 tr. b., 3.39 m/s

  76. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  77. Zkouška II SA2: 5/12, 54.82 s, 9.82 tr. b., 3.36 m/s

  78. Zkouška I SA2: 3/12, 59.91 s, 14.91 tr. b., 3.0 m/s

  79. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  80. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  81. 2. zkouška SA2: 5/11, 46.96 s, 0.96 tr. b., 3.43 m/s

  82. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  83. Agility S: 5/23, 48.92 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  84. JUMPING S: 6/23, 43.56 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  85. Zkouška agility SA2: Diskvalifikován

  86. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  87. Agility II Small: Diskvalifikován

  88. Agility I Small: Diskvalifikován

  89. Jumping III Small: Diskvalifikován

  90. Jumping II Small: 17/56, 44.15 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  91. Jumping I Small: Diskvalifikován

  92. MR pudl Small - II. kolo: Diskvalifikován

  93. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  94. Jumpy I.běh S: Diskvalifikován

  95. Jumpy II.běh S: Diskvalifikován

  96. Zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  97. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  98. Agility S: Diskvalifikován

  99. Jumping S: 7/25, 30.7 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  100. Zkoušky SA2: Diskvalifikován

  101. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  102. Agility S: 7/23, 45.45 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  103. Jumping S: 8/23, 41.19 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  104. Zkouška SA2: 3/11, 44.62 s, 1.62 tr. b., 3.72 m/s

  105. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  106. AGILITY: Diskvalifikován

  107. JUMPING SA2: 6/8, 49.62 s, 15.62 tr. b., 3.0 m/s

  108. SA2: 3/8, 46.2 s, 6.2 tr. b., 3.38 m/s

  109. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  110. Zkouška: Diskvalifikován

  111. Zkouška II: 1/7, 57.64 s, 9.64 tr. b., 2.83 m/s

  112. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  113. Ne-: Diskvalifikován

  114. Ne-Agility: Diskvalifikován

  115. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  116. So-: Diskvalifikován

  117. So-Agility: Diskvalifikován

  118. So-Jumping: Diskvalifikován

  119. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  120. Agility S: 4/19, 51.0 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  121. Jumping S: 8/19, 39.01 s, 0.01 tr. b., 3.87 m/s

  122. zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  123. zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  124. zkouška 3 SA2: Diskvalifikován

  125. zkouška 4 SA2: 2/9, 43.1 s, 7.1 tr. b., 3.62 m/s

  126. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  127. 1.vítězná: Diskvalifikován

  128. 2.vítězná: 2/8, 48.57 s, 4.57 tr. b., 3.48 m/s

  129. Jumping: 9/25, 36.14 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  130. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  131. Agility II Small: 19/48, 56.96 s, 10.0 tr. b., 3.3 m/s

  132. Agility I Small: 17/63, 53.27 s, 0.0 tr. b., 3.45 m/s

  133. Jumping III Small: Diskvalifikován

  134. Jumping II Small: Diskvalifikován

  135. Jumping I Small: Diskvalifikován

  136. Jumping IV - pudl (S): Diskvalifikován

  137. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  138. A2+A3 Jump II. S: 4/8, 39.29 s, 6.29 tr. b., 3.89 m/s

  139. A2+A3 Jump I. S: Diskvalifikován

  140. Zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  141. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  142. AGILITY: Diskvalifikován

  143. JUMPING: Diskvalifikován

  144. SA1: 2/6, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  145. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  146. Agility S: 12/27, 57.75 s, 6.75 tr. b., 3.2 m/s

  147. Jumping S: Diskvalifikován

  148. Zkoušky SA1: 8/11, 52.14 s, 21.14 tr. b., 2.67 m/s

  149. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  150. Agility S: Diskvalifikován

  151. Jumping S: Diskvalifikován

  152. Zkoušky SA1: Diskvalifikován

  153. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  154. Agility S: Diskvalifikován

  155. Jumping S: Diskvalifikován

  156. Zkouška SA1: 1/2, 47.53 s, 0.0 tr. b., 3.43 m/s

  157. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  158. AGILITY: 18/27, 70.52 s, 17.52 tr. b., 2.82 m/s

  159. JUMPING: 18/33, 40.22 s, 6.22 tr. b., 3.53 m/s

  160. SA1: 3/13, 55.52 s, 0.0 tr. b., 3.03 m/s

  161. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  162. Jumping: 5/23, 39.1 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  163. Zkouška: Diskvalifikován

  164. Zkouška II: 1/10, 40.84 s, 0.0 tr. b., 3.57 m/s

  165. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  166. Ne-: Diskvalifikován

  167. Ne-Agility: Diskvalifikován

  168. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  169. So-: 2/8, 43.42 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  170. So-Agility: Diskvalifikován

  171. So-Jumping: Diskvalifikován

  172. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  173. Agility II Small: Diskvalifikován

  174. Agility I Small: Diskvalifikován

  175. Jumping III Small: Diskvalifikován

  176. Jumping II Small: Diskvalifikován

  177. Jumping I Small: 30/52, 37.77 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  178. MR pudlů (small) - 2.kolo: Diskvalifikován

  179. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  180. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  181. Jumping 2 S: 1/8, 40.24 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  182. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  183. III. Jumping S: Diskvalifikován

  184. II. Jumping S: Diskvalifikován

  185. I. Jumping S: Diskvalifikován

  186. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  187. Agility S: Diskvalifikován

  188. Jumping S: Diskvalifikován

  189. Zkouška SA1: 1/5, 42.53 s, 0.0 tr. b., 3.46 m/s

  190. Jičín - O pohár PPP, 22. 08. 2015

  191. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  192. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  193. O Pohár PPP 2015: Diskvalifikován

  194. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  195. AGILITY: Diskvalifikován

  196. JUMPING: 11/32, 39.22 s, 0.22 tr. b., 3.8 m/s

  197. SA1: 5/15, 38.85 s, 5.85 tr. b., 3.42 m/s

  198. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + VETERÁN HOP, 04. 07. 2015

  199. Jumping: 3/16, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  200. Zkouška: Diskvalifikován

  201. Zkouška II: 3/7, 49.42 s, 8.42 tr. b., 3.24 m/s

  202. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  203. AGILITY: Diskvalifikován

  204. JUMPING: Diskvalifikován

  205. SA1: Diskvalifikován

  206. Šumperk Temenice - Miacis cup 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  207. Agi S: Diskvalifikován

  208. Jump S: 10/14, 46.39 s, 13.39 tr. b., 3.23 m/s

  209. Zk 1 SA1: Diskvalifikován

  210. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 02. 05. 2015 - 03. 05. 2015

  211. Agility Open II Small: Diskvalifikován

  212. Agility Open I Small: Diskvalifikován

  213. Jumping IV, MR-pudl S: 13/16, 57.15 s, 26.15 tr. b., 2.5 m/s

  214. Jumping Open III Small: Diskvalifikován

  215. Jumping Open II Small: Diskvalifikován

  216. Jumping Open I Small: Diskvalifikován