Cz En

023315

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Julie Wohanková, Tricki´s field

    Člen KA

Pes

  1. Ailey Czech Dreamer, Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl.

Výsledky

  1. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  2. Agility 1 M: 6/22, 42.59 s, 10.0 tr. b., 4.34 m/s

  3. Agility 2 M: 10/21, 47.57 s, 12.57 tr. b., 3.68 m/s

  4. Finále M: 2/14, 40.44 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  5. Jumping 1 M: 6/22, 36.53 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  6. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  7. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  8. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  9. 1.běh bez zón: 10/26, 21.78 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  10. 1.běh se zónami: 16/27, 26.11 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  11. 2.běh bez zón: 4/24, 16.68 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  12. 2.běh se zónami: 8/27, 23.54 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  13. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  14. Agility M: 9/22, 35.73 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  15. Jumping M: 9/22, 41.73 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  16. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  17. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  18. Czech Imp Jump: 2/28, 25.09 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  19. Jumping 1: 6/29, 38.84 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  20. Jumping 2: 7/29, 36.55 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  21. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  22. A3 II M: 3/9, 50.69 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  23. A3 I M: 1/9, 42.03 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  24. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  25. A3 II M: Diskvalifikován

  26. A3 I M: Diskvalifikován

  27. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  28. Agility MA: Diskvalifikován

  29. Jumping MA: 2/15, 32.43 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  30. Zkouška MA3: 2/8, 38.99 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  31. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  32. 1. běh MA3 : 3/7, 42.48 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  33. 2. běh MA3 : 1/7, 41.87 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  34. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  35. Agility Open: Diskvalifikován

  36. Agility Squads as Individual: 9/69, 41.63 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  37. Jumping Open: Diskvalifikován

  38. Jumping Squads as Individual: 6/69, 41.61 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  39. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  40. Ne. - Agility II. M: Diskvalifikován

  41. Ne. - Jumping II. M: 1/52, 37.97 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  42. So. - Agility I. M: 19/53, 49.46 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  43. So. - Jumping I. M: Diskvalifikován

  44. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  45. Agility - MA: 1/14, 33.96 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  46. Jumping - MA: Diskvalifikován

  47. ZkA - MA3: 1/5, 33.02 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  48. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  49. Agility I.: 2/23, 41.87 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  50. Agility II.: Diskvalifikován

  51. Jumping I.: 6/23, 38.97 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  52. Jumping II.: Diskvalifikován

  53. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  54. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  55. Jumping 1: 2/23, 26.96 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  56. Jumping 2: 8/23, 27.28 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  57. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  58. Agility M: 2/19, 39.55 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  59. Jumping M: 2/19, 36.78 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  60. Zkoušky MA3: 1/8, 43.71 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  61. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  62. II. Zkouška: Diskvalifikován

  63. I. Zkouška: Diskvalifikován

  64. Jumping: 2/15, 29.77 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  65. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  66. Agility - MA: 3/10, 31.71 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  67. Jumping MA: 1/11, 23.52 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  68. ZkA - MA3: 5/6, 30.87 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  69. Rokycany - Rokycanská skočná, 21. 04. 2018

  70. Jumping M: Diskvalifikován

  71. Zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  72. Zkouška 2 MA3: 4/4, 39.78 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  73. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  74. Agility MA sobota: 9/16, 39.87 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  75. Jumping MA sobota: 4/16, 35.83 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  76. Zkoušky MA2 sobota: 1/2, 40.58 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  77. Louny - O podzimní kvítek, 30. 09. 2017

  78. Agility MA: Diskvalifikován

  79. Jumping MA: 1/14, 28.82 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  80. ZkA - MA2: 2/7, 34.41 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  81. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  82. Agility družstev: 15/50, 43.1 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  83. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  84. Jumping družstev: 10/50, 34.65 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  85. Jumping jednotlivců: 15/47, 32.33 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  86. Louny - Závod při LVT Louny, MR špiců, 05. 08. 2017

  87. Agility M: Diskvalifikován

  88. Jumping M: Diskvalifikován

  89. Zkouska MA2: 2/6, 31.42 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  90. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  91. Agility - Ne: 2/50, 36.8 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  92. Agility - So: 4/53, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  93. Jumping - Ne: 3/52, 33.65 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  94. Jumping - So: 3/53, 29.42 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  95. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  96. QA4 agility: Diskvalifikován

  97. QA5 agility: 20/49, 51.19 s, 16.19 tr. b., 3.63 m/s

  98. QA6 agility: Diskvalifikován

  99. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  100. QJ5 jumping: 6/49, 34.46 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  101. QJ6 jumping: 12/49, 31.26 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  102. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  103. QA1 agility: Diskvalifikován

  104. QA2 agility: Diskvalifikován

  105. QA3 agility: 25/70, 39.73 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  106. QJ1 jumping: 9/70, 38.84 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  107. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  108. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  109. Liberec - Květnový pohár, 08. 05. 2017

  110. II. zkouška LA2: 3/16, 32.12 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  111. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  112. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  113. AGI Kategorie A2+A3 M: Diskvalifikován

  114. JUMP Kategorie A2+A3 M: 5/6, 49.21 s, 19.21 tr. b., 3.45 m/s

  115. Zkouška MA2: 1/2, 35.41 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  116. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  117. III. zkouška MA2: 1/8, 33.97 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  118. III. zkouška MA2: Diskvalifikován

  119. II. zkouška MA2: 2/8, 33.37 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  120. II. zkouška MA2: 2/5, 50.2 s, 23.2 tr. b., 3.05 m/s

  121. I. zkouška MA2: 1/8, 37.35 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  122. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  123. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  124. Agility družstva: 4/41, 38.35 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  125. Agility - junioři: 3/25, 41.34 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  126. Jumping družstva: 4/41, 30.27 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  127. Jumping - junioři: 14/25, 35.38 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  128. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  129. Agility - So: Diskvalifikován

  130. Jumping - So: 5/34, 33.29 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  131. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  132. Agility družstva: 14/44, 41.9 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  133. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  134. Jumping družstva: 12/44, 34.44 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  135. Jumping jednotlivci: 23/44, 37.9 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  136. Litvínov - I. Agilitvínování, 23. 08. 2016

  137. 1. Zkouška MA2: 1/8, 32.51 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  138. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  139. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  140. 1. Zka: Diskvalifikován

  141. 2. Zka: 4/6, 47.01 s, 15.0 tr. b., 3.62 m/s

  142. Jumping: 7/15, 29.95 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  143. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  144. QA5 Agility: Diskvalifikován

  145. QA6 Agility: Diskvalifikován

  146. QJ5 Jumping: 31/74, 50.44 s, 19.44 tr. b., 2.97 m/s

  147. QJ6 Jumping: 27/79, 37.95 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  148. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 28. 05. 2016

  149. Agility: Diskvalifikován

  150. Jumping: Diskvalifikován

  151. ZkA: Diskvalifikován

  152. Louny - Dvojzkoušky, 14. 05. 2016

  153. 1.běh Zka MA2: 1/6, 38.34 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  154. 2.běh Zka MA2: 1/6, 33.47 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  155. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  156. J Agility 1: 1/20, 37.65 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  157. J Agility 2: Diskvalifikován

  158. J Agility 3: 1/19, 37.83 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  159. J Agility 4: 1/17, 38.82 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  160. J Jumping 1: 7/19, 34.77 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  161. J Jumping 2: 12/18, 36.86 s, 12.98 tr. b., 3.93 m/s

  162. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  163. QA1 Agility: Diskvalifikován

  164. QA2 Agility: Diskvalifikován

  165. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  166. QJ2 Jumping: 11/81, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  167. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  168. Agility: 7/19, 36.5 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  169. Jumping: Diskvalifikován

  170. ZkA: Diskvalifikován

  171. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  172. 1. ZK MA2: Diskvalifikován

  173. 2. ZK MA2: 2/8, 44.95 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  174. Junioři M: Diskvalifikován

  175. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  176. 1. ZK MA1: 1/5, 31.88 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  177. 2. ZK MA1: 1/5, 30.49 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  178. Junioři M: 2/2, 51.6 s, 19.6 tr. b., 2.91 m/s

  179. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  180. Agility - So: 5/21, 47.98 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  181. Jumping - So: 6/21, 35.91 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  182. ZkA - So: 4/9, 36.72 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  183. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  184. 1. ZK MA1: 2/8, 37.57 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  185. 2. ZK MA1: Diskvalifikován

  186. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  187. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  188. Jumping MA neděle: Diskvalifikován

  189. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  190. Zkoušky MA1 neděle: Diskvalifikován

  191. Zkoušky MA1 sobota: Diskvalifikován

  192. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  193. Agility: Diskvalifikován

  194. Jumping: 2/10, 34.77 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  195. ZkA: Diskvalifikován

  196. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  197. 1. Zka: Diskvalifikován

  198. 2. Zka: Diskvalifikován

  199. Jumping: 3/14, 38.19 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s