Cz En

028015

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Kirchnerová, ZKO Žamberk

    Člen KA

Pes

  1. Jupiter Jenkee Hafkins, Border kolie

Výsledky

  1. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  2. Agility Trial I: 1/7, 52.46 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  3. Agility Trial II: 5/7, 52.48 s, 26.73 tr. b., 3.87 m/s

  4. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  5. 1. Zkouška LA3: 2/12, 42.79 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  6. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  7. Jumping open L: 1/40, 30.68 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  8. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  9. Agility I: 58/167, 54.12 s, 19.12 tr. b., 3.86 m/s

  10. Agility II: 91/165, 53.42 s, 11.76 tr. b., 3.67 m/s

  11. Jumping I: Diskvalifikován

  12. Jumping II: Diskvalifikován

  13. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  14. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  15. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  16. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  17. LA3 1. LA3: Diskvalifikován

  18. LA3 2. LA3: Diskvalifikován

  19. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  20. Jumping III L: 4/25, 26.0 s, 1.0 tr. b., 4.0 m/s

  21. Jumping II L: 8/27, 34.79 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  22. Jumping I L: 2/27, 33.34 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  23. Heroutice u Neveklova - 59. DVOJZKOUŠKY + 1 Farma Heroutice, 11. 11. 2018

  24. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  25. 2. běh LA3: 6/14, 50.5 s, 20.5 tr. b., 3.17 m/s

  26. 3. běh LA3: Diskvalifikován

  27. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  28. AGILITY L: 4/31, 47.68 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  29. JUMPING L: 2/31, 33.76 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  30. Zkoušky LA3: 3/11, 53.03 s, 4.03 tr. b., 3.68 m/s

  31. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  32. A3 LA3: 3/7, 53.84 s, 6.84 tr. b., 3.97 m/s

  33. Agility L: Diskvalifikován

  34. Jumping L: Diskvalifikován

  35. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  36. Agility L: 20/42, 49.13 s, 10.13 tr. b., 3.58 m/s

  37. Agility neděle L: 12/45, 42.61 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  38. Jumping L: 16/43, 32.74 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  39. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  40. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  41. Zkouška neděle LA3: 3/16, 39.68 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  42. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  43. Agility L: 7/30, 42.98 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  44. Jumping L: 3/30, 35.51 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  45. ZKOUŠKY LA3: 2/12, 49.55 s, 6.55 tr. b., 4.1 m/s

  46. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  47. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  48. 2. zkouška LA3: 1/14, 48.93 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  49. 3. zkouška LA3: 5/14, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  50. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  51. AGILITY: Diskvalifikován

  52. JUMPING LA3: 1/7, 31.56 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  53. LA3: Diskvalifikován

  54. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  55. A3 - 1. LA3: Diskvalifikován

  56. A3 - 2. LA3: Diskvalifikován

  57. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 14. 07. 2018

  58. Zkouška: Diskvalifikován

  59. Zkouška II: 3/3, 40.91 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  60. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  61. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  62. 2.zkouška LA3: 6/11, 41.71 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  63. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  64. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  65. zkouška 2 LA3: 2/12, 47.47 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  66. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  67. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  68. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  69. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  70. Agility A2A3: 32/95, 52.8 s, 6.8 tr. b., 3.88 m/s

  71. Agility Squads as individual: 27/157, 45.83 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  72. Jumping A2A3: 14/113, 41.89 s, 1.89 tr. b., 4.34 m/s

  73. Jumping Squads as Individual: 71/162, 32.53 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  74. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  75. Special Agility: 16/159, 43.68 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  76. Special Jumping: 69/153, 34.94 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  77. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  78. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  79. Jumpy I.běh L: Diskvalifikován

  80. Jumpy II.běh L: Diskvalifikován

  81. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  82. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  83. 1. zkouška LA3: 5/13, 50.43 s, 14.43 tr. b., 3.63 m/s

  84. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  85. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  86. JUMPING 1 L: 6/43, 39.68 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  87. JUMPING 2 L: 5/43, 34.63 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  88. JUMPING 3 L: 10/42, 27.42 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  89. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  90. II. zkouška LA2: 1/20, 32.95 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  91. I. zkouška LA2: 1/21, 32.75 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  92. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  93. Agility Trial I: Diskvalifikován

  94. Agility Trial II: Diskvalifikován

  95. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  96. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  97. 1. jumping: Diskvalifikován

  98. 2.jumping: 6/39, 29.76 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  99. 3.jumping: 6/40, 20.13 s, 0.0 tr. b., 6.76 m/s

  100. Východočeské finále: 4/19, 27.46 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  101. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  102. Agility L: Diskvalifikován

  103. Jumping L: Diskvalifikován

  104. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  105. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  106. Agility L: 2/44, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  107. Jumping 2 Neděle L: Diskvalifikován

  108. Jumping L: Diskvalifikován

  109. Jumping Nedělě L: 2/44, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  110. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  111. Zkoušky neděle LA2: 6/22, 29.61 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  112. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  113. LA2 - 1. LA2: 8/23, 38.66 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  114. LA2 - 2. LA2: Diskvalifikován

  115. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  116. Agility L: Diskvalifikován

  117. Jumping L: 11/34, 37.53 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  118. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  119. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  120. AGILITY: 12/40, 54.7 s, 20.7 tr. b., 3.05 m/s

  121. JUMPING LA2: Diskvalifikován

  122. LA2: 3/17, 43.05 s, 3.05 tr. b., 3.62 m/s

  123. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  124. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  125. I. zkouška LA2: 5/18, 42.11 s, 6.11 tr. b., 3.82 m/s

  126. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  127. LA2/1 LA2: Diskvalifikován

  128. LA2/2 LA2: 4/24, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  129. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  130. 1.zkouška: Diskvalifikován

  131. 2.zkouška: Diskvalifikován

  132. Jumping: Diskvalifikován

  133. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  134. 1.zkouška: Diskvalifikován

  135. 2.zkouška: Diskvalifikován

  136. Jumping: Diskvalifikován

  137. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  138. Zkouška: 7/21, 43.19 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  139. Zkouška II: Diskvalifikován

  140. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  141. Ne-: 1/14, 43.98 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  142. Ne-Agility: Diskvalifikován

  143. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  144. So-: 2/16, 44.96 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  145. So-Agility: 3/40, 44.55 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  146. So-Jumping: 6/40, 34.89 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  147. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  148. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  149. 2Q Agility: Diskvalifikován

  150. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  151. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 29/117, 34.9 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  152. Power & speed A2/A3: 10/111, 22.13 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  153. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  154. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  155. 1.vítězná: Diskvalifikován

  156. 2.vítězná: Diskvalifikován

  157. Jumping: 10/35, 30.94 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  158. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  159. A2+A3 Jump II. L: 4/28, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  160. A2+A3 Jump I. L: 12/28, 35.26 s, 6.26 tr. b., 3.8 m/s

  161. Zkouška A2 LA2: 7/16, 36.42 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  162. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  163. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  164. I. zkouška LA2: 4/19, 40.43 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  165. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  166. II.zkouška LA2: 3/7, 46.02 s, 7.02 tr. b., 3.59 m/s

  167. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  168. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  169. Agility L: 14/38, 40.79 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  170. Jumping L: Diskvalifikován

  171. Zkoušky LA2: 3/19, 40.44 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  172. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  173. Agility 1 L: Diskvalifikován

  174. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  175. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  176. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  177. Agility L: Diskvalifikován

  178. Jumping L: 9/43, 37.38 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  179. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  180. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  181. Agility L: Diskvalifikován

  182. Jumping L: 3/49, 30.29 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  183. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  184. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  185. Agility L: Diskvalifikován

  186. Jumping L: 7/44, 32.6 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  187. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  188. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  189. AGILITY: 5/27, 46.49 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  190. JUMPING: 14/27, 29.1 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  191. LA2: Diskvalifikován

  192. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  193. Agility 1 L: 14/29, 34.68 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  194. Agility L: Diskvalifikován

  195. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  196. Jumping L L: 10/31, 33.44 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  197. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  198. Zkouška Ne LA2: Diskvalifikován

  199. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  200. 1. zkouška LA2: 11/20, 41.1 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  201. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  202. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  203. Jumping: 16/37, 29.7 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  204. Zkouška: Diskvalifikován

  205. Zkouška II: Diskvalifikován

  206. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  207. Agility I: Diskvalifikován

  208. Agility II: 6/16, 39.06 s, 6.06 tr. b., 3.58 m/s

  209. TUNELIADA: Diskvalifikován

  210. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  211. Ne-: Diskvalifikován

  212. Ne-Agility: Diskvalifikován

  213. Ne-Jumping: 18/49, 31.52 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  214. So-: 8/20, 38.11 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  215. So-Agility: Diskvalifikován

  216. So-Jumping: Diskvalifikován

  217. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  218. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  219. 2Q Agility: Diskvalifikován

  220. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  221. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  222. Jednotlivci A1 - Agility: Diskvalifikován

  223. Jednotlivci A1 - Jumping: 16/38, 34.47 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  224. Power & speed A1: 2/38, 21.75 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  225. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 7/38, 27.51 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  226. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  227. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  228. 2. zkouška LA1: 2/17, 31.41 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  229. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  230. Jumping 1 L: 2/12, 30.34 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  231. Jumping 2 L: 1/11, 32.3 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  232. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  233. III. Jumping L: Diskvalifikován

  234. II. Jumping L: 7/37, 36.66 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  235. I. Jumping L: Diskvalifikován

  236. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  237. 10.prorubská: Diskvalifikován

  238. 9.prorubská: 1/12, 36.62 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  239. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  240. 7.prorubská: Diskvalifikován

  241. 8.prorubská: Diskvalifikován

  242. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  243. 5.prorubská: Diskvalifikován

  244. 6.prorubská: 1/11, 28.85 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  245. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  246. 3.prorubská: 8/17, 35.87 s, 15.0 tr. b., 3.96 m/s

  247. 4.prorubská: Diskvalifikován

  248. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  249. LA1 I.: 3/13, 30.42 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  250. LA1 II.: 4/14, 28.57 s, 20.0 tr. b., 5.08 m/s

  251. LA1 III.: Diskvalifikován

  252. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  253. AGILITY L: Diskvalifikován

  254. JUMPING L: Diskvalifikován

  255. ZKOUŠKY LA1: Diskvalifikován

  256. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  257. Jumping 2 L: 17/24, 32.12 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  258. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  259. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  260. Agility L: Diskvalifikován

  261. Agility NE L: Diskvalifikován

  262. Jumping L: Diskvalifikován

  263. Jumping NE L: Diskvalifikován

  264. Zkouška NE LA1: 4/18, 21.87 s, 5.0 tr. b., 5.99 m/s

  265. Zouška LA1: 4/18, 28.96 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  266. Zbraslav u Brna - Pelíškobraní - V. šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 29. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  267. Agility Open L: Diskvalifikován

  268. Jump Open L: Diskvalifikován

  269. Zkouška III LA1: 5/13, 36.72 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  270. Zkouška II LA1: 5/14, 31.95 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  271. Zkouška I LA1: 6/16, 33.12 s, 20.0 tr. b., 4.53 m/s

  272. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  273. NE - Holdye memorial L: Diskvalifikován

  274. NE - jumping L: Diskvalifikován

  275. NE - Zkouška agility LA1: 6/15, 32.99 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  276. SO - agility L: Diskvalifikován

  277. SO - jumping L: 16/35, 36.61 s, 11.61 tr. b., 3.71 m/s

  278. SO - Zkouška agility LA1: Diskvalifikován

  279. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  280. AGILITY: Diskvalifikován

  281. JUMPING: 13/27, 36.11 s, 10.11 tr. b., 4.13 m/s

  282. LA1: 3/5, 26.84 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  283. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  284. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  285. Zkouška I. LA1: Diskvalifikován

  286. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + VETERÁN HOP, 04. 07. 2015

  287. Jumping: Diskvalifikován

  288. Zkouška: 1/8, 30.4 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  289. Zkouška II: 3/8, 39.85 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  290. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  291. AGILITY: Diskvalifikován

  292. JUMPING: Diskvalifikován

  293. LA1: Diskvalifikován

  294. Šumperk Temenice - Miacis cup 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  295. Agi L: Diskvalifikován

  296. Jump 1 L: Diskvalifikován

  297. Jump 2 L: Diskvalifikován

  298. Jump L: Diskvalifikován

  299. Zk 1 LA1: Diskvalifikován

  300. Zk 2 LA1: Diskvalifikován