Cz En

028015

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Kirchnerová, ZKO Žamberk

    Člen KA

Pes

  1. Jupiter Jenkee Hafkins, Border kolie

Výsledky

  1. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  2. 1.zkouška: 2/6, 41.64 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  3. 2.zkouška: 2/4, 43.88 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  4. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  5. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  6. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  7. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  8. 1 zkouška A3: Diskvalifikován

  9. 2. zkouška A3: 3/8, 48.96 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  10. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  11. 7.studenecká: 4/8, 42.03 s, 15.0 tr. b., 4.64 m/s

  12. 8.studenecká: Diskvalifikován

  13. 9.studenecká: Diskvalifikován

  14. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  15. 4.studenecká: Diskvalifikován

  16. 5.studenecká: Diskvalifikován

  17. 6.studenecká: Diskvalifikován

  18. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  19. III. jumping L: Diskvalifikován

  20. II. jumping L: Diskvalifikován

  21. I. jumping L: 11/43, 33.07 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  22. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  23. 1.studenecká: Diskvalifikován

  24. 2.studenecká: Diskvalifikován

  25. 3.studenecká: Diskvalifikován

  26. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  27. Agility L: 11/28, 38.97 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  28. Jumping L: 8/29, 34.84 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  29. Zkoušky LA3: 3/7, 48.24 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  30. Rapotín - Losinka - Miacis cup 2019, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  31. Jumping So A2+3 L L: 5/17, 34.54 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  32. Zkouška So-1 LA3: Diskvalifikován

  33. Zkouška So-2 LA3: Diskvalifikován

  34. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  35. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  36. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  37. Tošovice - 19. Mistrovství ČR border collií, 10. 05. 2019 - 12. 05. 2019

  38. Ne. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - Finále (Agility A23): Diskvalifikován

  39. Pá. - Power & Speed (Agility A23): 28/109, 16.38 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  40. Pá. - Speciální závod - 1.kolo (Jumping A123): Diskvalifikován

  41. So. - Mistrovství jednotlivců BCCCZ - První kolo (Jumping A23): Diskvalifikován

  42. So. - Speciální závod - 2.kolo (Agility A123) : 81/175, 49.39 s, 11.39 tr. b., 3.95 m/s

  43. So. - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping A23) : Diskvalifikován

  44. So. - Závod družstev - Kvalifikační kolo (Agility A123): 18/170, 44.09 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  45. Litovel - Mladeč - Zámecké zkoušky, 05. 05. 2019

  46. Agility Trial I: 1/7, 52.46 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  47. Agility Trial II: 5/7, 52.48 s, 26.73 tr. b., 3.87 m/s

  48. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  49. 1. Zkouška LA3: 2/12, 42.79 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  50. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  51. Jumping open L: 1/40, 30.68 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  52. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  53. Agility I: 58/167, 54.12 s, 19.12 tr. b., 3.86 m/s

  54. Agility II: 91/165, 53.42 s, 11.76 tr. b., 3.67 m/s

  55. Jumping I: Diskvalifikován

  56. Jumping II: Diskvalifikován

  57. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  58. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  59. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  60. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  61. LA3 1. LA3: Diskvalifikován

  62. LA3 2. LA3: Diskvalifikován

  63. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  64. Jumping III L: 4/25, 26.0 s, 1.0 tr. b., 4.0 m/s

  65. Jumping II L: 8/27, 34.79 s, 10.0 tr. b., 4.71 m/s

  66. Jumping I L: 2/27, 33.34 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  67. Heroutice u Neveklova - 59. DVOJZKOUŠKY + 1 Farma Heroutice, 11. 11. 2018

  68. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  69. 2. běh LA3: 6/14, 50.5 s, 20.5 tr. b., 3.17 m/s

  70. 3. běh LA3: Diskvalifikován

  71. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  72. AGILITY L: 4/31, 47.68 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  73. JUMPING L: 2/31, 33.76 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  74. Zkoušky LA3: 3/11, 53.03 s, 4.03 tr. b., 3.68 m/s

  75. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  76. A3 LA3: 3/7, 53.84 s, 6.84 tr. b., 3.97 m/s

  77. Agility L: Diskvalifikován

  78. Jumping L: Diskvalifikován

  79. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  80. Agility L: 20/42, 49.13 s, 10.13 tr. b., 3.58 m/s

  81. Agility neděle L: 12/45, 42.61 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  82. Jumping L: 16/43, 32.74 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  83. Jumping neděle L: Diskvalifikován

  84. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  85. Zkouška neděle LA3: 3/16, 39.68 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  86. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  87. Agility L: 7/30, 42.98 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  88. Jumping L: 3/30, 35.51 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  89. ZKOUŠKY LA3: 2/12, 49.55 s, 6.55 tr. b., 4.1 m/s

  90. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  91. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  92. 2. zkouška LA3: 1/14, 48.93 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  93. 3. zkouška LA3: 5/14, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  94. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  95. AGILITY: Diskvalifikován

  96. JUMPING LA3: 1/7, 31.56 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  97. LA3: Diskvalifikován

  98. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  99. A3 - 1. LA3: Diskvalifikován

  100. A3 - 2. LA3: Diskvalifikován

  101. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 14. 07. 2018

  102. Zkouška: Diskvalifikován

  103. Zkouška II: 3/3, 40.91 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  104. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  105. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  106. 2.zkouška LA3: 6/11, 41.71 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  107. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  108. zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  109. zkouška 2 LA3: 2/12, 47.47 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  110. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  111. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  112. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  113. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  114. Agility A2A3: 32/95, 52.8 s, 6.8 tr. b., 3.88 m/s

  115. Agility Squads as individual: 27/157, 45.83 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  116. Jumping A2A3: 14/113, 41.89 s, 1.89 tr. b., 4.34 m/s

  117. Jumping Squads as Individual: 71/162, 32.53 s, 10.0 tr. b., 5.41 m/s

  118. Power & Speed A2A3: Diskvalifikován

  119. Special Agility: 16/159, 43.68 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  120. Special Jumping: 69/153, 34.94 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  121. Tachyon Trophy A2A3: Diskvalifikován

  122. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  123. Jumpy I.běh L: Diskvalifikován

  124. Jumpy II.běh L: Diskvalifikován

  125. Zkouška A3 LA3: Diskvalifikován

  126. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  127. 1. zkouška LA3: 5/13, 50.43 s, 14.43 tr. b., 3.63 m/s

  128. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  129. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  130. JUMPING 1 L: 6/43, 39.68 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  131. JUMPING 2 L: 5/43, 34.63 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  132. JUMPING 3 L: 10/42, 27.42 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  133. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  134. II. zkouška LA2: 1/20, 32.95 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  135. I. zkouška LA2: 1/21, 32.75 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  136. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3 s jumpy, 22. 10. 2017

  137. Agility Trial I: Diskvalifikován

  138. Agility Trial II: Diskvalifikován

  139. Jumping 2+3: Diskvalifikován

  140. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  141. 1. jumping: Diskvalifikován

  142. 2.jumping: 6/39, 29.76 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  143. 3.jumping: 6/40, 20.13 s, 0.0 tr. b., 6.76 m/s

  144. Východočeské finále: 4/19, 27.46 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  145. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  146. Agility L: Diskvalifikován

  147. Jumping L: Diskvalifikován

  148. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  149. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  150. Agility L: 2/44, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  151. Jumping 2 Neděle L: Diskvalifikován

  152. Jumping L: Diskvalifikován

  153. Jumping Nedělě L: 2/44, 40.66 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  154. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  155. Zkoušky neděle LA2: 6/22, 29.61 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  156. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  157. LA2 - 1. LA2: 8/23, 38.66 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  158. LA2 - 2. LA2: Diskvalifikován

  159. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 02. 09. 2017

  160. Agility L: Diskvalifikován

  161. Jumping L: 11/34, 37.53 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  162. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  163. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  164. AGILITY: 12/40, 54.7 s, 20.7 tr. b., 3.05 m/s

  165. JUMPING LA2: Diskvalifikován

  166. LA2: 3/17, 43.05 s, 3.05 tr. b., 3.62 m/s

  167. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  168. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  169. I. zkouška LA2: 5/18, 42.11 s, 6.11 tr. b., 3.82 m/s

  170. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  171. LA2/1 LA2: Diskvalifikován

  172. LA2/2 LA2: 4/24, 40.0 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  173. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  174. 1.zkouška: Diskvalifikován

  175. 2.zkouška: Diskvalifikován

  176. Jumping: Diskvalifikován

  177. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  178. 1.zkouška: Diskvalifikován

  179. 2.zkouška: Diskvalifikován

  180. Jumping: Diskvalifikován

  181. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství seniorů + Mistrovství veteránů, 01. 07. 2017

  182. Zkouška: 7/21, 43.19 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  183. Zkouška II: Diskvalifikován

  184. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  185. Ne-: 1/14, 43.98 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  186. Ne-Agility: Diskvalifikován

  187. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  188. So-: 2/16, 44.96 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  189. So-Agility: 3/40, 44.55 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  190. So-Jumping: 6/40, 34.89 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  191. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  192. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  193. 2Q Agility: Diskvalifikován

  194. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  195. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 29/117, 34.9 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  196. Power & speed A2/A3: 10/111, 22.13 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  197. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  198. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  199. 1.vítězná: Diskvalifikován

  200. 2.vítězná: Diskvalifikován

  201. Jumping: 10/35, 30.94 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  202. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  203. A2+A3 Jump II. L: 4/28, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  204. A2+A3 Jump I. L: 12/28, 35.26 s, 6.26 tr. b., 3.8 m/s

  205. Zkouška A2 LA2: 7/16, 36.42 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  206. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  207. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  208. I. zkouška LA2: 4/19, 40.43 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  209. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  210. II.zkouška LA2: 3/7, 46.02 s, 7.02 tr. b., 3.59 m/s

  211. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  212. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  213. Agility L: 14/38, 40.79 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  214. Jumping L: Diskvalifikován

  215. Zkoušky LA2: 3/19, 40.44 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  216. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2016 - 25. 09. 2016

  217. Agility 1 L: Diskvalifikován

  218. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  219. Zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  220. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 10. 09. 2016

  221. Agility L: Diskvalifikován

  222. Jumping L: 9/43, 37.38 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  223. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  224. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  225. Agility L: Diskvalifikován

  226. Jumping L: 3/49, 30.29 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  227. Zkoušky LA2: Diskvalifikován

  228. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  229. Agility L: Diskvalifikován

  230. Jumping L: 7/44, 32.6 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  231. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  232. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  233. AGILITY: 5/27, 46.49 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  234. JUMPING: 14/27, 29.1 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  235. LA2: Diskvalifikován

  236. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  237. Agility 1 L: 14/29, 34.68 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  238. Agility L: Diskvalifikován

  239. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  240. Jumping L L: 10/31, 33.44 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  241. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  242. Zkouška Ne LA2: Diskvalifikován

  243. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  244. 1. zkouška LA2: 11/20, 41.1 s, 15.0 tr. b., 4.16 m/s

  245. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  246. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  247. Jumping: 16/37, 29.7 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  248. Zkouška: Diskvalifikován

  249. Zkouška II: Diskvalifikován

  250. Mohelnice - JK ANIMALS CUP, 25. 06. 2016

  251. Agility I: Diskvalifikován

  252. Agility II: 6/16, 39.06 s, 6.06 tr. b., 3.58 m/s

  253. TUNELIADA: Diskvalifikován

  254. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  255. Ne-: Diskvalifikován

  256. Ne-Agility: Diskvalifikován

  257. Ne-Jumping: 18/49, 31.52 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  258. So-: 8/20, 38.11 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  259. So-Agility: Diskvalifikován

  260. So-Jumping: Diskvalifikován

  261. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  262. 1Q Jumping: Diskvalifikován

  263. 2Q Agility: Diskvalifikován

  264. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  265. Družstva - Jumping: Diskvalifikován

  266. Jednotlivci A1 - Agility: Diskvalifikován

  267. Jednotlivci A1 - Jumping: 16/38, 34.47 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  268. Power & speed A1: 2/38, 21.75 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  269. Tachyon Trophy A1 - Jumping: 7/38, 27.51 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  270. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  271. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  272. 2. zkouška LA1: 2/17, 31.41 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  273. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  274. Jumping 1 L: 2/12, 30.34 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  275. Jumping 2 L: 1/11, 32.3 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  276. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  277. III. Jumping L: Diskvalifikován

  278. II. Jumping L: 7/37, 36.66 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  279. I. Jumping L: Diskvalifikován

  280. Proruby u Hořiček - OPSION 046 / dvojzkoušky, 05. 03. 2016

  281. 10.prorubská: Diskvalifikován

  282. 9.prorubská: 1/12, 36.62 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  283. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  284. 7.prorubská: Diskvalifikován

  285. 8.prorubská: Diskvalifikován

  286. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  287. 5.prorubská: Diskvalifikován

  288. 6.prorubská: 1/11, 28.85 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  289. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  290. 3.prorubská: 8/17, 35.87 s, 15.0 tr. b., 3.96 m/s

  291. 4.prorubská: Diskvalifikován

  292. Lysá nad Labem - Trojzkoušky, 27. 09. 2015

  293. LA1 I.: 3/13, 30.42 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  294. LA1 II.: 4/14, 28.57 s, 20.0 tr. b., 5.08 m/s

  295. LA1 III.: Diskvalifikován

  296. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  297. AGILITY L: Diskvalifikován

  298. JUMPING L: Diskvalifikován

  299. ZKOUŠKY LA1: Diskvalifikován

  300. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  301. Jumping 2 L: 17/24, 32.12 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  302. Zkouška 2 LA1: Diskvalifikován

  303. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 05. 09. 2015 - 06. 09. 2015

  304. Agility L: Diskvalifikován

  305. Agility NE L: Diskvalifikován

  306. Jumping L: Diskvalifikován

  307. Jumping NE L: Diskvalifikován

  308. Zkouška NE LA1: 4/18, 21.87 s, 5.0 tr. b., 5.99 m/s

  309. Zouška LA1: 4/18, 28.96 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  310. Zbraslav u Brna - Pelíškobraní - V. šampionát Australských kelpií a Welsh corgi, 29. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  311. Agility Open L: Diskvalifikován

  312. Jump Open L: Diskvalifikován

  313. Zkouška III LA1: 5/13, 36.72 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  314. Zkouška II LA1: 5/14, 31.95 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  315. Zkouška I LA1: 6/16, 33.12 s, 20.0 tr. b., 4.53 m/s

  316. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  317. NE - Holdye memorial L: Diskvalifikován

  318. NE - jumping L: Diskvalifikován

  319. NE - Zkouška agility LA1: 6/15, 32.99 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  320. SO - agility L: Diskvalifikován

  321. SO - jumping L: 16/35, 36.61 s, 11.61 tr. b., 3.71 m/s

  322. SO - Zkouška agility LA1: Diskvalifikován

  323. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  324. AGILITY: Diskvalifikován

  325. JUMPING: 13/27, 36.11 s, 10.11 tr. b., 4.13 m/s

  326. LA1: 3/5, 26.84 s, 15.0 tr. b., 4.96 m/s

  327. Petrov nad Desnou - SUMMER DOG'S DAY, 26. 07. 2015

  328. Zkouška II. LA1: Diskvalifikován

  329. Zkouška I. LA1: Diskvalifikován

  330. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + VETERÁN HOP, 04. 07. 2015

  331. Jumping: Diskvalifikován

  332. Zkouška: 1/8, 30.4 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  333. Zkouška II: 3/8, 39.85 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  334. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  335. AGILITY: Diskvalifikován

  336. JUMPING: Diskvalifikován

  337. LA1: Diskvalifikován

  338. Šumperk Temenice - Miacis cup 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  339. Agi L: Diskvalifikován

  340. Jump 1 L: Diskvalifikován

  341. Jump 2 L: Diskvalifikován

  342. Jump L: Diskvalifikován

  343. Zk 1 LA1: Diskvalifikován

  344. Zk 2 LA1: Diskvalifikován