Cz En

039515

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Monika Brandejsová, ZKO Vysoké Mýto

Pes

  1. Yv, Jack Russell Teriér

Výsledky

  1. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  2. Agility: Diskvalifikován

  3. Jumping : Diskvalifikován

  4. Zkoušky: 1/1, 51.72 s, 12.72 tr. b., 3.02 m/s

  5. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  6. Agility: 2/3, 60.74 s, 15.74 tr. b., 3.29 m/s

  7. Jumping XS1: 1/1, 62.91 s, 20.91 tr. b., 2.86 m/s

  8. Zkouška XS1: 1/1, 71.8 s, 23.8 tr. b., 2.16 m/s

  9. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  10. Agility: Diskvalifikován

  11. Jumping: Diskvalifikován

  12. Zkouška: Diskvalifikován

  13. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  14. AGILITY: Diskvalifikován

  15. JUMPING: 6/28, 37.02 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  16. SA1: 4/11, 47.68 s, 5.0 tr. b., 3.46 m/s

  17. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  18. Zkouška 1 SA1: 2/11, 46.42 s, 0.0 tr. b., 3.38 m/s

  19. Zkouška 2 SA1: 3/11, 47.58 s, 6.58 tr. b., 3.11 m/s

  20. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  21. JUMPING: 11/33, 39.25 s, 0.25 tr. b., 3.62 m/s

  22. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  23. Ne-: 1/9, 47.41 s, 0.0 tr. b., 3.42 m/s

  24. Ne-Agility: 20/27, 68.29 s, 40.29 tr. b., 2.08 m/s

  25. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  26. So-: 1/8, 42.24 s, 0.0 tr. b., 3.55 m/s

  27. So-Agility: Diskvalifikován

  28. So-Jumping: 13/26, 47.49 s, 3.49 tr. b., 3.31 m/s

  29. Zdobín - Zvičinská jednička a dvojka - speciál pro A1+A2, 17. 04. 2016

  30. 1. zkouška A1 SA1: Diskvalifikován

  31. 2. zkouška A1 SA1: Diskvalifikován

  32. DUFLEX tuneliáda A1 S: 2/9, 44.13 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  33. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 12. ročník, Speciál BŠO v agility 8. ročník a MR šiperek v agility 3. ročník, 26. 09. 2015

  34. AGILITY S: Diskvalifikován

  35. JUMPING S: Diskvalifikován

  36. ZKOUŠKY SA1: 2/9, 39.95 s, 0.0 tr. b., 3.43 m/s

  37. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  38. Agility S: 16/25, 70.91 s, 26.91 tr. b., 2.58 m/s

  39. Jumping S: Diskvalifikován

  40. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  41. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  42. SO - agility S: Diskvalifikován

  43. SO - jumping S: Diskvalifikován

  44. SO - Zkouška agility SA1: 4/5, 61.7 s, 15.7 tr. b., 2.69 m/s

  45. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  46. AGILITY: Diskvalifikován

  47. JUMPING: 12/32, 41.84 s, 2.84 tr. b., 3.56 m/s

  48. SA1: 3/15, 37.89 s, 0.0 tr. b., 3.51 m/s

  49. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky + VETERÁN HOP, 04. 07. 2015

  50. Jumping: 5/16, 39.3 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  51. Zkouška: 5/8, 55.46 s, 13.46 tr. b., 2.79 m/s

  52. Zkouška II: Diskvalifikován

  53. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  54. AGILITY: Diskvalifikován

  55. JUMPING: Diskvalifikován

  56. SA1: Diskvalifikován

  57. Česká Skalice - OPSION 039 / Rozkoš, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  58. Ne-Agility: Diskvalifikován

  59. Nedělní zkouška: 5/7, 48.16 s, 5.0 tr. b., 3.05 m/s

  60. Ne-Jumping: Diskvalifikován