Cz En

043915

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Hana Drápalová, Agility Trutnov - Studenec

    Člen KA

Pes

  1. Gituška z Malého údolí, Chodský pes

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  2. Jumping I: 6/21, 38.85 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  3. Jumping II: 4/19, 44.32 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  4. Jumping light: 4/21, 29.79 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  5. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 11. 10. 2020

  6. Agility CHP: 2/11, 44.56 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  7. Agility open: 6/25, 44.56 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  8. Jumping CHP: 1/11, 41.48 s, 0.48 tr. b., 4.1 m/s

  9. Jumping light: 5/26, 30.65 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  10. Jumping open: 3/26, 41.48 s, 0.48 tr. b., 4.1 m/s

  11. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 5, 06. 09. 2020

  12. Agility Light - Časopis Psí Sporty L: Diskvalifikován

  13. Agility Spokojenypes.cz L: 10/26, 60.72 s, 5.72 tr. b., 3.62 m/s

  14. Jelení Jumping L: 8/29, 45.95 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  15. Jumping Short L Jacob & Joseph: 11/29, 28.91 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  16. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  17. 1. Zkouška LA3: 6/12, 51.0 s, 1.0 tr. b., 3.92 m/s

  18. 2. Zkouška LA3: 6/10, 49.35 s, 15.0 tr. b., 4.05 m/s

  19. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  20. I. agility L: 7/22, 47.67 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  21. II. agility L: Diskvalifikován

  22. II. zkouška A3 L: 2/7, 53.37 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  23. I. jumping L: 5/22, 42.54 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  24. I.zkouška A3 L: Diskvalifikován

  25. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  26. 1.zkouška: Diskvalifikován

  27. 2.zkouška: Diskvalifikován

  28. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  29. 1. Jumping L: 4/19, 42.07 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  30. 1. Zkouška LA3: 4/11, 48.51 s, 6.51 tr. b., 4.08 m/s

  31. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  32. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  33. I. agility L: 29/95, 56.24 s, 14.24 tr. b., 3.84 m/s

  34. II. agility L: 21/90, 53.39 s, 8.39 tr. b., 3.93 m/s

  35. II. jumping L: 36/97, 40.06 s, 10.06 tr. b., 4.39 m/s

  36. I. jumping L: 53/97, 51.03 s, 19.03 tr. b., 3.64 m/s

  37. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  38. II. zkouška LA3: 1/11, 67.07 s, 32.07 tr. b., 3.28 m/s

  39. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  40. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  41. II. zkouška: 2/6, 52.46 s, 2.46 tr. b., 3.79 m/s

  42. I. zkouška: 2/6, 50.51 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  43. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  44. 7.studenecká: 3/6, 46.4 s, 6.4 tr. b., 3.66 m/s

  45. 8.studenecká: Diskvalifikován

  46. 9.studenecká: 2/6, 44.4 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  47. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  48. 5.studenecká: Diskvalifikován

  49. 6.studenecká: 1/7, 50.03 s, 2.03 tr. b., 3.56 m/s

  50. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  51. Jumping I: 7/21, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  52. Jumping II: 7/21, 43.43 s, 8.43 tr. b., 3.68 m/s

  53. Jumping III: 8/21, 40.16 s, 15.16 tr. b., 3.83 m/s

  54. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  55. III. zkouška LA2: 5/10, 39.15 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  56. II. zkouška LA2: 1/10, 42.59 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  57. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  58. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  59. 2.studenecká: 1/10, 34.91 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  60. 3.studenecká: Diskvalifikován

  61. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  62. Agility: 3/24, 44.01 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  63. Agility - chodský pes: 2/10, 44.01 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  64. Jumping: 10/24, 41.96 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  65. Jumping - chodský pes: 5/10, 41.96 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  66. Jumping light: Diskvalifikován

  67. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  68. II. zkouška: 3/6, 50.43 s, 21.43 tr. b., 3.25 m/s

  69. I. zkouška: 4/7, 43.68 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  70. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  71. 1.kvalifikace: 13/38, 40.24 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  72. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  73. Kutná Hora - Profizoo trojzkoušky, 08. 09. 2019

  74. Zkouška 1: 1/6, 45.34 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  75. Zkouška 2: Diskvalifikován

  76. Zkouška 3: 1/6, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  77. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  78. II. zkouška: Diskvalifikován

  79. I. zkouška: 5/8, 53.5 s, 16.5 tr. b., 3.35 m/s

  80. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  81. Agility Open L: 16/36, 55.39 s, 5.0 tr. b., 3.45 m/s

  82. ZkA. LA2: 3/11, 54.97 s, 11.97 tr. b., 3.15 m/s

  83. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  84. 1. Zkouška - LA2: 5/9, 58.12 s, 18.12 tr. b., 3.49 m/s

  85. 2. Zkouška - LA2: Diskvalifikován

  86. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  87. II. zkouška LA2: 3/16, 44.19 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  88. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  89. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  90. 1. Zkouška LA2: 4/18, 51.87 s, 20.87 tr. b., 3.37 m/s

  91. 2. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  92. Jumping open L: 11/40, 42.95 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  93. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  94. 1. zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  95. 2. zkouška A2 LA2: 3/12, 50.7 s, 10.7 tr. b., 3.43 m/s

  96. Hra - tuneliáda A2+A3 L: 11/21, 30.96 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  97. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  98. 1. Zkouška LA2: 3/11, 51.83 s, 5.83 tr. b., 3.72 m/s

  99. 2. Zkouška LA2: 4/10, 46.39 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  100. 3. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  101. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  102. Jumping III L: 2/25, 24.35 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  103. Jumping II L: Diskvalifikován

  104. Jumping I L: 13/27, 41.57 s, 10.57 tr. b., 4.09 m/s

  105. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  106. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  107. 2. Zka - LA2: Diskvalifikován

  108. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  109. 1.kvalifikace: 11/45, 37.5 s, 0.5 tr. b., 4.0 m/s

  110. 2.kvalifikace: 9/45, 36.33 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  111. 3.kvalifikace: 17/45, 32.28 s, 1.28 tr. b., 3.93 m/s

  112. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + Mistrovství ČR chodských psů, 29. 09. 2018

  113. Agility CHP L: 5/10, 45.01 s, 5.01 tr. b., 3.67 m/s

  114. Agility L: 11/33, 45.01 s, 5.01 tr. b., 3.67 m/s

  115. Hra L: 9/23, 41.49 s, 5.0 tr. b., 2.51 m/s

  116. Jumping CHP L: 5/10, 37.63 s, 8.63 tr. b., 3.4 m/s

  117. Jumping L: 15/37, 37.63 s, 8.63 tr. b., 3.4 m/s

  118. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  119. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  120. Jumping II L: 23/44, 49.79 s, 21.79 tr. b., 3.17 m/s

  121. Jumping I L: 17/43, 50.64 s, 17.64 tr. b., 3.52 m/s

  122. Tuneliáda L: Diskvalifikován

  123. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  124. Agility L: 20/51, 43.73 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  125. JUMPING L: Diskvalifikován

  126. Zkouška agility LA2: 1/22, 41.31 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  127. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  128. 1. zkouška LA2: 12/23, 44.31 s, 19.31 tr. b., 3.07 m/s

  129. 2. zkouška LA2: 16/23, 47.64 s, 18.64 tr. b., 3.13 m/s

  130. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  131. Zkouška A2 LA2: 6/11, 56.62 s, 9.62 tr. b., 3.13 m/s

  132. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  133. III. jumping L: Diskvalifikován

  134. II. jumping L: Diskvalifikován

  135. I. jumping L: Diskvalifikován

  136. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  137. 1. zkouška LA2: 7/17, 55.8 s, 25.8 tr. b., 3.05 m/s

  138. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  139. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  140. II. zkouška LA2: 5/18, 43.04 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  141. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  142. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  143. III. zkouška LA2: 6/15, 45.77 s, 7.77 tr. b., 3.58 m/s

  144. II. zkouška LA2: 8/15, 43.93 s, 16.93 tr. b., 3.19 m/s

  145. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  146. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  147. JUMPING 1 L: Diskvalifikován

  148. JUMPING 2 L: Diskvalifikován

  149. JUMPING 3 L: Diskvalifikován

  150. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  151. II. zkouška LA2: 6/20, 41.55 s, 7.55 tr. b., 3.32 m/s

  152. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  153. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  154. 1. jumping: 18/40, 47.41 s, 18.41 tr. b., 3.29 m/s

  155. 2.jumping: 19/39, 40.24 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  156. 3.jumping: 21/40, 27.26 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  157. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  158. LA2 - 1. LA2: 16/23, 59.95 s, 26.95 tr. b., 2.64 m/s

  159. LA2 - 2. LA2: 13/23, 56.47 s, 16.47 tr. b., 2.92 m/s

  160. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  161. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  162. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  163. 3. zkouška LA2: Diskvalifikován

  164. Svoboda nad Úpou - III. Hilarem Cup - speciál XS, A0, A1, 06. 08. 2017

  165. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  166. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  167. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  168. Agility NE L: 20/39, 50.07 s, 15.07 tr. b., 3.34 m/s

  169. Agility So L: 8/43, 44.24 s, 0.24 tr. b., 3.68 m/s

  170. Finále L: 11/21, 50.41 s, 14.41 tr. b., 3.49 m/s

  171. Jumping NE L: Diskvalifikován

  172. Zkouška So LA2: 6/16, 50.87 s, 8.87 tr. b., 3.52 m/s

  173. Zkoušky NE LA2: Diskvalifikován

  174. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  175. Zkouska 1 LA2: 8/21, 51.45 s, 11.45 tr. b., 3.07 m/s

  176. Zkouska 2 LA2: 3/21, 46.5 s, 0.5 tr. b., 3.48 m/s

  177. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  178. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  179. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  180. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  181. 15.prorubská: Diskvalifikován

  182. 16.prorubská: Diskvalifikován

  183. Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016, 27. 08. 2016

  184. Agility L: Diskvalifikován

  185. Jumping L: 11/44, 39.31 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  186. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  187. Agility L: Diskvalifikován

  188. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  189. Jumping L L: Diskvalifikován

  190. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  191. Zkouška Ne LA2: 7/15, 54.27 s, 13.27 tr. b., 3.08 m/s

  192. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  193. Jumping 1 L: 4/12, 44.16 s, 10.0 tr. b., 3.4 m/s

  194. Jumping 2 L: 2/11, 40.6 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  195. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  196. III. Jumping L: 6/36, 41.97 s, 3.97 tr. b., 3.69 m/s

  197. II. Jumping L: Diskvalifikován

  198. I. Jumping L: 8/37, 44.71 s, 8.71 tr. b., 3.74 m/s

  199. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  200. zkouška_1 LA1: 6/13, 33.13 s, 0.0 tr. b., 3.71 m/s

  201. zkouška_2 LA1: Diskvalifikován

  202. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  203. 7.prorubská: 2/7, 33.95 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  204. 8.prorubská: 3/7, 40.12 s, 10.0 tr. b., 3.24 m/s

  205. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  206. ZkA 1 So: 5/16, 35.05 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  207. ZkA 2 So: 8/16, 37.24 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s

  208. ZkA 3 So: Diskvalifikován

  209. Dolní Přím - IV. Arion cup - zkoušky pro A1, 28. 11. 2015

  210. ZkA 1: 8/21, 38.19 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  211. ZkA 2: 8/21, 33.19 s, 10.0 tr. b., 4.04 m/s

  212. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  213. Agility Ne: 15/46, 51.73 s, 9.73 tr. b., 3.36 m/s

  214. Jumping Ne: 27/46, 41.33 s, 16.33 tr. b., 3.7 m/s

  215. ZkA 1 So: 2/11, 42.8 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  216. ZkA 2 So: Diskvalifikován

  217. ZkA Ne: 2/12, 44.36 s, 10.36 tr. b., 3.54 m/s

  218. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2015

  219. Agility L: Diskvalifikován

  220. Jumping L: 16/41, 61.0 s, 15.0 tr. b., 3.15 m/s

  221. Zkouška LA1: 7/12, 59.08 s, 16.08 tr. b., 2.49 m/s

  222. Trutnov - I. Hilarem Cup, 02. 08. 2015

  223. II. zkouška LA1: 6/12, 47.5 s, 20.5 tr. b., 2.67 m/s

  224. I. zkouška LA1: Diskvalifikován

  225. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 041, 18. 07. 2015

  226. Agility: Diskvalifikován

  227. Jumping: Diskvalifikován

  228. Zkouška: Diskvalifikován