Cz En

044115

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Milan Jirásek, ForPes

    Člen KA

Pes

  1. Accelerated Caddy Breembark, Border kolie

Výsledky

  1. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  2. A3 - druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  3. A3 - první zkouška LA3: 3/9, 30.85 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  4. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  5. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  6. 2. běh LA3: 8/14, 37.56 s, 15.0 tr. b., 5.24 m/s

  7. Ústí nad Labem - Letní AGI hraní, 01. 09. 2018

  8. Zkouška LA3: 1/5, 38.27 s, 5.0 tr. b., 5.51 m/s

  9. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  10. III. jumping L: 1/23, 32.63 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  11. II. Jumping L: Diskvalifikován

  12. I. JUMPING L: 5/26, 29.17 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  13. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  14. II.zkouška LA3: Diskvalifikován

  15. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  16. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  17. Agility II. L: Diskvalifikován

  18. Agility I. L: Diskvalifikován

  19. Jumping II. L: Diskvalifikován

  20. Jumping I. L: 1/94, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  21. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  22. QA4 Agility: Diskvalifikován

  23. QA5 Agility: 25/93, 36.65 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  24. QA6 Agility: 19/88, 39.56 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  25. QJ4 Jumping: 32/95, 39.11 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  26. QJ5 Jumping: 9/90, 38.79 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  27. QJ6 Jumping: 4/77, 30.4 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  28. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  29. QA1 agility: Diskvalifikován

  30. QA2 agility: 18/125, 40.25 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  31. QA3 agility: 41/125, 33.39 s, 10.0 tr. b., 5.84 m/s

  32. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  33. QJ2 jumping: 10/126, 40.77 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  34. QJ3 jumping: 4/122, 36.15 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  35. Tošovice - 18. Mezinárodní mistrovství BCCCZ 2018, 11. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  36. Agility A2A3: 15/95, 40.84 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  37. Agility Squads as individual: 1/157, 33.67 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  38. Jumping A2A3: Diskvalifikován

  39. Jumping Squads as Individual: 7/162, 30.43 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  40. Special Agility: 18/159, 32.44 s, 5.0 tr. b., 5.92 m/s

  41. Special Final: 8/28, 36.45 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  42. Tachyon Trophy A2A3: 5/106, 38.12 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  43. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  44. Agility L: 6/25, 30.81 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  45. Jumping L: 1/25, 29.77 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  46. Zkouška LA3: 1/13, 33.85 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  47. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  48. AGILITY: 2/50, 37.83 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  49. AGILITY: 6/52, 39.17 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  50. JUMPING: 4/49, 35.83 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  51. JUMPING: 11/51, 35.23 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  52. LA3: 1/24, 37.9 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  53. LA3: 1/23, 38.45 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  54. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  55. ZkA. II. LA3: 1/26, 36.32 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  56. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  57. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  58. 1 LA3: 1/15, 30.8 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  59. 2 LA3: 3/15, 35.05 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  60. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  61. Czech Imp Jump Large: 1/36, 19.49 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  62. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  63. Jumping 2 Large: 2/36, 33.73 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  64. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  65. Czech Imp Jump Large: 2/47, 17.44 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  66. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  67. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  68. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  69. III. zkouška LA3: 1/15, 29.37 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  70. II. Zkouška LA3: 1/17, 39.49 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  71. I. Zkouška LA3: 5/17, 38.52 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  72. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  73. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  74. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  75. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  76. Czech Imp Jump Large: 7/47, 20.24 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  77. Jumping 1 Large: 2/47, 33.53 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  78. Jumping 2 Large: 2/47, 32.73 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  79. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  80. Agility LA sobota: 1/60, 33.39 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  81. Jumping LA neděle: 9/58, 32.46 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  82. Jumping LA sobota: 8/61, 27.14 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  83. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  84. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  85. Zkoušky LA3 sobota: 6/40, 32.99 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  86. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  87. II. zkouška LA3: 2/28, 34.37 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  88. II. zkouška LA3: 11/27, 31.47 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  89. I. zkouška LA3: 5/28, 39.53 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  90. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  91. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  92. Czech Imp Jump Large: 12/51, 22.44 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  93. Jumping 1 Large: 2/51, 29.42 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  94. Jumping 2 Large: 1/51, 29.19 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  95. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  96. AGILITY: 1/40, 33.63 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  97. AGILITY: 9/38, 30.43 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  98. JUMPING: 1/38, 26.44 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  99. JUMPING: 7/39, 31.39 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  100. LA3: 1/14, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  101. LA3: 7/13, 27.87 s, 20.0 tr. b., 5.27 m/s

  102. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  103. Agility L: Diskvalifikován

  104. Jumping L: 1/48, 27.19 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  105. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  106. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  107. Agility družstev: Diskvalifikován

  108. Agility jednotlivců: 10/87, 35.86 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  109. Jumping družstev: 5/88, 40.01 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  110. Jumping jednotlivců: 32/87, 35.45 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  111. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  112. Agility Ne - LA: 1/50, 27.22 s, 0.0 tr. b., 6.1 m/s

  113. Agility So - LA: 24/50, 29.95 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  114. Jumping Ne - LA: 1/51, 27.83 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  115. Jumping So - LA: 1/51, 30.44 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  116. Zka Ne - LA3: 4/20, 37.46 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  117. Zka So - LA3: Diskvalifikován

  118. Oldřichov - ForPes Agility, 15. 07. 2017

  119. 1. Zka - LA3: 6/13, 31.36 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  120. 2. Zka - LA3: 1/13, 30.4 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  121. Jumping - Large: 1/36, 25.04 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  122. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  123. QA4 agility: Diskvalifikován

  124. QA5 agility: Diskvalifikován

  125. QA6 agility: Diskvalifikován

  126. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  127. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  128. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  129. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  130. 1Q Jumping: 5/157, 29.53 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  131. 2Q Agility: 33/157, 39.11 s, 10.0 tr. b., 5.11 m/s

  132. 3Q Finále: Diskvalifikován

  133. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 3/108, 37.48 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  134. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 37/117, 37.16 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  135. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  136. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 5/121, 33.53 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  137. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  138. QA1 agility: Diskvalifikován

  139. QA2 agility: 17/127, 32.82 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  140. QA3 agility: Diskvalifikován

  141. QJ1 jumping: 9/135, 31.87 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  142. QJ2 jumping: 24/135, 31.81 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  143. QJ3 jumping: 31/118, 34.55 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  144. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  145. Agility - Large: 12/35, 33.24 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  146. Jumping - Large: 1/36, 27.71 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  147. ZkA - LA3: Diskvalifikován

  148. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  149. Agility 1: 32/128, 41.47 s, 15.0 tr. b., 4.73 m/s

  150. Agility 2: 41/128, 34.52 s, 10.0 tr. b., 5.59 m/s

  151. Jumping 1: 2/128, 30.74 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  152. Jumping 2: 1/128, 33.37 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  153. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  154. Agility Trial I: Diskvalifikován

  155. Jumping Trial I: 1/24, 32.59 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  156. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  157. AGILITY: 1/57, 36.34 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  158. AGILITY: Diskvalifikován

  159. JUMPING: 1/51, 32.41 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  160. JUMPING: 1/57, 36.48 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  161. LA3: 1/33, 35.49 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  162. LA3: 1/25, 36.49 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  163. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  164. Jumping: 2/46, 33.04 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  165. Jumping: Diskvalifikován

  166. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  167. Agility: Diskvalifikován

  168. Jumping: 13/48, 32.74 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  169. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  170. Jumping LA neděle: 4/63, 33.55 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  171. Jumping LA sobota: 7/66, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  172. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  173. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  174. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  175. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  176. Agility: Diskvalifikován

  177. Jumping: Diskvalifikován

  178. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  179. Agility LA sobota: 8/63, 31.33 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  180. Jumping LA neděle: 4/63, 29.7 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  181. Jumping LA sobota: 5/63, 28.25 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  182. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  183. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  184. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  185. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  186. Finále: 6/20, 35.48 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  187. Jumping (1): 9/55, 37.04 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  188. Jumping (2): 1/55, 31.75 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  189. Zkouška: Diskvalifikován

  190. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  191. Agility: Diskvalifikován

  192. Jumping: Diskvalifikován

  193. Zka - LA3: Diskvalifikován

  194. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  195. Agility - So: 1/66, 33.55 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  196. Jumping - So: 1/65, 32.42 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  197. ZkA - So: Diskvalifikován

  198. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  199. Agility družstva: Diskvalifikován

  200. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  201. Jumping družstva: 5/66, 31.8 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  202. Jumping jednotlivci: Diskvalifikován

  203. Děčín - Rozcvička, 02. 09. 2016

  204. Zkouška LA3: 1/13, 35.25 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  205. Litvínov - I. Agilitvínování, 23. 08. 2016

  206. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  207. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  208. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  209. 1. Zka: 1/13, 29.39 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  210. 2. Zka: 4/13, 36.32 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  211. Jumping: 3/41, 26.5 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  212. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  213. Agility: Diskvalifikován

  214. Agility I: Diskvalifikován

  215. Agility II: 18/195, 45.64 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  216. FINAL: Diskvalifikován

  217. Jumping I: 29/191, 34.81 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  218. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  219. QA6 Agility: Diskvalifikován

  220. QJ5 Jumping: 2/187, 36.17 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  221. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  222. I Agility: 2/31, 38.8 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  223. II Agility: Diskvalifikován

  224. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí, 03. 06. 2016 - 05. 06. 2016

  225. 1Q Jumping: 58/131, 32.58 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  226. 2Q Agility: 28/139, 36.58 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  227. 3Q Finále: Diskvalifikován

  228. Družstva - Agility: Diskvalifikován

  229. Družstva - Jumping: 18/139, 33.44 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  230. Jednotlivci A2/A3 - Agility: Diskvalifikován

  231. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  232. Power & speed A2/A3: Diskvalifikován

  233. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: 2/103, 30.59 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  234. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  235. QA3 Agility: 48/176, 43.94 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  236. QA4 Agility: 12/174, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  237. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  238. QJ4 Jumping: 17/174, 33.96 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  239. Mikulášovice - BOREC SEVERU 2016, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  240. Agility - Ne: 7/26, 36.87 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  241. Agility - So: 10/25, 31.85 s, 15.0 tr. b., 5.56 m/s

  242. Jumping - Ne: 1/26, 24.39 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  243. Jumping - So: Diskvalifikován

  244. ZkA - Ne: 1/11, 31.19 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  245. ZkA - So: 3/13, 38.75 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  246. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  247. QA1 Agility: Diskvalifikován

  248. QA2 Agility: Diskvalifikován

  249. QJ1 Jumping: 14/213, 35.16 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  250. QJ2 Jumping: 24/197, 36.09 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  251. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  252. Agility I: 9/43, 39.88 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  253. Agility II: 1/41, 36.92 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  254. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  255. Zkouska LA2 1: Diskvalifikován

  256. Zkouska LA2 2: Diskvalifikován

  257. Zkouska LA2 3: 3/32, 30.1 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  258. Zkouska LA2 4: 3/32, 33.15 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  259. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  260. Agility: 8/50, 37.72 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  261. Agility 2: 2/49, 39.18 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  262. Finále: 2/18, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  263. Jumping: 8/50, 37.61 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  264. Jumping 2: 8/49, 41.94 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  265. Zkouška: 6/16, 34.94 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  266. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  267. Agility - Ne: 10/60, 32.22 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  268. Agility - So: 1/64, 36.22 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  269. Jumping - Ne: 6/59, 31.8 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  270. Jumping - So: 3/65, 31.05 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  271. ZkA - Ne: 3/16, 38.63 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  272. ZkA - So: 1/21, 34.62 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  273. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  274. Agility: 7/55, 33.44 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  275. Jumping: Diskvalifikován

  276. Zkouška: Diskvalifikován

  277. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  278. Agility LA sobota: 8/67, 33.35 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  279. Jumping LA neděle: 18/65, 32.52 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  280. Jumping LA sobota: 12/66, 30.92 s, 1.92 tr. b., 4.62 m/s

  281. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  282. Zkoušky LA2 neděle: 2/28, 33.71 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  283. Zkoušky LA2 sobota: Diskvalifikován

  284. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  285. agility: Diskvalifikován

  286. jumping: 9/51, 36.17 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  287. zkouška: 3/19, 37.22 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  288. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  289. Jumping III. L: 18/42, 26.79 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  290. Jumping II. L: Diskvalifikován

  291. Jumping I. L: 2/46, 25.4 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  292. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  293. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  294. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  295. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  296. Jump III L: 4/33, 33.26 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  297. Jump II L: 3/34, 27.09 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  298. Jump I L: 4/35, 32.14 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  299. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  300. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  301. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  302. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. ročník, 18. 10. 2015

  303. 1. ZK LA1: 1/15, 28.15 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  304. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  305. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  306. Agility: Diskvalifikován

  307. Jumping: 7/45, 30.94 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  308. ZkA: 4/18, 27.52 s, 5.0 tr. b., 5.27 m/s

  309. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  310. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L": Diskvalifikován

  311. Jumping L: Diskvalifikován

  312. Zkouška Agility LA1: 4/18, 29.1 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s