Cz En

044515

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Magdaléna Dzurková

    Člen KA

Pes

  1. Erin Královská Manta, Papillon

Výsledky

  1. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  2. Zkouška SA3 I: Diskvalifikován

  3. Zkouška SA3 II: 2/5, 41.3 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  4. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  5. Jumping S: Diskvalifikován

  6. SA3: 3/6, 53.15 s, 7.15 tr. b., 4.03 m/s

  7. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  8. Agility S: 6/33, 35.51 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  9. Jumping S: Diskvalifikován

  10. Zkouška - SA3: 6/20, 47.11 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  11. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár, 27. 05. 2018

  12. Speciální běh pro XS S: 1/5, 24.57 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  13. Speed&Power hra S: Diskvalifikován

  14. Tunelovo-barelový běh S: 3/14, 28.99 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  15. Zkouška SA3: 1/4, 38.82 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  16. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  17. Agility Trial: 4/8, 42.93 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  18. Jumping Trial: Diskvalifikován

  19. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  20. Agility_: Diskvalifikován

  21. Jumping_: Diskvalifikován

  22. Zkouška - SA3: 4/13, 43.33 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  23. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  24. Agility S: 2/23, 37.94 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  25. Jumping S: Diskvalifikován

  26. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  27. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  28. I Agility Open: Diskvalifikován

  29. II Agility Open: Diskvalifikován

  30. II Jumping Open: 11/73, 34.81 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  31. I Jumping Open: 18/75, 38.94 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  32. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  33. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  34. 2. zkouška SA3: 2/8, 45.46 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  35. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  36. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  37. 2. zkouška SA3: 2/10, 47.11 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  38. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  39. 1. zkouška SA3: 6/10, 49.93 s, 7.93 tr. b., 3.48 m/s

  40. 2. zkouška SA3: 9/10, 45.66 s, 15.66 tr. b., 3.33 m/s

  41. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  42. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  43. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  44. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  45. Agility XS S: Diskvalifikován

  46. Hra S: 1/17, 17.07 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  47. Jumping XS S: 3/8, 28.0 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  48. Zkouška SA3: 2/8, 36.27 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  49. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 3. kolo, 16. 07. 2017

  50. Agility XS S: 2/4, 30.43 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  51. Hra S: 2/11, 17.34 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  52. Jumping XS S: 1/4, 25.83 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  53. Zkouška SA3: 3/8, 34.42 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  54. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  55. Agility - Ne: Diskvalifikován

  56. Agility - So: Diskvalifikován

  57. Jumping - Ne: 23/69, 40.2 s, 2.2 tr. b., 3.96 m/s

  58. Jumping - So: 43/72, 35.87 s, 9.87 tr. b., 3.6 m/s

  59. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  60. 1. ZK SA3: 1/8, 38.04 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  61. 2. ZK SA3: Diskvalifikován

  62. Královice - KENNEL CUP 2016, 06. 11. 2016

  63. Jumping-Finále chov. stanic SA: 5/12, 32.68 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  64. Jumping Open (kval. jednotlivců) SA: 5/17, 36.23 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  65. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  66. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" + Dobříšská nulka - Agility/Jumping 0, 28. 08. 2016

  67. Zkouška II. SA3: 1/6, 42.09 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  68. Zkouška I. SA3: Diskvalifikován

  69. Dobříš - DO psího BŘÍŠka - charitativní závody agility + CACAg + 4. ročník MČR šiperek v agility, 27. 08. 2016

  70. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  71. Jumping OPEN S: Diskvalifikován

  72. Zkouška SA3: 3/7, 42.94 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  73. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  74. Agility II Small: 16/50, 41.19 s, 0.19 tr. b., 3.88 m/s

  75. Agility I Small: 11/61, 41.26 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  76. Jumping III Small: 26/51, 36.99 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  77. Jumping II Small: Diskvalifikován

  78. Jumping I Small: 12/52, 34.99 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  79. MR plemene papillon - 2.kolo: Diskvalifikován

  80. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  81. QA1 Agility: Diskvalifikován

  82. QA2 Agility: Diskvalifikován

  83. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  84. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  85. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  86. Agility I: Diskvalifikován

  87. Agility II: 1/15, 47.24 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  88. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  89. Agility: 10/35, 38.23 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  90. Jumping: 9/35, 33.29 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  91. ZkA: 2/10, 35.51 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  92. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  93. Agility: 6/27, 40.79 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  94. Jumping: Diskvalifikován

  95. Zkouška: 1/11, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  96. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  97. 5.prorubská: Diskvalifikován

  98. 6.prorubská: 3/9, 33.09 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  99. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  100. ZkA 1 Ne: 1/9, 36.92 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  101. ZkA 2 Ne: 3/9, 38.93 s, 5.93 tr. b., 3.49 m/s

  102. ZkA 3 Ne: 1/9, 33.67 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  103. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  104. 1. ZK SA1: Diskvalifikován

  105. 2. ZK SA1: 2/7, 45.7 s, 12.7 tr. b., 2.89 m/s

  106. Slaný - TOP CUP INDOOR, 18. 10. 2015

  107. A1 (Top Cup) Small Small: 2/9, 36.22 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  108. Agility Open (TopCup) Small: 5/24, 44.15 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  109. TOP CUP Finále Small: Diskvalifikován

  110. Zkouška SA1: 2/9, 40.78 s, 5.0 tr. b., 3.29 m/s

  111. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  112. "Agility ""O Pohár města Děčína"" S": 7/23, 42.29 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  113. Jumping S: 7/25, 37.45 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  114. Zkouška Agility SA1: 2/6, 38.64 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  115. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  116. ZkA I.: 2/10, 41.08 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  117. ZkA II.: Diskvalifikován