Cz En

044615

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Sabina Göckertová

    Člen KA

Pes

  1. Bree, Kříženec

Výsledky

  1. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  2. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  3. 2.Zkouška LA3: 3/9, 40.53 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  4. Jumping LA2+LA3: 1/15, 33.65 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  5. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  6. Agility LA: 4/32, 34.69 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  7. Jumping LA: Diskvalifikován

  8. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  9. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  10. 1. Zkouška LA3: 6/14, 39.61 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  11. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  12. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  13. 1.ZK LA3: Diskvalifikován

  14. 2.ZK LA3: 2/11, 38.62 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  15. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  16. Agility L: 10/22, 42.73 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  17. Jumping L: 4/22, 36.43 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  18. Zkoušky LA3: 1/11, 44.39 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  19. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  20. Agility L: 8/29, 33.9 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  21. Jumping L: 2/29, 27.8 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  22. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  23. Ústí nad Labem - MOJŽÍŘSKÉ “VÍTEJ ŠKOLNÍ ROKU!”, 02. 09. 2018

  24. Agility L: 3/27, 38.17 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  25. Jumping L: 5/26, 33.98 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  26. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  27. Ústí nad Labem - Letní AGI hraní, 01. 09. 2018

  28. Zkouška LA3: 2/5, 45.23 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  29. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár - Finále, 15. 07. 2018

  30. Speed&Power hra L: 2/10, 12.65 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  31. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  32. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  33. 2. Zka - LA3: 3/16, 33.94 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  34. Jumping - Large: 7/34, 32.28 s, 0.28 tr. b., 4.34 m/s

  35. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár, 27. 05. 2018

  36. Speed&Power hra L: 1/8, 14.38 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  37. Tunelovo-barelový běh L: Diskvalifikován

  38. Zkouška LA3: 2/2, 40.55 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  39. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  40. Agility_: 6/40, 35.91 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  41. Jumping_: 3/40, 33.49 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  42. Zkouška - LA3: 6/13, 44.52 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  43. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 22. 04. 2018

  44. Agility L: 8/25, 35.49 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  45. Jumping L: 7/25, 34.4 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  46. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  47. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  48. I Agility Open: 38/139, 41.48 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  49. II Agility Open: Diskvalifikován

  50. II Jumping Open: 27/135, 33.86 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  51. I Jumping Open: Diskvalifikován

  52. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  53. 1. zkouška LA3: 3/18, 38.42 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  54. 2. zkouška LA3: 2/18, 38.04 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  55. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  56. Agility: 8/50, 37.99 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  57. Agility: Diskvalifikován

  58. Jumping: Diskvalifikován

  59. Jumping: Diskvalifikován

  60. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  61. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 5. kolo, 25. 02. 2018

  62. 1. zkouška LA3: 8/20, 43.63 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  63. 2. zkouška LA3: 8/20, 44.13 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  64. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  65. Agility: 21/49, 34.92 s, 10.0 tr. b., 4.75 m/s

  66. Jumping: 10/50, 33.35 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  67. Zkouška LA3: 3/21, 40.64 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  68. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  69. 1. zkouška LA3: 2/22, 43.64 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  70. 2. zkouška LA3: 3/22, 41.63 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  71. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  72. Agility: 19/44, 35.99 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  73. Jumping: 8/44, 32.62 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  74. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  75. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  76. Barelový a tunelový běh L: 9/35, 28.72 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  77. Zkouška LA3: 3/8, 37.45 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  78. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  79. 1. zkouška LA3: 4/25, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  80. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  81. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  82. Agility_: 8/49, 45.29 s, 5.29 tr. b., 3.86 m/s

  83. Jumping_: Diskvalifikován

  84. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  85. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  86. 2. zkouška LA3: 3/23, 40.3 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  87. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  88. II. zkouška LA3: 2/15, 34.38 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  89. I. zkouška LA3: 1/15, 39.87 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  90. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  91. 1. zkouška LA3: 9/22, 35.98 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  92. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  93. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  94. Agility družstev: 38/88, 46.47 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  95. Agility jednotlivců: 20/87, 44.51 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  96. Jumping družstev: Diskvalifikován

  97. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  98. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  99. Agility Ne - LA: 7/50, 35.05 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  100. Agility So - LA: 15/50, 31.6 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  101. Jumping Ne - LA: 8/51, 31.91 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  102. Jumping So - LA: Diskvalifikován

  103. Zka Ne - LA2: 5/16, 33.16 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  104. Zka So - LA2: 1/18, 37.89 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  105. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  106. Agility SL L: 2/7, 36.38 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  107. Hra L: 12/18, 17.86 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  108. Jumping SL L: Diskvalifikován

  109. Zkouška LA2: 2/10, 37.64 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  110. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  111. Agility NE L: 14/39, 35.43 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  112. Agility So L: 4/43, 35.57 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  113. Finále L: 6/21, 34.5 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  114. Jumping NE L: 5/37, 31.42 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  115. Jumping So L: 12/37, 34.65 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  116. Zkouška So LA2: Diskvalifikován

  117. Zkoušky NE LA2: Diskvalifikován

  118. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 3. kolo, 16. 07. 2017

  119. Agility SL L: 2/2, 28.09 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  120. Hra L: 5/8, 16.97 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  121. Jumping SL L: 1/2, 28.61 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  122. Zkouška LA2: 3/4, 27.09 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  123. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  124. Agility - Ne: 8/91, 43.41 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  125. Agility - So: 7/97, 46.71 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  126. Jumping - Ne: 11/89, 38.1 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  127. Jumping - So: Diskvalifikován

  128. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 2. kolo, 18. 06. 2017

  129. Agility SL L: 1/3, 33.15 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  130. Hra L: 3/17, 19.93 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  131. Jumping SL L: 1/3, 30.22 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  132. Zkouška LA2: 2/8, 32.48 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  133. Louny - Hurá na prázdniny, 17. 06. 2017

  134. Agility - Large: Diskvalifikován

  135. Jumping - Large: 7/42, 33.18 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  136. ZkA - LA2: Diskvalifikován

  137. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  138. QA4 agility: 33/99, 42.35 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  139. QA5 agility: Diskvalifikován

  140. QA6 agility: 32/95, 42.0 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  141. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  142. QJ5 jumping: 37/91, 40.87 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  143. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  144. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  145. QA1 agility: Diskvalifikován

  146. QA2 agility: 53/127, 44.82 s, 19.82 tr. b., 3.95 m/s

  147. QA3 agility: Diskvalifikován

  148. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  149. QJ2 jumping: 20/135, 38.38 s, 0.38 tr. b., 4.69 m/s

  150. QJ3 jumping: 53/118, 43.41 s, 9.41 tr. b., 4.03 m/s

  151. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  152. Agility SL L: Diskvalifikován

  153. Hra L: 11/18, 22.87 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  154. Jumping SL L: 1/7, 33.42 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  155. Zkouška LA2: 4/10, 45.06 s, 5.0 tr. b., 3.37 m/s

  156. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  157. AGI Kategorie A2+A3 L: 1/10, 36.21 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  158. AGI Kategorie A2+A3 L: Diskvalifikován

  159. JUMP Kategorie A2+A3 L: 2/9, 30.18 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  160. JUMP Kategorie A2+A3 L: Diskvalifikován

  161. Zkouška LA2: 1/6, 27.55 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  162. Zkouška LA2: 1/8, 37.37 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  163. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  164. Agility - Large: 5/35, 38.76 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  165. Jumping - Large: 16/36, 32.51 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  166. ZkA - LA2: 6/17, 41.01 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  167. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  168. Agility 1: Diskvalifikován

  169. Agility 2: 69/128, 50.97 s, 20.97 tr. b., 3.79 m/s

  170. Jumping 1: 19/128, 35.79 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  171. Jumping 2: Diskvalifikován

  172. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  173. Agility Trial I: Diskvalifikován

  174. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  175. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  176. 2. ZK LA2: 4/28, 37.91 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  177. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  178. Agility: 12/43, 44.66 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  179. Agility: Diskvalifikován

  180. FINÁLE: 2/17, 44.03 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  181. Jumping: 7/48, 37.18 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  182. Jumping: 9/46, 38.44 s, 5.44 tr. b., 3.95 m/s

  183. Zkouška LA2: 3/24, 41.24 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  184. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  185. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  186. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  187. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  188. Agility: 6/47, 43.73 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  189. Jumping: 6/48, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  190. Zkouška LA2: 2/26, 41.43 s, 15.43 tr. b., 3.79 m/s

  191. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  192. 1. ZK LA2: 4/31, 39.44 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  193. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  194. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  195. Agility: 9/47, 40.98 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  196. Jumping: Diskvalifikován

  197. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  198. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  199. 1. zkouška LA2: 3/28, 37.28 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  200. 2. zkouška LA2: 10/28, 37.67 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  201. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  202. 1. ZK LA2: Diskvalifikován

  203. 2. ZK LA2: Diskvalifikován

  204. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  205. Agility L: Diskvalifikován

  206. Jumping L: Diskvalifikován

  207. Ne-zkouška LA2: Diskvalifikován

  208. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  209. QA5 Agility: Diskvalifikován

  210. QA6 Agility: 44/186, 50.36 s, 10.36 tr. b., 3.67 m/s

  211. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  212. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  213. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  214. I Agility: Diskvalifikován

  215. II Agility: Diskvalifikován

  216. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  217. Agility: 6/30, 37.44 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  218. Jumping: Diskvalifikován

  219. ZkA: 1/12, 35.89 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  220. Všetice - Halové agility závody "Power & Speed" + A0, 05. 03. 2016

  221. Agility Open L: 11/30, 39.88 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  222. Finále L: 5/16, 24.63 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  223. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  224. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  225. 1. ZK LA1: 2/26, 42.63 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  226. 2. ZK LA1: 6/26, 45.22 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  227. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  228. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  229. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  230. Slaný - TOP CUP INDOOR, 18. 10. 2015

  231. A1 (Top Cup) Large: 3/8, 40.22 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  232. Agility Open (TopCup) Large: Diskvalifikován

  233. TOP CUP Finále Large: Diskvalifikován

  234. Zkouška LA1: 2/8, 29.32 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  235. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2015

  236. "Agility ""O Pohár města Děčína"" L": 20/53, 40.92 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  237. Jumping L: 12/54, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  238. Zkouška Agility LA1: 2/18, 39.13 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  239. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  240. ZkA I.: 4/15, 42.56 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  241. ZkA II.: 2/15, 45.65 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s