Cz En

045315

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Malačková

    Člen KA

Pes

  1. Abigail the Fabulous world, Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl.

Výsledky

  1. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  2. QA1 agility: Diskvalifikován

  3. QA2 agility: 1/60, 40.7 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  4. QA3 agility: 23/60, 39.53 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  5. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  6. QJ2 jumping: 7/61, 37.66 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  7. QJ3 jumping: 4/60, 35.78 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  8. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  9. Zkouška MA3 1 MA3: 2/12, 35.9 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  10. Zkouška MA3 2 MA3: Diskvalifikován

  11. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  12. 1.zkouška MA3: 1/5, 36.43 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  13. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  14. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 20. 04. 2019

  15. Zkouška MA3 1 MA3: 1/5, 41.68 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  16. Zkouška MA3 2 MA3: 1/5, 40.79 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  17. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  18. Agility I M M: 2/32, 47.48 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  19. Jumping Challenge M MA2: Diskvalifikován

  20. Jumping I M M: 2/31, 33.72 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  21. Tuneliáda M M: Diskvalifikován

  22. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  23. Agility 1: Diskvalifikován

  24. Agility 2: 8/28, 37.13 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  25. Finále: 4/14, 36.44 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  26. Jumping 1: 6/29, 43.98 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  27. Jumping 2: 2/28, 31.28 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  28. Zkouška: Diskvalifikován

  29. Čeladná - DVOJZKOUŠKY The North Face, 09. 02. 2019

  30. Trial I: 1/10, 42.11 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  31. Trial II: 1/10, 40.84 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  32. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  33. Zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  34. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  35. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  36. QA4 Agility: Diskvalifikován

  37. QA5 Agility: 4/42, 39.99 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  38. QA6 Agility: 11/43, 43.42 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  39. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  40. QJ5 Jumping: 5/43, 34.83 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  41. QJ6 Jumping: 2/38, 37.89 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  42. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  43. QA1 agility: 12/57, 40.46 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  44. QA2 agility: 7/57, 38.37 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  45. QA3 agility: 8/56, 38.5 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  46. QJ1 jumping: 3/58, 33.31 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  47. QJ2 jumping: 8/58, 36.8 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  48. QJ3 jumping: 10/57, 36.86 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  49. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  50. Agility Open: 3/20, 36.27 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  51. Agility Trial: Diskvalifikován

  52. Jumping Open: 2/22, 31.42 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  53. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 21. 04. 2018

  54. 1. zkouška MA3: 2/10, 37.22 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  55. 2. zkouška MA3: 1/10, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  56. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  57. Agility M Ne: 1/48, 30.01 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  58. Brno - Zimní Brno 3, 17. 03. 2018

  59. Agility MA: 3/26, 33.54 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  60. Jumping MA: 3/26, 32.36 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  61. Zkouška MA3: 1/9, 33.89 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  62. Brno - Zimní Brno 1, 20. 01. 2018

  63. Agility MA: Diskvalifikován

  64. Jumping MA: 1/20, 27.46 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  65. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  66. Brno - Vánoční Brno, 16. 12. 2017

  67. Agility MA: 1/27, 35.61 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  68. Jumping MA: 1/27, 27.4 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  69. Zkouška MA3: 4/12, 42.09 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  70. Liberec - Mistrovství světa FCI 2017, 05. 10. 2017 - 08. 10. 2017

  71. Agility Individual: 5/79, 39.13 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  72. Jumping Individual: 11/79, 36.63 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  73. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  74. Agility družstev: 4/50, 38.93 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  75. Agility jednotlivců: 1/47, 34.24 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  76. Jumping družstev: 3/50, 32.3 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  77. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  78. Ostrava - Martinov - O pohár Naury III, 20. 08. 2017

  79. Agility Open: Diskvalifikován

  80. Agility Trial: Diskvalifikován

  81. Jumping Open: 3/24, 31.62 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  82. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  83. Agility 1: 14/65, 42.11 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  84. Agility 2: Diskvalifikován

  85. Agility 3: 3/64, 38.8 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  86. Agility 4: 8/57, 39.56 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  87. Agility Trial: 12/45, 38.41 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  88. Jumping 1: 3/65, 29.56 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  89. Jumping 2: Diskvalifikován

  90. NATIVIA GRAND FINAL: 5/30, 35.26 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  91. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  92. Agility 1: Diskvalifikován

  93. Agility 2: 1/36, 38.83 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  94. Jumping 1: 24/36, 33.35 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  95. Jumping 2: 1/36, 30.46 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  96. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  97. QA4 agility: 18/49, 40.36 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  98. QA5 agility: 1/49, 39.99 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  99. QA6 agility: Diskvalifikován

  100. QJ4 jumping: 9/48, 30.2 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  101. QJ5 jumping: 2/49, 32.71 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  102. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  103. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 28. 05. 2017

  104. Jumping 1 M: 6/27, 29.03 s, 5.0 tr. b., 5.86 m/s

  105. Jumping 2 M: 3/24, 27.19 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  106. Zkoušky MA3: 1/9, 34.4 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  107. Brno - Letní robinsonáda, 27. 05. 2017

  108. Agility l. M: 1/22, 38.03 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  109. Agility M Fin: Diskvalifikován

  110. Jumping II. M: 1/25, 36.16 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  111. Jumping I. M: 1/25, 31.74 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  112. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  113. QA1 agility: 4/68, 38.09 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  114. QA2 agility: 21/67, 41.39 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  115. QA3 agility: 2/70, 36.2 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  116. QJ1 jumping: 2/70, 37.03 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  117. QJ2 jumping: 2/69, 29.9 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  118. QJ3 jumping: 22/67, 35.76 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  119. Olomouc - Nové Sady - Jarní PsíHrátky, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  120. Agility Ne M M: 1/15, 34.46 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  121. Agility So M M: 7/18, 38.79 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  122. Jumping Ne M M: Diskvalifikován

  123. Jumping So M M: 2/18, 31.21 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  124. Zkouška Ne MA3 MA3: Diskvalifikován

  125. Zkouška So MA3 MA3: Diskvalifikován

  126. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky agility, 22. 04. 2017

  127. 1. zkouška MA3: 1/8, 34.77 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  128. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  129. 3. zkouška MA3: 1/8, 33.3 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  130. Přerov - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  131. Agility Med Ne: 15/39, 41.33 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  132. Agility Med So: 5/39, 33.49 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  133. Jumping Med Ne: 1/39, 29.4 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  134. Jumping Med So: 11/39, 34.57 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  135. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  136. Agility MA: 2/30, 41.41 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  137. Jumping MA: Diskvalifikován

  138. Zkouška MA3: 2/11, 43.62 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  139. Mikulov - Podpálavská drkotačka VI., 18. 02. 2017

  140. Agility M: Diskvalifikován

  141. Jumping M: 15/29, 31.63 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  142. Zk MA3: Diskvalifikován

  143. Brno - Zimní Brno I., 14. 01. 2017

  144. Agility MA: 8/20, 36.89 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  145. Jumping MA: 2/20, 24.88 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  146. Zkouška MA3: 3/11, 33.88 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  147. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  148. Agility MA: 12/21, 35.27 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  149. Jumping MA: Diskvalifikován

  150. Zkouška MA3: 3/11, 35.62 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  151. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní snažení, 11. 09. 2016

  152. 1. běh MA2 MA2: 1/4, 34.63 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  153. 2. běh MA2 MA2: 1/4, 31.36 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  154. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  155. Agility družstva: Diskvalifikován

  156. Agility jednotlivci: 5/44, 32.48 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  157. Jumping družstva: 21/44, 30.56 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  158. Jumping jednotlivci: 24/44, 38.17 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  159. Ostrava-Martinov - O pohár Naury, 21. 08. 2016

  160. Agility: 4/6, 41.42 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  161. Agility Open: Diskvalifikován

  162. Jumping Open: 3/21, 27.37 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  163. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  164. Agility: 2/12, 38.72 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  165. Agility I: Diskvalifikován

  166. Agility II: Diskvalifikován

  167. Agility III: Diskvalifikován

  168. Agility IV: 2/55, 41.55 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  169. Jumping I: Diskvalifikován

  170. Jumping II: 2/48, 38.41 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  171. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  172. QA5 Agility: Diskvalifikován

  173. QA6 Agility: Diskvalifikován

  174. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  175. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  176. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  177. FINAL: Diskvalifikován

  178. QA3 Agility: 4/69, 36.12 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  179. QA4 Agility: Diskvalifikován

  180. QJ3 Jumping: 25/69, 33.84 s, 5.0 tr. b., 4.93 m/s

  181. QJ4 Jumping: 33/69, 35.22 s, 10.0 tr. b., 4.83 m/s

  182. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 15. 05. 2016

  183. 1. zkouška MA2: 1/6, 31.91 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  184. 2. zkouška MA2: 1/6, 30.92 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  185. 3. zkouška MA2: 2/6, 35.36 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  186. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  187. QA1 Agility: Diskvalifikován

  188. QA2 Agility: Diskvalifikován

  189. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  190. QJ2 Jumping: 6/81, 31.13 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  191. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže a III. MČR Pyrenejských ovčáků, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  192. Agility I: 1/7, 30.29 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  193. Agility II: 2/7, 34.89 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  194. Agility III: Diskvalifikován

  195. Agility Open: 6/26, 34.91 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  196. Agility Pyrsheep: 2/10, 34.91 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  197. Jumping II Pyrsheep: 3/10, 30.66 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  198. Jumping Open: 5/26, 29.78 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  199. Jumping Open II: 5/25, 30.66 s, 0.0 tr. b., 5.61 m/s

  200. Jumping Pyrsheep: 2/10, 29.78 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  201. Mikulov - Podpálavská drkotačka s JK Animals, 27. 02. 2016

  202. Agility M: 14/25, 56.52 s, 23.52 tr. b., 3.31 m/s

  203. Jumping M: 4/26, 31.93 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  204. Zk MA2: Diskvalifikován

  205. Brno - Zimní Brno II., 21. 02. 2016

  206. Agility MA M: 14/26, 50.71 s, 7.71 tr. b., 3.53 m/s

  207. Jumping MA M: 5/27, 28.5 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  208. Zk MA2 MA2: 1/11, 41.44 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  209. Brno - Zimní Brno I., 09. 01. 2016

  210. Agility M M: 2/18, 37.27 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  211. Jumping M M: 2/19, 34.32 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  212. Zk MA2 MA2: Diskvalifikován

  213. Brno - Vánoční Brno 2015, 12. 12. 2015

  214. Agility M M: 8/21, 36.86 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  215. Jumping M M: 2/21, 30.29 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  216. Zkouška MA1 MA1: 3/8, 33.24 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  217. Hlučín - Vosen Sosen, 14. 11. 2015 - 15. 11. 2015

  218. Final M: 6/10, 42.62 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  219. Neděle Agility 1 M: Diskvalifikován

  220. Neděle Jumping 2 M: Diskvalifikován

  221. Sobota 1. zkouška MA1: 1/5, 31.29 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  222. Sobota 2. zkouška MA1: 1/5, 34.62 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  223. Sobota Jumping 1 M: Diskvalifikován

  224. Olomouc - Podzimní PsíHrátky 2015, 07. 11. 2015 - 08. 11. 2015

  225. Agility neděle M: 1/17, 35.48 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  226. Agility sobota M: 3/18, 41.42 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  227. Jumping neděle M: 2/17, 32.3 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  228. Jumping sobota M: 2/18, 30.97 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  229. Zkouška neděle MA1: 1/2, 34.9 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  230. zkouška sobota MA1: 1/2, 30.09 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  231. Ostrava-Martinov - O pohár Naury a Mistrovství České republiky KKCHS, 09. 08. 2015

  232. Agility: Diskvalifikován

  233. Agility Open: 16/21, 31.99 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  234. Jumping Open: 6/21, 32.94 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  235. Mořkov - O Javornickou tlapku, 18. 07. 2015

  236. Agility M: 3/19, 31.36 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  237. Jumping M: Diskvalifikován

  238. Zkouška MA1: 1/6, 31.31 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s