Cz En

048915

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Šimperská, ABS - All Breeds Shine

    Člen KA

Pes

  1. Bernelle Boo Li Rainbow Beam, Papillon

Výsledky

  1. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  2. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  3. Jumping 1: 7/10, 48.93 s, 12.93 tr. b., 3.41 m/s

  4. Jumping 2: Diskvalifikován

  5. Jakubčovice - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  6. Agility I: 17/40, 55.08 s, 11.08 tr. b., 3.72 m/s

  7. Agility II: 7/38, 48.7 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  8. Jumping I: 29/40, 45.35 s, 11.35 tr. b., 4.01 m/s

  9. Jumping II: Diskvalifikován

  10. Suchdol nad Odrou - ÚDOLNÍ KLASIKA, 16. 06. 2019

  11. Agility: Diskvalifikován

  12. Jumping: 6/21, 39.92 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  13. SA 2: 7/8, 51.61 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  14. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  15. Agility Open: 8/23, 46.61 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  16. Agility Trial: 2/6, 46.32 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  17. Jumping Open: Diskvalifikován

  18. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  19. Agility I: Diskvalifikován

  20. Agility II: Diskvalifikován

  21. Jumping I: 21/47, 36.55 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  22. Jumping II: 28/46, 42.38 s, 16.38 tr. b., 3.35 m/s

  23. Rapotín - Miacis cup 2018, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  24. Jumping A2+3 : Diskvalifikován

  25. Zkouška II SA2: Diskvalifikován

  26. Zkouška I SA2: Diskvalifikován

  27. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  28. Zkouška SA2 1 SA2: 5/15, 46.9 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  29. Zkouška SA2 2 SA2: Diskvalifikován

  30. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  31. Agility Open: Diskvalifikován

  32. Agility Trial: 4/9, 52.81 s, 15.81 tr. b., 2.92 m/s

  33. Jumping Open: 8/29, 39.21 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  34. Brno - Zimní Brno 3, 17. 03. 2018

  35. Agility SA: Diskvalifikován

  36. Jumping SA: 21/38, 45.1 s, 7.1 tr. b., 3.7 m/s

  37. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  38. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 16. 09. 2017

  39. Jumping S: Diskvalifikován

  40. Speciál Jumping S: Diskvalifikován

  41. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  42. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty se speciálními soutěžemi pro kategorii XS a pro veterány, 28. 10. 2016

  43. Agility Trial: 6/11, 53.21 s, 14.21 tr. b., 3.06 m/s

  44. Agility XS: 1/7, 49.04 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  45. Jumping XS: Diskvalifikován

  46. Ostrava-Martinov - O pohár Naury, 21. 08. 2016

  47. Agility: Diskvalifikován

  48. Agility Open: 12/24, 56.05 s, 33.05 tr. b., 3.03 m/s

  49. Jumping Open: 14/23, 38.17 s, 6.17 tr. b., 3.64 m/s

  50. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 15. 05. 2016

  51. 1. zkouška SA2: 10/11, 52.42 s, 23.42 tr. b., 3.07 m/s

  52. 2. zkouška SA2: 5/11, 46.42 s, 2.42 tr. b., 3.49 m/s

  53. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  54. Ostrava-Třebovice - Trojzkoušky Ostrava-Třebovice, 16. 04. 2016

  55. 1. zkouška SA2: 6/13, 55.92 s, 5.0 tr. b., 3.43 m/s

  56. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  57. 3. zkouška SA2: 2/13, 47.44 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  58. Horka nad Moravou - Agility raz, dva, tři, 18. 10. 2015

  59. Agility I: 1/13, 37.01 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  60. Agility III: 2/13, 34.71 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  61. Aglility II: 4/13, 49.32 s, 5.0 tr. b., 3.06 m/s

  62. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  63. Agility SO S: 6/19, 53.19 s, 2.19 tr. b., 3.55 m/s

  64. Jumping SO S: 10/19, 41.73 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  65. Zkoušky SO SA1: 2/4, 36.9 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  66. Suchdol nad Odrou - Jumping speciál, 21. 06. 2015

  67. 1. jumping S: Diskvalifikován

  68. 2. jumping S: Diskvalifikován

  69. Zkouška SA1: Diskvalifikován