Cz En

051515

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Darie Dytrychová, Psí škola "Na ostrově" Brno

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Shadow of Aire Magic Zira, Border kolie

Výsledky

  1. Brno - Letní Robinsonáda, 27. 06. 2020

  2. 1. Jumping L: 1/25, 32.95 s, 0.0 tr. b., 6.07 m/s

  3. 2. Jumping L: Diskvalifikován

  4. Agility L: 2/25, 33.84 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  5. Agility L: 6/12, 35.51 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  6. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  7. Agility I: 1/80, 40.04 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  8. Agility II: 23/73, 44.19 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  9. Jumping I: 4/80, 34.44 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  10. Jumping II: Diskvalifikován

  11. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  12. Agility Trial I: 1/8, 32.52 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  13. Agility Trial II: 2/8, 30.79 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  14. Luhačovice - Trojzkoušky, 13. 06. 2020

  15. 1. Zkouška LA3: 1/16, 34.74 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  16. 2. Zkouška LA3: 5/15, 38.79 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  17. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  18. TRIAL I.: 1/18, 37.13 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  19. TRIAL II.: 2/18, 40.08 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  20. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  21. 1. Zkouška LA3: 1/8, 34.2 s, 0.0 tr. b., 5.82 m/s

  22. 2. Zkouška LA3: 1/8, 35.04 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  23. Brno - Dvojzkoušky agility, 10. 08. 2019

  24. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  25. 2. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  26. Ratenice - "Large speciál", 03. 08. 2019

  27. Jumping 1: Diskvalifikován

  28. Jumping 2: Diskvalifikován

  29. Jumping 3: 4/60, 33.15 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  30. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  31. QA4 Agility: Diskvalifikován

  32. QA5 Agility: Diskvalifikován

  33. QA6 Agility: Diskvalifikován

  34. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  35. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  36. QJ6 Jumping: 34/87, 40.0 s, 5.0 tr. b., 5.48 m/s

  37. Brno - Letní Robinsonáda, 25. 05. 2019

  38. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  39. 2. Jumping L: 1/31, 35.03 s, 0.0 tr. b., 6.08 m/s

  40. Agility L: Diskvalifikován

  41. Finále - Agi L: Diskvalifikován

  42. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  43. QA1 agility: Diskvalifikován

  44. QA2 agility: 11/120, 37.21 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  45. QA3 agility: 4/120, 38.67 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  46. QJ1 jumping: 14/123, 36.74 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  47. QJ2 jumping: 64/122, 33.13 s, 10.0 tr. b., 5.58 m/s

  48. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  49. Šlapanice - Šlapanický vlk, 12. 05. 2019

  50. Agility L: 3/30, 36.44 s, 5.0 tr. b., 5.63 m/s

  51. Jumping L: Diskvalifikován

  52. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  53. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/19, 01. 05. 2019

  54. druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  55. první zkouška LA3: Diskvalifikován

  56. třetí zkouška LA3: Diskvalifikován

  57. Mohelnice - Havliczech XI., 26. 04. 2019

  58. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  59. TRIAL I. LA3: 1/15, 35.27 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  60. Třebíč - Velikonoční beránek Třebíč, 22. 04. 2019

  61. AGILITY: 2/49, 37.18 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  62. JUMPING: 4/48, 32.19 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  63. LA3: 1/15, 36.34 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  64. Brno - Morava Cup, 13. 04. 2019

  65. 1. Jumping L: 3/28, 31.95 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  66. 2. Jumping L: 1/28, 30.09 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  67. 3. Agility L: Diskvalifikován

  68. Brno - Zimní Brno 3, 30. 03. 2019

  69. Agility LA: Diskvalifikován

  70. Jumping LA: Diskvalifikován

  71. Zkouška LA3: 6/22, 37.48 s, 10.0 tr. b., 5.47 m/s

  72. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  73. Jumping: Diskvalifikován

  74. Zkouška 1: 2/35, 35.65 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  75. Zkouška 2: 3/33, 36.88 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  76. Zkouška 3: Diskvalifikován

  77. Zkouška 4: 13/36, 44.68 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  78. Brno - Zimní Brno 2, 23. 02. 2019

  79. Agility LA: 1/32, 37.9 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  80. Agility LA: 1/32, 37.9 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  81. Jumping LA: 2/35, 37.02 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  82. Jumping LA: 2/35, 37.02 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  83. Zkouška LA3: 6/16, 44.23 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  84. Zkouška LA3: 6/16, 44.23 s, 15.0 tr. b., 4.88 m/s

  85. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  86. Agility LA: 4/42, 36.18 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  87. Jumping LA: 11/45, 31.29 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  88. Zkouška LA3: 69/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  89. Brno - Vánoční Brno, 15. 12. 2018

  90. Agility LA: 8/41, 36.37 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  91. Jumping LA: 3/43, 33.45 s, 0.0 tr. b., 6.13 m/s

  92. Zkouška LA3: 2/19, 39.23 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  93. Všetuly - Dvojité štěstí, 08. 12. 2018

  94. Agility Trial I: Diskvalifikován

  95. Agility Trial II: Diskvalifikován

  96. Třebíč - Trojzkoušky, 06. 10. 2018

  97. LA3 - druhá: 1/9, 34.42 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  98. LA3 - první: 1/9, 35.75 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  99. LA3 - třetí: 1/9, 33.95 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  100. Sedlec u Mikulova - Pálavský DUO agiskok, 30. 09. 2018

  101. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  102. 2. Zkouška LA3: 4/8, 46.65 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  103. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  104. Agility: 5/86, 36.6 s, 0.0 tr. b., 6.01 m/s

  105. Agility DRUZSTVA: 1/97, 37.12 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  106. Jumping: Diskvalifikován

  107. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  108. Zlechov - 9. Zlechovské trojzkoušky, 01. 09. 2018

  109. 1.Zkouška LA3: Diskvalifikován

  110. 2.Zkouška LA3: Diskvalifikován

  111. 3.Zkouška LA3: 2/7, 40.19 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  112. Brno - Dvojzkoušky na Ostrově, 12. 08. 2018

  113. 1. Zkouška LA3: 2/10, 36.35 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  114. 2. Zkouška LA3: 2/10, 38.88 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  115. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  116. Jumping III L: 8/35, 28.69 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  117. ZkA III. LA3: 1/11, 31.34 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  118. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  119. Mohelnice - HAVLICZECH IV., 05. 07. 2018

  120. TRIAL II. LA3: Diskvalifikován

  121. TRIAL I. LA3: 3/17, 39.11 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  122. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  123. QA4 Agility: Diskvalifikován

  124. QA5 Agility: 5/93, 36.72 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  125. QA6 Agility: 47/88, 42.68 s, 15.0 tr. b., 4.8 m/s

  126. QJ4 Jumping: 31/95, 38.73 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  127. QJ5 Jumping: 26/90, 38.56 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  128. QJ6 Jumping: 16/77, 32.37 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  129. Brno - Letní Robinsonáda, 26. 05. 2018

  130. Finále Ag L: Diskvalifikován

  131. I. Agility L: 19/42, 33.35 s, 10.0 tr. b., 5.58 m/s

  132. II. Jumping L: 10/40, 37.08 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  133. I. Jumping L: 2/42, 31.58 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  134. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  135. QA1 agility: 30/127, 42.4 s, 10.0 tr. b., 4.72 m/s

  136. QA2 agility: Diskvalifikován

  137. QA3 agility: 37/125, 37.54 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  138. QJ1 jumping: 60/126, 33.7 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  139. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  140. QJ3 jumping: 15/122, 37.97 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  141. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  142. Agility Trial: Diskvalifikován

  143. Třebíč - Calibra special - Moravský pohár kníračů, 12. 05. 2018

  144. agility LA: Diskvalifikován

  145. jumping LA: 5/16, 30.29 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  146. zkouška LA3: Diskvalifikován

  147. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II/18, 08. 05. 2018

  148. druhá zkouška LA3: 3/8, 41.16 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  149. první zkouška LA3: 3/8, 38.55 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  150. třetí zkouška LA3: 2/8, 32.5 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  151. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I/18, 01. 05. 2018

  152. druhá zkouška LA3: 2/6, 43.44 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  153. první zkouška LA3: Diskvalifikován

  154. třetí zkouška LA3: Diskvalifikován

  155. Luhačovice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  156. Agility L Ne: Diskvalifikován

  157. Agility L So: Diskvalifikován

  158. Jumping L Ne: 2/96, 32.02 s, 0.0 tr. b., 6.03 m/s

  159. Jumping L So: 5/100, 29.61 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  160. Brno - Zimní Brno 3, 17. 03. 2018

  161. Agility LA: 1/35, 30.73 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  162. Jumping LA: 18/40, 38.67 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  163. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  164. Všetuly - Březnové dvojzkoušky, 10. 03. 2018

  165. Agility I: 1/8, 37.15 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  166. Agility II: Diskvalifikován

  167. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  168. Agility LA: Diskvalifikován

  169. Jumping LA: Diskvalifikován

  170. Zkouška LA3: 2/8, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  171. Sviadnov u Frýdku-Místku - Únorové tukobraní, 10. 02. 2018

  172. Zkouška č.1 LA3: 2/12, 41.34 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  173. Zkouška č.2 LA3: 2/12, 34.51 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  174. Všetuly - Lednové dvojzkoušky, 20. 01. 2018

  175. Agility Trial I: Diskvalifikován

  176. Agility Trial II: 1/9, 33.68 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  177. Mikulov - Písečné jumpy s tuneliádou, 13. 01. 2018

  178. 1. Jumping L: Diskvalifikován

  179. 2. Jumping L: 1/40, 25.68 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  180. 3. Jumping L: 4/40, 37.42 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  181. Skály u Rýmařova - Skalní agi s JK Animals a Mistrovství České republiky Kavalír King Charles Španělů, 25. 11. 2017

  182. Jumping A2 + A3 L: 13/22, 38.98 s, 11.98 tr. b., 3.75 m/s

  183. Trial II. LA3: Diskvalifikován

  184. Trial I. LA3: Diskvalifikován

  185. Brno - KCHBO Quali Open - LARGE Special, 28. 10. 2017 - 29. 10. 2017

  186. Agility L (Ne): 9/21, 53.33 s, 22.3 tr. b., 3.62 m/s

  187. Agility L (So): 1/23, 40.3 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  188. Jumping L (Ne): 5/20, 34.1 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  189. Jumping L (So): Diskvalifikován

  190. Brno - Podzimní Robinsonáda, 02. 09. 2017

  191. Agility Large: Diskvalifikován

  192. Jumping Large: Diskvalifikován

  193. Zk LA3: Diskvalifikován

  194. Mitrov (Strážek) - Dvojzkoušky Podmitrov, 09. 08. 2017

  195. druhá zkouška LA3: 2/6, 41.37 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  196. první zkouška LA3: Diskvalifikován

  197. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  198. Agility 1: 36/217, 39.46 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  199. Agility 2: Diskvalifikován

  200. Agility 3: Diskvalifikován

  201. Agility 4: Diskvalifikován

  202. Agility Trial: 40/112, 39.98 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  203. Jumping 1: Diskvalifikován

  204. Jumping 2: Diskvalifikován

  205. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  206. QA4 agility: Diskvalifikován

  207. QA5 agility: Diskvalifikován

  208. QA6 agility: Diskvalifikován

  209. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  210. QJ5 jumping: 21/91, 37.46 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  211. QJ6 jumping: Diskvalifikován

  212. Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR v agility borderkolií, 02. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  213. 2Q Agility: 35/157, 40.74 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  214. Jednotlivci A2/A3 - Agility: 5/108, 38.06 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  215. Jednotlivci A2/A3 - Jumping: 18/117, 32.21 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  216. Tachyon Trophy A2/A3 - Jumping: Diskvalifikován

  217. Brno - Letní robinsonáda, 27. 05. 2017

  218. Agility L Fin: 2/15, 26.41 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  219. Agility l. L: 10/28, 40.1 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  220. Jumping II. L: Diskvalifikován

  221. Jumping I. L: 4/31, 36.02 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  222. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  223. QA1 agility: Diskvalifikován

  224. QA2 agility: Diskvalifikován

  225. QA3 agility: 23/130, 40.24 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  226. QJ1 jumping: 13/135, 33.25 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  227. QJ2 jumping: 8/135, 33.76 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  228. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  229. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky II., 08. 05. 2017

  230. druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  231. první zkouška LA3: Diskvalifikován

  232. třetí zkouška LA3: 1/7, 35.53 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  233. Horní Suchá - Agility závody o pohár starosty obce Horní Suchá, 07. 05. 2017

  234. zkouška 1 LA3: 1/18, 38.03 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  235. zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  236. Brno - Jarní Brno, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  237. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  238. Jumping LA sobota: 1/19, 27.0 s, 0.0 tr. b., 6.15 m/s

  239. Zkouška LA3 sobota: 1/5, 35.66 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  240. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky I., 01. 05. 2017

  241. druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  242. první zkouška LA3: Diskvalifikován

  243. třetí zkouška LA3: Diskvalifikován

  244. Olomouc - Nové Sady - Jarní PsíHrátky, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  245. Agility Ne L L: 2/28, 35.28 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  246. Jumping Ne L L: Diskvalifikován

  247. Zkouška Ne LA3 LA3: Diskvalifikován

  248. Brno - Dvojzkoušky agility, 23. 04. 2017

  249. Zkouška LA3 1.běh: Diskvalifikován

  250. Zkouška LA3 2.běh: Diskvalifikován

  251. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  252. Agility Open: 1/37, 32.22 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  253. Agility Trial: Diskvalifikován

  254. Jumping Open: Diskvalifikován

  255. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  256. Agility Open: Diskvalifikován

  257. Agility Open SQUADS: Diskvalifikován

  258. Agility Trial I: 1/10, 35.84 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  259. Agility Trial II: Diskvalifikován

  260. Jumping Open: Diskvalifikován

  261. Tuneliáda: 17/24, 20.47 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  262. Holešov - Dvojité štěstí, 18. 03. 2017

  263. Agility Trial I: 1/7, 37.81 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  264. Agility Trial II: Diskvalifikován

  265. Brno - Zimní Brno III., 11. 03. 2017

  266. Agility LA: 8/43, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  267. Jumping LA: Diskvalifikován

  268. Zkouška LA3: 16/23, 47.45 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  269. Mikulov - Podpálavská drkotačka VI., 18. 02. 2017

  270. Agility L: 5/36, 34.08 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  271. Jumping L: 2/38, 29.61 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  272. Zk LA3: Diskvalifikován

  273. Horka nad Moravou - Faktor strachu pošesté aneb 2x 4 jede :-), 11. 02. 2017 - 12. 02. 2017

  274. V Agility: 1/18, 32.06 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  275. VI Agility: Diskvalifikován

  276. VII Agility: Diskvalifikován

  277. VIII Agility: Diskvalifikován

  278. Těšánky - Únorové dvojzkoušky, 05. 02. 2017

  279. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  280. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  281. Brno - Vánoční Brno, 17. 12. 2016

  282. Jumping LA: Diskvalifikován

  283. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  284. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  285. ZkA II. LA3: Diskvalifikován

  286. ZkA I. LA3: Diskvalifikován

  287. Kroměříž - Dvojzkoušky, 23. 10. 2016

  288. Agility Trial I: 1/25, 36.11 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  289. Agility Trial II: Diskvalifikován

  290. Hulín - Mont agi Hulín potřetí, 08. 10. 2016

  291. Agility Trial: Diskvalifikován

  292. Jumping Trial: Diskvalifikován

  293. RSDC Jumping: Diskvalifikován

  294. Brno - Cacovice - O Mistra Ostrova 2016, 28. 09. 2016

  295. Agility L: Diskvalifikován

  296. Jumping L: Diskvalifikován

  297. Lednice/Nejdek - Burčákcup 2016 s JK Animals, 24. 09. 2016

  298. Agility Open: Diskvalifikován

  299. Agility Trial: 4/11, 35.09 s, 10.0 tr. b., 5.19 m/s

  300. Jumping Open: Diskvalifikován

  301. Mitrov (Strážek) - Dvojzkoušky Podmitrov, 24. 08. 2016

  302. 1.zkouška LA2: 1/12, 32.56 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  303. 2.zkouška LA2: 5/12, 35.91 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  304. Brno - Dvojzkoušky agility na Ostrově, 14. 08. 2016

  305. 1. Zk LA2: Diskvalifikován

  306. 2. Zk LA2: Diskvalifikován

  307. Rožnov pod Radhoštěm - Trojjumping Free Sport, 17. 07. 2016

  308. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  309. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  310. Jumping 3 L: 10/28, 29.43 s, 15.0 tr. b., 4.76 m/s

  311. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016, 01. 07. 2016 - 03. 07. 2016

  312. Agility: 5/42, 37.36 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  313. Agility I: Diskvalifikován

  314. Agility II: Diskvalifikován

  315. Agility IV: Diskvalifikován

  316. Jumping I: Diskvalifikován

  317. Jumping II: Diskvalifikován

  318. Sedlec u Mikulova - Specific Jumpiáda 2016, 26. 06. 2016

  319. I. Jumping L: 1/20, 30.28 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  320. Il. Jumping L: Diskvalifikován

  321. Brno - Letní Robinsonáda 2016, 28. 05. 2016

  322. Agility L: 2/36, 41.92 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  323. Jumping I. L: 7/36, 35.63 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  324. Jumping ll. L: 10/27, 34.23 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  325. L Final: Diskvalifikován

  326. Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod, 21. 05. 2016 - 22. 05. 2016

  327. QA3 Agility: Diskvalifikován

  328. QA4 Agility: Diskvalifikován

  329. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  330. Rožnov pod Radhoštěm - Dvojzkoušky Free Sport, 15. 05. 2016

  331. 1. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  332. 2. Zkouška A2 LA2: Diskvalifikován

  333. Luhačovice - Fešák lázeňský, 14. 05. 2016

  334. Agility: 1/15, 38.03 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  335. Agility Open: Diskvalifikován

  336. Jumping Special A2 + A3: 5/30, 38.72 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  337. Zlín-Příluky - Zlínské trojzkoušky, 01. 05. 2016

  338. druhá zkouška LA2: 6/19, 37.81 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  339. první zkouška LA2: Diskvalifikován

  340. třetí zkouška LA2: Diskvalifikován

  341. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  342. QA1 Agility: 67/213, 44.46 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  343. QA2 Agility: 78/204, 47.39 s, 15.0 tr. b., 4.22 m/s

  344. QJ1 Jumping: 54/213, 39.47 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  345. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  346. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže a III. MČR Pyrenejských ovčáků, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  347. Agility I: Diskvalifikován

  348. Agility II: Diskvalifikován

  349. Agility III: Diskvalifikován

  350. Agility Open: Diskvalifikován

  351. Jumping Open: Diskvalifikován

  352. Jumping Open II: Diskvalifikován

  353. Olomouc - Jarní PsíHrátky 2016, 09. 04. 2016 - 10. 04. 2016

  354. Agility Ne L: Diskvalifikován

  355. Jumping Ne L: 11/40, 24.69 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  356. Zkouška Ne LA2: 2/12, 37.45 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  357. Mikulov - Mikulovský trojhrb, 26. 03. 2016

  358. 1.Zk LA2: 1/19, 32.1 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  359. 2.Zk LA2: 6/19, 34.7 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  360. 3.Zk LA2: 5/19, 35.67 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  361. Brno - Agility Zetor Cup, 19. 03. 2016

  362. Agility LA: 31/38, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  363. Jumping LA: 22/38, 37.15 s, 15.0 tr. b., 4.41 m/s

  364. Zkouška LA2: Diskvalifikován

  365. Těšánky - Březnové dvojzkoušky agility, 12. 03. 2016

  366. 1. zkouška LA2: 1/25, 32.16 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  367. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  368. Horka nad Moravou - Faktor strachu popáté aneb zkouškový maraton, 11. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  369. I Agility: 2/22, 33.74 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  370. II Agility: 4/22, 37.96 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  371. III Agility: Diskvalifikován

  372. Brno - Zimní Brno I., 09. 01. 2016

  373. Agility L L: 6/39, 38.06 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  374. Jumping L L: Diskvalifikován

  375. Zk LA1 LA1: 1/5, 31.73 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  376. Hlučín - Dvojité tukobraní, 27. 12. 2015

  377. II. zkouška LA1: Diskvalifikován

  378. I. zkouška LA1: 2/24, 36.17 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  379. Brno - Vánoční Brno 2015, 12. 12. 2015

  380. Agility L L: Diskvalifikován

  381. Jumping L L: Diskvalifikován

  382. Zkouška LA1 LA1: Diskvalifikován

  383. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 08. 11. 2015

  384. Agility I: 1/13, 27.16 s, 10.0 tr. b., 5.34 m/s

  385. Agility II: Diskvalifikován

  386. Jumping 1: 3/13, 27.64 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  387. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 07. 11. 2015

  388. Agility: 1/3, 27.23 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  389. Agility Open: 6/17, 33.83 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  390. Jumping Open: Diskvalifikován

  391. Zlín - Trojzkoušky, 28. 09. 2015

  392. druhý běh LA1: Diskvalifikován

  393. první běh LA1: 3/16, 31.15 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  394. třetí běh LA1: Diskvalifikován

  395. Čebín u Brna - ČEBÍNSKÝ KRÁL 2015, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  396. Jumping neděle L: 11/38, 30.17 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  397. Jumping sobota L: 12/37, 39.06 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  398. Open agility sobota L: Diskvalifikován

  399. Zkouška neděle LA1: Diskvalifikován

  400. Zkouška sobota LA1: Diskvalifikován

  401. Mitrov (Strážek) - dvojzkoušky Podmitrov, 20. 08. 2015

  402. druhá zkouška LA1: Diskvalifikován

  403. první zkouška LA1: 1/8, 36.93 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s