Cz En

051915

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Daniela Martinková

Pes

  1. Beny Ricardo Bohemia, Francouzský buldoček

Výsledky

  1. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  2. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  3. Jumping 1: Diskvalifikován

  4. Jumping 2 : Diskvalifikován

  5. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  6. Agility jednotlivci S: Diskvalifikován

  7. Jumping jednotlivci S: Diskvalifikován

  8. Dolní Počernice - Podzimní Hloubětínské Dvojzkoušky 2019, 19. 10. 2019

  9. Zkouška SA1 1: Diskvalifikován

  10. Zkouška SA1 2: Diskvalifikován

  11. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  12. 1.Zkouška SA1: Diskvalifikován

  13. 2.Zkouška SA1: Diskvalifikován

  14. 3.Zkouška SA1: Diskvalifikován

  15. Jumping S: Diskvalifikován

  16. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  17. A1 SA1: Diskvalifikován

  18. Agility S: Diskvalifikován

  19. Jumping S: Diskvalifikován

  20. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  21. Zkouška II. SA1: Diskvalifikován

  22. Zkouška I. SA1: Diskvalifikován

  23. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  24. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  25. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  26. 3. zkouška SA1: Diskvalifikován

  27. Dobříš - Dobříšský trojboj (2x jumping, tuneliáda) + hry agility, 19. 08. 2018

  28. Jumping 1 S S: Diskvalifikován

  29. Jumping 2 S S: Diskvalifikován

  30. Tuneliáda S S: 15/15, 43.68 s, 24.68 tr. b., 2.11 m/s

  31. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  32. AGILITY: Diskvalifikován

  33. JUMPING SA1: Diskvalifikován

  34. SA1: Diskvalifikován

  35. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  36. AGILITY: Diskvalifikován

  37. JUMPING: Diskvalifikován

  38. SA1: Diskvalifikován

  39. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  40. Agility: Diskvalifikován

  41. Jumping: Diskvalifikován

  42. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  43. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  44. II. Packa SA1: Diskvalifikován

  45. I. Packa SA1: Diskvalifikován

  46. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  47. Agility: Diskvalifikován

  48. Jumping: Diskvalifikován

  49. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  50. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  51. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  52. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  53. Agilty: Diskvalifikován

  54. Jumping: Diskvalifikován

  55. Zkouška SA1: 3/7, 69.14 s, 22.14 tr. b., 2.14 m/s

  56. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  57. II. zkouška SA1: 4/5, 60.97 s, 29.97 tr. b., 2.1 m/s

  58. II. zkouška SA1: 7/11, 42.83 s, 13.83 tr. b., 3.04 m/s

  59. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  60. I. zkouška SA1: 2/5, 43.71 s, 17.71 tr. b., 2.91 m/s

  61. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  62. AGILITY: 10/13, 67.72 s, 25.72 tr. b., 2.45 m/s

  63. AGILITY: Diskvalifikován

  64. JUMPING: Diskvalifikován

  65. JUMPING: Diskvalifikován

  66. SA1: 3/4, 71.18 s, 29.18 tr. b., 2.3 m/s

  67. SA1: 3/4, 57.76 s, 29.76 tr. b., 2.34 m/s

  68. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  69. Agility open S: Diskvalifikován

  70. Jumping open S: Diskvalifikován

  71. Zkoušky_neděle SA1: Diskvalifikován

  72. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  73. 1.běh SA1: Diskvalifikován

  74. 2.běh SA1: Diskvalifikován

  75. Písnice - Kaniko Jump, 24. 09. 2017

  76. Jumping II. S: Diskvalifikován

  77. Jumping I. S: Diskvalifikován

  78. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  79. Agility S: Diskvalifikován

  80. Jumping S: Diskvalifikován

  81. Zkouška - SA1: 9/11, 72.08 s, 39.08 tr. b., 1.91 m/s

  82. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  83. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  84. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  85. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" při CACIT 2017, 20. 08. 2017

  86. Zkouška II SA1: 6/12, 60.17 s, 37.17 tr. b., 2.36 m/s

  87. Zkouška I SA1: Diskvalifikován

  88. Žamberk - O pohár Fitmin 2017, 13. 08. 2017

  89. AGILITY: Diskvalifikován

  90. JUMPING SA1: Diskvalifikován

  91. SA1: Diskvalifikován

  92. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  93. Agility So S: Diskvalifikován

  94. Zkouška So SA1: 3/3, 68.72 s, 29.72 tr. b., 2.28 m/s

  95. Zkoušky NE SA1: Diskvalifikován

  96. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  97. 1.zkouška: Diskvalifikován

  98. 2.zkouška: 4/9, 82.27 s, 27.27 tr. b., 2.07 m/s

  99. Jumping A1: Diskvalifikován

  100. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  101. Ne-: Diskvalifikován

  102. Ne-Agility: Diskvalifikován

  103. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  104. So-: Diskvalifikován

  105. So-Agility: Diskvalifikován

  106. So-Jumping: Diskvalifikován

  107. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  108. Agility S: Diskvalifikován

  109. Jumping S: Diskvalifikován

  110. zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  111. zkouška 2 SA1: 4/6, 78.21 s, 42.21 tr. b., 2.07 m/s

  112. zkouška 3 SA1: Diskvalifikován

  113. zkouška 4 SA1: Diskvalifikován

  114. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  115. 1. běh SA1: Diskvalifikován

  116. 2. běh SA1: Diskvalifikován

  117. Málkov u Chomutova - Memoriál Praotce Krušiny III. ... aneb honba za pokladem :-), 14. 05. 2017

  118. 1.Zka - SA1: Diskvalifikován

  119. 2. Zka - SA1: Diskvalifikován

  120. Ratenice - Májový závod a MČR českých strakatých psů, 07. 05. 2017

  121. Agility open S: 13/17, 85.78 s, 38.78 tr. b., 2.02 m/s

  122. Jumping open S: 11/17, 65.74 s, 25.74 tr. b., 2.31 m/s

  123. ZkA. SA1: Diskvalifikován

  124. Praha Kateřinky - Badafa dvouzkoušky, 30. 04. 2017

  125. Druhý běh SA1: 5/6, 57.66 s, 13.66 tr. b., 2.03 m/s

  126. První běh SA1: Diskvalifikován

  127. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  128. III. zkouška SA1: 3/8, 42.4 s, 4.4 tr. b., 3.07 m/s

  129. III. zkouška SA1: 10/13, 47.71 s, 9.71 tr. b., 2.87 m/s

  130. II. zkouška SA1: 4/8, 59.0 s, 26.0 tr. b., 2.49 m/s

  131. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  132. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  133. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  134. Agility S: Diskvalifikován

  135. Fun Jumping S: Diskvalifikován

  136. Jumping S: Diskvalifikován

  137. Zkouška SA1: 3/6, 64.44 s, 10.44 tr. b., 2.45 m/s

  138. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  139. AGILITY: Diskvalifikován

  140. JUMPING: Diskvalifikován

  141. SA1: 3/6, 76.44 s, 37.44 tr. b., 2.26 m/s

  142. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  143. Zkouška1 SA1: 7/11, 54.9 s, 10.9 tr. b., 2.42 m/s

  144. Zkouška 2 SA1: 7/11, 50.32 s, 6.32 tr. b., 2.72 m/s

  145. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  146. Agility: Diskvalifikován

  147. Jumping: Diskvalifikován

  148. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  149. Louny - O sněhovou vločku, 08. 01. 2017

  150. Agility: Diskvalifikován

  151. Jumping: Diskvalifikován

  152. Zka - SA1: 4/5, 66.21 s, 21.21 tr. b., 1.92 m/s

  153. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  154. Jumping III. S: Diskvalifikován

  155. Jumping II. S: Diskvalifikován

  156. Jumping I. S: Diskvalifikován

  157. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  158. 1. ZK SA1: 4/11, 49.26 s, 21.26 tr. b., 2.35 m/s

  159. 2. ZK SA1: 6/11, 56.08 s, 19.08 tr. b., 2.32 m/s

  160. Kralovice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 13. 11. 2016

  161. JUMPING_SA1 SA1: Diskvalifikován

  162. SA1_1 SA1: Diskvalifikován

  163. SA1_2 SA1: 2/7, 48.34 s, 12.34 tr. b., 2.85 m/s

  164. Královice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2016

  165. SA1_1 SA1: 9/9, 69.03 s, 45.03 tr. b., 2.1 m/s

  166. SA1_2 SA1: 7/9, 66.44 s, 22.44 tr. b., 2.17 m/s

  167. Královice - KENNEL CUP 2016, 06. 11. 2016

  168. Jumping-Finále chov. stanic SA: Diskvalifikován

  169. Jumping Open (kval. jednotlivců) SA: Diskvalifikován

  170. Zkouška SA1: 1/3, 77.37 s, 34.37 tr. b., 1.87 m/s

  171. Královice - ZKOUŠKY AGILITY, 06. 11. 2016

  172. 1. zkouška SA1: 2/2, 63.91 s, 18.91 tr. b., 2.11 m/s

  173. 2. zkouška SA1: 2/2, 71.46 s, 28.46 tr. b., 2.02 m/s

  174. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  175. JUMPING: 20/27, 73.48 s, 33.48 tr. b., 2.33 m/s

  176. SA1: Diskvalifikován

  177. Praha - Holešovice - Festival Zvířat, 2x Zkouška a 2x A0, 02. 10. 2016

  178. 1. Zka - SA1: Diskvalifikován

  179. 2. Zka - SA1: 7/7, 89.13 s, 39.13 tr. b., 1.54 m/s

  180. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2016

  181. SA1_1 SA1: Diskvalifikován

  182. SA1_2 SA1: Diskvalifikován

  183. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky - JK Animals + Veterán HOP, 09. 07. 2016

  184. Jumping: Diskvalifikován

  185. Zkouška: 8/10, 92.4 s, 42.4 tr. b., 1.63 m/s

  186. Zkouška II: Diskvalifikován

  187. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  188. Agility S: Diskvalifikován

  189. Jumping S: Diskvalifikován

  190. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  191. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  192. Agility So Small: Diskvalifikován

  193. Jumping Ne Small: Diskvalifikován

  194. Jumping So Small: Diskvalifikován

  195. SA1 Ne: Diskvalifikován

  196. SA1 So: Diskvalifikován

  197. Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2016, 28. 05. 2016 - 29. 05. 2016

  198. Agility Open III Small: Diskvalifikován

  199. Agility Open II Small: Diskvalifikován

  200. Agility Open I Smal (i družstva): Diskvalifikován

  201. Jumping Open III Small: Diskvalifikován

  202. Jumping Open II Small: Diskvalifikován

  203. Jumping Open I Small (i družstva): Diskvalifikován

  204. Louny - Dvojzkoušky, 14. 05. 2016

  205. 2.běh Zka SA1: Diskvalifikován

  206. Skochovice - Zkoušky - květen 2016, 06. 05. 2016

  207. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  208. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  209. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  210. Jarní závody agility 2016: 13/24, 63.28 s, 28.28 tr. b., 2.35 m/s

  211. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  212. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován

  213. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  214. QA2 Agility: Diskvalifikován

  215. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  216. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  217. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  218. Agility I: Diskvalifikován

  219. Agility II: Diskvalifikován

  220. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  221. Zkouska SA1 1: Diskvalifikován

  222. Zkouska SA1 2: Diskvalifikován

  223. Zkouska SA1 3: Diskvalifikován

  224. Zkouska SA1 4: Diskvalifikován

  225. Olomouc - Jarní PsíHrátky 2016, 09. 04. 2016 - 10. 04. 2016

  226. Agility Ne S: Diskvalifikován

  227. Agility So S: 23/35, 67.95 s, 32.95 tr. b., 2.5 m/s

  228. Jumping Ne S: Diskvalifikován

  229. jumping So S: Diskvalifikován

  230. Zkouška Ne SA1: Diskvalifikován

  231. Zkouška SO SA1: Diskvalifikován

  232. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  233. Agility: 22/29, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  234. Agility 2: 13/28, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  235. Jumping: 14/29, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  236. Jumping 2: 19/28, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  237. Zkouška: 1/3, 68.16 s, 16.16 tr. b., 2.2 m/s

  238. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  239. Zkouska III SA1: Diskvalifikován

  240. Zkouška II SA1: 5/7, 68.21 s, 41.21 tr. b., 2.21 m/s

  241. Zkouška I SA1: Diskvalifikován

  242. Zkouska IV SA1: Diskvalifikován

  243. Zkouska VI SA1: Diskvalifikován

  244. Zkouska V SA1: Diskvalifikován

  245. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 28. 02. 2016

  246. Agility open S: Diskvalifikován

  247. Jumping S: Diskvalifikován

  248. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  249. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  250. Agility - So: Diskvalifikován

  251. Jumping: Diskvalifikován

  252. ZkA - So: Diskvalifikován

  253. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  254. 1. ZK SA1: Diskvalifikován

  255. 2. ZK SA1: 9/12, 56.52 s, 23.52 tr. b., 1.98 m/s

  256. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  257. ZkA 1 Ne: 8/12, 67.18 s, 29.18 tr. b., 2.05 m/s

  258. ZkA 1 So: Diskvalifikován

  259. ZkA 2 So: Diskvalifikován

  260. ZkA 3 Ne: 6/12, 48.6 s, 18.6 tr. b., 2.63 m/s

  261. ZkA 3 So: Diskvalifikován

  262. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  263. Jumping III. S: Diskvalifikován

  264. Jumping II. S: Diskvalifikován

  265. Jumping I. S: Diskvalifikován

  266. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  267. 1. ZK SA1: Diskvalifikován

  268. 2. ZK SA1: 4/7, 65.91 s, 32.91 tr. b., 2.0 m/s

  269. Královice - 6.MČR "SUPER G AGILITY", 06. 12. 2015

  270. Agility SuperG Basic Small: Diskvalifikován

  271. Jumping SuperG Basic Small: Diskvalifikován

  272. Horka nad Moravou - Dvojité Agility 1, 2 a 3, 08. 11. 2015

  273. Agility I: Diskvalifikován

  274. Agility II: Diskvalifikován

  275. Jumping 1: Diskvalifikován

  276. Horka nad Moravou - O pohár Lovecké chaty, 07. 11. 2015

  277. Agility: Diskvalifikován

  278. Agility Open: Diskvalifikován

  279. Jumping Open: Diskvalifikován

  280. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  281. Jumping II. S: Diskvalifikován

  282. Jumping I. S: Diskvalifikován

  283. ZkA II. SA1: Diskvalifikován

  284. ZkA I. SA1: 6/7, 81.34 s, 20.34 tr. b., 2.09 m/s

  285. ZkA SA1: Diskvalifikován

  286. Slaný - TOP CUP INDOOR, 18. 10. 2015

  287. A1 (Top Cup) Small Small: 6/9, 68.51 s, 29.51 tr. b., 2.32 m/s

  288. Agility Open (TopCup) Small: Diskvalifikován

  289. Zkouška SA1: 6/9, 49.4 s, 16.4 tr. b., 2.71 m/s

  290. Slaný - Zkoušky, 17. 10. 2015

  291. Zkouška A1 - 1 SA1: Diskvalifikován

  292. Zkouška A1 - 2 SA1: Diskvalifikován

  293. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  294. 26.9.2015 agility S: Diskvalifikován

  295. 26.9.2015 jumping S: Diskvalifikován

  296. 26.9.2015 zkouška SA1: Diskvalifikován

  297. 27.9.2015 jumping S: Diskvalifikován

  298. Skochovice - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 28. 08. 2015 - 30. 08. 2015

  299. Agility klubů: Diskvalifikován

  300. Jumping družstev: Diskvalifikován

  301. Jumping dvojic: Diskvalifikován

  302. Soutěž feny proti psům: Diskvalifikován

  303. Soutěž podle roku narození: Diskvalifikován

  304. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 16. 08. 2015

  305. ZkA I.: Diskvalifikován

  306. ZkA II.: Diskvalifikován

  307. Rožnov pod Radhoštem - Ve znamení TRNEK, 01. 08. 2015 - 02. 08. 2015

  308. Agility I: Diskvalifikován

  309. Agility II: Diskvalifikován

  310. BublaJump „Ve Znamení Trnek“: Diskvalifikován

  311. Dogmania Jump: Diskvalifikován

  312. Free Jumping Sport: Diskvalifikován

  313. HCV Jumping: Diskvalifikován

  314. Dobříš - FitDog Open 2015, 18. 07. 2015 - 19. 07. 2015

  315. Agility 1: Diskvalifikován

  316. Agility 2: Diskvalifikován

  317. Jumping 1: Diskvalifikován

  318. Jumping 2: Diskvalifikován