Cz En

052315

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Sasková, LOBO

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Adora Breembark, Border kolie

Výsledky

  1. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  2. Jumping II L A3: 2/6, 32.15 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  3. Jumping I L A3: 2/6, 36.77 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  4. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  5. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  6. 2. Zkouška LA3: 6/16, 41.9 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  7. Buštěhrad - Pohodové Dvojzkoušky, 09. 10. 2020

  8. Druhá zkouška: 4/8, 46.68 s, 5.68 tr. b., 3.88 m/s

  9. První zkouška: Diskvalifikován

  10. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  11. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  12. 2. běh LA3: 3/13, 43.79 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  13. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VII/20, 02. 10. 2020

  14. II. Zk LA3: Diskvalifikován

  15. I. Zk LA3: Diskvalifikován

  16. Řepčice u Velkých Popovic - 2v1 + zkouška, 28. 09. 2020

  17. Jumping A2,3: 1/12, 24.32 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  18. Zkoušky Agility: 2/6, 34.54 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  19. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  20. 1. zkouška: Diskvalifikován

  21. 2. zkouška: 3/12, 37.01 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  22. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/20, 18. 09. 2020

  23. II. Zk LA3: 2/10, 37.58 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  24. I. Zk LA3: 1/10, 40.18 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  25. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  26. 1. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  27. 2. Zkouška LA3: 3/10, 42.95 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  28. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/20, 04. 09. 2020

  29. II. Zk LA3: 1/6, 41.77 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  30. I. Zk LA3: 1/6, 41.32 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  31. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  32. 1. zkouška: 1/8, 41.47 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  33. 2. zkouška: 3/8, 51.0 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  34. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 28. 08. 2020

  35. Druhá zkouška: 2/9, 35.14 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  36. První zkouška: Diskvalifikován

  37. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  38. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  39. ZkA. LA3 II.: 1/8, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  40. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  41. Jumping Open L: 6/31, 32.62 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  42. ZkA. LA3 I.: 2/13, 44.46 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  43. ZkA. LA3 II.: 3/10, 41.15 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  44. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  45. dr.A3: 1/3, 39.07 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  46. pr.A3: 1/3, 39.41 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  47. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  48. 1. běh LA3: 4/10, 41.8 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  49. 2. běh LA3: 4/9, 44.88 s, 10.0 tr. b., 4.9 m/s

  50. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/20, 26. 06. 2020

  51. II. Zk LA3: 4/7, 48.22 s, 6.22 tr. b., 3.94 m/s

  52. I. Zk LA3: 2/7, 42.44 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  53. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  54. 1. zkouška: Diskvalifikován

  55. 2. zkouška: 2/7, 40.53 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  56. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  57. II. Zk LA3: Diskvalifikován

  58. I. Zk LA3: 3/6, 41.94 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  59. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 06. 2020

  60. Druhá zkouška: 3/7, 35.24 s, 10.0 tr. b., 4.28 m/s

  61. První zkouška: 4/7, 43.97 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  62. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  63. ZkA. LA3 I.: 2/15, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  64. ZkA. LA3 II.: 7/15, 39.28 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  65. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  66. 1 zkouška A3: 4/8, 48.16 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  67. 2. zkouška A3: 4/8, 43.55 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  68. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  69. ZkA. LA3 I.: Diskvalifikován

  70. ZkA. LA3 II.: 6/18, 39.12 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  71. Praha Štěrboholy - Aktijácké Jumpy, 23. 11. 2019

  72. Jump Zk LA3 I.: 1/7, 33.28 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  73. Jump Zk LA3 II.: 1/7, 36.75 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  74. Dolní Počernice - Podzimní Hloubětínské Dvojzkoušky 2019, 19. 10. 2019

  75. Zkouška LA3 1: 1/9, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  76. Zkouška LA3 2: 6/9, 39.98 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  77. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/19, 18. 10. 2019

  78. Zk LA3 I.: Diskvalifikován

  79. Zk LA3 II.: Diskvalifikován

  80. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  81. Batmanova zkouška LA3: 6/13, 40.65 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  82. Supermanova zkouška LA3: 2/13, 37.43 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  83. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  84. Zkouška II LA3: 6/10, 37.77 s, 10.0 tr. b., 5.16 m/s

  85. Zkouška I LA3: Diskvalifikován

  86. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  87. 1. běh LA3 : Diskvalifikován

  88. 2. běh LA3 : 3/12, 38.44 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  89. Chýnov - 4. Chýnovský hopík, 07. 09. 2019

  90. LA3 1zk: 2/13, 38.73 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  91. LA3 2zk: 5/13, 34.79 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  92. LA3 3zk: 4/13, 39.84 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  93. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/19, 06. 09. 2019

  94. Zk LA3 I.: 1/6, 45.93 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  95. Zk LA3 II.: 2/6, 41.66 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  96. Horní Bukovsko - NAGIT CUP IV., 17. 08. 2019 - 18. 08. 2019

  97. Agility L neděle: Diskvalifikován

  98. Jumping L neděle: Diskvalifikován

  99. Zkouška LA3 neděle: Diskvalifikován

  100. Lysá nad Labem - Zkoušky NKÚ XII., 16. 08. 2019

  101. LA3 - I.: 2/7, 39.44 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  102. LA3 - II.: Diskvalifikován

  103. Praha-Uhříněves - 7. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 10. 08. 2019

  104. 1. běh LA3: 1/4, 49.88 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  105. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  106. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové, 03. 08. 2019

  107. Agility open L: 1/14, 37.79 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  108. Jumping open L: 2/14, 28.55 s, 0.0 tr. b., 5.95 m/s

  109. Zkouška LA3: 2/8, 46.55 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  110. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  111. II. zkouška LA3: 7/14, 38.54 s, 10.0 tr. b., 4.59 m/s

  112. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  113. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  114. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  115. 2. běh LA3: 4/9, 40.51 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  116. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  117. LA3 - I.: 3/12, 44.03 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  118. LA3 - II.: 4/12, 44.45 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  119. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  120. Zkouška LA3 I: Diskvalifikován

  121. Zkouška LA3 II: Diskvalifikován

  122. Horní Bukovsko - O Říďův pohár, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  123. 1. Zkouška - LA3: 2/5, 38.46 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  124. 2. Zkouška - LA3: Diskvalifikován

  125. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/19, 14. 06. 2019

  126. Zk LA3 I.: 1/10, 38.61 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  127. Zk LA3 II.: Diskvalifikován

  128. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  129. LA3: 2/13, 42.66 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  130. LA3-2: 6/13, 38.43 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  131. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  132. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  133. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  134. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  135. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  136. Zkouška I. LA3: 2/17, 44.72 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  137. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  138. Zkouška LA3 I: Diskvalifikován

  139. Zkouška LA3 II: 2/9, 38.19 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  140. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  141. Druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  142. První zkouška LA3: 1/9, 38.41 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  143. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  144. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  145. I. zkouška LA3: 8/24, 43.87 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  146. Neveklov - 59. DVOJZKOUŠKY + 1, 09. 02. 2019

  147. 1. běh LA3: 9/18, 38.23 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  148. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  149. 3. běh LA3: 1/18, 36.13 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  150. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  151. Jumping L 1: Diskvalifikován

  152. Jumping L 2: 12/41, 27.52 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  153. Jumping L 3: 1/41, 31.69 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  154. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  155. 1. běh LA3: 3/20, 44.75 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  156. 2. běh LA3: 2/20, 43.39 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  157. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  158. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  159. LA3 I. LA3: 7/24, 45.94 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  160. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  161. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  162. Jumping 1: 3/48, 36.64 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  163. Jumping 2: 4/48, 34.19 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  164. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky III., 26. 10. 2018

  165. 1. Zka - LA3: 8/15, 43.97 s, 15.0 tr. b., 4.82 m/s

  166. 2. Zka - LA3: 9/15, 37.0 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  167. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky II., 12. 10. 2018

  168. 1. Zka - LA3: 1/13, 41.59 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  169. 2. Zka - LA3: 1/13, 41.19 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  170. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  171. Agility L: Diskvalifikován

  172. Jumping L: Diskvalifikován

  173. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  174. Záryby - Hloubětínský drak - MČR kříženců, 28. 09. 2018

  175. Agility open L: Diskvalifikován

  176. Jumping open L: 1/20, 30.54 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  177. Praha - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky I., 14. 09. 2018

  178. 1. Zka - LA3: 4/9, 50.63 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  179. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  180. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  181. 1. běh LA3: 1/14, 41.46 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  182. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  183. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  184. Zkouška II. LA3: 3/15, 34.61 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  185. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  186. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  187. jumping LA3: 2/15, 22.75 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  188. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  189. II. Zkouška: 1/16, 38.32 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  190. I. Zkouška: Diskvalifikován

  191. Jumping: 1/30, 28.98 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  192. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  193. 1. Zk LA3: 4/9, 44.8 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  194. 2. Zk LA3: 5/9, 45.16 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  195. Ptýrov - Fly FACTOR I. 2018, 19. 08. 2018

  196. III. jumping L: 3/21, 25.04 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  197. II. jumping L: Diskvalifikován

  198. I. jumping L: 1/21, 25.64 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  199. Praha - 4. FRONTLINE Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 08. 2018

  200. 1. BĚH LA3: 6/16, 38.23 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  201. 2. BĚH LA3: 3/16, 37.41 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  202. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  203. 1. Zk LA3: 7/20, 42.39 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  204. 2. Zk LA3: Diskvalifikován

  205. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  206. A3 - 1. LA3: Diskvalifikován

  207. A3 - 2. LA3: 4/13, 44.47 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  208. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  209. Nedele LA3 1: 2/11, 38.44 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  210. Nedele LA3 2: Diskvalifikován

  211. Kladno - Letní Fresh, 07. 07. 2018

  212. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  213. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  214. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  215. III. jumping L: 7/23, 34.06 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  216. II. Jumping L: Diskvalifikován

  217. I. JUMPING L: 2/26, 32.16 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  218. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  219. zkouška 1 LA3: 4/10, 46.4 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  220. zkouška 2 LA3: 3/12, 41.68 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  221. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské jarní dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  222. Zkouška 1 - LA3: 5/9, 40.48 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  223. Zkouška 2 - LA3: 3/9, 38.61 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  224. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  225. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  226. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  227. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 11. 05. 2018

  228. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  229. 2. Zka - LA3: 3/6, 36.06 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  230. Buštěhrad - Jumpingový speciál i pro NULKY, 04. 05. 2018

  231. Jumping 1 L: 12/17, 32.47 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  232. Jumping 2 L: 2/17, 30.16 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  233. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  234. Agility L: 12/51, 34.73 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  235. JUMPING L: 1/51, 32.28 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  236. Zkouška agility LA3: 4/16, 34.55 s, 5.0 tr. b., 5.15 m/s

  237. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 20. 04. 2018

  238. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  239. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  240. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  241. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  242. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  243. Neveklov - 55. Dvojzkoušky + 1, 17. 03. 2018

  244. 1. BĚH LA3: Diskvalifikován

  245. 2. BĚH LA3: 2/16, 46.95 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  246. 3. BĚH LA3: 4/16, 37.98 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  247. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  248. Zk.A II. LA3: 1/20, 34.81 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  249. ZkA. I. LA3: 6/20, 37.19 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  250. Neveklov - 54. Dvojzkoušky + 1, 10. 02. 2018

  251. 1. běh LA3: 2/13, 34.74 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  252. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  253. 3. běh LA3: 3/13, 33.5 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  254. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  255. ZkA II. LA3: Diskvalifikován

  256. ZkA I. LA3: 4/21, 34.99 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  257. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  258. Barelový a tunelový běh L: 7/35, 27.44 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  259. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  260. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  261. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  262. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  263. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  264. Agility_: 6/49, 39.23 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  265. Jumping_: 5/49, 35.63 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  266. Neveklov - 53. Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2017

  267. Heroutice, 1. běh: 3/14, 48.76 s, 12.76 tr. b., 3.53 m/s

  268. Heroutice, 2. běh: 1/14, 43.22 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  269. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  270. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  271. Czech Imp Jump Large: 15/51, 28.58 s, 8.58 tr. b., 3.71 m/s

  272. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  273. Jumping 2 Large: 7/51, 31.27 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  274. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  275. 1.zkouška LA3: 1/10, 39.53 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  276. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  277. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  278. 1. Zka - LA3: 3/17, 40.28 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  279. 2. Zka - LA3: 4/17, 37.74 s, 10.0 tr. b., 5.27 m/s

  280. Chýnov - 2. Chýnovský hopík, 16. 09. 2017

  281. Zkouška 1 - LA3: Diskvalifikován

  282. Zkouška 2 - LA3: 2/16, 40.78 s, 0.78 tr. b., 4.02 m/s

  283. Zkouška 3 - LA3: 1/16, 33.96 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  284. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  285. LA3 - 1. LA3: 2/12, 41.83 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  286. LA3 - 2. LA3: 1/12, 39.36 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  287. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  288. Horní Počernice, 1. běh: 1/10, 40.68 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  289. Horní Počernice, 2. běh: 1/10, 39.48 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  290. Horní Počernice, 3. běh: 3/10, 46.44 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  291. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  292. A3 1. běh LA3: 3/6, 50.34 s, 12.34 tr. b., 3.83 m/s

  293. A3 2. běh LA3: 3/6, 45.65 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  294. A3 3. běh LA3: Diskvalifikován

  295. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  296. Agility L: 1/15, 33.02 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  297. Jumping L: 6/15, 26.72 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  298. Zkouška LA3: 4/8, 37.14 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  299. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  300. Jump III. L: 2/42, 32.37 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  301. Jump II. L: 2/52, 29.25 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  302. ZkA. Ne LA3: Diskvalifikován

  303. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  304. LA3/1 LA3: Diskvalifikován

  305. LA3/2 LA3: 4/13, 40.07 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  306. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  307. ZkA. I. LA3: 2/19, 41.69 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  308. ZkA. ll. LA3: 3/19, 38.38 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  309. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  310. III. zkouška LA3: 2/17, 36.99 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  311. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  312. I. zkouška LA3: 16/17, 35.06 s, 25.0 tr. b., 5.02 m/s

  313. Louny - Hurá na prázdniny, 17. 06. 2017

  314. Agility - Large: 9/43, 31.4 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  315. Jumping - Large: 13/42, 29.35 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  316. ZkA - LA2: 3/20, 33.3 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  317. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  318. Zkouska 1 LA2: 2/21, 32.66 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  319. Zkouska 2 LA2: 1/21, 31.56 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  320. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  321. 1. běh LA2: 6/25, 35.91 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  322. 2. běh LA2: 2/25, 31.48 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  323. Praha - Štěrboholské mini dvojzkoušky III., 26. 05. 2017

  324. 1. Zka - LA2: 3/12, 40.19 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  325. 2. Zka - LA2: 1/12, 42.25 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  326. Kácov - Kácovský tuplák, 13. 05. 2017

  327. Běh dvojic Large: 1/34, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  328. JUMPING: Diskvalifikován

  329. LA2: 3/18, 31.99 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  330. Horní Počernice - 10. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2017

  331. 10. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  332. 10. Májová cena, Horní Počernice, Jumping: 5/28, 31.09 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  333. 10. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: 1/10, 37.4 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  334. Řepčice - Řepčice dvouzkoušky, 06. 05. 2017

  335. Druhý běh LA2: 1/8, 36.5 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  336. První běh LA2: 1/8, 30.94 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  337. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  338. Heroutice, 1. běh: 6/19, 34.69 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  339. Heroutice, 2. běh: 4/19, 35.5 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  340. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  341. Hradištko u Sadské - Jumpingy u dědy Mráze, 25. 02. 2017

  342. 1. běh L: 1/33, 30.12 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  343. 2. běh L: 3/33, 36.17 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  344. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  345. ZkA. II. LA2: 2/28, 37.75 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  346. ZkA. I. LA2: 14/28, 32.87 s, 15.0 tr. b., 4.59 m/s

  347. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  348. zkouška 1 LA2: Diskvalifikován

  349. zkouška 2 LA2: Diskvalifikován

  350. Řitka - Zkoušky - leden 2017, 20. 01. 2017

  351. 1. zkouška LA2: 8/15, 33.88 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  352. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  353. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  354. Czech Imp Jump Large: 7/49, 21.97 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  355. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  356. Jumping 2 Large: 32/49, 36.89 s, 14.89 tr. b., 3.9 m/s

  357. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 11. 12. 2016

  358. Druhá zkouška LA2: 5/13, 33.93 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  359. První zkouška LA2: 2/13, 33.59 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  360. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  361. Czech Imp Jump Large: 4/59, 20.3 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  362. Jumping 1 Large: Diskvalifikován

  363. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  364. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  365. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  366. Jumping 1 Large: 25/69, 36.54 s, 10.0 tr. b., 4.76 m/s

  367. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  368. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  369. 1. zkouška LA2: 8/20, 30.61 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  370. 2. zkouška LA2: 7/20, 30.15 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  371. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  372. 1. Zka - LA2: Diskvalifikován

  373. 2. Zka - LA2: 8/24, 39.08 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  374. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  375. Agility L: 8/39, 33.7 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  376. Jumping L: Diskvalifikován

  377. Zkoušky A1 LA2: 7/16, 42.5 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  378. Kácov - "Kácovský tuplák" 2, 10. 09. 2016

  379. Běh dvojic Large: 11/30, 0.0 s, 50.0 tr. b., 0.0 m/s

  380. JUMPING Large: 1/32, 32.03 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  381. LA2: 2/14, 36.87 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  382. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  383. Agility L: 1/37, 36.15 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  384. Jumping L: 5/39, 28.62 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  385. Zkouška LA2: 8/17, 36.36 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  386. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  387. Agility L: 15/41, 32.28 s, 15.0 tr. b., 5.36 m/s

  388. Jumping L: Diskvalifikován

  389. Praha - Kateřinky - Kunratické trojzkoušky, 25. 06. 2016

  390. Druhá zkouška LA2: Diskvalifikován

  391. První zkouška LA2: 4/22, 36.25 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  392. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  393. Agility So Large: 9/42, 40.22 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  394. Finale Ne Large: 6/14, 42.75 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  395. Jumping Ne Large: 7/37, 26.87 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  396. Jumping So Large: 6/43, 36.01 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  397. LA2 So: Diskvalifikován

  398. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  399. A2 LA2: 3/9, 34.13 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  400. Agility L L: 10/22, 36.46 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  401. Jumping L L: Diskvalifikován

  402. Kácov - "Kácovský tuplák" 1, 07. 05. 2016

  403. Běh dvojic: 15/44, 0.0 s, 50.0 tr. b., 0.0 m/s

  404. JUMPING: Diskvalifikován

  405. LA2: 6/18, 47.96 s, 8.96 tr. b., 3.17 m/s

  406. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  407. Jarní závody agility 2016: 4/23, 35.76 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  408. Jarní závody agility 2016: 6/48, 31.39 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  409. Jarní závody agility 2016: 21/48, 32.33 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  410. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  411. Agility: 45/50, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  412. Agility 2: 12/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  413. Jumping: 14/50, 40.03 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  414. Jumping 2: 18/49, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  415. Všetice - Halové agility závody "Power & Speed" + A0, 05. 03. 2016

  416. Agility Open L: 8/30, 33.94 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  417. Finále L: 3/16, 23.06 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  418. Zkouška LA2: 6/12, 47.32 s, 15.32 tr. b., 2.87 m/s

  419. Řitka - Zkoušky - březen 2016, 04. 03. 2016

  420. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  421. 2. zkouška LA1: 2/7, 20.75 s, 5.0 tr. b., 5.3 m/s

  422. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  423. Agility: Diskvalifikován

  424. Jumping: 17/55, 33.71 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  425. Zkouška: 3/15, 35.74 s, 15.0 tr. b., 4.14 m/s

  426. Řitka - Zkoušky - únor 2016, 12. 02. 2016

  427. 1. zkouška LA1: 1/10, 24.03 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  428. 2. zkouška LA1: 1/10, 26.56 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  429. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"4 - 3.ročník, 06. 02. 2016

  430. Czech Imp Jump Large: 4/52, 21.13 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  431. Jumping 1 Large: 6/54, 35.46 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  432. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  433. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  434. 5.prorubská: 4/11, 22.48 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  435. 6.prorubská: 2/11, 29.8 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  436. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  437. agility: 9/51, 39.01 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  438. jumping: Diskvalifikován

  439. zkouška: 7/13, 32.7 s, 10.0 tr. b., 3.79 m/s

  440. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"3 - 3.ročník, 02. 01. 2016

  441. Czech Imp Jump Large: 11/63, 19.6 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  442. Jumping 1 Large: 14/63, 30.63 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  443. Jumping 2 Large: Diskvalifikován

  444. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  445. Jumping III. L: 6/42, 23.68 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  446. Jumping II. L: 6/46, 27.44 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  447. Jumping I. L: 10/46, 28.84 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  448. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  449. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  450. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  451. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"2 - 3.ročník, 05. 12. 2015

  452. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  453. Jumping 1 Large: 10/49, 28.78 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  454. Jumping 2 Large: 14/49, 33.27 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  455. Dolní Přím - IV. Arion cup + 4.roč. MR beauceronů + MR bíglů, 28. 11. 2015

  456. Agility: 2/18, 40.25 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  457. Jumping: Diskvalifikován

  458. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  459. Czech Imp Jump Large: Diskvalifikován

  460. Jumping 1 Large: 13/49, 29.02 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  461. Jumping 2 Large: 8/49, 31.49 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  462. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  463. Agility Ne: 1/46, 35.99 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  464. Jumping Ne: 4/46, 28.86 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  465. ZkA Ne: Diskvalifikován

  466. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  467. Agility: Diskvalifikován

  468. Jumping: Diskvalifikován

  469. ZkA: 1/18, 31.7 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s