Cz En

053615

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jaroslava Smejkalová, SIRIUS team, Opatovice nad Labem

    Člen KA

Pes

  1. Cecilka Od Kačky, Jack Russell Teriér

Výsledky

  1. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  2. A2 - 1. SA2: 2/9, 47.29 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  3. A2 - 2. SA2: 1/9, 45.78 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  4. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  5. zkouška 1 SA2: 1/6, 52.22 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  6. zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  7. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  8. Ne-: 7/12, 42.96 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  9. Ne-Agility: 13/33, 51.3 s, 5.3 tr. b., 3.39 m/s

  10. Ne-Jumping: 10/31, 38.96 s, 2.96 tr. b., 3.67 m/s

  11. So-: 2/12, 50.93 s, 0.93 tr. b., 3.59 m/s

  12. So-Agility: 6/34, 50.14 s, 3.14 tr. b., 3.43 m/s

  13. So-Jumping: 22/34, 39.69 s, 6.69 tr. b., 3.73 m/s

  14. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  15. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  16. 2. zkouška SA2: 3/11, 41.06 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  17. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  18. Agility Open S: 8/22, 42.55 s, 9.55 tr. b., 3.55 m/s

  19. Jumping Open S: 4/22, 27.17 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  20. Zkoušky SA2: 1/8, 42.63 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  21. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  22. II. zkouška SA2: 1/5, 47.63 s, 2.63 tr. b., 3.57 m/s

  23. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  24. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  25. III. zkouška SA2: Diskvalifikován

  26. II. zkouška SA2: 3/4, 40.27 s, 3.27 tr. b., 3.48 m/s

  27. I. zkouška SA2: 3/4, 43.0 s, 23.0 tr. b., 2.7 m/s

  28. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  29. JUMPING 1 S: 5/19, 31.44 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  30. JUMPING 2 S: 7/19, 39.14 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  31. JUMPING 3 S: Diskvalifikován

  32. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  33. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  34. I. zkouška SA2: 4/9, 37.0 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  35. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  36. Agility S: 6/25, 42.31 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  37. Jumping S: Diskvalifikován

  38. Zkoušky SA2: 7/12, 43.14 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  39. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  40. SA2 - 1. SA2: Diskvalifikován

  41. SA2 - 2. SA2: 6/10, 52.6 s, 10.6 tr. b., 3.14 m/s

  42. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  43. Agility open S: Diskvalifikován

  44. Jump III. S: 12/20, 44.7 s, 12.7 tr. b., 3.29 m/s

  45. Jump II. S: 12/22, 39.77 s, 5.77 tr. b., 3.92 m/s

  46. Jump I. S: 13/32, 34.23 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  47. Tunel I. S: Diskvalifikován

  48. ZkA. Ne SA2: 5/10, 48.25 s, 12.25 tr. b., 3.56 m/s

  49. ZkA. So SA2: 6/12, 47.78 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  50. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  51. Ne-: 1/7, 44.25 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  52. Ne-Agility: 12/32, 49.11 s, 8.11 tr. b., 3.46 m/s

  53. Ne-Jumping: 5/30, 40.7 s, 1.7 tr. b., 3.81 m/s

  54. So-: 4/8, 37.65 s, 10.0 tr. b., 3.96 m/s

  55. So-Agility: Diskvalifikován

  56. So-Jumping: 11/36, 41.49 s, 0.49 tr. b., 3.74 m/s

  57. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  58. Zkouska 1 SA1: 3/11, 31.85 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  59. Zkouska 2 SA1: 5/11, 35.25 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  60. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  61. zkouška 1 SA1: 1/10, 38.62 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  62. zkouška 2 SA1: 4/10, 44.66 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  63. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  64. ZkA II. SA1: 3/9, 29.67 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  65. ZkA I. SA1: 1/9, 28.99 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  66. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 13.ročník a Speciál BŠO v agility 9.ročník, 01. 10. 2016

  67. Agility S: 19/27, 67.23 s, 26.23 tr. b., 2.75 m/s

  68. Jumping S: Diskvalifikován

  69. Zkoušky SA1: 3/11, 37.66 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  70. Žamberk - O Pohár Fitmin 2016 + Mistrovství republiky KCHK - XX.MR malých kníračů, XVIII.MR středních kníračů, IV.MR velkých kníračů, I.MR kníračů veteránů., 13. 08. 2016

  71. AGILITY: Diskvalifikován

  72. JUMPING: Diskvalifikován

  73. SA1: 4/13, 55.45 s, 5.0 tr. b., 3.03 m/s

  74. Česká Skalice - OPSION 047 / Rozkoš, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  75. Ne-: Diskvalifikován

  76. Ne-Agility: 18/27, 52.93 s, 14.93 tr. b., 2.68 m/s

  77. Ne-Jumping: 9/27, 36.23 s, 1.23 tr. b., 3.78 m/s

  78. So-: 3/8, 43.64 s, 10.0 tr. b., 3.44 m/s

  79. So-Agility: Diskvalifikován

  80. So-Jumping: 16/26, 42.79 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  81. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  82. Agility S: 5/15, 47.45 s, 6.45 tr. b., 3.86 m/s

  83. Jumping S: Diskvalifikován

  84. Zkouska III SA1: 1/2, 63.05 s, 18.05 tr. b., 2.84 m/s

  85. Zkouska II SA1: 1/2, 45.71 s, 0.0 tr. b., 3.39 m/s

  86. Zkouska I SA1: 1/2, 45.03 s, 5.03 tr. b., 3.29 m/s

  87. Zkouska IV SA1: Diskvalifikován

  88. Zkouska VII SA1: 2/4, 53.27 s, 11.27 tr. b., 3.36 m/s

  89. Zkouska VI SA1: 1/7, 51.16 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s

  90. Zkouska V SA1: 3/7, 59.95 s, 8.95 tr. b., 3.14 m/s

  91. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  92. zkouška_1 SA1: 1/7, 27.6 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  93. zkouška_2 SA1: Diskvalifikován

  94. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  95. 5.prorubská: 4/6, 29.62 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s

  96. 6.prorubská: 4/6, 46.87 s, 11.87 tr. b., 2.69 m/s

  97. Dolní Přím - IV. Arion cup + 4.roč. MR beauceronů + MR bíglů, 28. 11. 2015

  98. Agility: 7/18, 54.5 s, 6.5 tr. b., 3.3 m/s

  99. Jumping: Diskvalifikován

  100. Dolní Přím - IV. Arion cup - zkoušky pro A1, 28. 11. 2015

  101. ZkA 1: 2/6, 36.66 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  102. ZkA 2: 2/6, 35.64 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  103. Opatovice nad Labem - ACANA SIRIUS Cup 2015, 22. 08. 2015 - 23. 08. 2015

  104. NE - Holdye memorial S: 11/20, 69.18 s, 27.18 tr. b., 2.56 m/s

  105. NE - jumping S: Diskvalifikován

  106. NE - Zkouška agility SA1: 1/2, 60.48 s, 13.48 tr. b., 2.6 m/s

  107. SO - agility S: Diskvalifikován

  108. SO - jumping S: 13/23, 58.36 s, 30.36 tr. b., 2.33 m/s

  109. SO - Zkouška agility SA1: 5/5, 75.27 s, 39.27 tr. b., 2.21 m/s

  110. Žamberk - O pohár Fitmin, 08. 08. 2015

  111. AGILITY: Diskvalifikován

  112. JUMPING: Diskvalifikován

  113. SA1: 12/15, 54.64 s, 21.64 tr. b., 2.43 m/s

  114. Blešno - Skok do prázdnin 2015, 28. 06. 2015

  115. AGILITY: Diskvalifikován

  116. JUMPING: Diskvalifikován

  117. SA1: Diskvalifikován