Cz En

058015

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Vladimír Tyle, KS Panda

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Eris, Kříženec

Výsledky

  1. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  2. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  3. I. zkouška LA3: 3/17, 41.4 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  4. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  5. II. zkouška LA3: 6/19, 48.78 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  6. I. zkouška LA3: 6/19, 46.35 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  7. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  8. Agility družstva L: 7/25, 42.93 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  9. Jumping družstva L: 7/25, 32.54 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  10. Dolní Počernice - Podzimní Hloubětínské Dvojzkoušky 2019, 19. 10. 2019

  11. Zkouška LA3 1: Diskvalifikován

  12. Zkouška LA3 2: 4/9, 44.6 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  13. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/19, 06. 09. 2019

  14. Zk LA3 I.: Diskvalifikován

  15. Zk LA3 II.: 3/6, 46.53 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  16. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  17. Zkouška LA3 I: 3/17, 39.7 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  18. Zkouška LA3 II: 10/17, 41.88 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  19. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  20. Ne. - Agility II. L: Diskvalifikován

  21. So. - Agility I. L: 32/105, 53.02 s, 9.02 tr. b., 3.87 m/s

  22. So. - Jumping I. L: Diskvalifikován

  23. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  24. LA3 I: 6/21, 46.57 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  25. LA3 II: Diskvalifikován

  26. LA3 III: 3/21, 41.62 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  27. Praha- Uhříněves - 6. AKINU agi Duo zkoušky PESOPARK, 26. 05. 2019

  28. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  29. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  30. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  31. QA1 agility: Diskvalifikován

  32. QA2 agility: Diskvalifikován

  33. QJ1 jumping: 42/123, 43.59 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  34. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  35. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  36. Zkouška 1 LA3: Diskvalifikován

  37. Zkouška 2 LA3: 1/11, 38.21 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  38. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  39. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  40. Zkouška I. LA3: 11/17, 48.48 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  41. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/19, 03. 05. 2019

  42. 1. Zka - LA3: Diskvalifikován

  43. 2. Zka - LA3: Diskvalifikován

  44. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  45. ZkA. LA3 I.: 7/11, 41.86 s, 21.86 tr. b., 3.82 m/s

  46. ZkA. LA3 II.: Diskvalifikován

  47. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  48. LA3 I.: 9/22, 47.31 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  49. LA3 II.: 10/22, 39.3 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  50. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  51. LA3 1. LA3: Diskvalifikován

  52. LA3 2. LA3: Diskvalifikován

  53. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  54. První zkouška LA3: Diskvalifikován

  55. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  56. II. zkouška LA3: 2/24, 43.67 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  57. I. zkouška LA3: 10/24, 46.26 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  58. Neveklov - 59. DVOJZKOUŠKY + 1, 09. 02. 2019

  59. 1. běh LA3: Diskvalifikován

  60. 2. běh LA3: 2/18, 41.96 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  61. 3. běh LA3: 4/18, 40.96 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  62. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  63. II. zkouška LA3: 9/28, 40.66 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  64. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  65. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  66. Agility klubů L: 9/33, 45.05 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  67. Jumping L: Diskvalifikován

  68. Zkouška LA3: 11/18, 49.81 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  69. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  70. 1. běh LA3: 4/20, 46.48 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  71. 2. běh LA3: Diskvalifikován

  72. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  73. III. jumping L: 13/43, 34.21 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  74. II.jumping L: 9/42, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  75. I. jumping L: 7/43, 37.32 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  76. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  77. II.zkouška LA3: Diskvalifikován

  78. I. zkouška LA3: 2/29, 48.8 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  79. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  80. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  81. 2. zkouška LA3: 1/10, 42.87 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  82. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  83. II. zkouška LA3: 8/24, 47.5 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  84. LA3 I. LA3: Diskvalifikován

  85. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  86. Zkouška III. LA3: 5/22, 42.11 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  87. Zkouška II. LA3: 4/22, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  88. Zkouška I. LA3: 9/22, 39.78 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  89. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky III., 26. 10. 2018

  90. 1. Zka - LA3: 2/15, 47.28 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  91. 2. Zka - LA3: 6/15, 41.59 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  92. Řepčice u Velkých Popovic - Řepčice dvouzkoušky, 06. 10. 2018

  93. Druhý běh LA3: 1/7, 45.4 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  94. První běh LA3: Diskvalifikován

  95. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  96. Zkouška 1 LA3: 2/15, 45.11 s, 0.11 tr. b., 3.97 m/s

  97. Zkouška 2 LA3: 9/15, 39.57 s, 10.0 tr. b., 4.4 m/s

  98. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  99. A3 - druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  100. A3 - první zkouška LA3: Diskvalifikován

  101. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  102. Zkouška II. LA3: Diskvalifikován

  103. Zkouška I. LA3: Diskvalifikován

  104. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  105. II. Zkouška: Diskvalifikován

  106. I. Zkouška: 5/16, 43.11 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  107. Jumping: 17/30, 32.46 s, 10.46 tr. b., 4.5 m/s

  108. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  109. 1. Zk LA3: Diskvalifikován

  110. 2. Zk LA3: Diskvalifikován

  111. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  112. 1.ZkA - LA3: Diskvalifikován

  113. 2. ZkA - LA3: Diskvalifikován

  114. 3.ZkA - LA3: Diskvalifikován

  115. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  116. Agility II. L: 10/92, 42.94 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  117. Agility I. L: 21/94, 44.15 s, 8.15 tr. b., 4.12 m/s

  118. Jumping II. L: Diskvalifikován

  119. Jumping I. L: Diskvalifikován

  120. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské jarní dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  121. Zkouška 1 - LA3: 1/9, 43.1 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  122. Zkouška 2 - LA3: Diskvalifikován

  123. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  124. LA3-Zk1 LA3: 2/8, 43.91 s, 10.91 tr. b., 3.67 m/s

  125. LA3-Zk2 LA3: Diskvalifikován

  126. LA3-Zk3 LA3: Diskvalifikován

  127. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  128. 1. zkouška LA3: 9/15, 31.34 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  129. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  130. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  131. II. zkouška LA3: 1/13, 41.3 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  132. I. zkouška LA3: 1/13, 40.21 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  133. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  134. I Agility Open: Diskvalifikován

  135. II Agility Open: 56/137, 52.16 s, 13.16 tr. b., 3.8 m/s

  136. I Jumping Open: Diskvalifikován

  137. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  138. AGILITY: 14/50, 44.72 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  139. JUMPING: Diskvalifikován

  140. LA3: Diskvalifikován

  141. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  142. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  143. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  144. Neveklov - 55. Dvojzkoušky + 1, 17. 03. 2018

  145. 1. BĚH LA3: Diskvalifikován

  146. 2. BĚH LA3: Diskvalifikován

  147. 3. BĚH LA3: Diskvalifikován

  148. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  149. Zk.A II. LA3: 11/20, 40.81 s, 12.81 tr. b., 3.77 m/s

  150. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  151. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  152. 1 LA3: 5/15, 36.86 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  153. 2 LA3: Diskvalifikován

  154. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  155. II. Packa LA3: Diskvalifikován

  156. I. Packa LA3: Diskvalifikován

  157. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  158. Agility LA sobota: 26/60, 46.87 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  159. Jumping LA neděle: 15/62, 41.15 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  160. Velké finále LA neděle: 12/32, 46.77 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  161. Zkoušky LA3 sobota: 2/34, 54.46 s, 4.46 tr. b., 3.67 m/s

  162. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  163. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  164. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  165. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  166. ZkA II. LA3: 5/21, 40.32 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  167. ZkA I. LA3: 5/21, 36.07 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  168. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  169. II. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  170. I. Zkouška LA3: 3/17, 44.33 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  171. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  172. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  173. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  174. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  175. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  176. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  177. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  178. 1.zkouška LA3: Diskvalifikován

  179. 2.zkouška LA3: Diskvalifikován

  180. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  181. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  182. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  183. Okrouhlice (u Benešova) - 52. Dvojzkoušky + 1, 14. 10. 2017

  184. Okrouhlice, 1. běh: Diskvalifikován

  185. Okrouhlice, 2. běh: Diskvalifikován

  186. Okrouhlice, 3. běh: Diskvalifikován

  187. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  188. 1.běh LA3: 1/5, 41.47 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  189. 2.běh LA3: Diskvalifikován

  190. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  191. Jumping 2 Neděle L: 3/41, 33.1 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  192. Jumping Nedělě L: Diskvalifikován

  193. Zkoušky neděle LA3: Diskvalifikován

  194. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  195. Horní Počernice, 1. běh: 3/10, 49.06 s, 5.06 tr. b., 3.79 m/s

  196. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  197. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  198. Praha - Uhříněves - Pesopark Agi-Trio, 27. 08. 2017

  199. A3 1. běh LA3: Diskvalifikován

  200. A3 2. běh LA3: Diskvalifikován

  201. A3 3. běh LA3: Diskvalifikován

  202. Městec Králové - 1. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 19. 08. 2017

  203. 1. zkouška LA3: 4/12, 48.0 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  204. 2. zkouška LA3: 2/12, 34.46 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  205. 3. zkouška LA3: Diskvalifikován

  206. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  207. ZkA. I. LA3: Diskvalifikován

  208. ZkA. ll. LA3: 4/19, 42.63 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  209. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  210. III. zkouška LA3: Diskvalifikován

  211. II. zkouška LA3: Diskvalifikován

  212. I. zkouška LA3: 14/17, 41.77 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  213. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  214. Agility - Ne: Diskvalifikován

  215. Agility - So: Diskvalifikován

  216. Jumping - So: 45/97, 36.84 s, 7.84 tr. b., 3.99 m/s

  217. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  218. QA4 agility: 47/99, 44.89 s, 20.0 tr. b., 4.1 m/s

  219. QA5 agility: 51/97, 49.26 s, 15.26 tr. b., 3.8 m/s

  220. QA6 agility: Diskvalifikován

  221. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  222. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  223. QA1 agility: 37/135, 45.61 s, 5.61 tr. b., 4.08 m/s

  224. QA2 agility: Diskvalifikován

  225. QA3 agility: Diskvalifikován

  226. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  227. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  228. Horní Počernice - 10. MÁJOVÁ CENA, 08. 05. 2017

  229. 10. Májová cena, Horní Počernice, Agility: 6/30, 42.16 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  230. 10. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: 3/12, 40.55 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  231. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  232. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  233. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  234. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  235. Agility 1: Diskvalifikován

  236. Agility 2: Diskvalifikován

  237. Jumping 1: 21/128, 37.07 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  238. Jumping 2: Diskvalifikován

  239. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  240. Agility open L: Diskvalifikován

  241. Jumping open L: 7/40, 35.05 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  242. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  243. AGILITY: Diskvalifikován

  244. JUMPING: Diskvalifikován

  245. LA3: Diskvalifikován

  246. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  247. 1. ZK LA3: Diskvalifikován

  248. Beroun - Dvojzkoušky agility II., 05. 03. 2017

  249. Zkouška1 LA3: Diskvalifikován

  250. Zkouška 2 LA3: 2/22, 41.29 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  251. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  252. 1. ZK LA3: 4/10, 42.15 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  253. 2. ZK LA3: Diskvalifikován

  254. Beroun - II. Kokosy na sněhu, 07. 01. 2017

  255. Zkouška pro Emmu LA3: 4/10, 39.82 s, 2.82 tr. b., 3.84 m/s

  256. Zkouška pro Rockyho LA3: Diskvalifikován

  257. Zkouška pro Žížalku LA3: Diskvalifikován

  258. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  259. 1. zkouška LA3: 2/9, 46.52 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  260. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  261. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  262. 1. ZK LA3: 6/12, 51.83 s, 19.83 tr. b., 3.3 m/s

  263. 2. ZK LA3: Diskvalifikován

  264. Kralovice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 13. 11. 2016

  265. JUMPING_LA3 LA3: 2/12, 38.69 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  266. LA3_1 LA3: Diskvalifikován

  267. LA3_2 LA3: Diskvalifikován

  268. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  269. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  270. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  271. 3. zkouška LA3: Diskvalifikován

  272. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  273. 1. ZK LA3: 7/11, 50.32 s, 20.32 tr. b., 3.28 m/s

  274. 2. ZK LA3: 7/11, 39.04 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  275. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2016

  276. Agility: 15/51, 36.9 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  277. Jumping: Diskvalifikován

  278. Zka - LA3: Diskvalifikován

  279. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 11. 09. 2016

  280. druhý běh LA3: 1/6, 45.69 s, 8.69 tr. b., 3.94 m/s

  281. první běh LA3: 1/6, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  282. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  283. Horní Počernice, 1. běh: 1/12, 43.21 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  284. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  285. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  286. Praha-Kateřinky - 2. Kunratické trojzkoušky, 20. 08. 2016

  287. 1. zkouška LA3: 1/10, 37.81 s, 10.0 tr. b., 4.47 m/s

  288. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  289. 3. zkouška LA3: Diskvalifikován

  290. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  291. Agility L: Diskvalifikován

  292. Jumping L: Diskvalifikován

  293. Zkouska LA3: Diskvalifikován

  294. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  295. Agility L: Diskvalifikován

  296. Jumping L: Diskvalifikován

  297. Zk.A LA3: Diskvalifikován

  298. Louny - Horké léto 2016, 03. 07. 2016

  299. Zka 1: 6/12, 51.02 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  300. Zka 2: 3/12, 43.18 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  301. Praha - Kateřinky - Kunratické trojzkoušky, 25. 06. 2016

  302. Druhá zkouška LA3: 4/14, 49.33 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  303. První zkouška LA3: Diskvalifikován

  304. Třetí zkouška LA3: 3/14, 48.69 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  305. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  306. QA5 Agility: 25/182, 49.72 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  307. QA6 Agility: 48/186, 52.29 s, 12.29 tr. b., 3.54 m/s

  308. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  309. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  310. I Agility: Diskvalifikován

  311. II Agility: Diskvalifikován

  312. Rokycany - Rokycanská skočná, 11. 06. 2016

  313. Agility zkouška 1 LA2: 5/21, 37.34 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  314. Agility zkouška 2 LA2: 1/21, 36.02 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  315. jumping L: Diskvalifikován

  316. Praha - Velká Chuchle - 9. JARNÍ CENA - Velká Chuchle, 05. 06. 2016

  317. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: Diskvalifikován

  318. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: 12/34, 36.79 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  319. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: 2/14, 45.27 s, 11.27 tr. b., 3.69 m/s

  320. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  321. 1. zkouška LA2: 1/17, 33.98 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  322. 2. zkouška LA2: 6/17, 38.86 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  323. Třešť - zTřeštěnky - trojzkoušky, 14. 05. 2016

  324. LA2 I.: Diskvalifikován

  325. LA2 II.: 1/17, 36.59 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  326. LA2 III.: 7/17, 42.59 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  327. Praha 9 - Horní Počernice - 9. Májová cena, 08. 05. 2016

  328. Májová cena, Horní Počernice, Agility: Diskvalifikován

  329. Májová cena, Horní Počernice Jumping: 13/38, 32.84 s, 10.0 tr. b., 4.48 m/s

  330. Májová cena, Horní Počernice, zkoušky: 1/10, 37.09 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  331. Praha 9 - Horní Počernice - 44. Dvojzkoušky + 1, 24. 04. 2016

  332. Horní Počernice, 1. běh: 3/21, 42.07 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  333. Horní Počernice, 2. běh: 2/21, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  334. Horní Počernice, 3. běh: 3/20, 39.47 s, 5.0 tr. b., 0.51 m/s

  335. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  336. Zkouska LA1 1: 4/30, 45.31 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  337. Zkouska LA1 2: 5/30, 47.73 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  338. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  339. 1. ZK LA1: 5/18, 35.34 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  340. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  341. Všetice - Březnové trojzkoušky agility, 19. 03. 2016

  342. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  343. 2. zkouška LA1: Diskvalifikován

  344. 3. zkouška LA1: Diskvalifikován

  345. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  346. 1. ZK LA1: Diskvalifikován

  347. 2. ZK LA1: Diskvalifikován

  348. Řitka - Zkoušky - únor 2016, 12. 02. 2016

  349. 1. zkouška LA1: Diskvalifikován

  350. 2. zkouška LA1: 2/10, 29.72 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  351. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  352. 1. ZK LA1: 3/28, 43.54 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  353. 2. ZK LA1: Diskvalifikován