Cz En

063015

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavla Brzobohatá, Agility klub Hradec Králové

    Člen KA

Pes

  1. Fifinka, Německý špic

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 11. 10. 2020

  2. II. zkouška: Diskvalifikován

  3. I. zkouška: 2/3, 48.25 s, 3.25 tr. b., 3.83 m/s

  4. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  5. II. zkouška A3 S: 4/6, 51.55 s, 6.55 tr. b., 3.71 m/s

  6. I. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  7. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  8. 1. zkouška: 1/6, 49.52 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  9. 2. zkouška: 2/6, 57.57 s, 0.57 tr. b., 3.82 m/s

  10. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  11. II. zkouška A3 S: 1/4, 46.87 s, 1.87 tr. b., 4.03 m/s

  12. I. zkouška A3 S: 2/4, 49.58 s, 3.58 tr. b., 3.83 m/s

  13. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  14. II. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  15. I.zkouška A3 S: Diskvalifikován

  16. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  17. dr.A3: 1/6, 48.5 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  18. pr.A3: Diskvalifikován

  19. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  20. 1.zkouška: Diskvalifikován

  21. 2.zkouška: 3/8, 58.62 s, 18.62 tr. b., 3.75 m/s

  22. Jumping: Diskvalifikován

  23. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  24. I. agility S: Diskvalifikován

  25. II. agility S: Diskvalifikován

  26. II. jumping S: Diskvalifikován

  27. I. jumping S: 28/64, 47.18 s, 1.18 tr. b., 4.01 m/s

  28. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  29. 7.studenecká: 3/9, 48.71 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  30. 8.studenecká: 5/10, 48.43 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  31. 9.studenecká: 5/10, 47.26 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  32. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  33. 4.studenecká: 1/8, 50.23 s, 4.23 tr. b., 3.82 m/s

  34. 5.studenecká: 1/8, 46.99 s, 4.99 tr. b., 3.6 m/s

  35. 6.studenecká: Diskvalifikován

  36. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  37. Czech Imp Jump: 19/24, 33.69 s, 9.69 tr. b., 3.56 m/s

  38. Jumping 1: 14/24, 46.96 s, 0.96 tr. b., 4.05 m/s

  39. Jumping 2: 12/24, 44.66 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  40. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  41. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  42. Jumping 1: 10/18, 38.97 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  43. Jumping 2: Diskvalifikován

  44. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  45. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  46. ZkA. SA3 II.: 7/14, 46.51 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  47. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  48. Jumping I: 4/16, 38.43 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  49. Jumping II: 4/16, 38.83 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  50. Jumping III: 6/16, 35.97 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  51. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  52. III. zkouška SA3: 6/9, 44.97 s, 5.97 tr. b., 3.36 m/s

  53. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  54. I. zkouška SA3: 8/9, 49.55 s, 16.55 tr. b., 3.37 m/s

  55. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  56. 1.studenecká: Diskvalifikován

  57. 2.studenecká: 4/7, 53.29 s, 12.29 tr. b., 3.45 m/s

  58. 3.studenecká: 2/7, 46.88 s, 4.88 tr. b., 3.54 m/s

  59. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  60. ZkA. SA3 I.: 2/7, 47.29 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  61. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  62. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  63. 1. Zkouška SA3: 2/5, 49.1 s, 0.1 tr. b., 3.87 m/s

  64. 2. Zkouška SA3: 2/5, 49.52 s, 1.52 tr. b., 3.68 m/s

  65. 3. Jumping SA3: 2/5, 44.76 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  66. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  67. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  68. Jumping 1 - Small: 10/29, 40.56 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  69. Jumping 2 - Small: 19/29, 34.69 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  70. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  71. ZkA. SA3 I.: 2/8, 51.53 s, 0.53 tr. b., 3.82 m/s

  72. ZkA. SA3 II.: 5/8, 58.43 s, 12.43 tr. b., 3.32 m/s

  73. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  74. II. zkouška: Diskvalifikován

  75. I. zkouška: Diskvalifikován

  76. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  77. Agility Open S: 7/7, 51.47 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  78. Jumping Open S: Diskvalifikován

  79. Zkouška SA3: 5/7, 53.71 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  80. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  81. Agility J: 11/36, 49.15 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  82. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  83. Jumping J: 18/36, 43.45 s, 0.45 tr. b., 3.89 m/s

  84. Jumping Squads as Individual: 25/52, 42.03 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  85. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  86. Agility Open S: 12/24, 50.94 s, 5.0 tr. b., 3.75 m/s

  87. Jumping Open S: 10/24, 49.92 s, 9.92 tr. b., 3.43 m/s

  88. ZkA. SA3: Diskvalifikován

  89. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  90. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  91. I. zkouška SA3: 5/12, 55.71 s, 12.71 tr. b., 3.61 m/s

  92. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 17. 07. 2019

  93. II. zkouška SA3: 2/5, 49.38 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  94. I. zkouška SA3: 1/5, 60.67 s, 17.67 tr. b., 3.35 m/s

  95. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  96. 1.zkouška: 3/5, 45.52 s, 8.52 tr. b., 3.71 m/s

  97. 2.zkouška: Diskvalifikován

  98. Jumping Standard: Diskvalifikován

  99. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  100. Ne. - Agility II. S: 35/54, 55.09 s, 10.09 tr. b., 3.72 m/s

  101. Ne. - Jumping II. S: Diskvalifikován

  102. So. - Agility I. S: 26/59, 60.39 s, 13.39 tr. b., 3.36 m/s

  103. So. - Jumping I. S: 26/59, 54.73 s, 19.73 tr. b., 3.58 m/s

  104. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  105. II.zkouška SA3: Diskvalifikován

  106. I.zkouška SA3: Diskvalifikován

  107. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  108. II. zkouška SA3: 4/6, 56.9 s, 12.9 tr. b., 3.39 m/s

  109. I. zkouška SA3: 3/6, 63.54 s, 21.54 tr. b., 3.13 m/s

  110. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  111. So-: 8/18, 52.52 s, 9.52 tr. b., 3.29 m/s

  112. So-Agility: 19/38, 55.27 s, 0.27 tr. b., 3.51 m/s

  113. So-Jumping: 15/38, 51.51 s, 14.51 tr. b., 3.42 m/s

  114. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  115. Zkouška 1 SA3: Diskvalifikován

  116. Zkouška 2 SA3: Diskvalifikován

  117. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  118. J Agility IV: 9/18, 54.07 s, 9.11 tr. b., 3.81 m/s

  119. J Agility V: 13/18, 67.0 s, 24.48 tr. b., 3.19 m/s

  120. J Agility VI: 6/16, 56.6 s, 3.97 tr. b., 3.53 m/s

  121. J Jumping III: 10/18, 50.37 s, 2.91 tr. b., 3.77 m/s

  122. J Jumping IV: Diskvalifikován

  123. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  124. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  125. ZkA. SA3 II.: 5/9, 58.63 s, 17.63 tr. b., 3.19 m/s

  126. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  127. J Agility I: 5/23, 50.98 s, 3.26 tr. b., 3.75 m/s

  128. J Agility II: Diskvalifikován

  129. J Agility III: 6/23, 53.97 s, 6.17 tr. b., 3.45 m/s

  130. J Jumping I: 11/23, 42.2 s, 0.36 tr. b., 4.12 m/s

  131. J Jumping II: Diskvalifikován

  132. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  133. 1. Zkouška SA2: 2/3, 57.09 s, 16.09 tr. b., 3.38 m/s

  134. 2. Zkouška SA2: 2/3, 51.08 s, 8.08 tr. b., 3.62 m/s

  135. 3. Zkouška SA2: 1/3, 53.52 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  136. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  137. 1. Zka - SA2: 1/8, 44.93 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  138. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  139. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  140. Czech Imp Jump: 12/26, 31.17 s, 10.17 tr. b., 3.43 m/s

  141. Jumping 1: Diskvalifikován

  142. Jumping 2: 13/27, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  143. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  144. Czech Imp Jump: 13/30, 22.93 s, 0.93 tr. b., 4.27 m/s

  145. Jumping 1: Diskvalifikován

  146. Jumping 2: 12/31, 32.3 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  147. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  148. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  149. Jumping 1: 8/32, 44.8 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  150. Jumping 2: 12/31, 34.33 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  151. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  152. Zkouška II SA2: 2/11, 65.32 s, 12.32 tr. b., 3.0 m/s

  153. Zkouška I SA2: 7/11, 57.43 s, 21.43 tr. b., 2.87 m/s

  154. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 28. 09. 2018

  155. Agility OPEN S: 8/17, 60.6 s, 22.6 tr. b., 3.23 m/s

  156. Jumping OPEN S: 5/18, 51.77 s, 16.77 tr. b., 3.42 m/s

  157. Zk.A SA2: 1/8, 52.01 s, 6.01 tr. b., 3.46 m/s

  158. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  159. AGILITY DRUZSTVA: 23/57, 56.19 s, 8.19 tr. b., 3.35 m/s

  160. J Agility: 21/35, 53.96 s, 8.96 tr. b., 3.6 m/s

  161. J Hra: 8/35, 42.0 s, 2.0 tr. b., 3.76 m/s

  162. J Jumping: 14/36, 39.49 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  163. JUMPING DRUZSTVA: 27/57, 39.4 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  164. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  165. II. zkouška SA2: 5/10, 34.65 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  166. I. zkouška SA2: 5/10, 40.19 s, 0.19 tr. b., 3.56 m/s

  167. jumping SA2: Diskvalifikován

  168. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  169. II. zkouška SA2: 3/9, 51.8 s, 0.8 tr. b., 3.38 m/s

  170. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  171. Městec Králové - ZÁVOD PŘI LVT Městec Králové a MČR kníračů v agility, 04. 08. 2018

  172. Agility S: 5/20, 53.37 s, 3.37 tr. b., 3.28 m/s

  173. Jumping S: 6/19, 38.15 s, 0.15 tr. b., 3.7 m/s

  174. Zkouška SA2: 2/3, 52.0 s, 9.0 tr. b., 3.25 m/s

  175. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  176. Jumping III S: 4/19, 34.92 s, 0.92 tr. b., 3.95 m/s

  177. ZkA III. SA2: Diskvalifikován

  178. ZkA. II. SA2: Diskvalifikován

  179. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  180. 1.zkouška: 2/5, 47.25 s, 0.25 tr. b., 3.81 m/s

  181. 2.zkouška: 2/5, 44.45 s, 11.45 tr. b., 3.64 m/s

  182. Jumping Standard: 6/11, 38.94 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  183. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  184. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  185. 2.zkouška SA2: 4/10, 58.06 s, 2.06 tr. b., 3.12 m/s

  186. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  187. zkouška 1 SA2: 3/6, 55.89 s, 7.89 tr. b., 3.42 m/s

  188. zkouška 2 SA2: 3/6, 58.61 s, 13.61 tr. b., 3.0 m/s

  189. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  190. So-: 5/12, 56.85 s, 6.85 tr. b., 3.22 m/s

  191. So-Agility: Diskvalifikován

  192. So-Jumping: Diskvalifikován

  193. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  194. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  195. 2. zkouška SA2: 9/11, 48.39 s, 7.39 tr. b., 3.33 m/s

  196. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  197. Ju Agility IV: 13/15, 53.88 s, 22.55 tr. b., 3.67 m/s

  198. Ju Agility V: Diskvalifikován

  199. Ju Agility VI: Diskvalifikován

  200. Ju Jumping IV: Diskvalifikován

  201. Ju Jumping V: 10/14, 53.96 s, 22.36 tr. b., 3.11 m/s

  202. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  203. 1. Zkouška A2 SA2: 2/9, 49.02 s, 9.02 tr. b., 3.02 m/s

  204. 2. Zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  205. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S: 10/15, 44.67 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  206. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  207. ZkA. II. SA2: Diskvalifikován

  208. ZkA. I. SA2: 2/5, 45.35 s, 2.35 tr. b., 3.37 m/s

  209. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  210. Agility I: 13/16, 56.94 s, 21.37 tr. b., 3.42 m/s

  211. Agility II: Diskvalifikován

  212. Agility III: Diskvalifikován

  213. Jumping I: Diskvalifikován

  214. Jumping II: 11/16, 52.59 s, 10.65 tr. b., 3.42 m/s

  215. Jumping III: 8/16, 50.97 s, 12.34 tr. b., 3.28 m/s

  216. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  217. II. zkouška SA2: 2/6, 41.15 s, 6.15 tr. b., 3.74 m/s

  218. I. zkouška SA2: 3/6, 39.91 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  219. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  220. Zk.A II. SA2: 1/5, 45.61 s, 2.61 tr. b., 3.66 m/s

  221. ZkA. I. SA2: 1/5, 47.12 s, 1.12 tr. b., 3.78 m/s

  222. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  223. II. zkouška SA2: 3/5, 46.56 s, 11.56 tr. b., 3.65 m/s

  224. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  225. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  226. III. zkouška SA2: 3/4, 58.49 s, 25.49 tr. b., 2.8 m/s

  227. II. zkouška SA2: 1/4, 34.97 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  228. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  229. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  230. ZkA II. SA2: 3/15, 41.98 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  231. ZkA I. SA2: 6/15, 39.88 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  232. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  233. 1. zkouška SA2: 6/13, 40.65 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  234. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  235. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  236. II. zkouška SA2: 2/9, 37.88 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  237. I. zkouška SA2: 5/9, 43.99 s, 16.99 tr. b., 3.32 m/s

  238. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  239. Agility Ju: 21/35, 54.97 s, 9.97 tr. b., 3.64 m/s

  240. Agility Squads: Diskvalifikován

  241. Hra Ju: 21/36, 42.05 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  242. Jumping Ju: 22/35, 55.37 s, 7.37 tr. b., 3.58 m/s

  243. Jumping Squads: 39/59, 49.0 s, 8.0 tr. b., 3.59 m/s

  244. Opatovice nad Labem - SIRIUS team - dvojzkoušky, 03. 09. 2017

  245. SA2 - 1. SA2: 3/10, 46.43 s, 6.43 tr. b., 3.4 m/s

  246. SA2 - 2. SA2: 4/10, 50.34 s, 8.34 tr. b., 3.28 m/s

  247. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  248. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  249. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  250. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  251. Agility open S: 13/32, 58.8 s, 16.8 tr. b., 2.99 m/s

  252. Jump I. S: 16/32, 36.33 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  253. Tunel I. S: 19/25, 39.7 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  254. ZkA. So SA2: Diskvalifikován

  255. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 23. 07. 2017

  256. SA2/1 SA2: Diskvalifikován

  257. SA2/2 SA2: 3/14, 46.25 s, 1.25 tr. b., 3.5 m/s

  258. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 057, 15. 07. 2017

  259. 1.zkouška: 3/7, 47.55 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  260. 2.zkouška: 1/7, 45.01 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  261. Jumping: 3/10, 43.64 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  262. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  263. 1.zkouška: 4/6, 38.66 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  264. 2.zkouška: 3/6, 37.39 s, 3.39 tr. b., 3.4 m/s

  265. Jumping: Diskvalifikován

  266. Česká Skalice - OPSION 055 / Rozkoš, 17. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  267. So-: Diskvalifikován

  268. So-Agility: 21/35, 63.74 s, 19.74 tr. b., 2.79 m/s

  269. So-Jumping: 23/36, 62.88 s, 31.88 tr. b., 2.47 m/s

  270. Dolni Prim u Hradce Kralove - Acana cup - Probluzske dvojzkousky, 10. 06. 2017

  271. Zkouska 1 SA2: 3/14, 45.68 s, 5.68 tr. b., 3.46 m/s

  272. Zkouska 2 SA2: Diskvalifikován

  273. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  274. Druhá zkouška SA2: 5/10, 64.9 s, 24.9 tr. b., 2.42 m/s

  275. První zkouška SA2: 3/10, 53.96 s, 9.96 tr. b., 2.87 m/s

  276. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  277. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  278. 2.zkouška SA2: 2/14, 65.93 s, 20.93 tr. b., 2.72 m/s

  279. Havlovice - OPSION 054, 08. 05. 2017

  280. 1.vítězná: 3/8, 66.56 s, 21.56 tr. b., 2.82 m/s

  281. 2.vítězná: Diskvalifikován

  282. Jumping: 18/25, 49.94 s, 12.94 tr. b., 3.28 m/s

  283. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2017

  284. 1. zkouška A2 SA2: 7/9, 65.81 s, 27.81 tr. b., 2.63 m/s

  285. 2. zkouška A2 SA2: Diskvalifikován

  286. Hra - tuneliáda pro A2+A3 S: 8/13, 69.23 s, 34.23 tr. b., 2.89 m/s

  287. Blešno - Podzim 2016, 15. 10. 2016

  288. AGILITY: 13/25, 51.29 s, 13.29 tr. b., 3.33 m/s

  289. JUMPING: 16/27, 51.76 s, 11.76 tr. b., 3.3 m/s

  290. SA1: 3/6, 56.83 s, 15.83 tr. b., 2.9 m/s

  291. Havlovice - OPSION 050, 01. 10. 2016

  292. Jumping (1): 12/16, 49.1 s, 11.1 tr. b., 3.36 m/s

  293. Jumping (2): 8/16, 52.52 s, 9.52 tr. b., 3.1 m/s

  294. Zkouška: 2/3, 36.31 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  295. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  296. Agility S: Diskvalifikován

  297. Jumping S: Diskvalifikován

  298. Zk.A SA1: Diskvalifikován

  299. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  300. 1.zkouška: 3/6, 52.88 s, 5.0 tr. b., 2.97 m/s

  301. 2.zkouška: 3/6, 51.27 s, 6.27 tr. b., 2.83 m/s

  302. Jumping1: 2/6, 45.5 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  303. Jumping Open: Diskvalifikován

  304. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  305. 1.zkouška: Diskvalifikován

  306. 2.zkouška: 1/2, 42.44 s, 0.0 tr. b., 3.53 m/s

  307. Jumping1: 1/2, 37.23 s, 0.0 tr. b., 3.44 m/s

  308. Jumping Open: 8/11, 43.46 s, 11.46 tr. b., 3.34 m/s

  309. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  310. 1. zkouška SA1: 3/10, 33.26 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  311. 2. zkouška SA1: 6/10, 41.92 s, 10.0 tr. b., 3.17 m/s

  312. Jičín - Jarní závody, 30. 04. 2016

  313. Jarní závody agility 2016: 1/3, 38.46 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  314. Jarní závody agility 2016: 18/24, 48.96 s, 9.96 tr. b., 2.96 m/s

  315. Jarní závody agility 2016: Diskvalifikován