Cz En

067515

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Jirmanová

    Člen KA

Pes

  1. Argo, Border kolie

Výsledky

  1. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  2. 1.zkouška: 1/13, 38.2 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  3. 2.zkouška: Diskvalifikován

  4. Jumping Standard: 5/27, 33.93 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  5. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  6. Agility II. L: Diskvalifikován

  7. Agility I. L: 43/94, 49.86 s, 18.86 tr. b., 3.65 m/s

  8. Jumping II. L: Diskvalifikován

  9. Jumping I. L: Diskvalifikován

  10. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  11. QA4 Agility: 15/95, 52.52 s, 1.52 tr. b., 4.19 m/s

  12. QA5 Agility: 42/93, 48.84 s, 9.84 tr. b., 3.99 m/s

  13. QA6 Agility: 44/88, 51.4 s, 12.4 tr. b., 3.99 m/s

  14. QJ4 Jumping: 55/95, 53.0 s, 13.0 tr. b., 3.62 m/s

  15. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  16. QJ6 Jumping: 40/77, 42.61 s, 12.61 tr. b., 4.08 m/s

  17. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  18. Ne-: 4/15, 37.23 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  19. Ne-Agility: 16/44, 38.55 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  20. Ne-Jumping: 8/41, 34.19 s, 1.19 tr. b., 4.18 m/s

  21. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  22. Agility I: 11/36, 47.73 s, 10.15 tr. b., 4.09 m/s

  23. Agility II: 8/36, 43.42 s, 11.08 tr. b., 4.49 m/s

  24. Agility III: 14/34, 49.73 s, 16.04 tr. b., 4.0 m/s

  25. Jumping I: 9/36, 41.72 s, 2.74 tr. b., 4.36 m/s

  26. Jumping II: 6/34, 34.45 s, 0.26 tr. b., 4.96 m/s

  27. Jumping III: 5/33, 36.52 s, 1.79 tr. b., 4.57 m/s

  28. Březovice u Hořic - 1. dvojzkoušky, 25. 02. 2018

  29. 1. zkouška LA2: Diskvalifikován

  30. 2. zkouška LA2: 5/17, 36.12 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  31. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  32. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  33. I. zkouška LA2: 8/18, 50.5 s, 16.5 tr. b., 3.68 m/s

  34. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  35. III. zkouška LA2: 1/15, 36.36 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  36. II. zkouška LA2: 1/15, 30.48 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  37. I. zkouška LA2: 1/15, 28.43 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  38. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  39. JUMPING 1 L: 7/43, 40.17 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  40. JUMPING 2 L: 6/43, 35.22 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  41. JUMPING 3 L: Diskvalifikován

  42. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  43. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  44. I. zkouška LA2: 5/21, 30.46 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  45. Havlovice - OPSION 058 / východočeské finále, 01. 10. 2017

  46. 1. jumping: 17/40, 38.18 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  47. 2.jumping: 7/39, 31.07 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  48. 3.jumping: Diskvalifikován

  49. Východočeské finále: 8/19, 27.88 s, 5.0 tr. b., 5.49 m/s

  50. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  51. Agility Ju: 9/59, 46.53 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  52. Agility Squads: 4/76, 38.74 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  53. Hra Ju: 10/59, 33.15 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  54. Jumping Ju: 8/59, 44.07 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  55. Jumping Squads: 33/75, 36.48 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  56. Trutnov - Hilarem Open 2017, 22. 07. 2017 - 23. 07. 2017

  57. Agility NE L: 22/39, 43.13 s, 20.0 tr. b., 3.87 m/s

  58. Agility So L: 5/43, 36.01 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  59. Finále L: Diskvalifikován

  60. Jumping NE L: 6/37, 31.43 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  61. Jumping So L: 13/37, 35.9 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  62. Zkouška So LA2: 4/16, 37.83 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  63. Zkoušky NE LA2: 4/17, 46.16 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  64. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  65. QA1 agility: 21/135, 44.73 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  66. QA3 agility: 37/130, 50.33 s, 6.33 tr. b., 3.66 m/s

  67. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  68. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  69. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  70. Agility 1 Ju: 5/33, 48.22 s, 4.45 tr. b., 3.94 m/s

  71. Agility 2 Ju: 5/33, 39.3 s, 1.75 tr. b., 4.33 m/s

  72. Agility 3 Ju: 7/33, 42.4 s, 2.37 tr. b., 4.62 m/s

  73. Agility 4 Ju: Diskvalifikován

  74. Jumping 1 Ju: 6/33, 30.66 s, 1.01 tr. b., 4.86 m/s

  75. Jumping 2 Ju: Diskvalifikován

  76. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 03. 2017

  77. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  78. I. zkouška LA2: 7/19, 36.31 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  79. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  80. II.zkouška LA2: Diskvalifikován

  81. I. zkouška LA2: 1/7, 44.14 s, 7.14 tr. b., 3.62 m/s

  82. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  83. II. zkouška LA2: Diskvalifikován

  84. I. zkouška LA2: 3/14, 40.69 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  85. Proruby u Hořiček - OPSION 053, 21. 01. 2017

  86. 15.prorubská: Diskvalifikován

  87. 16.prorubská: 3/13, 39.49 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  88. Proruby u Hořiček - OPSION 052, 03. 12. 2016

  89. 13.prorubská: 3/10, 42.97 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  90. 14.prorubská: 1/10, 43.14 s, 3.14 tr. b., 4.01 m/s

  91. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  92. Agility Trial I: 4/9, 28.23 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  93. Agility Trial II: 3/9, 30.44 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  94. Jumping Trial: 3/9, 30.65 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  95. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  96. Agility družstva: Diskvalifikován

  97. Agility - junioři: 12/52, 48.02 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  98. Jumping družstva: 17/77, 31.49 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  99. Jumping - junioři: 9/54, 35.08 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  100. Česká Třebová - JUNIOR OPEN 2016, 28. 05. 2016

  101. Agility junioři L: 1/7, 36.68 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  102. Jumping junioři L: 4/7, 37.97 s, 5.97 tr. b., 3.24 m/s

  103. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  104. J Agility 1: Diskvalifikován

  105. J Agility 2: Diskvalifikován

  106. J Agility 3: 5/45, 43.99 s, 4.84 tr. b., 4.14 m/s

  107. J Agility 4: Diskvalifikován

  108. J Jumping 1: Diskvalifikován

  109. J Jumping 2: 14/45, 31.41 s, 1.1 tr. b., 4.62 m/s

  110. Žernov u České Skalice - Žernovské jumpy, 09. 04. 2016

  111. Jumping 1 L: Diskvalifikován

  112. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  113. Proruby u Hořiček - Velikonoční jumpingy, 28. 03. 2016

  114. III. Jumping L: Diskvalifikován

  115. II. Jumping L: Diskvalifikován

  116. I. Jumping L: Diskvalifikován

  117. Proruby u Hořiček - OPSION 043 / dvojzkoušky, 02. 01. 2016

  118. 3.prorubská: 9/17, 45.87 s, 20.87 tr. b., 3.1 m/s

  119. 4.prorubská: 2/17, 41.07 s, 0.0 tr. b., 3.41 m/s

  120. Proruby u Hořiček - OPSION 042 / dvojzkoušky, 05. 12. 2015

  121. 1.prorubská: 4/18, 48.75 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  122. 2.prorubská: Diskvalifikován

  123. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  124. Agility 1 L: 5/30, 40.24 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  125. Finálový běh L: 2/15, 37.85 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  126. Jumping 1 L: 6/30, 31.75 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  127. Jumping 2 L: Diskvalifikován

  128. Tuneliáda L: 12/20, 30.68 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  129. Zkouška 1 LA1: 2/9, 27.6 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  130. Zkouška 2 LA1: 1/8, 35.17 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s