Cz En

069115

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Zuzana Řimnáčová, NAGIT

    Člen KA

Pes

  1. Fawkes, Parson Russell Teriér

Výsledky

  1. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky + A0, 09. 09. 2018

  2. 1.Zka - SA3: 2/10, 41.93 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  3. 2.Zka - SA3: Diskvalifikován

  4. Chýnov - 3. Chýnovský hopík, 01. 09. 2018

  5. 1.Zka - SA3: 2/10, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  6. 2.Zka - SA3: Diskvalifikován

  7. 3.Zka - SA3: 3/10, 42.27 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  8. Dobříš - Dobříšský trojboj (2x jumping, tuneliáda) + hry agility, 19. 08. 2018

  9. Jumping 1 S S: 2/17, 33.38 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  10. Jumping 2 S S: 2/17, 35.09 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  11. Slalomář S S: 1/10, 13.53 s, 0.0 tr. b., 3.77 m/s

  12. Tuneliáda S S: 1/15, 16.93 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  13. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  14. AGILITY: Diskvalifikován

  15. JUMPING: 7/20, 34.59 s, 5.59 tr. b., 3.85 m/s

  16. SA3: 4/7, 49.28 s, 19.28 tr. b., 3.69 m/s

  17. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  18. SA3 - 1. SA3: 3/5, 49.63 s, 8.63 tr. b., 3.73 m/s

  19. SA3 - 2. SA3: Diskvalifikován

  20. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  21. Agility II. S: 9/54, 42.29 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  22. Agility I. S: Diskvalifikován

  23. Jumping II. S: 9/57, 36.98 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  24. Jumping I. S: 9/58, 36.05 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  25. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  26. QA1 agility: Diskvalifikován

  27. QA2 agility: 41/53, 48.5 s, 5.5 tr. b., 4.16 m/s

  28. QA3 agility: 33/52, 52.56 s, 18.56 tr. b., 3.61 m/s

  29. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  30. QJ2 jumping: 16/53, 39.94 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  31. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  32. Chýnov - Chýnovské hopsinky - od A0 až po veterány, 12. 05. 2018

  33. Agility_: 2/18, 41.66 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  34. Jumping_: Diskvalifikován

  35. Zkouška - SA3: Diskvalifikován

  36. České Budějovice - K Budějicům cesta III. + veteráni, 01. 05. 2018

  37. Agility_: Diskvalifikován

  38. Jumping_: 5/18, 30.82 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  39. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  40. I Agility Open: Diskvalifikován

  41. II Agility Open: 25/69, 41.07 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  42. II Jumping Open: 15/73, 35.39 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  43. I Jumping Open: 15/75, 38.39 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  44. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  45. Zkoukša 1 SA3: Diskvalifikován

  46. Třebíč - Velikonoční beránek, 02. 04. 2018

  47. Agility SA: Diskvalifikován

  48. Jumping SA: 3/30, 35.28 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  49. Zkouška SA3: 2/10, 45.09 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  50. Ždírec - Ždírecké jarní dvojzkoušky, 31. 03. 2018

  51. SA3-1 SA3: Diskvalifikován

  52. SA3-2 SA3: 2/5, 38.93 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  53. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  54. Agility: 7/20, 46.1 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  55. Jumping: 9/20, 33.72 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  56. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  57. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  58. II. Packa SA3: 2/14, 39.84 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  59. I. Packa SA3: 1/14, 38.36 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  60. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  61. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  62. Jumping SA neděle: 13/20, 42.45 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  63. Jumping SA sobota: 4/21, 39.46 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  64. Velké finále SA neděle: 6/13, 48.05 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  65. Zkoušky SA3 neděle: Diskvalifikován

  66. Zkoušky SA3 sobota: Diskvalifikován

  67. Neveklov - 10. Vánoční dárek, 09. 12. 2017

  68. Vánoční dárek, Heroutice, Agility: 1/26, 35.75 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  69. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping: 1/26, 33.91 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  70. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky: 1/11, 40.94 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  71. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  72. Agility SA sobota: 6/28, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  73. Jumping SA neděle: 14/27, 37.94 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  74. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  75. Velké finále SA neděle: Diskvalifikován

  76. Zkoušky SA3 neděle: 8/13, 46.3 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  77. Zkoušky SA3 sobota: 4/13, 38.97 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  78. Neveklov - 53. Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2017

  79. Heroutice, 1. běh: 1/9, 49.13 s, 8.13 tr. b., 3.5 m/s

  80. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  81. Heroutice, 3. běh: 3/9, 42.66 s, 5.66 tr. b., 3.63 m/s

  82. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky, 22. 10. 2017

  83. Zkouška 1 - SA3: Diskvalifikován

  84. Zkouška 2 - SA3: Diskvalifikován

  85. Okrouhlice (u Benešova) - 2. Svatováclavský závod, 28. 09. 2017

  86. Okrouhlice, Zkoušky: 1/7, 35.62 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  87. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 23. 09. 2017

  88. Zkoušky III - SA3: Diskvalifikován

  89. Zkoušky II - SA3: 3/3, 51.01 s, 8.01 tr. b., 3.71 m/s

  90. Zkoušky I - SA3: 3/3, 44.57 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  91. Chýnov - 2. Chýnovský hopík, 16. 09. 2017

  92. Zkouška 1 - SA3: 2/11, 37.74 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  93. Zkouška 2 - SA3: 3/11, 41.81 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  94. Zkouška 3 - SA3: Diskvalifikován

  95. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  96. Agility družstev: 17/54, 46.51 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  97. Agility jednotlivců: 22/54, 41.4 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  98. Jumping družstev: Diskvalifikován

  99. Jumping jednotlivců: 33/54, 38.47 s, 1.47 tr. b., 4.24 m/s

  100. Třešť - Poslední prázdninový skok, 26. 08. 2017

  101. AGILITY: 1/20, 32.88 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  102. JUMPING: Diskvalifikován

  103. SA3: 2/6, 44.73 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  104. TUNELIÁDA SMALL: 4/15, 26.72 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  105. Nové Hrady - Letní závod v Penzionu Na celnici, 29. 07. 2017

  106. Nové Hrady, Zkoušky: Diskvalifikován

  107. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  108. Agility - Ne: Diskvalifikován

  109. Agility - So: Diskvalifikován

  110. Jumping - Ne: 12/69, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  111. Jumping - So: Diskvalifikován

  112. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  113. Agility Individuals Small: Diskvalifikován

  114. Agility Pairs Small: Diskvalifikován

  115. Agility Teams Small: Diskvalifikován

  116. Jumping Individuals Small: 34/45, 51.97 s, 20.97 tr. b., 3.81 m/s

  117. Jumping Nations Small: 19/47, 39.25 s, 1.25 tr. b., 4.33 m/s

  118. Jumping Pairs Small: 15/48, 46.59 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  119. Jumping Teams Small: 26/45, 42.51 s, 5.51 tr. b., 4.28 m/s

  120. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  121. QA4 agility: Diskvalifikován

  122. QA5 agility: 14/55, 49.69 s, 4.69 tr. b., 3.74 m/s

  123. QA6 agility: Diskvalifikován

  124. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  125. QJ5 jumping: 29/53, 41.22 s, 7.22 tr. b., 3.88 m/s

  126. QJ6 jumping: 26/50, 35.12 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  127. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  128. QA1 agility: Diskvalifikován

  129. QA2 agility: 34/64, 53.63 s, 18.63 tr. b., 3.67 m/s

  130. QA3 agility: 13/68, 43.88 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  131. QJ1 jumping: 32/68, 48.75 s, 14.75 tr. b., 3.47 m/s

  132. QJ2 jumping: 22/69, 36.06 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  133. QJ3 jumping: 33/66, 41.1 s, 8.1 tr. b., 3.94 m/s

  134. Děčín - Start Up, 19. 05. 2017

  135. Zkouška SA2: 2/5, 48.21 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  136. Třešt - Ztřeštěnky, 06. 05. 2017

  137. SA I: Diskvalifikován

  138. SA II: 2/18, 35.59 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  139. SA III: 1/18, 38.1 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  140. Suchdol nad Odrou - FALCO Údolní dvojzkoušky, 30. 04. 2017

  141. FALCO 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  142. FALCO 2. zkouška SA2: 1/11, 38.55 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  143. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  144. Agility 1: 26/78, 51.92 s, 9.92 tr. b., 3.85 m/s

  145. Agility 2: Diskvalifikován

  146. Jumping 1: 40/77, 41.62 s, 5.62 tr. b., 4.16 m/s

  147. Jumping 2: Diskvalifikován

  148. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  149. Agility Trial I: Diskvalifikován

  150. Jumping Trial I: 4/8, 44.13 s, 16.13 tr. b., 3.4 m/s

  151. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  152. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  153. Heroutice, 2. běh: 3/15, 44.34 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  154. Heroutice, 3. běh: 3/16, 40.84 s, 0.84 tr. b., 3.6 m/s

  155. Heroutice u Neveklova - 48. Dvojzkoušky + 1 farma Heroutice, 18. 02. 2017

  156. Heroutice, 1. běh: 3/9, 48.5 s, 10.0 tr. b., 3.67 m/s

  157. Heroutice, 2. běh: 1/9, 32.91 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  158. Heroutice, 3. běh: 5/9, 39.94 s, 10.0 tr. b., 3.66 m/s

  159. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  160. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  161. Jumping 1 Small: 13/25, 43.25 s, 11.25 tr. b., 3.84 m/s

  162. Jumping 2 Small: 12/25, 43.97 s, 8.97 tr. b., 3.93 m/s

  163. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  164. Czech Imp Jump Small: 9/24, 25.17 s, 6.17 tr. b., 4.09 m/s

  165. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  166. Jumping 2 Small: 12/24, 41.0 s, 8.0 tr. b., 4.1 m/s

  167. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  168. 1. zkouška SA2: 1/16, 36.35 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  169. 2. zkouška SA2: 1/16, 35.94 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  170. 3. zkouška SA2: 4/16, 47.58 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  171. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 2 - 4.ročník, 03. 12. 2016

  172. Czech Imp Jump Small: 13/31, 21.8 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  173. Jumping 1 Small: 11/30, 39.6 s, 5.6 tr. b., 3.86 m/s

  174. Jumping 2 Small: 14/31, 36.05 s, 0.05 tr. b., 3.99 m/s

  175. Heroutice u Neveklova - 47. DVOJZKOUŠKY +1, 13. 11. 2016

  176. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  177. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  178. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  179. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  180. Czech Imp Jump Small: 15/32, 23.01 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  181. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  182. Jumping 2 Small: 11/32, 36.29 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  183. České Budějovice - Podzimní trojzkoušky, 25. 09. 2016

  184. SA1 - 1. zkouška SA1: 1/9, 33.78 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  185. SA1 - 2. zkouška SA1: 2/9, 33.06 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  186. SA1 - 3. zkouška SA1: 5/9, 27.6 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  187. Chýnov - Chýnovský hopík, 10. 09. 2016

  188. 1. Zkouška agility SA1: 3/8, 42.17 s, 5.0 tr. b., 3.25 m/s

  189. 2. Zkouška agility SA1: 1/8, 32.19 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  190. 3. Zkouška agility SA1: 5/8, 35.21 s, 10.0 tr. b., 3.81 m/s

  191. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" + Dobříšská nulka - Agility/Jumping 0, 28. 08. 2016

  192. Zkouška II. SA1: 1/7, 33.47 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  193. Zkouška I. SA1: 2/7, 38.29 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  194. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  195. Agility 1 S: Diskvalifikován

  196. Agility S: 9/19, 51.08 s, 8.8 tr. b., 3.35 m/s

  197. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  198. Jumping S: 5/19, 34.74 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  199. Zkouška A1 SA1: Diskvalifikován

  200. Zkouška Ne SA1: Diskvalifikován

  201. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  202. 1. zkouška SA1: Diskvalifikován

  203. 2. zkouška SA1: 2/10, 36.61 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  204. Třešť - zTřeštěnky - trojzkoušky, 14. 05. 2016

  205. SA1 I.: 2/8, 31.9 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  206. SA1 II.: Diskvalifikován

  207. SA1 III.: 2/8, 34.01 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  208. Všetice - Halové agility závody "Power & Speed" + A0, 05. 03. 2016

  209. Agility Open S: Diskvalifikován

  210. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  211. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky, 26. 09. 2015

  212. SA1 - II. SA1: 2/5, 38.81 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  213. SA1 - I. SA1: Diskvalifikován