Cz En

069415

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Markéta Benediktová, Jahoda Kladno

    Člen KA

Pes

  1. Rony, Kříženec

Výsledky

  1. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  2. QA1 agility: 22/123, 42.99 s, 5.0 tr. b., 5.12 m/s

  3. QA2 agility: 61/120, 39.33 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  4. QA3 agility: Diskvalifikován

  5. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  6. QJ2 jumping: 48/122, 33.0 s, 5.0 tr. b., 5.61 m/s

  7. QJ3 jumping: 12/111, 36.93 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  8. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  9. Agility I: Diskvalifikován

  10. Agility II: 47/165, 37.62 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  11. Jumping I: 55/169, 34.44 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  12. Jumping II: 52/161, 33.82 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  13. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  14. 2. zkouška LA3: 1/17, 38.07 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  15. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  16. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  17. Jumping: 15/60, 39.28 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  18. Zkouška 1: 13/35, 38.55 s, 5.0 tr. b., 5.45 m/s

  19. Zkouška 2: Diskvalifikován

  20. Zkouška 3: 4/36, 41.87 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  21. Zkouška 4: 14/36, 46.09 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  22. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  23. LA3 1. LA3: 4/20, 41.09 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  24. LA3 2. LA3: Diskvalifikován

  25. Kladno - PETRIS CUP III., 16. 03. 2019

  26. Jumping L: 2/26, 36.47 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  27. LA3: 1/14, 42.6 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  28. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  29. II. zkouška LA3: 3/24, 37.53 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  30. I. zkouška LA3: 5/24, 39.51 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  31. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  32. Agility LA sobota: 17/70, 40.54 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  33. Finále LA neděle: 5/33, 43.07 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  34. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  35. Jumping LA sobota: 14/71, 33.13 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  36. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  37. Zkoušky LA3 sobota: 13/34, 42.92 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  38. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  39. II. zkouška LA3: 14/28, 41.09 s, 10.09 tr. b., 4.19 m/s

  40. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  41. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  42. Agility klubů L: 2/33, 37.13 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  43. Jumping L: Diskvalifikován

  44. Zkouška LA3: 2/18, 39.26 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  45. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  46. III. jumping L: 2/43, 30.39 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  47. II.jumping L: Diskvalifikován

  48. I. jumping L: 14/43, 37.85 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  49. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  50. II.zkouška LA3: 8/29, 37.48 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  51. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  52. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  53. Agility LA sobota: 2/43, 40.73 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  54. Finále LA neděle: 3/19, 41.76 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  55. Jumping LA neděle: 9/43, 36.32 s, 0.0 tr. b., 5.73 m/s

  56. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  57. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  58. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  59. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  60. Agility: Diskvalifikován

  61. Agility DRUZSTVA: 6/97, 40.41 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  62. Jumping: 32/97, 40.85 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  63. Jumping DRUZSTVA: Diskvalifikován

  64. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  65. 1. Zk LA3: Diskvalifikován

  66. 2. Zk LA3: Diskvalifikován

  67. Kladno - Letní Fresh, 07. 07. 2018

  68. 1. zkouška LA3: 1/12, 37.11 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  69. 2. zkouška LA3: 1/12, 36.23 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  70. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  71. Agility II. L: 40/92, 48.19 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  72. Agility I. L: 11/94, 37.97 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  73. Jumping II. L: 8/92, 40.15 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  74. Jumping I. L: 4/94, 35.04 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  75. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár 2. kolo, 17. 06. 2018

  76. Speed&Power hra L: Diskvalifikován

  77. Tunelovo-barelový běh L: 2/12, 27.71 s, 0.0 tr. b., 7.22 m/s

  78. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  79. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  80. QA1 agility: 48/127, 44.93 s, 20.0 tr. b., 4.45 m/s

  81. QA2 agility: 24/125, 42.52 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  82. QA3 agility: 55/125, 36.5 s, 15.0 tr. b., 5.34 m/s

  83. QJ1 jumping: 12/126, 31.31 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  84. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  85. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  86. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  87. Agility Trial: Diskvalifikován

  88. Jumping Trial: 3/11, 34.63 s, 15.0 tr. b., 5.43 m/s

  89. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  90. I Agility Open: 29/139, 37.85 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  91. II Agility Open: 25/137, 40.88 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  92. II Jumping Open: 65/135, 33.3 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  93. I Jumping Open: Diskvalifikován

  94. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  95. Zkoukša 1 LA3: 2/20, 34.41 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  96. Zkouška 2 LA3: Diskvalifikován

  97. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  98. Agility: 10/41, 40.0 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  99. Agility: 15/55, 38.18 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  100. Jumping: 12/53, 32.58 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  101. Jumping: 20/42, 34.43 s, 15.0 tr. b., 4.53 m/s

  102. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  103. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  104. Agility: Diskvalifikován

  105. Agility: Diskvalifikován

  106. Finále: 5/19, 42.54 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  107. Jumping: 5/47, 31.16 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  108. Jumping: Diskvalifikován

  109. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  110. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  111. 1 LA3: 2/15, 34.08 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  112. 2 LA3: Diskvalifikován

  113. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  114. II. Packa LA3: Diskvalifikován

  115. I. Packa LA3: Diskvalifikován

  116. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  117. Agility: 6/49, 29.75 s, 5.0 tr. b., 5.58 m/s

  118. Jumping: 5/50, 31.87 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  119. Zkouška LA3: 9/21, 35.98 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  120. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  121. Agility LA sobota: 12/60, 40.4 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  122. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  123. Jumping LA sobota: 7/59, 35.27 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  124. Velké finále LA neděle: 16/32, 45.19 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  125. Zkoušky LA3 neděle: 4/32, 34.75 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  126. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  127. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  128. II. zkouška LA3: 11/24, 35.96 s, 15.0 tr. b., 4.95 m/s

  129. I. zkouška LA3: Diskvalifikován

  130. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  131. Agility: 9/44, 32.93 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  132. Jumping: 3/44, 29.27 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  133. Zkouška LA3: 2/17, 38.18 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  134. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  135. Barelový a tunelový běh L: 12/35, 30.46 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  136. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  137. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  138. Agility_: 14/49, 40.08 s, 15.0 tr. b., 4.37 m/s

  139. Jumping_: 1/49, 32.34 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  140. Královice - 8.MČR SUPER G AGILITY, 05. 11. 2017

  141. Agility - hra Large: 5/24, 27.81 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  142. Agility SuperG - Challenge Large: 8/14, 45.51 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  143. Jumping - hra Large: 7/24, 26.55 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  144. Jumping SuperG - Challenge Large: Diskvalifikován

  145. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  146. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  147. 2. zkouška LA3: 4/22, 38.35 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  148. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2017

  149. Zkouška 1 - LA3: 2/16, 36.14 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  150. Zkouška 2 - LA3: Diskvalifikován

  151. Písnice - Kaniko Jump, 24. 09. 2017

  152. Jumping II. L: 5/21, 35.6 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  153. Jumping I. L: Diskvalifikován

  154. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  155. Agility družstev: 41/88, 36.9 s, 10.0 tr. b., 5.37 m/s

  156. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  157. Jumping družstev: 46/88, 42.31 s, 15.0 tr. b., 4.73 m/s

  158. Jumping jednotlivců: Diskvalifikován

  159. Děčín - Rozcvička, 08. 09. 2017

  160. Zkouška LA3: Diskvalifikován

  161. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2017, 07. 07. 2017 - 09. 07. 2017

  162. Agility 1: Diskvalifikován

  163. Agility 2: Diskvalifikován

  164. Agility 4: 48/196, 39.96 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  165. Agility Trial: 27/112, 37.71 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  166. Jumping 1: 17/214, 36.39 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  167. Jumping 2: Diskvalifikován

  168. NATIVIA GRAND FINAL: 24/45, 39.25 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  169. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  170. QA4 agility: 11/99, 39.03 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  171. QA5 agility: 48/97, 40.44 s, 15.0 tr. b., 4.62 m/s

  172. QA6 agility: 19/95, 34.84 s, 5.0 tr. b., 5.28 m/s

  173. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  174. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  175. QJ6 jumping: 10/76, 36.59 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  176. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  177. Druhá zkouška LA3: Diskvalifikován

  178. První zkouška LA3: Diskvalifikován

  179. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  180. QA1 agility: Diskvalifikován

  181. QA2 agility: 24/127, 34.67 s, 5.0 tr. b., 5.11 m/s

  182. QA3 agility: 45/130, 42.12 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  183. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  184. QJ2 jumping: 50/135, 33.75 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  185. QJ3 jumping: 18/118, 35.44 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  186. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  187. Agility 1: Diskvalifikován

  188. Agility 2: Diskvalifikován

  189. Jumping 1: 27/128, 32.04 s, 5.0 tr. b., 5.59 m/s

  190. Jumping 2: 4/128, 35.2 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  191. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  192. Agility: Diskvalifikován

  193. Agility: Diskvalifikován

  194. Fun Jumping: 4/31, 31.38 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  195. Fun Jumping: Diskvalifikován

  196. Jumping: 9/39, 33.99 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  197. Jumping: Diskvalifikován

  198. Zkouška LA3: 3/21, 37.75 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  199. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  200. AGILITY: 13/52, 36.53 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  201. AGILITY: 18/57, 40.21 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  202. JUMPING: 13/57, 42.44 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  203. JUMPING: 18/51, 35.55 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  204. LA3: 3/25, 36.96 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  205. LA3: Diskvalifikován

  206. Heroutice u Neveklova - 49. Dvojzkoušky + 1 Farma Heroutice, 11. 03. 2017

  207. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  208. Heroutice, 2. běh: 5/16, 41.16 s, 16.16 tr. b., 4.06 m/s

  209. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  210. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  211. ZkA. II. LA3: Diskvalifikován

  212. ZkA. I. LA3: 2/15, 33.52 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  213. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  214. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  215. Jumping LA neděle: 9/63, 34.31 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  216. Jumping LA sobota: 17/66, 37.41 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  217. Velké finále LA neděle: 12/35, 38.26 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  218. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  219. Zkoušky LA3 sobota: 10/31, 42.45 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  220. Beroun - II. Kokosy na sněhu, 07. 01. 2017

  221. Zkouška pro Emmu LA3: Diskvalifikován

  222. Zkouška pro Rockyho LA3: Diskvalifikován

  223. Zkouška pro Žížalku LA3: Diskvalifikován

  224. Beroun - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2016

  225. 1. zkouška LA3: Diskvalifikován

  226. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  227. 3. zkouška LA3: Diskvalifikován

  228. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  229. Agility LA sobota: 31/63, 36.46 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  230. Jumping LA neděle: Diskvalifikován

  231. Jumping LA sobota: 14/63, 30.66 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  232. Velké finále LA neděle: 6/31, 39.05 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  233. Zkoušky LA3 neděle: Diskvalifikován

  234. Zkoušky LA3 sobota: Diskvalifikován

  235. Kralovice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 13. 11. 2016

  236. JUMPING_LA3 LA3: Diskvalifikován

  237. LA3_1 LA3: 2/12, 36.34 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  238. LA3_2 LA3: Diskvalifikován

  239. Královice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2016

  240. JUMPING_LA3 LA3: Diskvalifikován

  241. LA3_1 LA3: Diskvalifikován

  242. LA3_2 LA3: Diskvalifikován

  243. Královice - ZKOUŠKY AGILITY, 06. 11. 2016

  244. 1. zkouška LA3: 3/5, 39.85 s, 10.0 tr. b., 4.27 m/s

  245. 2. zkouška LA3: Diskvalifikován

  246. Praha 9 - Horní Počernice - 46. Dvojzkoušky + 1 Pet center Extra, 15. 10. 2016

  247. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  248. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  249. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  250. Praha - Holešovice - Festival Zvířat, 2x Zkouška a 2x A0, 02. 10. 2016

  251. 1. Zka - LA2: 1/11, 34.21 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  252. 2. Zka - LA2: 4/11, 36.4 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  253. Praha - Horní Počernice - 45. Dvojzkoušky + 1 Praha - Pet center Extra, 27. 08. 2016

  254. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  255. Horní Počernice, 2. běh: 1/22, 42.04 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  256. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  257. Praha-Kateřinky - 2. Kunratické trojzkoušky, 20. 08. 2016

  258. 1. zkouška LA2: 4/19, 39.66 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  259. 2. zkouška LA2: Diskvalifikován

  260. 3. zkouška LA2: 1/18, 37.81 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  261. Louny - Horké léto 2016, 03. 07. 2016

  262. Jumping: 3/28, 28.17 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  263. Zka 1: 3/10, 41.7 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  264. Zka 2: 1/10, 40.42 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  265. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  266. QA5 Agility: Diskvalifikován

  267. QA6 Agility: Diskvalifikován

  268. QJ5 Jumping: 29/187, 39.77 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  269. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  270. Praha - Velká Chuchle - 9. JARNÍ CENA - Velká Chuchle, 05. 06. 2016

  271. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: 1/38, 38.23 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  272. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: 4/34, 33.78 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  273. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: 3/14, 49.47 s, 15.47 tr. b., 3.38 m/s

  274. Louny - Dvojzkoušky, 14. 05. 2016

  275. 1.běh Zka LA2: 1/17, 35.78 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  276. 2.běh Zka LA2: Diskvalifikován

  277. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  278. QA1 Agility: Diskvalifikován

  279. QA2 Agility: Diskvalifikován

  280. QJ1 Jumping: 30/213, 38.59 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  281. QJ2 Jumping: 65/197, 41.81 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  282. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  283. Zkouska III LA1: Diskvalifikován

  284. Zkouška II LA1: 2/16, 32.37 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  285. Zkouška I LA1: 2/16, 30.9 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  286. Zkouska IV LA1: 1/12, 37.9 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  287. Zkouska VI LA1: 1/12, 38.67 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  288. Zkouska V LA1: 1/12, 37.71 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  289. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - LARGE, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  290. Agility LA sobota: Diskvalifikován

  291. Jumping LA neděle: 43/65, 36.76 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  292. Jumping LA sobota: Diskvalifikován

  293. Velké finále LA neděle: Diskvalifikován

  294. Zkoušky LA1 neděle: Diskvalifikován

  295. Zkoušky LA1 sobota: 1/5, 34.21 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s