Cz En

071315

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Suchanová, Lomáci

    Člen KA

Pes

  1. Dior Kenneth Brilliant Bohemia, Papillon

Výsledky

  1. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  2. Agility II S: 26/43, 46.57 s, 11.57 tr. b., 3.69 m/s

  3. Agility I S: 11/51, 44.21 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  4. Jumping III S: 25/43, 44.7 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  5. Jumping II S: Diskvalifikován

  6. Jumping I S: Diskvalifikován

  7. Jumping IV papiloni S: Diskvalifikován

  8. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  9. Agility Individual: 11/15, 49.32 s, 5.32 tr. b., 4.14 m/s

  10. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  11. Jumping Individual: Diskvalifikován

  12. Jumping Squads as Individual: 13/16, 41.41 s, 7.41 tr. b., 3.96 m/s

  13. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  14. NE Agility XS: 5/15, 43.46 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  15. NE Jumping XS: 8/15, 45.41 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  16. NE Zkouška XS3: Diskvalifikován

  17. SO Agility XS: Diskvalifikován

  18. So Jumping XS: 6/12, 44.86 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  19. SO Zkouška XS3: 3/7, 57.5 s, 17.5 tr. b., 3.83 m/s

  20. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  21. Agility XS: 1/3, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  22. Jumping XS: 2/3, 42.97 s, 17.97 tr. b., 2.86 m/s

  23. Zkouška XSA3: 1/1, 39.35 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  24. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  25. Zkouška 1: Diskvalifikován

  26. Zkouška 2: 1/6, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  27. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  28. Open AGI XS: 3/5, 38.55 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  29. Open JUMP XS: Diskvalifikován

  30. Zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  31. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  32. I. agility XS: 6/13, 49.81 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  33. II. agility XS: 3/13, 49.14 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  34. II. jumping XS: Diskvalifikován

  35. I. jumping XS: Diskvalifikován

  36. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  37. II. zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  38. I. zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  39. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  40. 1. Zkouška XSA3: 3/4, 53.67 s, 6.67 tr. b., 3.84 m/s

  41. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  42. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  43. 1.běh bez zón: 17/40, 23.34 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  44. 1.běh se zónami: 30/41, 27.21 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  45. 2.běh bez zón: Diskvalifikován

  46. 2.běh se zónami: 17/41, 34.08 s, 21.08 tr. b., 3.14 m/s

  47. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  48. 1. Zkouška A3 XS: Diskvalifikován

  49. 2. Zkouška A3 XS: 2/5, 53.33 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  50. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  51. III. jumping XS: 5/8, 42.52 s, 16.52 tr. b., 3.41 m/s

  52. II. jumping XS: 2/8, 34.14 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  53. I. jumping XS: Diskvalifikován

  54. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 20. 12. 2019

  55. Druhá zkouška: 2/3, 52.33 s, 15.33 tr. b., 3.4 m/s

  56. První zkouška: Diskvalifikován

  57. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  58. A3 II XS: Diskvalifikován

  59. A3 I XS: 4/4, 56.58 s, 11.58 tr. b., 3.52 m/s

  60. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  61. Zkouška1 XSA3: Diskvalifikován

  62. Zkouška2 XSA3: Diskvalifikován

  63. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  64. Zkouška1 XSA3: 3/5, 51.82 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  65. Zkouška2 XSA3: 4/5, 47.63 s, 10.63 tr. b., 3.88 m/s

  66. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  67. Agility XS: Diskvalifikován

  68. Jumping XS: 4/8, 37.32 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  69. Zkouška XS3: 2/5, 41.45 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  70. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  71. Agility 1: 1/1, 44.16 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  72. Finále : Diskvalifikován

  73. Jumping 1: Diskvalifikován

  74. Jumping 2: 1/5, 39.02 s, 10.0 tr. b., 4.15 m/s

  75. Zkouška 1: 1/1, 39.45 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  76. Zkouška 2: 1/1, 43.48 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  77. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  78. Neděle Agility XS: 9/15, 45.23 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  79. Neděle Jumping XS: Diskvalifikován

  80. Neděle Zkouška XS3: 4/8, 49.49 s, 10.0 tr. b., 3.74 m/s

  81. Sobota Agility XS: Diskvalifikován

  82. Sobota Jumping XS: 3/12, 33.14 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  83. Sobota zkouška XS3: Diskvalifikován

  84. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  85. 1. běh SA3: 4/8, 37.77 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  86. 2. běh SA3: Diskvalifikován

  87. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  88. 1. Zka - SA3: 8/13, 33.08 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  89. 2. Zka - SA3: Diskvalifikován

  90. Jumping - Small: 12/25, 27.26 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  91. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  92. XSA3_1: Diskvalifikován

  93. XSA3_2: Diskvalifikován

  94. XSA3_3: 1/2, 47.23 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  95. Louny - Hurá na prázdniny, 29. 06. 2019

  96. Agility S: 9/18, 48.2 s, 12.2 tr. b., 3.61 m/s

  97. Jumping S: Diskvalifikován

  98. Zkouška SA3: 4/7, 47.79 s, 16.79 tr. b., 3.49 m/s

  99. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  100. Zkouška SA3 I: 2/6, 47.13 s, 6.13 tr. b., 3.97 m/s

  101. Zkouška SA3 II: Diskvalifikován

  102. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  103. Ne. - Agility II. S: 22/54, 44.34 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  104. Ne. - Jumping II. S: Diskvalifikován

  105. So. - Agility I. S: 25/59, 55.88 s, 11.88 tr. b., 3.63 m/s

  106. So. - Jumping I. S: 11/59, 44.06 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  107. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  108. II.zkouška SA3: 1/7, 43.54 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  109. I.zkouška SA3: 2/7, 44.34 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  110. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 06. 2019

  111. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  112. První zkouška SA3: Diskvalifikován

  113. Karlovy Vary - KZPKV 2019, 08. 06. 2019

  114. Zkouška 1 SA3: 1/2, 49.6 s, 11.6 tr. b., 3.67 m/s

  115. Zkouška 2 SA3: 1/2, 47.29 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  116. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  117. Agility - SA: 7/18, 41.62 s, 5.62 tr. b., 3.8 m/s

  118. Jumping - SA: 5/19, 37.63 s, 9.63 tr. b., 3.72 m/s

  119. ZkA - SA3: 2/8, 33.87 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  120. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  121. Neděle Jumping S: 7/35, 35.15 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  122. Neděle Zkouška II SA3: 8/13, 49.71 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  123. Neděle Zkouška I SA3: 2/13, 49.54 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  124. Sobota Jumping SA: Diskvalifikován

  125. Sobota Zkouška II SA3: 8/16, 44.69 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  126. Sobota Zkouška I SA3: 8/16, 52.91 s, 10.0 tr. b., 3.99 m/s

  127. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  128. Agility II S: Diskvalifikován

  129. Agility I S: 33/60, 48.03 s, 20.0 tr. b., 4.12 m/s

  130. Jumping III S: 11/48, 43.14 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  131. Jumping II S: Diskvalifikován

  132. Jumping I S: 10/50, 40.67 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  133. Jumping IV papiloni S: 10/22, 40.98 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  134. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  135. Agility I: Diskvalifikován

  136. Agility II: 31/75, 47.96 s, 8.96 tr. b., 4.0 m/s

  137. Jumping I: 39/81, 38.63 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  138. Jumping II: 29/79, 43.32 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  139. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  140. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  141. I. zkouška SA3: 3/5, 50.37 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  142. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  143. SA3 1. SA3: 2/5, 57.53 s, 9.53 tr. b., 3.65 m/s

  144. SA3 2. SA3: 4/5, 51.5 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  145. SA3 3. SA3: Diskvalifikován

  146. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 05. 04. 2019

  147. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  148. První zkouška SA3: 2/9, 49.44 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  149. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  150. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  151. První zkouška SA3: Diskvalifikován

  152. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  153. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  154. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  155. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  156. 1. běh SA2: 2/11, 48.22 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  157. 2. běh SA2: 3/11, 53.88 s, 15.0 tr. b., 4.01 m/s

  158. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  159. III. jumping S: Diskvalifikován

  160. II.jumping S: Diskvalifikován

  161. I. jumping S: Diskvalifikován

  162. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  163. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  164. 2. zkouška SA2: 1/7, 40.24 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  165. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  166. II. zkouška SA2: 7/17, 40.23 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  167. I. zkouška SA2: 7/17, 40.23 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  168. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  169. II. zkouška SA2: 5/16, 46.83 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  170. I. zkouška SA2: 8/16, 53.73 s, 15.73 tr. b., 3.39 m/s

  171. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  172. AGILITY: 8/19, 49.38 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  173. AGILITY: Diskvalifikován

  174. JUMPING: 4/10, 40.75 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  175. JUMPING: 7/17, 40.39 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  176. SA2: 2/2, 46.58 s, 15.0 tr. b., 3.76 m/s

  177. SA2: 4/6, 46.48 s, 10.48 tr. b., 3.72 m/s

  178. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  179. Agility S: Diskvalifikován

  180. Jumping S: Diskvalifikován

  181. Zkoušky SA2: 7/12, 45.9 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  182. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  183. Agility S: 7/33, 36.48 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  184. Jumping S: 11/35, 31.73 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  185. Zkouška - SA2: 1/8, 40.22 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  186. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  187. Agility neděle S: Diskvalifikován

  188. Agility S: Diskvalifikován

  189. Jumping neděle S: Diskvalifikován

  190. Jumping S: 6/42, 36.74 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  191. Zkouška neděle SA2: 9/15, 34.54 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  192. Zkouška SA2: 4/15, 43.09 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  193. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  194. II. Zkouška: Diskvalifikován

  195. I. Zkouška: 5/10, 37.23 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  196. Jumping: 5/21, 33.03 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  197. Oldřichov - ForPes Agility, 14. 07. 2018

  198. 1. Zka - SA2: 1/9, 39.74 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  199. 2. Zka - SA2: 4/9, 31.67 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  200. Jumping - Small: Diskvalifikován

  201. Kladno - Letní Fresh, 07. 07. 2018

  202. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  203. 2. zkouška SA2: 1/6, 49.38 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  204. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  205. AGILITY S: 13/25, 50.79 s, 13.79 tr. b., 3.58 m/s

  206. JUMPING S: Diskvalifikován

  207. ZKOUŠKA SA1: 2/6, 32.59 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  208. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  209. Jumping neděle S: 18/33, 54.02 s, 20.02 tr. b., 2.85 m/s

  210. Jumping S: 22/35, 49.19 s, 18.19 tr. b., 3.31 m/s

  211. Zkouška 2 neděle SA1: 1/10, 35.04 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  212. Zkouška 2 SA1: Diskvalifikován

  213. Zkouška neděle SA1: 4/10, 41.94 s, 10.0 tr. b., 3.34 m/s

  214. Zkouška SA1: 1/10, 32.16 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  215. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  216. Agility Pairs Small: Diskvalifikován

  217. Agility Teams Small: 16/45, 46.43 s, 8.43 tr. b., 4.01 m/s

  218. Jumping Teams Small: Diskvalifikován

  219. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  220. Agility: 8/27, 35.33 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  221. Jumping: 16/30, 38.18 s, 13.18 tr. b., 3.51 m/s

  222. Zka - SA1: Diskvalifikován

  223. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  224. Jumping S: 15/31, 38.04 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  225. Jumping S: Diskvalifikován

  226. Zkouška 1 SA1: 1/10, 31.84 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  227. Zkouška 1 SA1: 1/11, 32.73 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  228. Zkouška 2 SA1: 2/10, 34.59 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  229. Zkouška 2 SA1: 2/11, 31.95 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  230. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  231. Agility II Small: Diskvalifikován

  232. Agility I Small: Diskvalifikován

  233. Jumping III Small: 28/47, 42.34 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  234. Jumping II Small: 32/51, 40.56 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  235. Jumping I Small: Diskvalifikován

  236. Jumping IV - papillon (S): 3/17, 33.06 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  237. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  238. Agility - Small: 15/32, 50.16 s, 17.16 tr. b., 3.45 m/s

  239. Jumping - Small: 15/32, 35.72 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  240. ZkA - SA1: Diskvalifikován

  241. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  242. Agility: Diskvalifikován

  243. Agility: Diskvalifikován

  244. Jumping: Diskvalifikován

  245. Jumping: Diskvalifikován

  246. Zkouška SA1: 1/1, 41.69 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  247. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  248. Agility: Diskvalifikován

  249. Jumping: 16/28, 53.63 s, 24.63 tr. b., 3.17 m/s

  250. Zkouška SA1: 1/2, 46.0 s, 15.0 tr. b., 3.07 m/s

  251. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  252. Agility: 18/28, 51.58 s, 15.58 tr. b., 3.39 m/s

  253. Jumping: 22/29, 51.73 s, 21.73 tr. b., 3.17 m/s

  254. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  255. Louny - O sněhovou vločku, 08. 01. 2017

  256. Agility: 22/41, 74.53 s, 32.53 tr. b., 2.54 m/s

  257. Jumping: 8/38, 51.13 s, 14.13 tr. b., 3.5 m/s

  258. Zka - SA1: 1/5, 34.57 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  259. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  260. 1. ZK SA1: 2/11, 34.62 s, 6.62 tr. b., 3.35 m/s

  261. 2. ZK SA1: Diskvalifikován

  262. Královice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2016

  263. JUMPING_SA1 SA1: 2/8, 30.15 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  264. SA1_1 SA1: 5/9, 38.28 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  265. SA1_2 SA1: 3/9, 38.62 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  266. Praha - Holešovice - Festival Zvířat, 2x Zkouška a 2x A0, 02. 10. 2016

  267. 1. Zka - SA1: 2/7, 35.13 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  268. 2. Zka - SA1: 2/7, 34.58 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  269. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  270. Agility S: Diskvalifikován

  271. Jumping S: Diskvalifikován

  272. Zkouska SA1: Diskvalifikován

  273. Terezín - vELIKONOČNÍ AGI-HRANÍ, 28. 03. 2016

  274. Tunelový běh S: 13/21, 32.62 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  275. Zkouška SA1: 1/5, 45.9 s, 5.0 tr. b., 3.25 m/s

  276. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  277. Tunelový běh S: Diskvalifikován

  278. ZK SA1: Diskvalifikován