Cz En

071715

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Dagmar Bašusová

    Člen KA

Pes

  1. Saimi Be Batman Rubyel's, Beagle

Výsledky

  1. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  2. Agility M: Diskvalifikován

  3. Jumping M: 6/37, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  4. Zkouška MA2: 8/10, 51.39 s, 22.39 tr. b., 2.98 m/s

  5. Královice u Slaného - Dvojzkoušky + 9. MČR SUPER G, 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  6. Druhá zkouška neděle MA2: 2/4, 48.16 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  7. Druhá zkouška sobota MA2: 1/2, 38.56 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  8. První zkouška neděle MA2: 2/4, 49.5 s, 17.5 tr. b., 3.39 m/s

  9. První zkouška sobota MA2: 1/2, 40.06 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  10. SuperG Basic agility M: Diskvalifikován

  11. SuperG Basic jumping M: Diskvalifikován

  12. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 10. 2018

  13. Druhá zkouška MA2: 2/3, 50.59 s, 10.0 tr. b., 3.58 m/s

  14. První zkouška MA2: 1/3, 38.91 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  15. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  16. AGILITY M: 10/22, 52.47 s, 10.47 tr. b., 3.47 m/s

  17. JUMPING M: Diskvalifikován

  18. ZKOUŠKA MA2: Diskvalifikován

  19. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  20. A2 zkouška MA2: Diskvalifikován

  21. Agility M M: 6/14, 69.85 s, 26.85 tr. b., 2.86 m/s

  22. Jumping M M: Diskvalifikován

  23. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  24. 1.zkouška MA2: 2/8, 48.08 s, 18.08 tr. b., 3.18 m/s

  25. 2.zkouška MA2: 5/8, 50.6 s, 13.6 tr. b., 3.16 m/s

  26. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  27. MA2-Zk1 MA2: 1/7, 45.66 s, 2.66 tr. b., 3.59 m/s

  28. MA2-Zk2 MA2: 1/7, 64.87 s, 24.87 tr. b., 2.59 m/s

  29. MA2-Zk3 MA2: 4/7, 78.95 s, 51.95 tr. b., 2.04 m/s

  30. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  31. 1. zkouška MA2: 2/9, 41.26 s, 16.26 tr. b., 3.3 m/s

  32. 2. zkouška MA2: 2/9, 42.41 s, 3.41 tr. b., 3.51 m/s

  33. Buštěhrad - Buštěhradský rozjezd - Zkoušky A2 + A3, 25. 03. 2018

  34. Druhá zkouška MA2: 1/5, 42.0 s, 1.0 tr. b., 3.31 m/s

  35. První zkouška MA2: 3/5, 56.54 s, 14.54 tr. b., 3.18 m/s

  36. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  37. Zk.A II. MA2: 3/11, 52.1 s, 9.1 tr. b., 3.21 m/s

  38. ZkA. I. MA2: Diskvalifikován

  39. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  40. II. Packa MA2: Diskvalifikován

  41. I. Packa MA2: Diskvalifikován

  42. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  43. ZkA II. MA1: Diskvalifikován

  44. ZkA I. MA1: 2/5, 43.65 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  45. Beroun - Mistrovství ČR bíglů v agility a Dvojzkoušky nejen pro flekaté, 12. 11. 2017

  46. Agility special M: 3/23, 42.62 s, 0.62 tr. b., 3.45 m/s

  47. Jumping special M: 7/23, 40.24 s, 2.24 tr. b., 3.28 m/s

  48. Královice - 3.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 04. 11. 2017

  49. Agility - 1. kolo Medium: Diskvalifikován

  50. Jumping - 2. kolo Medium: Diskvalifikován

  51. Jumping - hra Medium: Diskvalifikován

  52. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  53. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  54. Jumping MA1: 2/5, 27.78 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  55. Zkouška první MA1: 1/5, 35.72 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  56. Zkouška VIP MA1: 1/5, 40.78 s, 0.0 tr. b., 3.6 m/s

  57. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 14. 10. 2017

  58. Jumping MA1: 2/5, 38.06 s, 0.0 tr. b., 3.78 m/s

  59. Zkouška první MA1: 1/5, 41.12 s, 6.12 tr. b., 3.4 m/s

  60. Zkouška VIP MA1: 2/5, 45.32 s, 2.32 tr. b., 3.38 m/s

  61. Louny - O podzimní kvítek, 30. 09. 2017

  62. Agility MA: Diskvalifikován

  63. Jumping MA: 8/14, 44.4 s, 17.4 tr. b., 3.4 m/s

  64. ZkA - MA1: 3/4, 43.91 s, 0.91 tr. b., 3.17 m/s

  65. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  66. 1. Zka - MA1: 5/7, 50.77 s, 23.77 tr. b., 2.97 m/s

  67. 2. Zka - MA1: 2/6, 48.36 s, 17.36 tr. b., 3.04 m/s

  68. Horní Počernice - 51. Dvojzkoušky + 1, 02. 09. 2017

  69. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  70. Horní Počernice, 2. běh: 4/5, 50.35 s, 5.0 tr. b., 3.38 m/s

  71. Horní Počernice, 3. běh: 1/5, 50.97 s, 3.97 tr. b., 3.08 m/s

  72. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky, 26. 08. 2017

  73. 1. zkouška MA1: 2/8, 42.78 s, 10.0 tr. b., 3.04 m/s

  74. 2. zkouška MA1: 3/8, 54.74 s, 7.74 tr. b., 2.67 m/s

  75. Praha 9 - Horní Počernice - 50. DVOJZKOUŠKY, 22. 04. 2017

  76. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  77. Horní Počernice, 2. běh: 4/9, 55.61 s, 5.0 tr. b., 3.07 m/s

  78. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  79. ZkA. II. MA1: 2/4, 47.54 s, 5.0 tr. b., 3.32 m/s

  80. ZkA. I. MA1: Diskvalifikován

  81. Pňov - Předhradí - 4. Pňovské dvojzkoušky, 15. 10. 2016

  82. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  83. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  84. Zdobín - MR bíglů v agility, 08. 10. 2016

  85. Agility M: Diskvalifikován

  86. Jumping Large M: 10/18, 54.74 s, 24.74 tr. b., 2.67 m/s

  87. zkoušky MA1: Diskvalifikován

  88. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  89. 1. Zka - MA1: 1/5, 53.82 s, 10.0 tr. b., 2.99 m/s

  90. 2. Zka - MA1: 4/5, 53.76 s, 18.76 tr. b., 2.77 m/s

  91. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 048, 09. 07. 2016

  92. 1.zkouška: 2/4, 48.12 s, 6.12 tr. b., 2.76 m/s

  93. 2.zkouška: Diskvalifikován

  94. Jumping1: Diskvalifikován

  95. Dolní Přím - IV. Arion cup + 4.roč. MR beauceronů + MR bíglů, 28. 11. 2015

  96. Agility: Diskvalifikován

  97. Jumping: 13/26, 64.09 s, 42.09 tr. b., 2.7 m/s