Cz En

072415

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavla Marková, PETRIS

    Člen KA

Pes

  1. Eliška - Arella Jikalu, Knírač malý

Výsledky

  1. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  2. Agility: 1/23, 47.26 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  3. Jumping: Diskvalifikován

  4. Zkouška: 1/13, 44.34 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  5. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  6. Agility klubů S: 1/20, 38.73 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  7. Jumping S: 1/23, 32.93 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  8. Zkouška SA3: 2/9, 42.34 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  9. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (1/3), 12. 01. 2019

  10. Agility: 4/21, 40.35 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  11. Jumping: 7/21, 34.42 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  12. Zkouška: Diskvalifikován

  13. Královice - Vánoční pohár 2018, 02. 12. 2018

  14. jumping J3 2. SA3: Diskvalifikován

  15. jumping J3 SA3: 3/5, 44.51 s, 6.51 tr. b., 4.22 m/s

  16. Jumping Open S: Diskvalifikován

  17. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  18. Jumping: 10/17, 32.35 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  19. Zkouška: Diskvalifikován

  20. Zkouška 2.: 5/8, 36.24 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  21. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  22. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  23. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  24. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  25. Jumping S: 1/9, 33.29 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  26. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  27. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  28. AGILITY: Diskvalifikován

  29. JUMPING: 3/17, 36.29 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  30. SA3: Diskvalifikován

  31. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  32. Agility S: 2/34, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  33. Jumping S: Diskvalifikován

  34. Zkouška_neděle SA3: 6/16, 39.65 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  35. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  36. Agility S: 5/33, 35.43 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  37. Jumping S: Diskvalifikován

  38. Zkouška - SA3: 5/20, 40.0 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  39. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  40. A3 SA3: 1/5, 44.5 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  41. Agility S: 1/8, 41.53 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  42. Jumping S: 2/9, 44.14 s, 6.14 tr. b., 3.87 m/s

  43. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  44. 1. Zk SA3: 3/6, 38.6 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  45. 2. Zk SA3: Diskvalifikován

  46. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  47. 1. Zk SA3: 2/8, 39.78 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  48. 2. Zk SA3: Diskvalifikován

  49. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  50. 1.ZkA - SA3: 1/7, 39.0 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  51. 2.ZkA - SA3: Diskvalifikován

  52. 3.ZkA - SA3: 1/7, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  53. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  54. Agility I. S: Diskvalifikován

  55. Jumping I. S: Diskvalifikován

  56. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  57. AGILITY S: Diskvalifikován

  58. JUMPING S: Diskvalifikován

  59. ZKOUŠKA SA3: 1/11, 38.77 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  60. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  61. A3 zkouška SA3: Diskvalifikován

  62. Agility S S: 1/19, 42.57 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  63. Jumping S S: Diskvalifikován

  64. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  65. QA1 agility: 15/53, 42.42 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  66. QA2 agility: 12/53, 39.97 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  67. QA3 agility: 8/52, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  68. QJ1 jumping: 23/53, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  69. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  70. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  71. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  72. SA3-Zk1 SA3: 1/7, 41.72 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  73. SA3-Zk2 SA3: 1/7, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  74. SA3-Zk3 SA3: Diskvalifikován

  75. Spálené Poříčí - 2. Podkokšínské trojzkoušky pro útulek v Borovně, 05. 05. 2018

  76. 1. zkouška SA3: 3/5, 42.61 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  77. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  78. 3. zkouška SA3: Diskvalifikován

  79. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  80. Nedele SA3 1: Diskvalifikován

  81. Nedele SA3 2: Diskvalifikován

  82. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  83. I Agility Open: Diskvalifikován

  84. II Agility Open: Diskvalifikován

  85. II Jumping Open: 7/73, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  86. I Jumping Open: Diskvalifikován

  87. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  88. AGILITY: 6/20, 45.25 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  89. JUMPING: 2/23, 37.32 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  90. SA3: Diskvalifikován

  91. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  92. Agility: 2/20, 38.79 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  93. Jumping: Diskvalifikován

  94. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  95. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  96. 1 SA3: 1/15, 33.51 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  97. 2 SA3: Diskvalifikován

  98. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  99. Czech Imp Jump Small: 2/28, 18.79 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  100. Jumping 1 Small: 8/28, 35.76 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  101. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  102. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  103. III. zkouška SA3: 2/7, 34.88 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  104. II. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  105. I. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  106. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  107. 1. zkouška SA3: 1/13, 40.44 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  108. 2. zkouška SA3: 6/13, 40.36 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  109. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  110. AGILITY: 2/15, 37.31 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  111. JUMPING: 6/15, 37.9 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  112. SA3: Diskvalifikován

  113. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  114. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  115. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  116. Louny - O podzimní kvítek, 30. 09. 2017

  117. Agility SA: 4/24, 36.75 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  118. ZkA - SA3: Diskvalifikován

  119. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  120. 1. Zka - SA3: Diskvalifikován

  121. 2. Zka - SA3: 3/11, 41.08 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  122. Chýnov - 2. Chýnovský hopík, 16. 09. 2017

  123. Zkouška 1 - SA3: Diskvalifikován

  124. Zkouška 2 - SA3: 1/11, 38.18 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  125. Zkouška 3 - SA3: 1/11, 33.8 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  126. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  127. Agility Open: 1/17, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  128. Agility Trial: 3/8, 43.93 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  129. Jumping Open: 4/17, 29.48 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  130. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  131. Agility open S: 2/32, 40.89 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  132. Jump III. S: 2/20, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  133. Jump II. S: Diskvalifikován

  134. Jump I. S: 21/32, 31.47 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  135. Tunel I. S: 10/25, 29.63 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  136. ZkA. Ne SA3: 1/12, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  137. ZkA. So SA3: Diskvalifikován

  138. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  139. Zkouška II SA3: 3/9, 38.92 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  140. Zkouška I SA3: Diskvalifikován

  141. Louny - Horké léto 2017, 01. 07. 2017

  142. 1. Zka - SA3: 3/9, 37.15 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  143. 2. Zka - SA3: 3/9, 30.15 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  144. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  145. Agility - So: Diskvalifikován

  146. Jumping - Ne: 31/69, 38.54 s, 5.54 tr. b., 4.13 m/s

  147. Jumping - So: Diskvalifikován

  148. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  149. QA4 agility: Diskvalifikován

  150. QA5 agility: Diskvalifikován

  151. QA6 agility: Diskvalifikován

  152. QJ4 jumping: 16/55, 31.15 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  153. QJ5 jumping: 30/53, 41.43 s, 7.43 tr. b., 3.86 m/s

  154. QJ6 jumping: 36/50, 35.42 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  155. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  156. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  157. První zkouška SA3: 1/20, 42.84 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  158. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  159. QA1 agility: Diskvalifikován

  160. QA2 agility: Diskvalifikován

  161. QA3 agility: 10/68, 41.75 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  162. QJ1 jumping: 25/68, 44.94 s, 5.94 tr. b., 3.76 m/s

  163. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  164. QJ3 jumping: 37/66, 42.6 s, 14.6 tr. b., 3.8 m/s

  165. Kácov - Kácovský tuplák, 13. 05. 2017

  166. Běh dvojic Small: 9/20, 0.0 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  167. JUMPING: 3/20, 29.85 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  168. SA3: Diskvalifikován

  169. Spálené Poříčí - Podkokšínské dvojzkoušky + A0 a veteráni, 06. 05. 2017

  170. 1. zkouška SA3: 3/5, 43.32 s, 7.32 tr. b., 3.76 m/s

  171. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  172. Rokycany - Rokycanská skočná, 22. 04. 2017

  173. 1. Zkouška SA3: 2/13, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  174. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  175. Jumping S: Diskvalifikován

  176. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  177. Agility 1: Diskvalifikován

  178. Agility 2: Diskvalifikován

  179. Jumping 1: Diskvalifikován

  180. Jumping 2: Diskvalifikován

  181. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  182. Agility S: Diskvalifikován

  183. Jumping S: 4/30, 32.76 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  184. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  185. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  186. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  187. 2. ZK SA3: 7/14, 41.34 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  188. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  189. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  190. Zkouška 2 SA2: 4/19, 33.51 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  191. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  192. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  193. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  194. Jumping 2 Small: 7/25, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  195. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  196. Czech Imp Jump Small: 12/24, 33.29 s, 14.29 tr. b., 3.09 m/s

  197. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  198. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  199. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  200. Agility SA sobota: 3/35, 32.64 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  201. Jumping SA neděle: 19/34, 30.64 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  202. Jumping SA sobota: 5/35, 30.1 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  203. Velké finále SA neděle: 3/21, 38.03 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  204. Zkoušky SA2 neděle: 3/13, 36.28 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  205. Zkoušky SA2 sobota: 5/15, 40.97 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  206. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  207. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  208. Jumping 1 Small: 18/32, 36.67 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  209. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  210. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  211. 1. ZK SA2: Diskvalifikován

  212. 2. ZK SA2: 1/20, 31.28 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  213. Rokycany - Rokycanská skočná, 08. 10. 2016

  214. agility zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  215. agility zkouška 2 SA2: 1/12, 34.19 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  216. jumping S: Diskvalifikován

  217. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  218. Agility S: Diskvalifikován

  219. Jumping S: 1/21, 26.77 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  220. Zkoušky A1 SA2: 1/8, 38.67 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  221. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2016

  222. SA2_1 SA2: 1/6, 44.96 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  223. SA2_2 SA2: Diskvalifikován

  224. Kácov - "Kácovský tuplák" 2, 10. 09. 2016

  225. Běh dvojic Small: 15/24, 72.03 s, 50.0 tr. b., 3.12 m/s

  226. JUMPING Small: Diskvalifikován

  227. SA2: 2/13, 42.29 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  228. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  229. ZkA. II. SA2: 2/10, 49.45 s, 12.45 tr. b., 3.62 m/s

  230. ZkA. I. SA2: 1/10, 59.5 s, 10.5 tr. b., 3.36 m/s

  231. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  232. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  233. 2. zkouška SA2: 2/13, 44.64 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  234. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  235. QA5 Agility: 32/96, 55.32 s, 10.32 tr. b., 3.27 m/s

  236. QA6 Agility: 40/90, 52.19 s, 12.19 tr. b., 3.79 m/s

  237. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  238. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  239. Mrtník, Plzeň - Sever - Dvojzkoušky na Brabcovně, 04. 06. 2016

  240. SA1-1 SA1: 3/14, 32.97 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  241. SA1-2 SA1: Diskvalifikován

  242. Kácov - "Kácovský tuplák" 1, 07. 05. 2016

  243. Běh dvojic: 1/19, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  244. JUMPING: Diskvalifikován

  245. SA1: 2/5, 36.1 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  246. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  247. Zkouska SA1 1: Diskvalifikován

  248. Zkouska SA1 2: Diskvalifikován

  249. Všetice - Halové agility závody "Power & Speed" + A0, 05. 03. 2016

  250. Agility Open S: Diskvalifikován

  251. Zkouška SA1: 3/6, 38.89 s, 5.0 tr. b., 3.09 m/s

  252. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  253. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  254. Jumping SA neděle: 27/34, 47.5 s, 32.5 tr. b., 3.16 m/s

  255. Jumping SA sobota: 19/35, 44.11 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  256. Velké finále SA neděle: Diskvalifikován

  257. Zkoušky SA1 neděle: 2/5, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  258. Zkoušky SA1 sobota: 3/4, 51.22 s, 10.22 tr. b., 3.03 m/s

  259. Louny - O sněhovou vločku, 10. 01. 2016

  260. Agility: Diskvalifikován

  261. Jumping: Diskvalifikován

  262. ZkA: 4/7, 27.02 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s