Cz En

072415

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Pavla Marková, PETRIS

    Člen KA

Pes

  1. Eliška - Arella Jikalu, Knírač malý

Výsledky

  1. Královice - Vánoční pohár 2018, 02. 12. 2018

  2. jumping J3 2. SA3: Diskvalifikován

  3. jumping J3 SA3: 3/5, 44.51 s, 6.51 tr. b., 4.22 m/s

  4. Jumping Open S: Diskvalifikován

  5. Královice - Vánoční pohár 2018, 25. 11. 2018

  6. Jumping: 10/17, 32.35 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  7. Zkouška: Diskvalifikován

  8. Zkouška 2.: 5/8, 36.24 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  9. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  10. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  11. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  12. Kladno - PETRIS CUP I., 04. 11. 2018

  13. Jumping S: 1/9, 33.29 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  14. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  15. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  16. AGILITY: Diskvalifikován

  17. JUMPING: 3/17, 36.29 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  18. SA3: Diskvalifikován

  19. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  20. Agility S: 2/34, 35.33 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  21. Jumping S: Diskvalifikován

  22. Zkouška_neděle SA3: 6/16, 39.65 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  23. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  24. Agility S: 5/33, 35.43 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  25. Jumping S: Diskvalifikován

  26. Zkouška - SA3: 5/20, 40.0 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  27. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  28. A3 SA3: 1/5, 44.5 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  29. Agility S: 1/8, 41.53 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  30. Jumping S: 2/9, 44.14 s, 6.14 tr. b., 3.87 m/s

  31. Kladno - Zkoušky NKÚ III., 23. 08. 2018

  32. 1. Zk SA3: 3/6, 38.6 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  33. 2. Zk SA3: Diskvalifikován

  34. Kladno - Zkoušky NKÚ II., 10. 08. 2018

  35. 1. Zk SA3: 2/8, 39.78 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  36. 2. Zk SA3: Diskvalifikován

  37. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  38. 1.ZkA - SA3: 1/7, 39.0 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  39. 2.ZkA - SA3: Diskvalifikován

  40. 3.ZkA - SA3: 1/7, 35.87 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  41. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  42. Agility I. S: Diskvalifikován

  43. Jumping I. S: Diskvalifikován

  44. Louny - Hurá na prázdniny, 16. 06. 2018

  45. AGILITY S: Diskvalifikován

  46. JUMPING S: Diskvalifikován

  47. ZKOUŠKA SA3: 1/11, 38.77 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  48. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  49. A3 zkouška SA3: Diskvalifikován

  50. Agility S S: 1/19, 42.57 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  51. Jumping S S: Diskvalifikován

  52. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  53. QA1 agility: 15/53, 42.42 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  54. QA2 agility: 12/53, 39.97 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  55. QA3 agility: 8/52, 39.33 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  56. QJ1 jumping: 23/53, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  57. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  58. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  59. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  60. SA3-Zk1 SA3: 1/7, 41.72 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  61. SA3-Zk2 SA3: 1/7, 40.92 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  62. SA3-Zk3 SA3: Diskvalifikován

  63. Spálené Poříčí - 2. Podkokšínské trojzkoušky pro útulek v Borovně, 05. 05. 2018

  64. 1. zkouška SA3: 3/5, 42.61 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  65. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  66. 3. zkouška SA3: Diskvalifikován

  67. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  68. Nedele SA3 1: Diskvalifikován

  69. Nedele SA3 2: Diskvalifikován

  70. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  71. I Agility Open: Diskvalifikován

  72. II Agility Open: Diskvalifikován

  73. II Jumping Open: 7/73, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  74. I Jumping Open: Diskvalifikován

  75. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  76. AGILITY: 6/20, 45.25 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  77. JUMPING: 2/23, 37.32 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  78. SA3: Diskvalifikován

  79. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  80. Agility: 2/20, 38.79 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  81. Jumping: Diskvalifikován

  82. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  83. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  84. 1 SA3: 1/15, 33.51 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  85. 2 SA3: Diskvalifikován

  86. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  87. Czech Imp Jump Small: 2/28, 18.79 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  88. Jumping 1 Small: 8/28, 35.76 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  89. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  90. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  91. III. zkouška SA3: 2/7, 34.88 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  92. II. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  93. I. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  94. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  95. 1. zkouška SA3: 1/13, 40.44 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  96. 2. zkouška SA3: 6/13, 40.36 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  97. Beroun - Jack Honey Cup I., 14. 10. 2017 - 15. 10. 2017

  98. AGILITY: 2/15, 37.31 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  99. JUMPING: 6/15, 37.9 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  100. SA3: Diskvalifikován

  101. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  102. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  103. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  104. Louny - O podzimní kvítek, 30. 09. 2017

  105. Agility SA: 4/24, 36.75 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  106. ZkA - SA3: Diskvalifikován

  107. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  108. 1. Zka - SA3: Diskvalifikován

  109. 2. Zka - SA3: 3/11, 41.08 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  110. Chýnov - 2. Chýnovský hopík, 16. 09. 2017

  111. Zkouška 1 - SA3: Diskvalifikován

  112. Zkouška 2 - SA3: 1/11, 38.18 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  113. Zkouška 3 - SA3: 1/11, 33.8 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  114. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 26. 08. 2017

  115. Agility Open: 1/17, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  116. Agility Trial: 3/8, 43.93 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  117. Jumping Open: 4/17, 29.48 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  118. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  119. Agility open S: 2/32, 40.89 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  120. Jump III. S: 2/20, 34.87 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  121. Jump II. S: Diskvalifikován

  122. Jump I. S: 21/32, 31.47 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  123. Tunel I. S: 10/25, 29.63 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  124. ZkA. Ne SA3: 1/12, 41.25 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  125. ZkA. So SA3: Diskvalifikován

  126. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  127. Zkouška II SA3: 3/9, 38.92 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  128. Zkouška I SA3: Diskvalifikován

  129. Louny - Horké léto 2017, 01. 07. 2017

  130. 1. Zka - SA3: 3/9, 37.15 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  131. 2. Zka - SA3: 3/9, 30.15 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  132. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  133. Agility - So: Diskvalifikován

  134. Jumping - Ne: 31/69, 38.54 s, 5.54 tr. b., 4.13 m/s

  135. Jumping - So: Diskvalifikován

  136. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  137. QA4 agility: Diskvalifikován

  138. QA5 agility: Diskvalifikován

  139. QA6 agility: Diskvalifikován

  140. QJ4 jumping: 16/55, 31.15 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  141. QJ5 jumping: 30/53, 41.43 s, 7.43 tr. b., 3.86 m/s

  142. QJ6 jumping: 36/50, 35.42 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  143. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  144. Druhá zkouška SA3: Diskvalifikován

  145. První zkouška SA3: 1/20, 42.84 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  146. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  147. QA1 agility: Diskvalifikován

  148. QA2 agility: Diskvalifikován

  149. QA3 agility: 10/68, 41.75 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  150. QJ1 jumping: 25/68, 44.94 s, 5.94 tr. b., 3.76 m/s

  151. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  152. QJ3 jumping: 37/66, 42.6 s, 14.6 tr. b., 3.8 m/s

  153. Kácov - Kácovský tuplák, 13. 05. 2017

  154. Běh dvojic Small: 9/20, 0.0 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  155. JUMPING: 3/20, 29.85 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  156. SA3: Diskvalifikován

  157. Spálené Poříčí - Podkokšínské dvojzkoušky + A0 a veteráni, 06. 05. 2017

  158. 1. zkouška SA3: 3/5, 43.32 s, 7.32 tr. b., 3.76 m/s

  159. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  160. Rokycany - Rokycanská skočná, 22. 04. 2017

  161. 1. Zkouška SA3: 2/13, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  162. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  163. Jumping S: Diskvalifikován

  164. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  165. Agility 1: Diskvalifikován

  166. Agility 2: Diskvalifikován

  167. Jumping 1: Diskvalifikován

  168. Jumping 2: Diskvalifikován

  169. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  170. Agility S: Diskvalifikován

  171. Jumping S: 4/30, 32.76 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  172. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  173. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  174. 1. ZK SA3: Diskvalifikován

  175. 2. ZK SA3: 7/14, 41.34 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  176. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  177. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  178. Zkouška 2 SA2: 4/19, 33.51 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  179. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  180. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  181. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  182. Jumping 2 Small: 7/25, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  183. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 3 - 4.ročník, 07. 01. 2017

  184. Czech Imp Jump Small: 12/24, 33.29 s, 14.29 tr. b., 3.09 m/s

  185. Jumping 1 Small: Diskvalifikován

  186. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  187. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  188. Agility SA sobota: 3/35, 32.64 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  189. Jumping SA neděle: 19/34, 30.64 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  190. Jumping SA sobota: 5/35, 30.1 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  191. Velké finále SA neděle: 3/21, 38.03 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  192. Zkoušky SA2 neděle: 3/13, 36.28 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  193. Zkoušky SA2 sobota: 5/15, 40.97 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  194. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  195. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  196. Jumping 1 Small: 18/32, 36.67 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  197. Jumping 2 Small: Diskvalifikován

  198. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  199. 1. ZK SA2: Diskvalifikován

  200. 2. ZK SA2: 1/20, 31.28 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  201. Rokycany - Rokycanská skočná, 08. 10. 2016

  202. agility zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  203. agility zkouška 2 SA2: 1/12, 34.19 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  204. jumping S: Diskvalifikován

  205. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  206. Agility S: Diskvalifikován

  207. Jumping S: 1/21, 26.77 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  208. Zkoušky A1 SA2: 1/8, 38.67 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  209. Ždírec - Ždírecké podzimní dvojzkoušky, 24. 09. 2016

  210. SA2_1 SA2: 1/6, 44.96 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  211. SA2_2 SA2: Diskvalifikován

  212. Kácov - "Kácovský tuplák" 2, 10. 09. 2016

  213. Běh dvojic Small: 15/24, 72.03 s, 50.0 tr. b., 3.12 m/s

  214. JUMPING Small: Diskvalifikován

  215. SA2: 2/13, 42.29 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  216. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  217. ZkA. II. SA2: 2/10, 49.45 s, 12.45 tr. b., 3.62 m/s

  218. ZkA. I. SA2: 1/10, 59.5 s, 10.5 tr. b., 3.36 m/s

  219. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  220. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  221. 2. zkouška SA2: 2/13, 44.64 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  222. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  223. QA5 Agility: 32/96, 55.32 s, 10.32 tr. b., 3.27 m/s

  224. QA6 Agility: 40/90, 52.19 s, 12.19 tr. b., 3.79 m/s

  225. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  226. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  227. Mrtník, Plzeň - Sever - Dvojzkoušky na Brabcovně, 04. 06. 2016

  228. SA1-1 SA1: 3/14, 32.97 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  229. SA1-2 SA1: Diskvalifikován

  230. Kácov - "Kácovský tuplák" 1, 07. 05. 2016

  231. Běh dvojic: 1/19, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  232. JUMPING: Diskvalifikován

  233. SA1: 2/5, 36.1 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  234. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  235. Zkouska SA1 1: Diskvalifikován

  236. Zkouska SA1 2: Diskvalifikován

  237. Všetice - Halové agility závody "Power & Speed" + A0, 05. 03. 2016

  238. Agility Open S: Diskvalifikován

  239. Zkouška SA1: 3/6, 38.89 s, 5.0 tr. b., 3.09 m/s

  240. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  241. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  242. Jumping SA neděle: 27/34, 47.5 s, 32.5 tr. b., 3.16 m/s

  243. Jumping SA sobota: 19/35, 44.11 s, 5.0 tr. b., 3.88 m/s

  244. Velké finále SA neděle: Diskvalifikován

  245. Zkoušky SA1 neděle: 2/5, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  246. Zkoušky SA1 sobota: 3/4, 51.22 s, 10.22 tr. b., 3.03 m/s

  247. Louny - O sněhovou vločku, 10. 01. 2016

  248. Agility: Diskvalifikován

  249. Jumping: Diskvalifikován

  250. ZkA: 4/7, 27.02 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s