Cz En

073115

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jitka Hrdinová, Amonra

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Nanga Parbat du Pic de Pioulou, Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl.

Výsledky

  1. Brno - Podzimní Robinsonáda, 12. 09. 2020

  2. Agility Medium: 2/20, 34.33 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  3. Jumping Medium: 2/21, 30.2 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  4. Zkouška MA3: 7/11, 41.46 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  5. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  6. Agility open: 1/16, 31.0 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  7. Jumping light: 1/18, 21.12 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  8. Jumping open: 7/18, 35.36 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  9. PYRENÍ AGILITY: 1/12, 31.0 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  10. PYRENÍ JUMPING: 6/13, 35.36 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  11. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  12. Agility Medium So: Diskvalifikován

  13. Jumping Medium So: 1/15, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  14. MA3 So: 4/10, 46.08 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  15. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  16. Agility M: 1/27, 39.39 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  17. Jumping M: 1/27, 33.64 s, 0.0 tr. b., 6.15 m/s

  18. Zkouška MA3: 1/12, 39.31 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  19. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  20. Agility I: 18/64, 52.38 s, 11.38 tr. b., 4.2 m/s

  21. Agility II: 2/62, 42.23 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  22. Jumping I: 1/64, 35.02 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  23. Jumping II: 38/58, 36.58 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  24. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  25. Agility Trial I: 1/6, 35.64 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  26. Agility Trial II: Diskvalifikován

  27. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  28. ZkA I: 1/15, 41.33 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  29. ZkA II: 4/15, 43.45 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  30. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  31. Jumping Open: 1/22, 34.08 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  32. ZkA I: 5/14, 38.72 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  33. ZkA II: 1/14, 37.48 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  34. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  35. Agility Open: 18/65, 35.61 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  36. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  37. Jumping Open: 2/69, 31.18 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  38. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  39. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  40. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  41. 2. Zkouška MA3: 1/7, 37.78 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  42. Trutnov - B.A.S.E. - Berger agility sommer event, 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  43. AGILITY I: 10/37, 38.54 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  44. AGILITY II: 3/38, 35.85 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  45. JUMPING I: 1/38, 32.81 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  46. JUMPING II: Diskvalifikován

  47. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  48. Agility 1: 4/79, 44.78 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  49. Agility 2: 4/70, 39.94 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  50. Agility 3: 27/76, 37.42 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  51. Agility 4: 6/72, 42.19 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  52. Agility Trial: Diskvalifikován

  53. Grand Final: Diskvalifikován

  54. Jumping 1: 3/79, 33.53 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  55. Jumping 2: Diskvalifikován

  56. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  57. 1. Zkouška MA3: 1/9, 33.0 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  58. 2. Zkouška MA3: 1/9, 31.39 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  59. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  60. QA4 Agility: 2/56, 39.25 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  61. QA5 Agility: 32/56, 44.43 s, 10.43 tr. b., 4.5 m/s

  62. QA6 Agility: 3/51, 41.97 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  63. QJ4 Jumping: 3/55, 38.58 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  64. QJ5 Jumping: 4/53, 37.53 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  65. QJ6 Jumping: 14/49, 36.89 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  66. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  67. QA1 agility: Diskvalifikován

  68. QA2 agility: Diskvalifikován

  69. QA3 agility: 39/60, 42.81 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  70. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  71. QJ2 jumping: 1/61, 36.13 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  72. QJ3 jumping: 2/60, 34.5 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  73. Šlapanice - Šlapanický vlk, 12. 05. 2019

  74. Agility M: Diskvalifikován

  75. Jumping M: Diskvalifikován

  76. Zkouška MA3: 1/9, 36.31 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  77. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  78. Agility I: 28/88, 37.39 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  79. Agility II: 33/84, 37.88 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  80. Jumping I: 4/87, 30.87 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  81. Jumping II: 1/87, 33.72 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  82. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  83. Agility Challenge M MA2: 1/19, 36.59 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  84. Agility I M M: 1/32, 46.49 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  85. Jumping Challenge M MA2: 2/21, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  86. Jumping I M M: 1/31, 32.75 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  87. Tuneliáda M M: 1/31, 20.22 s, 0.0 tr. b., 6.23 m/s

  88. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  89. Jumping: Diskvalifikován

  90. Zkouška 1: Diskvalifikován

  91. Zkouška 2: Diskvalifikován

  92. Zkouška 3: Diskvalifikován

  93. Zkouška 4: 4/9, 48.88 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  94. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  95. Agility 1: Diskvalifikován

  96. Agility 2: 1/28, 37.65 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  97. Finále: 3/14, 35.92 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  98. Jumping 1: Diskvalifikován

  99. Jumping 2: 1/28, 30.77 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  100. Zkouška: Diskvalifikován

  101. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  102. Agility: Diskvalifikován

  103. Jumping: 1/26, 32.64 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  104. Zkouška: Diskvalifikován

  105. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  106. Agility MA: 1/19, 37.97 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  107. Jumping MA: 10/21, 34.46 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  108. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  109. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  110. Druhá zkouška MA3: 3/6, 41.78 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  111. První zkouška MA3: Diskvalifikován

  112. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  113. A3 - 1. MA3: 1/4, 34.43 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  114. A3 - 2. MA3: Diskvalifikován

  115. Kladno - Letní Fresh, 07. 07. 2018

  116. 1. zkouška MA3: 1/5, 34.73 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  117. 2. zkouška MA3: 1/5, 35.1 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  118. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  119. Agility I: 3/37, 35.32 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  120. Agility II: 2/35, 33.31 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  121. Jumping I: 2/37, 28.93 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  122. Jumping II: Diskvalifikován

  123. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  124. QA4 Agility: 4/44, 35.04 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  125. QA5 Agility: 12/42, 39.5 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  126. QA6 Agility: Diskvalifikován

  127. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  128. QJ5 Jumping: 7/43, 35.05 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  129. QJ6 Jumping: 20/38, 42.84 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  130. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  131. QA1 agility: 22/57, 38.31 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  132. QA2 agility: 23/57, 37.75 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  133. QA3 agility: Diskvalifikován

  134. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  135. QJ2 jumping: 3/58, 35.15 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  136. QJ3 jumping: 24/57, 35.65 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  137. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 08. 05. 2018

  138. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  139. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  140. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 28. 04. 2018

  141. Agility Open: Diskvalifikován

  142. Agility Trial: Diskvalifikován

  143. Jumping Open: 1/18, 26.09 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  144. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  145. Agility: 1/31, 35.58 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  146. Agility: Diskvalifikován

  147. Finále: Diskvalifikován

  148. Jumping: 1/30, 32.08 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  149. Jumping: 17/31, 33.12 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  150. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  151. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  152. Agility MA: 1/28, 34.72 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  153. Jumping MA: 2/28, 35.78 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  154. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  155. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 23. 09. 2017

  156. Zkoušky III - MA3: Diskvalifikován

  157. Zkoušky II - MA3: Diskvalifikován

  158. Zkoušky I - MA3: 1/3, 33.92 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  159. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  160. Agility družstev: 35/50, 43.59 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  161. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  162. Jumping družstev: 28/50, 36.28 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  163. Jumping jednotlivců: 6/47, 29.65 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  164. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  165. Agility 1: Diskvalifikován

  166. Agility 2: 14/36, 44.79 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  167. Jumping 1: 10/36, 35.42 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  168. Jumping 2: 6/36, 32.56 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  169. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  170. QA4 agility: Diskvalifikován

  171. QA5 agility: Diskvalifikován

  172. QA6 agility: 4/50, 39.93 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  173. QJ4 jumping: 4/48, 29.37 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  174. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  175. QJ6 jumping: 9/49, 29.91 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  176. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  177. Agility M: Diskvalifikován

  178. zkouška 1 MA3: 3/12, 33.32 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  179. zkouška 2 MA3: 3/12, 40.76 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  180. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  181. QA1 agility: 8/68, 39.18 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  182. QA2 agility: Diskvalifikován

  183. QA3 agility: 22/70, 37.06 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  184. QJ1 jumping: 27/70, 40.22 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  185. QJ2 jumping: 9/69, 31.44 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  186. QJ3 jumping: 8/67, 34.42 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  187. Třešt - Ztřeštěnky, 06. 05. 2017

  188. MA I: Diskvalifikován

  189. MA II: Diskvalifikován

  190. MA III: 1/2, 33.65 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  191. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  192. Agility Open: 10/23, 38.62 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  193. Agility Open - MR pyrenejských ovčáků: 3/7, 38.62 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  194. Agility Trial: 1/5, 44.79 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  195. Jumping Open: Diskvalifikován

  196. Jumping Open - MR pyrenejských ovčáků: Diskvalifikován

  197. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  198. AGILITY: 3/19, 32.93 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  199. AGILITY: 7/21, 43.9 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  200. JUMPING: 4/19, 33.17 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  201. JUMPING: Diskvalifikován

  202. MA2: 7/10, 36.35 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  203. MA2: Diskvalifikován

  204. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  205. Agility: 3/22, 39.96 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  206. Agility: 8/22, 40.0 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  207. FINÁLE: Diskvalifikován

  208. Jumping: Diskvalifikován

  209. Jumping: Diskvalifikován

  210. Zkouška MA2: 1/6, 37.15 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  211. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  212. Zkouška 1 MA2: 3/14, 31.18 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  213. Zkouška 2 MA2: 1/14, 30.58 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  214. Mikulov - Podpálavská drkotačka VI., 18. 02. 2017

  215. Agility M: 7/28, 36.64 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  216. Jumping M: 6/29, 33.06 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  217. Zk MA2: Diskvalifikován

  218. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  219. II.zkouška MA2: 1/1, 33.48 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  220. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  221. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  222. zkouška 1 MA2: 3/5, 34.4 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  223. zkouška 2 MA2: 1/5, 38.31 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  224. Brno - Jarní Brno, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  225. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  226. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  227. Zkouška MA2 sobota: Diskvalifikován

  228. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  229. QA1 Agility: 27/88, 48.54 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  230. QA2 Agility: Diskvalifikován

  231. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  232. QJ2 Jumping: 26/81, 33.91 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  233. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže a III. MČR Pyrenejských ovčáků, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  234. Agility I: 2/4, 31.27 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  235. Agility II: 2/5, 27.15 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  236. Agility III: 1/5, 25.97 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  237. Agility Open: Diskvalifikován

  238. Agility Pyrsheep: Diskvalifikován

  239. Jumping II Pyrsheep: 5/10, 31.36 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  240. Jumping Open: Diskvalifikován

  241. Jumping Open II: 9/25, 31.36 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  242. Jumping Pyrsheep: Diskvalifikován

  243. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  244. zkouška_1 MA1: 1/3, 25.49 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  245. zkouška_2 MA1: 2/3, 33.68 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  246. Mikulov - Podpálavská drkotačka s JK Animals, 27. 02. 2016

  247. Agility M: 3/25, 46.25 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  248. Jumping M: Diskvalifikován

  249. Zk MA1: 1/7, 36.96 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  250. Brno - Zimní Brno II., 21. 02. 2016

  251. Agility MA M: Diskvalifikován

  252. Jumping MA M: 13/27, 33.16 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  253. Zk MA1 MA1: 1/6, 34.45 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  254. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  255. 7.prorubská: 1/3, 31.04 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  256. 8.prorubská: Diskvalifikován

  257. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  258. 5.prorubská: 1/5, 24.62 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  259. 6.prorubská: 2/5, 30.82 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  260. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky agility v Těšánkách, 19. 12. 2015

  261. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  262. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  263. Brno - Podzimní Brno 2015, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  264. Agility M - neděle M: Diskvalifikován

  265. Agility M - sobota M: 10/20, 47.65 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  266. Jumping M - neděle M: Diskvalifikován

  267. Jumping M - sobota M: 5/20, 40.14 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  268. MA1 - neděle MA1: 2/5, 35.03 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  269. MA1- sobota MA1: 3/6, 38.54 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s