Cz En

073115

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jitka Hrdinová, Amonra

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Nanga Parbat du Pic de Pioulou, Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl.

Výsledky

  1. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - sobota, 05. 03. 2022

  2. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška MA3: 2/10, 42.06 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  4. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  5. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  6. TRIAL I.: 2/7, 39.47 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  7. TRIAL II.: 2/7, 41.55 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  8. Lysá nad Labem - Jelení rozjezd, 21. 05. 2021

  9. 1. Zkouška MA3: 1/7, 32.81 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  10. 2. Zkouška MA3: 1/7, 36.63 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  11. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  12. Agility Individual: Diskvalifikován

  13. Agility Squads as Individual: 8/72, 41.67 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  14. Jumping Individual: 4/70, 29.12 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  15. Jumping Squads as Individual: 6/72, 31.24 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  16. Brno - Podzimní Robinsonáda, 12. 09. 2020

  17. Agility Medium: 2/20, 34.33 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  18. Jumping Medium: 2/21, 30.2 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  19. Zkouška MA3: 7/11, 41.46 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  20. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  21. Agility open: 1/16, 31.0 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  22. Jumping light: 1/18, 21.12 s, 0.0 tr. b., 6.06 m/s

  23. Jumping open: 7/18, 35.36 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  24. PYRENÍ AGILITY: 1/12, 31.0 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  25. PYRENÍ JUMPING: 6/13, 35.36 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  26. Čebín - Čebínský král, 05. 09. 2020 - 06. 09. 2020

  27. Agility Medium So: Diskvalifikován

  28. Jumping Medium So: 1/15, 36.77 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  29. MA3 So: 4/10, 46.08 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  30. Šlapanice - Šlapanický vlk 2020, 02. 08. 2020

  31. Agility M: 1/27, 39.39 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  32. Jumping M: 1/27, 33.64 s, 0.0 tr. b., 6.15 m/s

  33. Zkouška MA3: 1/12, 39.31 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  34. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  35. Agility I: 18/64, 52.38 s, 11.38 tr. b., 4.2 m/s

  36. Agility II: 2/62, 42.23 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  37. Jumping I: 1/64, 35.02 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  38. Jumping II: 38/58, 36.58 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  39. Mohelnice - WAO rozjezd - dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  40. Agility Trial I: 1/6, 35.64 s, 5.0 tr. b., 5.72 m/s

  41. Agility Trial II: Diskvalifikován

  42. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  43. ZkA I: 1/15, 41.33 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  44. ZkA II: 4/15, 43.45 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  45. Mladeč - Nové Zámky - VI. Agility Cup Nové Zámky, 26. 10. 2019

  46. Jumping Open: 1/22, 34.08 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  47. ZkA I: 5/14, 38.72 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  48. ZkA II: 1/14, 37.48 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  49. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  50. Agility Open: 18/65, 35.61 s, 5.0 tr. b., 5.76 m/s

  51. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  52. Jumping Open: 2/69, 31.18 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  53. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  54. Šlapanice - 2x zkoušky, 25. 08. 2019

  55. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  56. 2. Zkouška MA3: 1/7, 37.78 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  57. Trutnov - B.A.S.E. - Berger agility sommer event, 03. 08. 2019 - 04. 08. 2019

  58. AGILITY I: 10/37, 38.54 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  59. AGILITY II: 3/38, 35.85 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  60. JUMPING I: 1/38, 32.81 s, 0.0 tr. b., 5.91 m/s

  61. JUMPING II: Diskvalifikován

  62. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  63. Agility 1: 4/79, 44.78 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  64. Agility 2: 4/70, 39.94 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  65. Agility 3: 27/76, 37.42 s, 5.0 tr. b., 5.24 m/s

  66. Agility 4: 6/72, 42.19 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  67. Agility Trial: Diskvalifikován

  68. Grand Final: Diskvalifikován

  69. Jumping 1: 3/79, 33.53 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  70. Jumping 2: Diskvalifikován

  71. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 16. 06. 2019

  72. 1. Zkouška MA3: 1/9, 33.0 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  73. 2. Zkouška MA3: 1/9, 31.39 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  74. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  75. QA4 Agility: 2/56, 39.25 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  76. QA5 Agility: 32/56, 44.43 s, 10.43 tr. b., 4.5 m/s

  77. QA6 Agility: 3/51, 41.97 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  78. QJ4 Jumping: 3/55, 38.58 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  79. QJ5 Jumping: 4/53, 37.53 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  80. QJ6 Jumping: 14/49, 36.89 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  81. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  82. QA1 agility: Diskvalifikován

  83. QA2 agility: Diskvalifikován

  84. QA3 agility: 39/60, 42.81 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  85. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  86. QJ2 jumping: 1/61, 36.13 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  87. QJ3 jumping: 2/60, 34.5 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  88. Šlapanice - Šlapanický vlk, 12. 05. 2019

  89. Agility M: Diskvalifikován

  90. Jumping M: Diskvalifikován

  91. Zkouška MA3: 1/9, 36.31 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  92. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  93. Agility I: 28/88, 37.39 s, 5.0 tr. b., 5.7 m/s

  94. Agility II: 33/84, 37.88 s, 10.0 tr. b., 5.07 m/s

  95. Jumping I: 4/87, 30.87 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  96. Jumping II: 1/87, 33.72 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  97. Milovice - Milovice cup a Mistrovství ČR PRT, JRT, BRT a Pyrenejských ovčáků, 06. 04. 2019 - 07. 04. 2019

  98. Agility Challenge M MA2: 1/19, 36.59 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  99. Agility I M M: 1/32, 46.49 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  100. Jumping Challenge M MA2: 2/21, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  101. Jumping I M M: 1/31, 32.75 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  102. Tuneliáda M M: 1/31, 20.22 s, 0.0 tr. b., 6.23 m/s

  103. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  104. Jumping: Diskvalifikován

  105. Zkouška 1: Diskvalifikován

  106. Zkouška 2: Diskvalifikován

  107. Zkouška 3: Diskvalifikován

  108. Zkouška 4: 4/9, 48.88 s, 10.0 tr. b., 4.5 m/s

  109. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  110. Agility 1: Diskvalifikován

  111. Agility 2: 1/28, 37.65 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  112. Finále: 3/14, 35.92 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  113. Jumping 1: Diskvalifikován

  114. Jumping 2: 1/28, 30.77 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  115. Zkouška: Diskvalifikován

  116. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  117. Agility: Diskvalifikován

  118. Jumping: 1/26, 32.64 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  119. Zkouška: Diskvalifikován

  120. Brno - Zimní Brno 1, 26. 01. 2019

  121. Agility MA: 1/19, 37.97 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  122. Jumping MA: 10/21, 34.46 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  123. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  124. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  125. Druhá zkouška MA3: 3/6, 41.78 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  126. První zkouška MA3: Diskvalifikován

  127. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  128. A3 - 1. MA3: 1/4, 34.43 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  129. A3 - 2. MA3: Diskvalifikován

  130. Kladno - Letní Fresh, 07. 07. 2018

  131. 1. zkouška MA3: 1/5, 34.73 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  132. 2. zkouška MA3: 1/5, 35.1 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  133. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  134. Agility I: 3/37, 35.32 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  135. Agility II: 2/35, 33.31 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  136. Jumping I: 2/37, 28.93 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  137. Jumping II: Diskvalifikován

  138. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  139. QA4 Agility: 4/44, 35.04 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  140. QA5 Agility: 12/42, 39.5 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  141. QA6 Agility: Diskvalifikován

  142. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  143. QJ5 Jumping: 7/43, 35.05 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  144. QJ6 Jumping: 20/38, 42.84 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  145. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  146. QA1 agility: 22/57, 38.31 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  147. QA2 agility: 23/57, 37.75 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  148. QA3 agility: Diskvalifikován

  149. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  150. QJ2 jumping: 3/58, 35.15 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  151. QJ3 jumping: 24/57, 35.65 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  152. Čebín - Čebínské dvojzkoušky, 08. 05. 2018

  153. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  154. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  155. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 28. 04. 2018

  156. Agility Open: Diskvalifikován

  157. Agility Trial: Diskvalifikován

  158. Jumping Open: 1/18, 26.09 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  159. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  160. Agility: 1/31, 35.58 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  161. Agility: Diskvalifikován

  162. Finále: Diskvalifikován

  163. Jumping: 1/30, 32.08 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  164. Jumping: 17/31, 33.12 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  165. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  166. Brno - Zimní Brno 2, 24. 02. 2018

  167. Agility MA: 1/28, 34.72 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  168. Jumping MA: 2/28, 35.78 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  169. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  170. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 23. 09. 2017

  171. Zkoušky III - MA3: Diskvalifikován

  172. Zkoušky II - MA3: Diskvalifikován

  173. Zkoušky I - MA3: 1/3, 33.92 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  174. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  175. Agility družstev: 35/50, 43.59 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  176. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  177. Jumping družstev: 28/50, 36.28 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  178. Jumping jednotlivců: 6/47, 29.65 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  179. Lutopecny u Kroměříže - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  180. Agility 1: Diskvalifikován

  181. Agility 2: 14/36, 44.79 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  182. Jumping 1: 10/36, 35.42 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  183. Jumping 2: 6/36, 32.56 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  184. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  185. QA4 agility: Diskvalifikován

  186. QA5 agility: Diskvalifikován

  187. QA6 agility: 4/50, 39.93 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  188. QJ4 jumping: 4/48, 29.37 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  189. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  190. QJ6 jumping: 9/49, 29.91 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  191. Rapotín - Miacis cup 2017, 03. 06. 2017 - 04. 06. 2017

  192. Agility M: Diskvalifikován

  193. zkouška 1 MA3: 3/12, 33.32 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  194. zkouška 2 MA3: 3/12, 40.76 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  195. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  196. QA1 agility: 8/68, 39.18 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  197. QA2 agility: Diskvalifikován

  198. QA3 agility: 22/70, 37.06 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  199. QJ1 jumping: 27/70, 40.22 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  200. QJ2 jumping: 9/69, 31.44 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  201. QJ3 jumping: 8/67, 34.42 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  202. Třešt - Ztřeštěnky, 06. 05. 2017

  203. MA I: Diskvalifikován

  204. MA II: Diskvalifikován

  205. MA III: 1/2, 33.65 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  206. Přerov - VITAR Cup + Mistrovství ČR pyrenejských ovčáků a chodských psů, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  207. Agility Open: 10/23, 38.62 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  208. Agility Open - MR pyrenejských ovčáků: 3/7, 38.62 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  209. Agility Trial: 1/5, 44.79 s, 10.0 tr. b., 3.97 m/s

  210. Jumping Open: Diskvalifikován

  211. Jumping Open - MR pyrenejských ovčáků: Diskvalifikován

  212. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  213. AGILITY: 3/19, 32.93 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  214. AGILITY: 7/21, 43.9 s, 15.0 tr. b., 3.87 m/s

  215. JUMPING: 4/19, 33.17 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  216. JUMPING: Diskvalifikován

  217. MA2: 7/10, 36.35 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  218. MA2: Diskvalifikován

  219. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  220. Agility: 3/22, 39.96 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  221. Agility: 8/22, 40.0 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  222. FINÁLE: Diskvalifikován

  223. Jumping: Diskvalifikován

  224. Jumping: Diskvalifikován

  225. Zkouška MA2: 1/6, 37.15 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  226. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  227. Zkouška 1 MA2: 3/14, 31.18 s, 5.0 tr. b., 5.42 m/s

  228. Zkouška 2 MA2: 1/14, 30.58 s, 0.0 tr. b., 5.66 m/s

  229. Mikulov - Podpálavská drkotačka VI., 18. 02. 2017

  230. Agility M: 7/28, 36.64 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  231. Jumping M: 6/29, 33.06 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  232. Zk MA2: Diskvalifikován

  233. Trutnov - Podkrkonošské dvojzkoušky, 11. 02. 2017

  234. II.zkouška MA2: 1/1, 33.48 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  235. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  236. Dolní Přím - Probluz - V. Pučálka cup - Probluzské A1-3 zkoušky, 29. 01. 2017

  237. zkouška 1 MA2: 3/5, 34.4 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  238. zkouška 2 MA2: 1/5, 38.31 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  239. Brno - Jarní Brno, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  240. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  241. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  242. Zkouška MA2 sobota: Diskvalifikován

  243. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  244. QA1 Agility: 27/88, 48.54 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  245. QA2 Agility: Diskvalifikován

  246. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  247. QJ2 Jumping: 26/81, 33.91 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  248. Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže a III. MČR Pyrenejských ovčáků, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  249. Agility I: 2/4, 31.27 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  250. Agility II: 2/5, 27.15 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  251. Agility III: 1/5, 25.97 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  252. Agility Open: Diskvalifikován

  253. Agility Pyrsheep: Diskvalifikován

  254. Jumping II Pyrsheep: 5/10, 31.36 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  255. Jumping Open: Diskvalifikován

  256. Jumping Open II: 9/25, 31.36 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  257. Jumping Pyrsheep: Diskvalifikován

  258. Dolní Přím - IV. Pučálka cup - dvojzkoušky A1+A2, 13. 03. 2016

  259. zkouška_1 MA1: 1/3, 25.49 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  260. zkouška_2 MA1: 2/3, 33.68 s, 5.0 tr. b., 3.65 m/s

  261. Mikulov - Podpálavská drkotačka s JK Animals, 27. 02. 2016

  262. Agility M: 3/25, 46.25 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  263. Jumping M: Diskvalifikován

  264. Zk MA1: 1/7, 36.96 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  265. Brno - Zimní Brno II., 21. 02. 2016

  266. Agility MA M: Diskvalifikován

  267. Jumping MA M: 13/27, 33.16 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  268. Zk MA1 MA1: 1/6, 34.45 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  269. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  270. 7.prorubská: 1/3, 31.04 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  271. 8.prorubská: Diskvalifikován

  272. Proruby u Hořiček - OPSION 044 / dvojzkoušky, 23. 01. 2016

  273. 5.prorubská: 1/5, 24.62 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  274. 6.prorubská: 2/5, 30.82 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  275. Těšánky - Vánoční dvojzkoušky agility v Těšánkách, 19. 12. 2015

  276. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  277. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  278. Brno - Podzimní Brno 2015, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  279. Agility M - neděle M: Diskvalifikován

  280. Agility M - sobota M: 10/20, 47.65 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  281. Jumping M - neděle M: Diskvalifikován

  282. Jumping M - sobota M: 5/20, 40.14 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  283. MA1 - neděle MA1: 2/5, 35.03 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  284. MA1- sobota MA1: 3/6, 38.54 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s